banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 16 Apr 2024, 06:59

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 102 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 24 Mar 2009, 08:25 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Okt 2008, 12:59
Postovi: 9294
Pa budu u Studencu neki tamburasi, taman to sto trazis. A imaju i u Obali.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Mar 2009, 10:11 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Jun 2006, 22:47
Postovi: 737
Lokacija: zanzibar
Kako to da restoran Vrbas ne moze pomoci? Pa ima onaj dio na samom kraju( ispod onih Dragasevih slika), tamo se moze postaviti nekoliko stolova, sasvim dovoljno. Oni su najpovoljniji, ja sam tako bila na svadbi.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Mar 2009, 11:17 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Maj 2003, 16:07
Postovi: 2030
Lokacija: Banjaluka
Vrbas- hrana i velicina onih porcija-kao za kamiondzije ....


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Mar 2009, 11:53 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Jun 2006, 22:47
Postovi: 737
Lokacija: zanzibar
pa jos bolje, npr velika plata je kao za 2 osobe, a moze komotno 5 ljudi da to jede i da se prejede, kosta 60km. Mijesano meso je 18km, kazu da je to porcija za jedno, ali brat bratu, da jedu dvoje i da se udave u hrani.
Cura i momak su jeli neku teletinu ispod saca, jedna porcija kosta 15 km, narucili jednu, jos ima pola ostalo, prije toga su narucili neku corbu i salatu. Znaci, ako ces u Vrbas racunaj maximalno 15km po osobi za hranu. Plus pice. Tortu negdje drugdje naruci i donesi u Vrbas, jer oni nemaju slatkise, ali ce ti isjeci tortu i posluziti.
Prijatno i uzivaj


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Mar 2009, 11:54 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Jun 2006, 22:47
Postovi: 737
Lokacija: zanzibar
Vrbas nema muziku uzivo, to im je je falinka, samo pustaju na CD-u.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Mar 2009, 13:18 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Jan 2006, 11:47
Postovi: 1094
Lokacija: tamo daleko
ja sam i htjela vrbas, i nisam ni kontala dalje traziti ali su rekli da oni kao to ne rade, jer ima puno posla oko toga? nemam pojma uglavnom argument je bezveze. Moracu ipak poslati muza da prica sa nekim ko je glavni tamo, pa nije 35 ljudi ne znam ni ja koliko da se to ne moze organizovati
I ja misilm da bi oni bili najpovoljniji, a meni ogromne porcije ne smetaju ,naprotiv :D ..jedino me smeta ako je hrana losa i neukusna a to nije slucaj

A ako Studenac ima muziku onda je to naravno plus, ali pitat cemo jel mi mozemo organizovati neki bend, posto bi voljela da bude i harmonika pored tamburice :wink:


11minuta znas li nekog u Vrbasu ko je odgovoran za takve rezervacije , ja sam zvala telefonom (posto golub tek danas ide za BL pa sam se unaprijed informisala samo) i pricala sa konobarom (mislim barem) i on mi je tako rekao , sto me bas zacudilo


A bas ste nas zainteresovali za tu brvnaru kad se prodje Saracica , mislim da cemo tamo sa kumovima jednom na veceru, posto nam je za proslavu nakon Krstenja podaleko (nece svi gosti dolaziti autom) i htjeli bi da je malo vise centralno

pozdrav svima

_________________
Majka je ono što si, Majka je ono ko si, Majka je ona dubina u nama
Majka je ona suština sama, Majka je životu mati, Majka je da nas zauvijek prati
Majka je naša ljubav i raj
Majka je naš početak i kraj


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Mar 2009, 17:19 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Jun 2006, 22:47
Postovi: 737
Lokacija: zanzibar
breskvice ne znam tamo nikoga, ali mozda je bolje da odes licno, nego telefonom, ko zna ko se javio.
Ja sam bila na manjoj svadbi bas u tom dijelu "Vrbasa", bilo oko 40 ljudi, sve super proslo. Nisu nikoga licno poznavali da im to sredi, vec eto izrazili zelju i dogovorili se za taj dio. Pretpostavljam posto se radi o rucku, da je to neki popodnevni termin, pa zasto vam ne bi rezervisali, kad u to doba mozda nije dupke pun. Hrana je jako ukusna, bas za svakoga ima ponesto.
Jedino to sto nema muzike uzivo.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Mar 2009, 20:24 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Okt 2004, 19:06
Postovi: 9636
Lokacija: Čbe
Evo ti broj od brvnare, čovjek se zove Duško.
065 611887

_________________
:iconbiggrin:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Mar 2009, 21:46 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Jan 2006, 11:47
Postovi: 1094
Lokacija: tamo daleko
jao sad su moji navalili da skroz promjenimo plan, znaci nema rucka u restoranu,"na nivou" sto bi reko zika i tamburasa :wink: , nego izgleda da ce satorcic na selu, imamo kucicu tamo i lijepu livadu pored , dusu dala za tako nesto..ali ja ne bi klasicni sator nesto nesto kao paviljon , da elegantnije izgleda :D onda mozemo i muziku organizovati i janjce okrenuti i prst u uvo i pjevaj :)
u svakom slucaju ovo bi nas izaslo dosta povoljnije, i bilo bi nas vjerovatno vise + duze i opustenije mozemo slaviti i uzivati, a tamo cemo i boraviti i spavati, zeljni smo svi prirode i budjenja uz cvrkut pticica :)

i meni se sve vise svidja ideja kad bolje razmislim, ipak je ljetni period i sigurno bi bilo ok? onda mozete i vi svi doci hehe :wink:

_________________
Majka je ono što si, Majka je ono ko si, Majka je ona dubina u nama
Majka je ona suština sama, Majka je životu mati, Majka je da nas zauvijek prati
Majka je naša ljubav i raj
Majka je naš početak i kraj


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Maj 2009, 11:59 
OffLine
Voajer
Voajer

Pridružio se: 23 Maj 2009, 11:46
Postovi: 5
Ćao!
Ja sam isto htjela nešto slično,međutim roditelji navalili na selo,šator naravno!
Na kraju je ispalo fenomenalno i dosta povoljnije nego neki restoran,a roditeljima srce na mjestu.
Nisam ni osjetila pripreme za svadbu, sve je organizovala agencija Bonsai. Šator je bio kao iz američkih filmova ,pun cvijeća i prekrasnih detalja, i stvarno je sve bilo na zavidnom nivou.
Za muziku smo izabrali Balkan Puls Band.Neznam zašto te momke neko ne gura da snime nekakav album,vrhunski profesionalci sa odličnim smislom za štimung.Goste smo tjerali u pola pet ujutro.Ludilo!
Evo ti brojevi nečeš se pokajati:
Bonsai - Nenad : 065-000-313
Balkan Puls band : 065-954-296


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 29 Maj 2009, 12:41 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Sep 2006, 23:41
Postovi: 1597
Lokacija: banja luka
andjela987 je napisao:
Ćao!
Ja sam isto htjela nešto slično,međutim roditelji navalili na selo,šator naravno!
Na kraju je ispalo fenomenalno i dosta povoljnije nego neki restoran,a roditeljima srce na mjestu.
Nisam ni osjetila pripreme za svadbu, sve je organizovala agencija Bonsai. Šator je bio kao iz američkih filmova ,pun cvijeća i prekrasnih detalja, i stvarno je sve bilo na zavidnom nivou.
Za muziku smo izabrali Balkan Puls Band.Neznam zašto te momke neko ne gura da snime nekakav album,vrhunski profesionalci sa odličnim smislom za štimung.Goste smo tjerali u pola pet ujutro.Ludilo!
Evo ti brojevi nečeš se pokajati:
Bonsai - Nenad : 065-000-313
Balkan Puls band : 065-954-296

i koliko te je kostalo to zadovoljstvo??

_________________
Truth indeed rather alleviates than hurts, and will always bear up against falsehood, as oil does above water.
-Miguel de Cervantes


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 29 Maj 2009, 13:57 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 23 Jan 2002, 01:00
Postovi: 1857
Lokacija: Banja Luka
Kakva reklama :D


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 29 Maj 2009, 15:21 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 22 Maj 2009, 10:26
Postovi: 34
Lokacija: kosmos-štasmos
Ako bude trebao akustični bend u bilo kojem sastavu instrumenata možeš se slobodno javiti na forum ali treba da se zna termin,koliko vremenski vam treba muzika,koliko je daleko od BL , šta želite : mlađe ili starije muzičare( s mlađim se bolje znam), trubače,tamburica+harmonika+gitara+kontrabas+klarinet - neka kombinacija ovoga je moguća i slično... pa se potrudim da vas povežem... pozz


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 05 Jun 2009, 12:14 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Okt 2004, 19:06
Postovi: 9636
Lokacija: Čbe
Ljudi, koji je najbolji orkestar za svadbu, mislim da ne ispadaju, da stvarno kvalitetno sviraju? Dajte mi youtube link ako imate da vas čujem. Ne udajem se ja... Da slučajno ne ostanem neshvaćena :D :iconbiggrin:

_________________
:iconbiggrin:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Sep 2013, 10:45 
OffLine
Voajer
Voajer

Pridružio se: 14 Sep 2013, 10:24
Postovi: 8
Buduci da sam nova ovdje na forumu, nadovezacu se na ovu temu... Naime dragi i ja se na godinu u junu vjencavamo pa smo mislili praviti rucak samo za najblize - tj. za 15-20 osoba pa ako mozete da nam preporucite nekakav restoran sa finom bastom :)


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Sep 2013, 10:57 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 06 Jan 2009, 10:14
Postovi: 4338
Lokacija: Bojica Han
stara ada ako je u junu illi alas na tranzitu eventualno lav u rosuljama
to je ono sto mi pada na pamet a da je u gradu i da pijane mozas taksijem da razvezes ;)

_________________
ideologijom i religijom se bavi sirotinja moj maho


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Sep 2013, 11:07 
OffLine
Voajer
Voajer

Pridružio se: 14 Sep 2013, 10:24
Postovi: 8
Stara ada nam se jako svidja- hvala! Razmisljali smo i o Kazamatu zbog lijepog pogleda i terase . Ima li iko ikakvih iskustava sa ovim restoranom?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Sep 2013, 11:16 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 06 Jan 2009, 10:14
Postovi: 4338
Lokacija: Bojica Han
nova uprava bio sam ljetos
posluga spora
hrana masna
cijene masne
nisam imao pozitivno iskustvo

_________________
ideologijom i religijom se bavi sirotinja moj maho


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Sep 2013, 14:23 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Nov 2003, 13:28
Postovi: 5168
Ali je ambijent savršen, pogotovo noću.

_________________
www.madeinbunker.com


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Sep 2013, 20:10 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Jun 2006, 18:43
Postovi: 1951
Lokacija: Ancient Ruins
Chilsovom spisku bih dodala posluga spora & neljubazna. Bezobrazni konobari iz Mac Tire.

_________________
Where is the wonder where's the awe
Where are the sleepless nights I used to live for
Before the years take me
I wish to see the lost in me


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 102 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 8 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs