banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 28 Mar 2024, 09:40

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 45 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: Muška odela
PostPoslato: 01 Jul 2018, 19:29 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Nov 2004, 19:33
Postovi: 1223
Lokacija: Tu sam
I meni treba za svadbu, zato i hoću nešto bolje :D Kupovao sam ranije u Cezaru i Martini Vestu, čak jednom i u Zenitu i mogu Vam reći da sam bio zadovoljan sa svim, iako su to više odjela za poslovnu svrhu u rasponu cijena od 250 KM do 500 KM.

Varteks nisam obišao, za svaki slučaj ću otići, ali malo im je kroj "čudan", odnosno, čini mi se da veći izbor ima za starije (onaj starinski elegantni kroj bez mnogo strukiranja), nego za mlađe ljude, ali nisam bio od davno, pa svratiću svakako. Samo da na svadbi ne budem kao vozač Lastinih autobusa :lol:

U Granoffu mi isto kroj čudan, pogotovo za hlače, znači nikako mi ne odgovara. Čak do te mjere da se ne može ispraviti naknadnim šivanjem i radom. Je li sad do njihovih modela ili do moje građe, pitanje je koje se postavlja :lol: Ne znam da li oni rade po mjeri, raspitaću se i za to.

Jeordies, prema mom iskustvu roba srednjeg kvaliteta (ima i dobrih i loših stvari). Takođe, planiram obići sljedeće sedmice, jer se može nešto naći, imaju čak na spratu i nešto "skuplji" i kvalitetniji kutak (bar je bilo ranije, čak su i smokinge imali), pa možda i nađem nešto.

Ovo za Travnik mi je super opcija, ako ništa ne nađem u Bl, a prihvatljiva cijena. Ima li kakav kontakt?

Kakva je ponuda u onom butiku "Next" zna li ko, nisam tamo bio od studentskih dana? I da li i dalje ima u Boski na spratu ona prodavnica sa odjelima i ima li tu iskustava (Zekstra ako se ne varam)? Iskustva sa Oviesse u RK Kastel?

_________________
Be nice, I could be your lawyer someday...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Muška odela
PostPoslato: 01 Jul 2018, 19:41 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Avg 2007, 14:39
Postovi: 39514
Lokacija: Vostok Station, Antarctica
Bilo je ranije u varteksu ona dicaprio odela, ona su kao malo modernika tj za mladje. Ne znam ima li ih jos


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Muška odela
PostPoslato: 01 Jul 2018, 23:10 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Okt 2008, 12:59
Postovi: 9279
Ako hoces da izgledas kao Milin vozac ili tornjak iz obezbjedjenja, onda Zekstra.
Ustvari ne znam, ja sam stekao takav dojam, sve im je klasika za starije cini mi se. Mozda i grijesim.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Muška odela
PostPoslato: 05 Jul 2018, 13:36 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Avg 2015, 10:35
Postovi: 2195
Lokacija: Nova Varoš BL
Ima onaj Arbutina....ako hoćeš poslaću ti njegov tel na pp


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Muška odela
PostPoslato: 24 Okt 2019, 08:48 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Jul 2009, 13:22
Postovi: 5018
Lokacija: Banja Luka
Kakva su odjela u Zekstri? Kvalitet?

_________________
Eins, zwei, eins, zwei build an empire, very Prussian!
Exhaust gasses go into the turbocharger and spin it, witchcraft happens, and you go faster.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 45 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 7 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs