banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 28 Apr 2024, 12:28

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 478 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 24  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 23 Feb 2013, 21:14 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Okt 2010, 18:53
Postovi: 10613
Lokacija: Uvijek na pravom mjestu u pogrešno vrijeme!
Vjeruj mi da će dati bilmez za Paul&Shark džemper 450 KM samo da ga vide da ima, nego što mu se sviđa....naša posla :roll:

_________________
Ako želiš da stvoriš monstruma, sruši svijet dobrom čovjeku.
U meni spava genije, ali je zato budala uvijek budna.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Feb 2013, 21:16 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Maj 2008, 10:50
Postovi: 6643
A naće se i par kandidata da broje koliko mušterija je ušlo i izašlo iz shopa :D

_________________
You smug-faced crowds with kindling eye
Who cheer when soldier lads march by,
Sneak home and pray you'll never know
The hell where youth and laughter go.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Feb 2013, 21:17 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 39423
Lokacija: Месечева икра
nepokoreni je napisao:
Vjeruj mi da će dati bilmez za Paul&Shark džemper 450 KM samo da ga vide da ima, nego što mu se sviđa....naša posla :roll:

Видиш како знаш.... :wink:

_________________
Bubi frubi


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Feb 2013, 21:20 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Avg 2007, 14:39
Postovi: 39514
Lokacija: Vostok Station, Antarctica
Ne boli me briga, tj briga me za njega, ali isto tako mogu komentarisati kao i on :D


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Feb 2013, 21:21 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
nepokoreni je napisao:
Vjeruj mi da će dati bilmez za Paul&Shark džemper 450 KM samo da ga vide da ima, nego što mu se sviđa....naša posla :roll:



pa dok ima takvih koji ce to primjetiti i diviti se,i treba da daje 8)

za levate kao ja,moze dati i 45 000 evra za taj Paul&Shark džemper,a ja necu ni primjetiti,jer prvi put cujem za to,hahahah

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Feb 2013, 21:22 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 39423
Lokacija: Месечева икра
Hertzog je napisao:
Ne boli me briga, tj briga me za njega, ali isto tako mogu komentarisati kao i on :D

Можеш коментарисати али мало толеранције никоме није нашкодило :wink:


Факин ћирилица, сваки пут када хоћу ставити смајли не могу корисити "брзи одговор".

_________________
Bubi frubi


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Feb 2013, 21:48 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Jan 2006, 22:41
Postovi: 2006
Lokacija: Izmedju zemlje i neba
neki komentari ovde su malo je reci kretenski. Ovde se mozemo vratiti opet nazad na onu temu zasto je forum postao ovako slabo posjecen pa se nadovezati na neke izjave.

nekoliko strana nabrajate modele patika koje nosite i kad sam ja nabrojao svoje koje ja nosim odmah ozezi drvlje i kamenje samo zato sto su ti modeli drugaciji od onih koje vecina vas nosi. Sto? u cemu je problem? Jesam ja ide rekao da su to modeli koji se moraju nositi? Ovde nabrajamo koje modele patika i sta nosimo a to je ono sta ja nosim. Koji ti kompleksas moras biti da cim neko nesto drugacije navede da ga ti odmah ispljujes. svako nosi ono sta zeli i moze, ja nosim te modele jel mi se svidjaju a sto se tice cjena vjerujte da su placeni i jeftinije od NIKe patika u BL jel rasprodaje su cudo.

moj stav je bio da patike tipa nike, adidas i puma su sportske patike i namjenjene za sport i ja licno ih ne nosim na svakodnevnoj bazi jel mi modeli izgledom nisu za to. zato postoje drugi brendovi koji ispunjavaju tu funkciju. Ko je rekao da "fensi" brendovi su kvalitetni? Jesam rekao u prijasnjem postu da Y-3 je najlosija patika ikada, to dajem samo kao primer. nekoliko ljudi ovde je pohvalilo Ralph lauren patiku i to je super lagana patika za ljetne varijante. Ljudi koji me pljuju ovde da su ikada obukli Hugo boss patiku shvatili bi zasto hvalim njihove patike i da je to takav uzitak za nositi koliko je udobna.

veliko broj ljudi ovde nikada nije nista drugo probao osim nike, adidas itd i onda kad neko drugi kaze da ima bolje i da je nesto drugo udobnije oni ga ispljuju. Ne razume, jeste probali to drugo pa pricate iz iskustva pa imate osnove za takve stavove ili je to samo kompleks? To je neverovatno koliko ljudi na ovome forumu ima pravolinisko misljenje i koliko su nezadovolöjni s nekim stvarima pa koriste svaku priliku da se istresu na nekome i lece svoj kompleks.

Panzer je napisao:
nepokoreni je napisao:
Panzer je napisao:
Šuplja je priča da patike mogu da ti deformišu nogu samo zato jer su jeftine i nepoznate. Vans se kreću negdje od 90-150KM, zavisno kako koji model, a vjerujem da su užasne po stopalo, a prilično su poznata marka. Ta priča da su nepoznate patike loše po stopalo ne drži vodu. Pričao mi je drug da je kupovao patike za trčanje u Hoferu u Sloveniji, pandan Lidlu (mislim) u Njemačkoj, Austriji i Švajcarskoj i kaže da su odlične, a u Hoferu nema skupih stvari. Ergo...

Ne deformišu nogu zato što su jeftine marke nego zato što su NEKVALITETNE nebitno koja su marka je u pitanju, bolje originalni i provjereni BK ili Adidas nego falsifikovani Ralph Lauren ili Fred Perry kontaš sad? Ja bi lično dao pare ne znam koliko da koštaju i kako da se zovu da sam siguran da su kvalitetne!


Kontam, kontam. Nisam trebao tebe citirati nego ratkopa. Učinilo mi se samo da si saglasan sa njim.


Ovakvu izjavi da znj patika i laznjak patika ne utice na strukturu i deformaciju stopala moze samo dati osoba koja nema ni najmanju osnovu znanja iz anatomije i poznastva ortopedije. raspitaj se malo pa se onda vrati na forum i pljuj druge ljude a ono sto sam ja izjavljivao o znj patikama je identicno sto je i nepokoreni rekao tako da ne znam sta si mislio kad se njemu izvinjavas a kazes da si trebao mene citirati.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Feb 2013, 21:53 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010, 18:42
Postovi: 40453
Lokacija: SAO Krmine
Ovaj se u sve razumije.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Feb 2013, 21:53 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 39423
Lokacija: Месечева икра
Ко? Непокорени? Јес' вала....

_________________
Bubi frubi


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Feb 2013, 21:55 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Avg 2011, 00:44
Postovi: 950
Samo nazad opanke pa nece biti deformisanih stopala niti kretenskih komentara.

_________________
Largate de mi casa, maldita sea!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Feb 2013, 21:59 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 39423
Lokacija: Месечева икра
Неће шипак. Јеси пробала икад опанке? Које је оно зло....

_________________
Bubi frubi


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Feb 2013, 22:00 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Maj 2008, 10:50
Postovi: 6643
Ja sam za to da se njih par dogovori negdje na masovnu tuču, ipak su u pitanju patike, kruna stvaranja, znate da su ljudi bili premlaćivani zbog patika i otimane im patike.

_________________
You smug-faced crowds with kindling eye
Who cheer when soldier lads march by,
Sneak home and pray you'll never know
The hell where youth and laughter go.


Poslednji put menjao Hristov dana 23 Feb 2013, 22:01, izmenjena samo jedanput

Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Feb 2013, 22:00 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Nov 2009, 13:42
Postovi: 14961
ja se sjecam negdje poslije rata,besparica i ta sranja i meni stara kupi neke patike na pijaci,marka se zvala daodirao(diadora :lol: )i trajale ladno 3 dana,ostale samo pertle citave.
od tada kupujem samo kvalitetnu obucu


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Feb 2013, 22:00 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Jan 2006, 22:41
Postovi: 2006
Lokacija: Izmedju zemlje i neba
ajkula je napisao:
ratkop je napisao:
sad o tome raspravljati koji modeli u kojoj zemlji se nose a to bi zahtjevalo svoju temu. U Austriji Nike, Adidas i Puma videti na ulici da ih neko nosi kao sto kod nas nosi svako drugi je 1:10000000. To je obuca koja se koristi samo striktno u sportske svrhe. zato drugi brendovi kao sto su recimo vec navedeni Dsquared, napapijri, hugo boss, ralph lauren, Y-3, levis prave modele koji se nose za svakodnevne varijante.


I te kako se nose Adidas, Nike, Puma i sl samo ne u modelima koji se kod nas furaju a Napapirji, Hugo Boss, RL nose bogatasi. Prosjecnog studenta u tome vidjeti neces :wink: Ali obzirom da si forumu poznat kao Burberry momak, a i slike su ti skoro obisle javnost, nema potrebe mnogo ulaziti sa tobom u pricu :)


Ne znam gde ti zivis ali u Grazu studenti na dnevnim varijantama nose levis, lacoste,adidas, RL ,hugo bos itd. Nike i puma mislim da nisam nikada video ali najvise se nose RL, rekao bih da je lacoste drugi, levis 3 po redu ako bi se sad pokusavao sjetiti. Ima naravno i brendova za koje mi neznamo tj tamo su poznati.

Napapirji, Hugo Boss, RL nose bogatasi??? Ne znam gde ti zivis ali u AT ne. Pa adidas patika u grazu kosta 90eur. Hugo boss kosta 110,Napapirji 120 i kad se uzmu rasprodaje u obzir nadjes ih za po 60eur tako da obajsni mi zasto je to "bogataska" patika? Mozda u tvojim ocima jel ih u BL nema kupiti pa mislis da kosta kao svetog petra kajgana


Poslednji put menjao ratkop dana 23 Feb 2013, 22:03, izmenjena 2 puta

Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Feb 2013, 22:02 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Avg 2007, 14:39
Postovi: 39514
Lokacija: Vostok Station, Antarctica
_зока je napisao:
Неће шипак. Јеси пробала икад опанке? Које је оно зло....

Ona je vojno lice, nosi vojne cizme, za nju je opanak olaksanje, ne mozes njoj takve stvari govoriti :lol:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Feb 2013, 22:03 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Nov 2009, 13:42
Postovi: 14961
u svedskoj kad nekog vide sa trenrekom i patikama u gradu,kazu da je obukao yugo smoking :lol:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Feb 2013, 22:04 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Jul 2009, 11:23
Postovi: 7205
Lokacija: Under a total blackened sky
ratkop je napisao:
Ovakvu izjavi da znj patika i laznjak patika ne utice na strukturu i deformaciju stopala moze samo dati osoba koja nema ni najmanju osnovu znanja iz anatomije i poznastva ortopedije. raspitaj se malo pa se onda vrati na forum i pljuj druge ljude a ono sto sam ja izjavljivao o znj patikama je identicno sto je i nepokoreni rekao tako da ne znam sta si mislio kad se njemu izvinjavas a kazes da si trebao mene citirati.


Zato jer je nepokoreni napisao ovo...

nepokoreni je napisao:
Hercog nisi u pravu, ja sam dustabanlija (potpuno ravni tabani) i vjeruj mi ima velike razlike u proizvođačima. Asics, Nike i Adidas su najbolje po tom pitanju (anatomski) dok su Levis i Lacoste strava i užas (moram anatomske uloške stavljati) Većina tih marki što je on naveo su kad dođu na naše tržište divljački precijenjene, lično se uvjerio sa Lacoste odjećom koja je kod nas dva-tri puta skuplja nego na zapadu, to što smo mi levati i ovce za šišanje druga priča...


Saglasan sam sa čovjekom da ako je obuća skupa ne mora značiti da je anatomski dobra. Ti si rekao da žnj patike ne valjaju i da će ti deformisati nogu. To jednostavno nije istina. Ne zavisi kvalitet patike od cijene nego od izrade. Ima brendova koji nisu poznati i stoga su jeftiniji, a prave dobru robu. Naveo sam i primjer patika iz Hofera koje drug hvali kao veoma udobne i dobre za trčanje, a koštale su ga recimo 15-20 evra.

_________________
To be a Sith is to taste freedom and to know victory...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Feb 2013, 22:09 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Avg 2011, 00:44
Postovi: 950
Hertzog je napisao:
_зока je napisao:
Неће шипак. Јеси пробала икад опанке? Које је оно зло....

Ona je vojno lice, nosi vojne cizme, za nju je opanak olaksanje, ne mozes njoj takve stvari govoriti :lol:



Uz prigodne priglavke noga ne boli. :D :D
Cizme su zakon, ostalo su sve pederluci. :D :D

_________________
Largate de mi casa, maldita sea!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Feb 2013, 22:10 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Dec 2012, 17:26
Postovi: 557
Lokacija: Бања Лука, Југославија
Panzer je napisao:
Ti si rekao da žnj patike ne valjaju i da će ti deformisati nogu. To jednostavno nije istina. Ne zavisi kvalitet patike od cijene nego od izrade.
Vjerovatno pod "žnj patike" misli baš na loš kvalitet izrade, a ne na nepoznatu marku (ili i jedno i drugo). A slažem se sa tobom da to ne mora biti povezano, nalazio sam i ja jeftine i manje poznate marke koje su se odlično pokazale u svakom smislu. ;)

_________________
The funniest thing about this particular signature is that by the time you realise it doesn't say anything, it's to late to stop reading it.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Feb 2013, 22:13 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 39423
Lokacija: Месечева икра
Mifko je napisao:
Hertzog je napisao:
_зока je napisao:
Неће шипак. Јеси пробала икад опанке? Које је оно зло....

Ona je vojno lice, nosi vojne cizme, za nju je opanak olaksanje, ne mozes njoj takve stvari govoriti :lol:



Uz prigodne priglavke noga ne boli. :D :D
Бога ми боле...а и клижу се момачки....
Mifko je napisao:
Cizme su zakon, ostalo su sve pederluci. :D :D

Војничке? Немаш ти пооојма....Тек ћеш да видиш белаја.....

_________________
Bubi frubi


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 478 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 24  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 37 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs