banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 18 Apr 2024, 23:30

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 217 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 7, 8, 9, 10, 11
Autoru Poruka
PostPoslato: 03 Avg 2010, 13:23 
Citiraj:
Прави избацивач треба да буде господин човјек, особа која се зна понашати и која треба само да одстрани непожељног госта из клуба и да позове полицију уколико овај и даље ствара проблеме, а не као што је случај код нас. Избацивачи веома непристојни, вријеђају и још једва чекају да налети нека пијана будала да га испребијају

Upravo tako.


Vrh
  
 
PostPoslato: 05 Avg 2010, 21:04 
OffLine
Majstor
Majstor

Pridružio se: 04 Mar 2004, 19:58
Postovi: 1188
Lokacija: Tu odma iza ćoąka
Mislim da se od skora mora angazovati agencija za FO objekata (ili da ce trebati).... a ne ko dosad nadjes bajuna 2x2 i postavis ga na ulaz...

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 05 Avg 2010, 22:40 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11 Avg 2009, 19:25
Postovi: 3711
*ebeš sredinu u kojoj je izbacivač jedan od viđenijih ljudi.

_________________
Ljubomorne dushe mogu da ga pushe! Alky je unikat zoka je dooplikat :P <3 !


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 10 Okt 2015, 21:30 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 11 Avg 2015, 16:28
Postovi: 77
Stvarno cudni ti izbacivaci u Bum-u,mislim da nisu losi ljudi ni Arsena ni onaj jos stariji jel Giga bi nadimak :D ,gnjave bespotrebno musterije,to nigdje nema,sto ce im te starkelje svagdje rade mladi ljudi dobro rece jednom neko:"Kakvi su mi to izbacivaci jednom ce ih neko stvarno nalupat" i naviknes se da te gnjavi svaki hoce pustit-nece da te navuce pa da postanes stalna musterija pa te sam poslje zove da udjes :lol: i zabavi te pricom nije lose ali je klub katastrofa skoro tri godine nisu radili zbog nerijesenih imovinskih odnosa sa vlasnikom lokala rukometnim klubom Borac i odviknes se krenes izlazit na druga mjesta,poslje te nece pustiti zato sto vise nisi redovna musterija al nema veze njihovo pravo al su nakaradno obuceni uopste ne pristaju takvom klubu i toj omladini da se oni upustaju u razgovore sa tom omladinom od 20 ili nesto vise godina,ima nesto i starijih,skoro opet nisu radili zato sto nisu izdavali fiskalne racune,inace je bas rupa taj klub da ga nema veceg u gradu,nedavno su se sjetili da nesto renoviraju da ga okrece i stali vec,jos i onaj uski hauster pokraj.Ljudi njihovih godina izbacivaci stice se dojam da su mozda i suvlasnici kluba inace zar bi im bilo potrebno da bas to rade po cijelu noc,davno mi neko pricao da su davno drzali njih bas dvojica Studenac ako ih nisam pobrkao ??!Pozzz


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 10 Okt 2015, 23:33 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Okt 2006, 17:20
Postovi: 5201
Lokacija: u senci svog omiljenog drveta
Ne vjerujem sta s uspio procitati...
Mislim da gluplji i tezi tekst za procitati nikada nije bio na forumu...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 11 Okt 2015, 13:50 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Jul 2012, 11:29
Postovi: 5275
Lokacija: banja luka
fantom123 je napisao:
Stvarno cudni ti izbacivaci u Bum-u,mislim da nisu losi ljudi ni Arsena ni onaj jos stariji jel Giga bi nadimak :D ,gnjave bespotrebno musterije,to nigdje nema,sto ce im te starkelje svagdje rade mladi ljudi dobro rece jednom neko:"Kakvi su mi to izbacivaci jednom ce ih neko stvarno nalupat" i naviknes se da te gnjavi svaki hoce pustit-nece da te navuce pa da postanes stalna musterija pa te sam poslje zove da udjes :lol: i zabavi te pricom nije lose ali je klub katastrofa skoro tri godine nisu radili zbog nerijesenih imovinskih odnosa sa vlasnikom lokala rukometnim klubom Borac i odviknes se krenes izlazit na druga mjesta,poslje te nece pustiti zato sto vise nisi redovna musterija al nema veze njihovo pravo al su nakaradno obuceni uopste ne pristaju takvom klubu i toj omladini da se oni upustaju u razgovore sa tom omladinom od 20 ili nesto vise godina,ima nesto i starijih,skoro opet nisu radili zato sto nisu izdavali fiskalne racune,inace je bas rupa taj klub da ga nema veceg u gradu,nedavno su se sjetili da nesto renoviraju da ga okrece i stali vec,jos i onaj uski hauster pokraj.Ljudi njihovih godina izbacivaci stice se dojam da su mozda i suvlasnici kluba inace zar bi im bilo potrebno da bas to rade po cijelu noc,davno mi neko pricao da su davno drzali njih bas dvojica Studenac ako ih nisam pobrkao ??!Pozzz


Sinak, pored batine i tacka je iz raja izasla.

_________________
It ́s better to die on your feet than live on your knees.
Opet je gužva pred kontejnerom...
Imbecili i debili ogroman je zbir, moj glas danas odlazi u manastir
I grieve in stereo, the stereo sounds strange, I know that if you hide, it doesn't go away


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Nov 2015, 01:52 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 14 Okt 2015, 05:19
Postovi: 39
Ono kad dodjes pred Bum opet sutradan a Arsena misleci kako je Bum mjesto broj 1 u gradu kaze:"O pa vama se bas svidja kod nas postali ste redovni :D"On je i nekako sredjen al onaj Giga kako ga zovu ko kauboj sa onim kacketom nekim i nekom jaknom "suskavac" :lol: vise su mi za penzionerskog doma njih dvojica nego za Nocnog kluba :D svagdje rade mladji ljudi.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Nov 2015, 16:35 
OnLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Sep 2003, 21:58
Postovi: 6855
Lokacija: BL / UK
A.J.V.A.R. je napisao:
Sinak, pored batine i tacka je iz raja izasla.

:lol:

_________________
There are ways of saying what you think that make people think what you're thinking is actually more thoughtful than you actually think it is.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Nov 2015, 19:07 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 21 Okt 2008, 01:08
Postovi: 1908
A.J.V.A.R. je napisao:
Sinak, pored batine i tacka je iz raja izasla.

:lol:
prešla igricu

_________________
Free Your Mind And Your Ass Will Follow


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Avg 2016, 16:13 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Nov 2010, 22:12
Postovi: 1221
Citiraj:
Knežević: Za smrt Beuca krivi organizatori, treba da krivično odgovaraju!

Milosav Mile Knežević, čovjek koji u svojoj srportskoj karijeri iza sebe ima preko 2000 profesionalnih skokova sa visina od 10, 15 i 20 metara na raznim evropskim takmičenjima,
govori za Press o razlozima pogibije Slovenca Andreja Beuca.
.......
Ističe nekoliko ključnih propusta od strane organizatora, a komentarišući izjavu nekadašnjeg reprezentativca Jugoslavije u skokovima u vodu,
Nenada Arsenića koji je izjavio kako je odgovornost na skakaču zbog njegovog položaja tijela, Knežević kaže kako je to izuzetno glupa i nepromišljena izjava.

“Ljut sam radi njegove izjave, skakao je dugo, zna da je svaki skok opasan, a njegove izjave pokazuju da je ne poznaje anatomiju ljudskog tijela, a time i ovaj sport.”

Njegovu izjavu pobija činjenicom da je Andrej Beuc taj skok izveo uspješno jer se poslije skoka pojavio sa glavom iznad površine vode i time je svima do znanja dao da je živ.
Poslije toga je još dva puta tonuo i izranjao čime je spasiocima dato dovoljno vremena da reaguju što oni nisu učinili.
.......


Ovo je ravno kao Chuk Norisu na crtu izaći ...
Gospodin Mile skidam kapu :)


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Maj 2017, 12:48 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 16 Dec 2014, 22:37
Postovi: 26
https://www.nezavisne.com/novosti/hroni ... kli/424895
Evo,na kraju se desilo ono sto se odavno trebalo desiti.
Ali samo nisu trebali mu pretuci dijete(ili mozda jesu) nego njega licno.
Umislio je da je bog i batina i glumi silu na slabijima od sebe.
Zazluzuje ovo.I jos je naso on da glumi zrtvu a kad je on to radio drugima onda nikome nista...Zasluzio je jos 10x gore.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Maj 2017, 13:00 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Okt 2015, 17:40
Postovi: 4515
lol...zaboravio sam da postoji ova debilna fb grupa i ova tema

_________________
Definiši mizoginiju i onda je upakuj sa neshvatanjem načina fukcionisanja medija, i eto ti Foruma.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Maj 2017, 19:17 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31204
Lokacija: Je Suis Ahmed
divim mu se, kako ima zivaca da se raspravlja i filozofira sa svima, kad god prodjem tuda

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Maj 2017, 19:56 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Avg 2015, 18:05
Postovi: 5166
Pedagog.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Maj 2017, 20:40 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 01 Jul 2004, 11:47
Postovi: 2597
Mene Arsena samo jednom nije pustio unutra, i to kad sam sa nekim bivsim kolegom dosao nacugan oko pola 3 ujutro... I ne zamjerim mu - da sam usao onakav unutra, izginuo bih...
Taj jaran se toliko isfurao zbog toga, pa je imao neprikladne i nepristojne ispade kad smo produzili do Undergrounda - em pijan, em nacugan, prisao par cura i nabijavsi im se u facu bubnuo:"Prepicka si. Ajmo kod mene!"
Malo je reci da me je bio blam...

_________________
Sve sto sam napisao, slucajno je namjerno ...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Maj 2017, 21:32 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Jul 2009, 10:16
Postovi: 12660
Lokacija: Treći kamen od Sunca
Digresija je napisao:
em pijan, em nacugan, prisao par cura i nabijavsi im se u facu bubnuo:"Prepicka si. Ajmo kod mene!"

pa dobro, ovo se i meni desavalo u najboljim danima :D i jos gorih stvari :D


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Maj 2017, 22:38 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 02 Dec 2010, 18:19
Postovi: 4664
I tepa mu jos Arsena

:bootyshake:

_________________
MANGA


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 217 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 7, 8, 9, 10, 11

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 6 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs