banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 03 Maj 2024, 18:10

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 217 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 01 Mar 2009, 13:05 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Jun 2006, 15:21
Postovi: 3835
Citiraj:
Као што је неиновност да су Европа и Азија везане у један велики континент;


Portir sjedi 5.
:lol: :lol: :lol:

_________________
Растветали яблони и груши,
Поплыли туманы над рекой.
Выходила на берег Катюша,
На высокий берег на крутой.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 01 Mar 2009, 14:06 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Okt 2004, 19:06
Postovi: 9636
Lokacija: Čbe
incel je napisao:
Ajnštajn kao vodeći fizičar je došao do saznanja kako se kosmos kreće po predviđenim sistemima, odnosno da svako kretanje atoma ili manje čestice ima uzrok kretanja koji opet ima prethodno određenu putanju.
Dobro promislite, jer po Albertu, vaše tjelo ( skup atoma koji ga čine) jednostavno nije na putanji koja vodi u kafanu!
Možda, da je kafana samo par metara u nekom od drugih pravaca, možda bi tamo bili omiljeni gost.
S obzirom da vi govorite o vremenu poslije ponoći sumnjam da ste i kod rođene kuće omiljeni inače bi u to doba bili tamo.
Noć je doba kada, po svim viđenjima, vladaju mračne sile tako da ste vi na lošem putu!

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:notworthy:

_________________
:iconbiggrin:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 01 Mar 2009, 19:36 
a ljudi, sta reci........ OMG!!!!!!
a sve su to mudri mislioci naseg vremena........... :lol:


Vrh
  
 
PostPoslato: 01 Mar 2009, 23:42 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31214
Lokacija: Je Suis Ahmed
A ja sam u TOP 10 na našem foumu? Je li tako? :D

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 02 Mar 2009, 02:13 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Okt 2006, 01:07
Postovi: 3791
Nek@d_sam_bio_W@lter je napisao:
Pokusao sam da ne komentarisem ovu temu ali nekako mi se samo ote:

MAJKO MOJA NA STA VI TROSITE VRIJEME I O CEMU VI RASPRAVLJATE...


Потписујем.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 02 Mar 2009, 09:06 
OffLine
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Feb 2009, 14:00
Postovi: 14
...


Poslednji put menjao Mihajlo78 dana 02 Mar 2009, 09:35, izmenjena samo jedanput

Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 02 Mar 2009, 09:13 
OffLine
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Feb 2009, 14:00
Postovi: 14
Rakun_Slavko je napisao:
Jos nesto za portira.

Evo reci cu ti nesto o odredjenom postotku raje koja ne moze da udje.
Ja prvi sam rodjen i odrastao u Banjaluci, kao i moji roditelji. Prijatelj sa kojim idem u BBR je takodje iz grada, stavise, cak su mu pradjedovi sa obe strane familije iz grada. Arsena nas nikada ne pusta jer, pazi sada, imam DUGU KOSU. Za nas nikada nema mjesta, uvijek je puno kao sibica, iako tik ispred nas puti desetak cura ili kratkokosih likova. Paradoks je sto se moja baka, takodje iz Banjaluke, druzila sa njegovom majkom, a ovaj sada meni odredjuje da nisam gradska raja.

Ko je tu seljacina sada, reci ti meni? Uvijek uredno obucen za vecernji izlazak, ali ne moze, to je cupavi narkoman. Ne svidja mu se moja pojava, nikada nisam dosao alkoholisan pred bbr, posto inace skoro i da ne pijem, niti jednom nije imao valjano opravdanje da me ne pusti. Kada doticnog nema na ulazu, uvijek bez problema prolazimo.
Sada ces ti reci "i ti si lud kada pokusavas uci, ides glavom kroz zid", mozda jesam, ali je BBR, nazalost, jedino mjesto gdje poslije 12 mozes izaci i cuti neku pristojnu muziku, kafici se zatvore, i gdje dalje - u Bum. Ne vidim zasto bih se odrekao prava da jednom sedmicno ostanem do 2-3 sata ujutro u gradu, jako mi je glupo da mi neko uskracuje to pravo, i osjecam potrebu da protestvujem zbog toga, makar u prazan vjetar.

A ovo tvoje sortiranje ljudi po porijeklu i elitizam, ti je jako glup i nezreo, pogotovo sto se trsis svojim godinama. Shvatam frustriranost gradjanja cinjenicom da su klanovi izbjeglica vecinom zauzeli poslove ovdasnjih ljudi, i degradirali kulturni nivo grada, ali cinjenica da je neko dosao sa strane tebi ne daje za pravo da ga smatras cobanom i primitivcem. Daleko vise poznajem rodjenih banjalucana koji bi nosili epitet, dobar dio ih je sa Lausa, iz Motika, Vrbanje, sve je to u sklopu grada, a ponasaju se daleko ispod gradskog nivoa.


Arsena je nosio dugu kosu dok nije oćelavio


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 02 Mar 2009, 09:55 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Jun 2002, 19:36
Postovi: 3063
Lokacija: Location: Location: Location: Location: Location:
Odlicno, onda neka me pusti iz solidarnosti, i ja celavim vec par godina :lol: :lol: :lol:
Sjajan je to mind-reader, osobu koja se ne napija i koja se samo jednom u zivotu potukla i to u samoodbrani ne pusta, bas dobro procjenjuje, na osnovu jednog pogleda u vas moze reci sta cete uraditi to vece - od sada ce ici moji drugovi kod Arsene i pitati "Arsena, hocu li veceras sta obrnuti?" :lol: :lol: :lol: :lol:

_________________
The wounds of war run deep, cutting across generations. But there is always the hope of healing, so long as there are souls among us whose hearts are more full of love than hate.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 02 Mar 2009, 09:58 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Feb 2008, 12:22
Postovi: 2652
Rakun_Slavko je napisao:
Odlicno, onda neka me pusti iz solidarnosti, i ja celavim vec par godina :lol: :lol: :lol:
Sjajan je to mind-reader, osobu koja se ne napija i koja se jednom u zivotu potukla u samoodbrani ne pusta, bas dobro procjenjuje, na osnovu jednog pogleda u vas moze reci sta cete uraditi to vece - od sada ce ici moji drugovi kod Arsene i pitati "Arsena, hocu li veceras sta obrnuti?" :lol: :lol: :lol: :lol:



Arsen vidoviti :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

_________________
..dobice te razglednicu iz Africke zemlje safari....
.......zbogom zohari..............


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 02 Mar 2009, 12:30 
filozof sa vrbasa je napisao:
A ja sam u TOP 10 na našem foumu? Je li tako? :D


naravno, ti si njihov veliki duhovni vodja.... oni od tebe uce... :D


Vrh
  
 
PostPoslato: 02 Mar 2009, 12:35 
majlili je napisao:
e samo vas pratim od kad je zapoceta rasprava... pa covjek ima vise postova nego goruce drustvene teme u zemlji i svijetu zajedno... :confused2: ne mogu vjerovati, koji vam je za njim...

citiram samu sebe, kad sam ja ikad ukazala na besmislenost ove rasprave :D


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Facebook grupa:
PostPoslato: 02 Mar 2009, 13:04 
OffLine
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Feb 2009, 14:00
Postovi: 14
Citiraj:
Sramota!
Šta sve dokonim budalama neće pasti na um!?
Odgovor na ovo pitanje je veoma jednostavan i potpuno ste razočarali svi zajdeno.
Pitanje što baš ova tema na facebook?
Naravno daa vam nije palo na pamet da postavite temu mrzimo direktora banjalučke gimnazije.
Zato što nas nije primio u gimnaziju ili zato što nije primio mene, a pola mog razreda iz osnovne je tamo.
Svesni ste da vaš intelektualni nivo nije, niste se ni trudili da ga podignete, na razini koja bi vas svrstala među reprezentativni dio učenika. tako da vam nije palo na pamet da prozivate školske Komisije.
Pitanje se jednostavno prenosi u sve sfere života, dostupne, a koje vi niste ostvarili zbog nerada i nemara.
Onda dolazi kafana kao izvorište nerada i barabluka i gle čuda mene neće tamo!
Ejjj, dajte da vidimo što me neće u kafanu, šta mi to fali, pa ja sam perspektivna propalice! Tako izgleda ovo vaše jadikovanje i prepucavanje na postovima.
Ajnštajn kao vodeći fizičar je došao do saznanja kako se kosmos kreće po predviđenim sistemima, odnosno da svako kretanje atoma ili manje čestice ima uzrok kretanja koji opet ima prethodno određenu putanju.
Dobro promislite, jer po Albertu, vaše tjelo ( skup atoma koji ga čine) jednostavno nije na putanji koja vodi u kafanu!
Možda, da je kafana samo par metara u nekom od drugih pravaca, možda bi tamo bili omiljeni gost.
S obzirom da vi govorite o vremenu poslije ponoći sumnjam da ste i kod rođene kuće omiljeni inače bi u to doba bili tamo.
Noć je doba kada, po svim viđenjima, vladaju mračne sile tako da ste vi na lošem putu!



portir je napisao:
Banjaluka je uvjek prednjačila po broju blago iskrivljenih umova koji bi sebe nazivali gradskom rajom ili omladinom.
Prije svega trebate imati bar trideset godina odnosno pola prosječnog života, čovjeka u Bosni i Hercegovini pa da bi mogli imati jasnu sliku i mrzjeti nekoga istinski.
Čovjek, o kome ovdje govorite ružne stvari, je istaknuti sportista i pravi heroj ulice.
Dok vi u svojim mozgovima još uvjek niste odbacili pampers pelene i toplu kašu, dotle on hrani petero djece.
Odrastao je u ovom gradu i poznaje svako dijete kako diše.
Vjetar koji vas je donjeo zajedno sa ovim ratovima nije mogao da izvrši nekakvu vrstu nadogradnje softvera u vašim glavam tako da ćete za vijeke vijekova ostati oštećeni na polju kulture i raspoznavanja.
Velikom broju djece, koji pripadaju ovom gradu, isti taj čovjek poznaje oba roditelja, a vi koji mislite da je diskoteka isto što i peronska kafana na nekoj od autobuskih stanica u visokoj krajini i vas prepoznaje. Naravno!
Zašto dozvoliti da ulazite u diskoteke grada Banjaluke jednako da su iste neke vaše kafane u kojima vi ostavljate svoje vrijeme i novac, a tombola koja radi preko dana za vas je potpuni doživljaj Las Vegasa u državi Nevada.
Diskoteka je koncept zabave za ljude koji imaju vremena da prate određenu vrstu zabave na propisan način. Pritom treba eliministati da se u diskoteku ide slušati grand parada ili svijet renomea. Poznavaoci gradskog života, kako vi sebe definišete, nije svaki podrum diskoteka, niti ste vi ičemu korisni u bilo kojoj ozbiljnoj diskoteci. Postoji Disko muzika i sluša se u diskoteci, a evolucioni slom ljetne kuhinje u noćni bar gdje neko Vaš DRŽI dIsCo u gradu na Vrbasu je istinska sramota ovog prostora.
Dok uz stranu marku pive, šaku jeftine kreme za ruke u kosi, dok slamčite flaširani koktel i svršavate uz zvuke sintetičkog folka koji trese sise Maloj do tebe znaj da si običan prigradski seronja.
Normalna gradska omladina živi izvan vaših dimenzija iako se sudarate po samoposlugama i robnim kućama.
Da bi ste zaistinu spoznali grad potrebno je proživjeti život na asfaltu i pustiti riku goveda, odvaditi iz glave te čobanske manire, proći kroz druge veće zajednice i prlagoditi sebe nečemu što jeste grad.
Naravno kroz vašu glavu ovo izgleda kao da vas gole bacim u visoke koprive, ali morate pokušati zbog vaše djece.
Predlažem Vam da mrzite nekoga drugog!
Mrzite svoje roditelje koji vas nisu odgojili u okviru normi koje zahtjeva novo doba i savremena civilizacija.
Kad sretnete učitelja iz osnovne škole odvalite mu šamarčinu da mu spadne šešir sa glave jer vas je pripremao za život unutar paklenih vrućina na poljima kukuruza, a vas put odveo među svijet o kojem vas nije učio. Ništa?!
Napustite gradove polupajte osigurače za struju idite u potpunu genetsku nirvanu na livadu kod goveda šarenije. Jednostavno budite svoji!


Citiraj:
Arsena je nosio dugu kosu dok nije oćelavio


Citiraj:
Odlicno, onda neka me pusti iz solidarnosti, i ja celavim vec par godina :lol: :lol: :lol:
Sjajan je to mind-reader, osobu koja se ne napija i koja se samo jednom u zivotu potukla i to u samoodbrani ne pusta, bas dobro procjenjuje, na osnovu jednog pogleda u vas moze reci sta cete uraditi to vece - od sada ce ici moji drugovi kod Arsene i pitati "Arsena, hocu li veceras sta obrnuti?" :lol: :lol: :lol: :lol:


U prvom postu ti je sve rečeno.
Promjeneš kafanu, tako odjebeš Arsenu i gotovo. Najbolje je imati karakter pa poslje 12 otići kući kada već nemožeš ući u taj najomiljeniji zagušljivi BBR, a svugdje ostalo ti je bez veze, jer ko zna zašto je to dobro. Ipak moj savjet ti je da nađeš neku djevojku, pa te onda zaboli i za Bimbum rumom i za Arsenom.
Ma dobro je on tebe skonto, čim si ti postavio ovakvu temu na forum...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 02 Mar 2009, 13:32 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31214
Lokacija: Je Suis Ahmed
Možda je Arsena njega dobro skontao, ali ti ništa nisi skontao. Pročitaj prvi post ove teme ponovo.

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 02 Mar 2009, 14:01 
OffLine
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Feb 2009, 14:00
Postovi: 14
Arsena gdje god da radi taj klub na nešto krene da liči. I bude dobro. Baš zbog toga što svakome neda da uđe, a sve žene pušta. :wink:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 02 Mar 2009, 15:08 
OffLine
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11 Nov 2008, 18:22
Postovi: 96
Није све тако црно. Покушај да промјениш угао из којег посматраш човјека.
Стварно има способност да процјени лика на улазу то вече.
Он је видјео све то око тебе. Неспособан си, опада ти коса и бојиш се шорке.
Како неби дошао у ситуацију да те око пола два вода по хитној када те умлати као последњег сероњу неки од бањалучких даса што му слиниш на екстра рибу која је управо дошла са ремонта.
Ето, човјек ти помаже, а ти лапрдаш.
Тужибабо једна! :angry4:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 02 Mar 2009, 16:38 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Jun 2002, 19:36
Postovi: 3063
Lokacija: Location: Location: Location: Location: Location:
catmandoo je napisao:
Није све тако црно. Покушај да промјениш угао из којег посматраш човјека.
Стварно има способност да процјени лика на улазу то вече.
Он је видјео све то око тебе. Неспособан си, опада ти коса и бојиш се шорке.
Како неби дошао у ситуацију да те око пола два вода по хитној када те умлати као последњег сероњу неки од бањалучких даса што му слиниш на екстра рибу која је управо дошла са ремонта.
Ето, човјек ти помаже, а ти лапрдаш.
Тужибабо једна! :angry4:


Hahha, znaci i Arsena se registrovao na ovaj forum i nasao se licno uvrijedjenim, ili si ti neko drugi i jednostavno samo takav pajser da nesto ovakvo napises ;) Jako mi je zao sto ti se desio ovakav scenario, sigurno te je bilo jako sramota kada su te krvavog nosali iz kluba jer si pogresnom liku piljio u djevojku, a ruzno je reci samom sebi da si seronja, treba imati nekog samopostovanja. Moze ti se to ponovo desiti ako ovako izazivas i vrijedjas ljude bespotrebno, siguran sam da si tako junacan i u stvarnom zivotu, a nadam se da nisi toliko nekulturan.
Pocetni post teme se odnosi na grupu koji je neki lik pokrenuo na FB.

Za Mijahla - postavio sam temu, ali sa stvaranjem srzi problema, dakle, ovog sto stoji u prvom postu, ja nemam veze, moj autorski rad je prvi red: HAHAHAHAHAH, jer sam se smijao budali koja je sastavila ovakav uradak. I bila je prvobitno na HUMOR podforumu koliko se sjecam, jer je bio presmijesan tekst, kasnije se tek razvilo u ovome pravcu.
Ovo za djevojku ti je preglup savjet, naravno da imam djevojku, je li to znaci da petak/subotu vece trebam provesti sa njom, ono, jedini klub pored Mistika, da zaobidjem poslije 12, jer jedna prilicno umisljena osoba radi na vratima?

_________________
The wounds of war run deep, cutting across generations. But there is always the hope of healing, so long as there are souls among us whose hearts are more full of love than hate.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 02 Mar 2009, 17:04 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Dec 2006, 11:40
Postovi: 19110
Lokacija: Mare Tranquillitatis
Slika

Pa nije toliko oćelavio... :lol: :lol: :lol: :lol:

_________________
Slika SlikaKultne teme banjaluka foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 02 Mar 2009, 20:18 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Jun 2006, 15:21
Postovi: 3835
Talija je napisao:
Slika

Pa nije toliko oćelavio... :lol: :lol: :lol: :lol:

Ne vjerujte pjesnicima i politicarima....
"BOLJE JEDNO VRUCE PIVO,
NEGO CET'RI 'LADNA..."

_________________
Растветали яблони и груши,
Поплыли туманы над рекой.
Выходила на берег Катюша,
На высокий берег на крутой.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 02 Mar 2009, 20:50 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Dec 2006, 11:40
Postovi: 19110
Lokacija: Mare Tranquillitatis
Nek@d_sam_bio_W@lter je napisao:
Talija je napisao:
Slika

Pa nije toliko oćelavio... :lol: :lol: :lol: :lol:

Ne vjerujte pjesnicima i politicarima....
"BOLJE JEDNO VRUCE PIVO,
NEGO CET'RI 'LADNA..."

...Dida moj, dida moj
sve me boli, tilo trazi
rakijom me sveg' namazi
kao kad sam dite bija ja...

_________________
Slika SlikaKultne teme banjaluka foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 02 Mar 2009, 21:53 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 39429
Lokacija: Месечева икра
Nek@d_sam_bio_W@lter je napisao:
Talija je napisao:
Slika

Pa nije toliko oćelavio... :lol: :lol: :lol: :lol:

Ne vjerujte pjesnicima i politicarima....
"BOLJE JEDNO VRUCE PIVO,
NEGO CET'RI 'LADNA..."



Bolje stara baba,
nego cura mlada..........

_________________
Bubi frubi


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 217 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 10 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs