banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 20 Apr 2024, 01:30

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 478 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 24  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 23 Feb 2013, 20:09 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Jul 2009, 11:23
Postovi: 7205
Lokacija: Under a total blackened sky
nepokoreni je napisao:
Panzer je napisao:
Šuplja je priča da patike mogu da ti deformišu nogu samo zato jer su jeftine i nepoznate. Vans se kreću negdje od 90-150KM, zavisno kako koji model, a vjerujem da su užasne po stopalo, a prilično su poznata marka. Ta priča da su nepoznate patike loše po stopalo ne drži vodu. Pričao mi je drug da je kupovao patike za trčanje u Hoferu u Sloveniji, pandan Lidlu (mislim) u Njemačkoj, Austriji i Švajcarskoj i kaže da su odlične, a u Hoferu nema skupih stvari. Ergo...

Ne deformišu nogu zato što su jeftine marke nego zato što su NEKVALITETNE nebitno koja su marka je u pitanju, bolje originalni i provjereni BK ili Adidas nego falsifikovani Ralph Lauren ili Fred Perry kontaš sad? Ja bi lično dao pare ne znam koliko da koštaju i kako da se zovu da sam siguran da su kvalitetne!


Kontam, kontam. Nisam trebao tebe citirati nego ratkopa. Učinilo mi se samo da si saglasan sa njim.

_________________
To be a Sith is to taste freedom and to know victory...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Feb 2013, 20:11 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Jul 2012, 11:29
Postovi: 5275
Lokacija: banja luka
90% identicne patike sam kupila u BL i u inostranstvu (adidas skate samo razlika u boji tri crte), i jedne i druge su mi trajale potpuno isti period vremena, tako da mi prica o kvalitetu nije bas najuvjerljivija. Mislim da je skuplja varijanta imati dva pogona, jedan da ti pravi obucu za EU i SAD a drugi za zemlje treceg svijeta :-?. Jedino ako neko ne smatra da ljude koji zabusavaju na poslu stavljaju u posebnu smjenu koja sklapa obucu za nas :D. Da falsifikati postoje - postoje, ali je malo pretenciozno reci da je sve od sportske obuce u BL losijeg kvaliteta.

Sto se cijena tice, ako sam upoznata sa situacijom u BL 1-2 covjeka drze komplet prodavnice sportske opreme i upravljaju trzistem. Cijene nisu pretjerano naduvane u odnosu na inostrantvo, problem je sto kod nas ne postoje rasprodaje kakve su preko grane. Kod njih kad je kraj sezone cijene idu 50% dole, dok kod nas prvo 2-3 sedmice budu za 50% vise pa ih onda ´na rasprodaji´ vrate u normalu. Takodje, vecina njih vraca na rafove neprodate artikle od prethodnih sezona po nesmanjenoj cijeni, samo ono sto ostane desortirano (1-2 broja) ide u autlet.

nepokoreni je napisao:
Hercog nisi u pravu, ja sam dustabanlija (potpuno ravni tabani) i vjeruj mi ima velike razlike u proizvođačima. Asics, Nike i Adidas su najbolje po tom pitanju (anatomski) dok su Levis i Lacoste strava i užas (moram anatomske uloške stavljati)

Kolega ravnotabanas, probaj za sportske aktivnosti asics gel, nevjerovatno koliko dobru potporu djon daje stopalu :).

@hristov: jel da da ti ovo super ide na bijele sokne :D?

_________________
It ́s better to die on your feet than live on your knees.
Opet je gužva pred kontejnerom...
Imbecili i debili ogroman je zbir, moj glas danas odlazi u manastir
I grieve in stereo, the stereo sounds strange, I know that if you hide, it doesn't go away


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Feb 2013, 20:16 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Dec 2005, 09:37
Postovi: 7992
ratkop je napisao:
sad o tome raspravljati koji modeli u kojoj zemlji se nose a to bi zahtjevalo svoju temu. U Austriji Nike, Adidas i Puma videti na ulici da ih neko nosi kao sto kod nas nosi svako drugi je 1:10000000. To je obuca koja se koristi samo striktno u sportske svrhe. zato drugi brendovi kao sto su recimo vec navedeni Dsquared, napapijri, hugo boss, ralph lauren, Y-3, levis prave modele koji se nose za svakodnevne varijante.


I te kako se nose Adidas, Nike, Puma i sl samo ne u modelima koji se kod nas furaju a Napapirji, Hugo Boss, RL nose bogatasi. Prosjecnog studenta u tome vidjeti neces :wink: Ali obzirom da si forumu poznat kao Burberry momak, a i slike su ti skoro obisle javnost, nema potrebe mnogo ulaziti sa tobom u pricu :)

_________________
Ali, izvinite, što se vi brinete kakvi ste u očima drugih ljudi i šta se o vama misli i zna? Kao da je to važno? Važno je koliko čovjek ima od života i šta u životu načini od sebe, od svoje sredine i svoga potomstva.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Feb 2013, 20:24 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Maj 2008, 10:50
Postovi: 6643
PINDJUR, ma kad obujem bijele čarape preko njih mogu i u Sibir sa njima :D

_________________
You smug-faced crowds with kindling eye
Who cheer when soldier lads march by,
Sneak home and pray you'll never know
The hell where youth and laughter go.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Feb 2013, 20:34 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Okt 2010, 18:53
Postovi: 10613
Lokacija: Uvijek na pravom mjestu u pogrešno vrijeme!
A.J.V.A.R. je napisao:
Kolega ravnotabanas, probaj za sportske aktivnosti asics gel, nevjerovatno koliko dobru potporu djon daje stopalu

Moraću probati imao sam nekad jedne bile su fantazija za hodanje :)
Ja i drugar smo uzeli jednom prilikom Fila model, ono fazon kao za mali fudbal bile tad jako popularne, skroz jednostavne kožne u hotelu Bosna i za 10 dana obojici nam je pukao đon napola :confused2: kao nožem da si ga presjekao popola!! A koristili ih iz auta na posao na kafu....pošto smo stokilaši obojica nisu se puno raspravljali sa nama zamijenili su patike drugima :x Eto kažem da sam Lacoste platnene jednostavne starke platio 60 KM a koliko ih derem.... :)

_________________
Ako želiš da stvoriš monstruma, sruši svijet dobrom čovjeku.
U meni spava genije, ali je zato budala uvijek budna.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Feb 2013, 20:36 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Feb 2010, 08:22
Postovi: 24782
Asics gel su alfa i omega :)
Imam i ja ravne tabane... Borba je prava. Ali te patike su ispostovale.

_________________
Знају ли вам дједови да сте израсли у љубитеље нациста?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Feb 2013, 20:40 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Okt 2010, 18:53
Postovi: 10613
Lokacija: Uvijek na pravom mjestu u pogrešno vrijeme!
A Asics su stvarno jeftine patike naspram konkurencije, jedino da malo porade na dizajnu i nema im mane 8)

_________________
Ako želiš da stvoriš monstruma, sruši svijet dobrom čovjeku.
U meni spava genije, ali je zato budala uvijek budna.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Feb 2013, 20:44 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Jul 2009, 11:23
Postovi: 7205
Lokacija: Under a total blackened sky
Ne znam baš, kod mene koštaju i do 300KM. Modela ispod 170KM nema...

_________________
To be a Sith is to taste freedom and to know victory...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Feb 2013, 20:45 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Avg 2007, 14:39
Postovi: 39514
Lokacija: Vostok Station, Antarctica
I ja ne znam da je Asics jeftina marka :?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Feb 2013, 20:48 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Okt 2010, 18:53
Postovi: 10613
Lokacija: Uvijek na pravom mjestu u pogrešno vrijeme!
BogOmi ja ih gledao do 100 KM koliko hoćeš.....doduše pogodim sniženja :)

_________________
Ako želiš da stvoriš monstruma, sruši svijet dobrom čovjeku.
U meni spava genije, ali je zato budala uvijek budna.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Feb 2013, 20:52 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 39411
Lokacija: Месечева икра
Hertzog je napisao:


Joj fazona i suplje price, cuj los obuca deformise stopalo, pa kupujem fensi marke :roll:

Decko je ocigledno promasio temu, s obzirom da smo mi ovde malo realni po pitanju price, nismo u tom dzet set fazonu kao on... Skijanje u Dubaiju haj tek lajf, ou jea

Човјек има право да носи и воли шта хоће. Исто као што бих ја теби рекао сада да је твоја љубав према Епловим производима чисто пресеравање. Не може Најк од 150 марака бити квалитетнији од Боса или РЛ. Као када би рекао да је Зунто бољи од Мерцедеса... И човјек је у праву што се тиче лоше обуће и деформисања стопала. Најгора "услуга" коју можеш себи учинити је носити лошу обућу, нарочито за неку спортску активност. Сјебаћеш не само стопало него и кољена и кичму.
Панцер ако си паметан, а јеси, баци те Вансице и купи праве патике за трчање. Ту их можеш наћи квалитетне и за четрдесетак евра.

_________________
Bubi frubi


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Feb 2013, 20:55 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Jul 2009, 11:23
Postovi: 7205
Lokacija: Under a total blackened sky
_зока je napisao:

Панцер ако си паметан, а јеси, баци те Вансице и купи праве патике за трчање. Ту их можеш наћи квалитетне и за четрдесетак евра.


Ma hoću, samo da dignem dupe i odem do radnje. Čekam sad jer je hladno još uvijek pa ne mogu da se natjeram da trčim na -200...

_________________
To be a Sith is to taste freedom and to know victory...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Feb 2013, 20:57 
Citiraj:
Cijene nisu pretjerano naduvane u odnosu na inostrantvo, problem je sto kod nas ne postoje rasprodaje kakve su preko grane.

x2

Nisu cijene na Zapadu nesto vece, ali stvarno kada je rasprodaja mogu se naci prejeftine patike.

Moja djevojka je uzela adidaske za nekih smjesnih 10 eura na rasprodaji, ja sam se vratio sa 3 para viska patika iz Hamburga...

Citiraj:
U Austriji Nike, Adidas i Puma videti na ulici da ih neko nosi kao sto kod nas nosi svako drugi je 1:10000000.

Nosi se sasvim normalno, ne u tolikoj mjeri kao kod nas, ali se nosi...

A opet kada sam vidjeo kako se na sjeveru njemacke ljudi oblace, moguce da je do mene, ali ono je bas cudno bilo vidjeti...


Sto se tice udobnosti par puta sam uzeo patike sa pijace u svrhu trcanja i nikada vise, bolje mi je dodati 20-30 km i otici kupiti sebi neke jeftinij pumine (ili slicnu marku, puma mi pala na pamet jer se tamo iza meka nalazi radnja i jeftine su) patike na rasprodaji...


Vrh
  
 
PostPoslato: 23 Feb 2013, 20:57 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 39411
Lokacija: Месечева икра
Panzer je napisao:
_зока je napisao:

Панцер ако си паметан, а јеси, баци те Вансице и купи праве патике за трчање. Ту их можеш наћи квалитетне и за четрдесетак евра.


Ma hoću, samo da dignem dupe i odem do radnje. Čekam sad jer je hladno još uvijek pa ne mogu da se natjeram da trčim na -200...
Ма проблем је само првих пет минута док се не загријеш. Рукавице на руке, траку на уши и ни не осјетиш зиму :)

_________________
Bubi frubi


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Feb 2013, 21:00 
Luda covjeka, pa zimi je najbolje trcati. :D


Vrh
  
 
PostPoslato: 23 Feb 2013, 21:02 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Jul 2009, 11:23
Postovi: 7205
Lokacija: Under a total blackened sky
Sinoć sam trčao pa kad sam ušao u kuću umjesto disanja čulo se samo skičanje Nazgula... :?

_________________
To be a Sith is to taste freedom and to know victory...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Feb 2013, 21:02 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Avg 2007, 14:39
Postovi: 39514
Lokacija: Vostok Station, Antarctica
_зока je napisao:
Hertzog je napisao:


Joj fazona i suplje price, cuj los obuca deformise stopalo, pa kupujem fensi marke :roll:

Decko je ocigledno promasio temu, s obzirom da smo mi ovde malo realni po pitanju price, nismo u tom dzet set fazonu kao on... Skijanje u Dubaiju haj tek lajf, ou jea

Човјек има право да носи и воли шта хоће. Исто као што бих ја теби рекао сада да је твоја љубав према Епловим производима чисто пресеравање. Не може Најк од 150 марака бити квалитетнији од Боса или РЛ. Као када би рекао да је Зунто бољи од Мерцедеса... И човјек је у праву што се тиче лоше обуће и деформисања стопала. Најгора "услуга" коју можеш себи учинити је носити лошу обућу, нарочито за неку спортску активност. Сјебаћеш не само стопало него и кољена и кичму.
Панцер ако си паметан, а јеси, баци те Вансице и купи праве патике за трчање. Ту их можеш наћи квалитетне и за четрдесетак евра.

Nisam nista rekao za deformitet, ali isto tako garantujem da nije svaka fensi marka udobna i bolja od nekih sportskih brendova... Pogotovo za svakodnevnu upotrebu, tipa setanje ili trcanje...

U svakom slucaju pricamo o robi koja znatno manje traje od nekog racunara ili slicno, tako da i nije tema za uporedjivanje, ali doci ovde i nabrojati neke marke i tvrditi kako je to to i samo se to treba nositi je smesna... Pogotovo kada se ukljucis u temu gde svi pricaju o prosecnim modelima koje se mogu naci kod nas... Sto ajkula rece Burberry fazoni :roll:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Feb 2013, 21:02 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Dec 2005, 09:37
Postovi: 7992
Zoka, vjeruj mi da marka nista ne mora da znaci. Sve je od para do para i do toga kako tebi na nozi lijezu. Da nemam te marke koje on spominje i ove "svakodnevne" pa ajde, ali imam i nema tu bas neke prevelike razlike.

_________________
Ali, izvinite, što se vi brinete kakvi ste u očima drugih ljudi i šta se o vama misli i zna? Kao da je to važno? Važno je koliko čovjek ima od života i šta u životu načini od sebe, od svoje sredine i svoga potomstva.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Feb 2013, 21:08 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 39411
Lokacija: Месечева икра
Херц, шта те брига на шта човјек троши своје паре? Ја да имам довољно лове, све би ми ципеле ручно радили у Италији. Ј3бе ми се што би неко мислио да је то пресеравање. Ако имам довољно приуштићу си шта хоћу. И добре ципеле увелико могу надживјети рачунар :wink:
ajkula je napisao:
Zoka, vjeruj mi da marka nista ne mora da znaci. Sve je od para do para i do toga kako tebi na nozi lijezu. Da nemam te marke koje on spominje i ove "svakodnevne" pa ajde, ali imam i nema tu bas neke prevelike razlike.
Па знам ја то. Зна и он, фино је написао за једне од патика које је набројао да ништа не ваљају унаточ бренду. И написао је да је обућу углавном налазио на распродајама. Ко паметан не би урадио исто да може? Ја да сам у ситуацији да идем пар пута годишње у Европу не бих купио овде ни поткошуље. Баш због тога, а и он је то споменуо, што је пола робе бофл. Друг ми је водио посао за човјека који се бавио продајом спортске опреме у БЛ. Од произвођача, да би добио заступништво, мора узети одређену цифру робе. Све преко тога допуњава директно из Кине, без којекаквих контрола квалитета и по пуно мањим цијенама. Престао се бавити спортском опремом, сада фура фенси гардеробу за бањалучки џет-сет по ненормалним цијенама....И све распрода.

_________________
Bubi frubi


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Feb 2013, 21:11 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Dec 2005, 09:37
Postovi: 7992
Tacno mi dodje da otvorim butik za te fensere i da ih oderem :D

_________________
Ali, izvinite, što se vi brinete kakvi ste u očima drugih ljudi i šta se o vama misli i zna? Kao da je to važno? Važno je koliko čovjek ima od života i šta u životu načini od sebe, od svoje sredine i svoga potomstva.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 478 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 24  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 14 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs