banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 28 Mar 2024, 20:48

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 18 Posta ] 
Autoru Poruka
PostPoslato: 22 Mar 2009, 20:38 
OffLine
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 02 Feb 2009, 18:03
Postovi: 87
Zanima me gdje ima u BL radnja koja radi preslikace za majice i kolike su cene. Znaci zelim da odnesem sliku i da mi oni naprave preslikac koji cu moci nalepiti na majicu. "Isto kao onaj sajt svasata nesto" Isao sam u onu radnju kod borcevog i rekli su mi da oni samo lepe preslikac na majicu tj. da im treba gotov preslikac.
Za ambleme znam da rade u alfom samo neznam cene.

_________________
Bežim od onoga što me sledi i sledim ono što mi izmiče.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Mar 2009, 20:44 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Avg 2001, 01:00
Postovi: 20445
Lokacija: SAO Krmine
Gore u jevrejskoj, na spratu, 20KM je print na njihovu majicu (6 ili 10 je ako doneses svoju, nisam 100% siguran). Preslikaci, kao preslikaci su smece. Majica kao i svaka druga, nista posebno, ali nije losa. Ja sam im jednom odnio jednostavniju sliku (par linija, veliki 'oblici') i tada su mi odradili neki drugi fazon printa (mozes me ubiti ja ne znam kako se to zove :D ) i to je u odnosu na preslikac mnogo, mnogo kvalitetnije.

Pored njih, znam da printove rade i oni u bivsem video/DVD klubu Hogar, pored ulaza u robnu kucu "Nama". Navodno su cak i kvalitetniji od ovih u jevrejskoj, ali ja nista nisam radio kod njih, pa ti ne bih znao reci sa sigurnoscu.

_________________
Life is a very, very serious thing. I think we should all wear black and not talk to each other at all, that way we can learn more about ourselves. Also, we should cry more. That way we wash our eyes, so we can see better. Seeing is believing. I believe we should stop smiling; it gets on other, normal people’s nerves. Maybe we should sleep all the time, but not dream; dreams are so last week. Otherwise, I am cool.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Mar 2009, 20:49 
OffLine
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 02 Feb 2009, 18:03
Postovi: 87
Znas li naziv radnje i za koliko vremenski urade majicu???

_________________
Bežim od onoga što me sledi i sledim ono što mi izmiče.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Mar 2009, 20:53 
OffLine
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 02 Feb 2009, 18:03
Postovi: 87
Meni su nesto ovi iz radnje kod borcevog govorili da ima neka ako se dobro secam radnja kod kafica Pigvin da radi preslikace.

Ako je to printanje tolko lose da li se isplati naruciti sa http://www.svasta-nesto.com

_________________
Bežim od onoga što me sledi i sledim ono što mi izmiče.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Mar 2009, 21:04 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Avg 2001, 01:00
Postovi: 20445
Lokacija: SAO Krmine
nal91im je napisao:
Znas li naziv radnje i za koliko vremenski urade majicu???


Ne i dan-dva :D

Najbolje je da odes i raspitas se, da li mogu da ti urade neki print koji nije klasicni preslikac jer su oni, koliko sam ja shvatio, najlosijeg kvaliteta.

Ne znam za svasta-nesto, bilo je neke price o njima po forumu, potrazi pa ces tu mozda pronaci vise informacija.

_________________
Life is a very, very serious thing. I think we should all wear black and not talk to each other at all, that way we can learn more about ourselves. Also, we should cry more. That way we wash our eyes, so we can see better. Seeing is believing. I believe we should stop smiling; it gets on other, normal people’s nerves. Maybe we should sleep all the time, but not dream; dreams are so last week. Otherwise, I am cool.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Mar 2009, 22:35 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Okt 2008, 12:59
Postovi: 9279
Pop-design je jedna od firmi koje rade stampanje na majice, mada sumnjam da ce htjeti nesto uraditi ako je u pitanju mali broj. Posljednja njihova lokacija koju znam je kad se zavuces iza kafica Cream u neku ulicu.
I ima jedna firma u Celincu, ali i oni rade samo na veliko.
Koliko sam upoznat postoje 2-3 tipa preslikaca, tj. tehnika. POred ovih klasicnih naljepnica za peglu imaju one naljepnice u par boja, pa se svaka boja posebno nanosi (zato nekad ima preklapanja ako je losije uradjeno) i postoje i oni debeli preslikaci kao pjena neka, ali to valjda moze samo za linije deblje od 3 milimetra.
Ambleme - mislis na vezene znakove? To mozes uraditi u Toledo radnji na Mejdanu, kad od vrtica ides prema Irish pub-u sa desne strane tamo gdje su sad poceli praviti zgradu. Ali kod njih vazi pravilo da kad prvi put nesto vezes onda moras platiti 50KM cini mi se pravljenje programa za taj vez, i oni to sacuvaju da sljedeci put ne placas ako budes jos radio. Ja sam radio preko druge firme kod njih vezene natpise na rucnike, i kostalo je 2KM po natpisu koji nije bio velik.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Mar 2009, 00:13 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Nov 2003, 13:28
Postovi: 5168
Pop-design se sada nalazi u onim novim zgradama gdje je Robinson, preko puta skole Branko Radicevic. Oni rade sito-stampu, to je znaci bukvalno nanosenje farbe na majicu, gdje tkanina upija farbu i to je najtrajniji oblik stampe na majicu ali zahtjeva veci broj komada (recimo od 50 pa nadalje). Mislim da oni rade i neke manje kvalitetnije oblike stampe tipa preslikac, ali ne znam da li rade na manju kolicinu. Cijena zavisi od broja boja.
Ova radnja iza pingvina u Gundulicevoj je stamparija Fancy. Oni rade neke malo kvalitetnije preslikace i jedna majica je bila 20KM (sa njihovom majicom) kad sam ja pitao, i cini mi se da je to bilo za jednu boju, a onda svaka sljedeca boja se povecava za 5KM. Ovu informaciju uzeti sa rezervom :)

_________________
www.madeinbunker.com


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Mar 2009, 00:53 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Okt 2004, 19:06
Postovi: 9636
Lokacija: Čbe
Ja sam išla u svašta nešto, to ti je kod gimnazije i majica bude gotova odmah, a ja sam nosila svoju sliku... Platila mislim oko 20 maraka s njihovom majicom, a možda i malo manje... Ne sjećam se...

_________________
:iconbiggrin:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 29 Mar 2009, 16:58 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Sep 2006, 23:41
Postovi: 1597
Lokacija: banja luka
emive (sto posto se zove tako a ne pop-design :-? ) za preslikace - kod kafica robinzon

a ambleme radi neki momak u novoj varosi-rosuljama javicu kad saznam adresu...

_________________
Truth indeed rather alleviates than hurts, and will always bear up against falsehood, as oil does above water.
-Miguel de Cervantes


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 29 Mar 2009, 17:19 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Dec 2002, 08:41
Postovi: 1585
Lokacija: Banjaluka
Tamo gdje je Hogar preslikac ce da ti uradi odmah ako nije guzva, a rijetko jeste, znaci po sata max...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 29 Mar 2009, 20:49 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Nov 2003, 13:28
Postovi: 5168
pamella_morrison je napisao:
emive (sto posto se zove tako a ne pop-design :-? ) za preslikace - kod kafica robinzon


Emive se sto posto zove Emive i on se nalazi odmah naspram Pop-designa.
By the way, Emive sije majice, ne rade stampu.

_________________
www.madeinbunker.com


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 30 Mar 2009, 20:15 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Sep 2006, 23:41
Postovi: 1597
Lokacija: banja luka
guess who je napisao:
pamella_morrison je napisao:
emive (sto posto se zove tako a ne pop-design :-? ) za preslikace - kod kafica robinzon


Emive se sto posto zove Emive i on se nalazi odmah naspram Pop-designa.
By the way, Emive sije majice, ne rade stampu.

RADE i shtampu i shiju + edit : i ambleme rade!

a za ovog iz n.varosi il rosulja ipak ne mogu da dodjem do adrese, sorry @ nal91im

_________________
Truth indeed rather alleviates than hurts, and will always bear up against falsehood, as oil does above water.
-Miguel de Cervantes


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Dec 2015, 13:20 
OffLine
Voajer
Voajer

Pridružio se: 08 Dec 2015, 13:02
Postovi: 1
Ja sam kod ovih naručivala online http://pelin1971.hr/tisak-na-majice.html i super su im i majice i natpisi i sve :)


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Dec 2015, 13:29 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2008, 16:27
Postovi: 17340
Evo odo iz ovih stopa za Zagreb...

_________________
Rape train has no brakes

Sa korita Ivanova


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Dec 2015, 13:36 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010, 18:42
Postovi: 40453
Lokacija: SAO Krmine
...na tenku...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Dec 2015, 14:19 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 01 Mar 2007, 22:19
Postovi: 253
S obzirom na cjenu tog papira u china,20km je malo....porez na budale
1$ prosjecna cjena
http://www.ebay.com/sch/i.html?_nkw=iro ... sfer+paper


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Dec 2017, 12:01 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Jan 2009, 02:00
Postovi: 5576
Lokacija: Banja Luka
Ko sad radi majice po narudzbi?
Jel bolje naruciti online ili u BL uraditi?

Послато са m2 уз помоћ Тапатока


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 03 Sep 2018, 10:01 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Maj 2016, 13:46
Postovi: 4922
Lokacija: Међу јавом и мед сном
У оној радњи, како се већ зове, у алеји Св. Саве, она зелена зграда једноспратница преко пута гробља, на самом почетку ње кад се иде ка кампусу, преко пута пекаре Марчело такође... Ја однио црну мајицу са неком сликом да се иштампа, штампају пеглом тако што прво одштампају на папир то, па пресликају... Оно у животу нисам видио, као да су узели и љепилом налијепили папир на мајицу :confuzed: Не може се лако откинути, али се мајица тешко савија на том дијелју... Нисам је прао, радио сам за друга, каже да није ни облачио ту мајицу, боји се да је опере :lol:

Кошта 15-ак КМ као и другдје гдје сам се распитивао, али дакле том техником са пеглом не испадне пристојно... Траје то све неких 10-ак минута, мало јаче

_________________
prokelj je napisao:
Uskrs je paganski praznik u svrhu velicanja boginje Ishtar koja blage veze sa Isusom nema.

Уметник - онај који умеће.
Pozvao sam u pomoć Boga i đavola, pa ko se prije odazove.
вицо ДАЉЕ РУКЕ ОД БОРЦА!


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 18 Posta ] 

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 7 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs