banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 19 Mar 2024, 07:18

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 741 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 ... 38  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: SATOVI
PostPoslato: 02 Jun 2019, 22:41 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Maj 2010, 09:15
Postovi: 12115
Jbg... Nije da smo na gubitku... :lol:

Nego, jesi vidio Verge Lite???

_________________
Ciao seljazzi...

Ja nisam uštva iz tvoga društva!

Ovde svaka nova vlast ima nove bogataše, batinaše i robijaše.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: SATOVI
PostPoslato: 03 Jun 2019, 06:28 
Jebem im tetke...ako se po ovoj cijeni bude ovdje prodavao necu nikada vise nista od xiaomija uzeti.

Za sta sam ja onda koji k platio onolike pare...


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: SATOVI
PostPoslato: 03 Jun 2019, 12:57 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Okt 2010, 10:22
Postovi: 685
Ima li negdje u BL da se pogleda S3 Frontier?

Sent from my HTC U11 using Tapatalk


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: SATOVI
PostPoslato: 03 Jun 2019, 13:02 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Avg 2015, 18:05
Postovi: 5166
Možda 3D Box


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: SATOVI
PostPoslato: 03 Jun 2019, 13:05 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010, 18:42
Postovi: 40453
Lokacija: SAO Krmine
Ako niste znali, Srda je stručnjak za satove.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: SATOVI
PostPoslato: 03 Jun 2019, 13:06 
Pogledati na zalost nema, 3d box u merkatoru nema pametne satove, a za glavno sjediste ne znam, cijene su im svakako nenormalno visoke...

pretpostavljam da te interesuje velicina sata uzivo...ja sam se poprilicno iznenadio kada sam vidio uzivo amazfit stratos i pace, stratos je zaista ogroman za moju rucicu...mozda je bolje sto sam kupio manji sat...ima i samsungov galaxy watch od 42 mm, ali mu je baterija teska nula...


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: SATOVI
PostPoslato: 03 Jun 2019, 14:10 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Okt 2010, 10:22
Postovi: 685
Ma da, veličina prije svega, a i uopšte ergonomija, djeluje kao ogroman sat, zato bih ga radije pogledao prije kupovine. I na ovom S3 baterija je na granici kritičnog, tako da sve ispod toga ne bih ni uzimao u obzir.

Sent from my HTC U11 using Tapatalk


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: SATOVI
PostPoslato: 03 Jun 2019, 14:25 
Prodam ti ja moj amazfit verge. :evil3: :D


Gear S3 ima dobru bateriju, bar u odnosu na appleov pametni sat koji je teski krs kada je trajanje baterije u pitanju. Naravno i od samog koristenja i nekih sitnica zavisi koliko ce trajati baterija. Da li ti je neophodno da ima stalna bluetooth veza sa telefonom, zatim kakva se pozadina koristi itd, itd...

Evo npr ja ako nemam ukljucen bluetooth i ako nemam wrist up screen onda mi trosi oko 5 procenata na dan sto je presmijesno, ali to je onda obicni sat sa pedometrom bez ikakvih drugih opcija. E sada kako rekoh ima jos raznih caka, npr. stavio sam watchface da mi pokaze mali digitalni sat kada je "wrist up" opcija ukljucena i buduci da je amoled ekran u pitanju trosice minimalno bateriju. Buduci da sat ima svoju memoriju bluetooth mi ne treba stalno biti ukljucen vec ga ukljucim samo onda kada zelim da sinhronizujem podatke sa telefonom tj prebacim podatke o trcanju na stravu.

Vjerujem da i kod geara s3 mogu da se odrade te neke sitnice koje znatno uticu na trajanje baterije...


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: SATOVI
PostPoslato: 03 Jun 2019, 17:41 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Maj 2010, 09:15
Postovi: 12115
Milan je napisao:
Jebem im tetke...ako se po ovoj cijeni bude ovdje prodavao necu nikada vise nista od xiaomija uzeti.

Za sta sam ja onda koji k platio onolike pare...


Ti si svoj platio previse kad si ga kupio. Nov u prodavnici u AT se nadje za 100 ojra... :D

_________________
Ciao seljazzi...

Ja nisam uštva iz tvoga društva!

Ovde svaka nova vlast ima nove bogataše, batinaše i robijaše.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: SATOVI
PostPoslato: 03 Jun 2019, 17:48 
jebe sto nisam u autriji...


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: SATOVI
PostPoslato: 06 Jun 2019, 12:35 
Gdje onaj medjed Srda da ostavi koji utisak o satu...valjal cemu, baterija itd, itd...


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: SATOVI
PostPoslato: 06 Jun 2019, 12:49 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Avg 2015, 18:05
Postovi: 5166
Ko da ja znam šta o tome. Sat odličan,baterija bar 3 dana nošenja uz always on display i BT i stalno prčkanje. U stvari,kad pogledam,sve mi je uključeno,GPS,obavještenja i pozivi sa telefona...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: SATOVI
PostPoslato: 06 Jun 2019, 13:36 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Maj 2010, 09:15
Postovi: 12115
Amazfit najavljuje neke nove, bolje satove...

_________________
Ciao seljazzi...

Ja nisam uštva iz tvoga društva!

Ovde svaka nova vlast ima nove bogataše, batinaše i robijaše.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: SATOVI
PostPoslato: 06 Jun 2019, 13:59 
vidio sam za verge 2...hebem ih...samo sto sam ovaj uzeo...

hvala Srda


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: SATOVI
PostPoslato: 07 Jun 2019, 01:13 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Okt 2010, 10:22
Postovi: 685
Milan je napisao:
Prodam ti ja moj amazfit verge. :evil3: :D


Gear S3 ima dobru bateriju, bar u odnosu na appleov pametni sat koji je teski krs kada je trajanje baterije u pitanju. Naravno i od samog koristenja i nekih sitnica zavisi koliko ce trajati baterija. Da li ti je neophodno da ima stalna bluetooth veza sa telefonom, zatim kakva se pozadina koristi itd, itd...

Evo npr ja ako nemam ukljucen bluetooth i ako nemam wrist up screen onda mi trosi oko 5 procenata na dan sto je presmijesno, ali to je onda obicni sat sa pedometrom bez ikakvih drugih opcija. E sada kako rekoh ima jos raznih caka, npr. stavio sam watchface da mi pokaze mali digitalni sat kada je "wrist up" opcija ukljucena i buduci da je amoled ekran u pitanju trosice minimalno bateriju. Buduci da sat ima svoju memoriju bluetooth mi ne treba stalno biti ukljucen vec ga ukljucim samo onda kada zelim da sinhronizujem podatke sa telefonom tj prebacim podatke o trcanju na stravu.

Vjerujem da i kod geara s3 mogu da se odrade te neke sitnice koje znatno uticu na trajanje baterije...

Da znaš da sam gledao taj tvoj Verge i razmišljao neko vrijeme :D ali mi se baš svidio ovaj Frontier, djeluje mi kao najbolji 3 u 1 combo, elegentan i kvalitetne izrade, smartwatch i fitnes tracker. A ne planiram ga previše štediti, kad sam vani većinu vremena bih držao upaljen AOD, povezan bluetooth i sl.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: SATOVI
PostPoslato: 07 Jun 2019, 04:47 
da se ne lazem i ja bih sada uzeo frontier, ali opet velicina...mozda da odes u iq mobile pa vidis kako uzivo izgledaju satovi (amazfit stratos i pace) koji imaju 46 mm obima kao i frontier. :)

mislim da verge cak ni nema always on display, ali zato wrist up radi bez problema (cak su i napravili 2 moda dizanja ruke, ako se sporije digne onda je displey tek malo ukljucen ali se vidi bez problema svugdje sem na direktnom suncevom cvjetlu, druga opcija je brzo dizanje ruke i onda se bas upali ekran i podaci su tu)...double tap je vec malo problematican po tom pitanju, ne radi bas svaki put i savrseno kao wrist up


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: SATOVI
PostPoslato: 02 Jul 2019, 23:06 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Mar 2014, 13:26
Postovi: 8484
MB&F za Only watch 2019

Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: SATOVI
PostPoslato: 06 Jul 2019, 11:59 
da napisem i ovdje...baterija kod vergea je odlicna, onih zvanicnih 5 dana je minimum koji sat drzi...ja ga danas tek trebam puniti nakon 9 dana...

Spoiler:
Slika


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: SATOVI
PostPoslato: 06 Jul 2019, 12:43 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2008, 16:27
Postovi: 17340
Kači nam svaki dan koliko odlazi baterija, jer nije nam dovoljno da samo ona luda kači kad nestaje struje u Česmi...

_________________
Rape train has no brakes

Sa korita Ivanova


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: SATOVI
PostPoslato: 06 Jul 2019, 15:14 
duvaj ga srki...


Vrh
  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 741 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 ... 38  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 2 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs