banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 24 Apr 2024, 22:08

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1765 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 89  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 19 Mar 2009, 18:06 
OffLine
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 02 Mar 2009, 11:33
Postovi: 54
WinstonWolfe je napisao:
ulica kod pekare manja, poslije te pekare imas mesnicu, pa ti onda ide ta radnja sledeca, imaju kaprijolo bicikala kakvih hoces.


Jel ti to mislis kod Pide?

_________________
Member of =4c= Serb Virtual Fighter Squadron


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Mar 2009, 16:04 
OffLine
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 02 Mar 2009, 11:33
Postovi: 54
Zna li iko gdje se tacno nalaze shopovi gdje se prodaju Capriolo bicikli?
I ako imate mozda imate telefon?Hvala i pozz

_________________
Member of =4c= Serb Virtual Fighter Squadron


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Mar 2009, 16:58 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11 Dec 2007, 17:26
Postovi: 5046
Lokacija: Banana Republic
capriolo shop je u boriku, koliko ja znam srpska ulica cini mi se, sami pocetak, a broj telefona 051/347-292, ja sam ih zvao na ovaj broj.

_________________
I'm Winston Wolfe. I solve problems.
http://www.youtube.com/watch?v=X-7H5rX77P4
Елвисе, иди матерет' пробуш' им гуму.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Mar 2009, 18:09 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Feb 2006, 02:36
Postovi: 2982
blue je napisao:
Citiraj:
A moze li se negdje kupiti BMX poput ovoga?


To na slici je dječiji bicikl.

Zar je?

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=BGG0uYWZBdw[/youtube]

_________________
Popokatepetl je napisao:
...мени очи углавном служе да не упаднем у шахт ходајући улицом...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Mar 2009, 19:01 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 02 Jan 2004, 16:33
Postovi: 3623
Lokacija: Roma
@Winston, da, u srpskoj ulici, između Manje i Bobar banke.

Uskoro dobijam pošiljku iz Gradiške - stiže mi moj bicikl, vrijeme je :)


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Mar 2009, 14:07 
OffLine
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 02 Mar 2009, 11:33
Postovi: 54
Hvala na informaciji.Pozdrav

_________________
Member of =4c= Serb Virtual Fighter Squadron


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 28 Mar 2009, 21:59 
OffLine
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 02 Mar 2009, 11:33
Postovi: 54
Ljudi razmisljam o kupovini Capriolo Anaconde,pa me interesuje vase misljenje,kakva su vasa iskustva sa ovim bajsom?

_________________
Member of =4c= Serb Virtual Fighter Squadron


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 29 Mar 2009, 20:08 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 03 Jan 2002, 01:00
Postovi: 1552
Lokacija: Banja Luka
Nemoj se ljutiti Niz, nisam mislio da su BMX bicikla za djecu, nisam imao namjeru da te vrijeđam, već sam to rekao zbog njegovih proporcija, učinio mi se malenim. Bilo kako bilo, najbliže tome je ono što sam naveo, i to samo po izgledu, sumnjam da je kvalitet sličan.

Vidim da se pita za prodavnice, znam za 6 prodavnica bicikala:
1) Capriolo Shop kod pekare Manja
2) Shimano (Vojvode Momčila 4, Nova Varoš, blizu Antena Shopa, one zgradice su mi sve iste)
3) prodavnica preko puta dvorane Borik, u zgradi iznad velikog Mercatora
4) Wolf Bikes u krugu Incela (mislim da se zove Wolf Bikes)
5) prodavnica preko puta parka Mladena Stojanovića (tu prodaju i polovna bicikla)
6) prodavnica kod Name, tamo gdje je bila pekara Batar.

_________________
A ja zebem od mnogo mišljenja...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 29 Mar 2009, 22:05 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Okt 2006, 12:58
Postovi: 10625
Lokacija: Banjaluka
Danas pola dana proveo u podrumu dotezajuci bicikl koji je sad spreman za predstojecu sezonu

_________________
Slika
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 30 Mar 2009, 06:54 
Moram neku stelu uhvatit da preko rata otplatim neki bic, dosadilo ovako ici na posao. :D


Vrh
  
 
PostPoslato: 31 Mar 2009, 13:12 
OffLine
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 02 Mar 2009, 11:33
Postovi: 54
Anaconda kupljena

_________________
Member of =4c= Serb Virtual Fighter Squadron


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 31 Mar 2009, 19:42 
OffLine
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 02 Mar 2009, 11:33
Postovi: 54
Evo i slika

http://i43.tinypic.com/2ylkbih.jpg
http://i41.tinypic.com/2dbtbwx.jpg

_________________
Member of =4c= Serb Virtual Fighter Squadron


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 31 Mar 2009, 20:29 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 02 Jan 2004, 16:33
Postovi: 3623
Lokacija: Roma
Koja cijena?
Trebao si malo manje slike :confused2:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 31 Mar 2009, 23:21 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Jun 2002, 19:36
Postovi: 3063
Lokacija: Location: Location: Location: Location: Location:
AU jarane...
Ne bih da te zalostim...
Izvini sto nisam stigao otici pogledati anacondu da te upozorim...
Prednji amortizer ne da je los, bolje je da ga nemas, Logan pravi najjadnije izgovore za suspenziju ikada, takvih je bilo po 20 KM prije 3-4 godine, da ne pominjem koliko sada kostaju...
Prednji mehanicki disk = glava u torbi, to koci, ali ce prije da te zaustavi kakav zid ili druga prepreka ako ides prebrzo, jer mehanicki disk daje tako jadnu kocionu snagu da je to smijesno. Vidim da je zadnja logan ili points, najniza klasa kocnice, ti se dobro pripazi i otvori cetvore oci, jer taj bicikl ne moze dovoljno brzo da zakoci.

Oprema - naprijed acera, znaci nije najniza klasa mijenjaca - pocetak srednje,, nazad tourney - skoro pa najniza. Nisam siguran da li pogon ima patronu, bio bi bed ako nema.
Sve u svemu, preporucio bih ti za ulaznu klasu Alpina Pacific, ima skoro istu mjenjacku opremu kao tvoj bajs, duple felne, bolje kocnice, bolju viljusku (bez tog nazovi amortizera), i kosta 244 KM.

Ne znam da li je kod tebe ALU ram, ako jeste, onda te malo izvlaci, posto znam da je anakonda blizu 400 KM, ako ne, e onda si se nasadio momacki, jer si mogao proci mashala jeftinije. Nije to los bicikl (ima losu disk kocnicu i viljusku), ali je preplacen, iskreno, ne bih dao ni u snu preko 300 za taj bicikl, za 244 imas Pacific Alpina, a ovde eto imas amortizer koji realno ne radi, i kocnicu koja realno ne radi :)


E da, kupio sam zmaja od bicikla, okacim sutra fotke, nov je kostao izmedju 500 i 700 ojrica, hehe, zmajcek mili :)

_________________
The wounds of war run deep, cutting across generations. But there is always the hope of healing, so long as there are souls among us whose hearts are more full of love than hate.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 01 Apr 2009, 09:05 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Jun 2002, 19:36
Postovi: 3063
Lokacija: Location: Location: Location: Location: Location:
Uhhh, nakon skoro godinu dana zuljanja guzova na starom biciklu, stigao je napokon dirt ram koji sam cekao dugo :D


Slika
Slika
Slika

_________________
The wounds of war run deep, cutting across generations. But there is always the hope of healing, so long as there are souls among us whose hearts are more full of love than hate.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 01 Apr 2009, 17:57 
OffLine
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 02 Mar 2009, 11:33
Postovi: 54
Rakun_Slavko je napisao:
AU jarane...
Ne bih da te zalostim...
Izvini sto nisam stigao otici pogledati anacondu da te upozorim...
Prednji amortizer ne da je los, bolje je da ga nemas, Logan pravi najjadnije izgovore za suspenziju ikada, takvih je bilo po 20 KM prije 3-4 godine, da ne pominjem koliko sada kostaju...
Prednji mehanicki disk = glava u torbi, to koci, ali ce prije da te zaustavi kakav zid ili druga prepreka ako ides prebrzo, jer mehanicki disk daje tako jadnu kocionu snagu da je to smijesno. Vidim da je zadnja logan ili points, najniza klasa kocnice, ti se dobro pripazi i otvori cetvore oci, jer taj bicikl ne moze dovoljno brzo da zakoci.

Oprema - naprijed acera, znaci nije najniza klasa mijenjaca - pocetak srednje,, nazad tourney - skoro pa najniza. Nisam siguran da li pogon ima patronu, bio bi bed ako nema.
Sve u svemu, preporucio bih ti za ulaznu klasu Alpina Pacific, ima skoro istu mjenjacku opremu kao tvoj bajs, duple felne, bolje kocnice, bolju viljusku (bez tog nazovi amortizera), i kosta 244 KM.

Ne znam da li je kod tebe ALU ram, ako jeste, onda te malo izvlaci, posto znam da je anakonda blizu 400 KM, ako ne, e onda si se nasadio momacki, jer si mogao proci mashala jeftinije. Nije to los bicikl (ima losu disk kocnicu i viljusku), ali je preplacen, iskreno, ne bih dao ni u snu preko 300 za taj bicikl, za 244 imas Pacific Alpina, a ovde eto imas amortizer koji realno ne radi, i kocnicu koja realno ne radi :)


E da, kupio sam zmaja od bicikla, okacim sutra fotke, nov je kostao izmedju 500 i 700 ojrica, hehe, zmajcek mili :)


Biciklo sam platio 280KM,po velepordajnoj cijeni inace kosta 390KM pa sam bolje prosao.
A sto se tice amortizera ja mislim da si u pravu.Nisam jos uspjeo da ga provozam jer pada kisa.Juce sam samo u stanu probao da vidim kakav je amoritizer pa sam skontao da je bas tvrd.Neznam mozda malo kad se rasteluje bice bolje.
POzz

_________________
Member of =4c= Serb Virtual Fighter Squadron


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 01 Apr 2009, 20:46 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Jun 2002, 19:36
Postovi: 3063
Lokacija: Location: Location: Location: Location: Location:
DObro je, to mu je realno plafon cijena po UPOTREBNOJ VRIJEDNOSTI, sada, sto na trzistu kosta negdje 375, negdje 390, to je da se navuku naivcine.
Problem je mehanicki disk, koji je, ruku na srce, barem 2 do 3 puta gori od neke banalne kocnice koju platis 8 KM. Imao sam licno disk Shimano, celjust shimano, zali boze truda, kupio takav bicikl polovan, ne bih nikada stavio. Na sadasnjem biciklu je Tektro mehanicki disk, daleko bolje koci od proslog, ali opet ni blizu obicnog V kocnici od 8 maraka, a da ne uporedjujem sa jednom Alivio kocnicom od 17 KM ili ne daj boze da uzmes sram 5 ili visu seriju, onda ne bi vjerovao da iko pravi disk koliko je jadan spram njih...

Amortizer - ne samo da je tvrd, nego ima totalno spor "odziv" na rupe. Tesko da ce postati ista meksi, vozao sam bicikle sa zoomovim amortizerima slicne i bolje klase, ni nakon godinu dana se stanje ne popravi - pretvrd amortizer, ma uopste ne kupi udarce, stavise, smeta ti, jer se malo razvuce, taman toliko da napravi dovoljno hoda da se pri spustanju na isti nabijes kao da i nema amortizera... Kada nemas amortizer, imas tacno odredjen "hod" od recimo trotoara do ceste, to procjenis i amortizujes na vrijeme rukama i nogama, a ovaj losi amortizer te zavara pa je tesko uhvatiti moment da odreagujes. Kada probas neki bezazleni amortizet od sedamdesetak KM, vidjeces da je nebo-zemlja odnos sa tim tvojim, a da ne pricam o pravim amortizerima od 200+ KM...
Ali, nisi se nasankao, to je glavno ;)

Mogli bi organizovati forumsku voznju, imam tu ideju, pa kada procjenimo dobro vrijeme i plan, okacicemo barem 5 dana ranije, da prikupimo ekipe :)

_________________
The wounds of war run deep, cutting across generations. But there is always the hope of healing, so long as there are souls among us whose hearts are more full of love than hate.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 01 Apr 2009, 20:58 
Ima li nekakva onlajn firma sto se bavi biciklima, mislim da imaju onlajn katalog sa cijenama.


Vrh
  
 
PostPoslato: 01 Apr 2009, 20:59 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Jun 2002, 19:36
Postovi: 3063
Lokacija: Location: Location: Location: Location: Location:
tensSa je napisao:
Ima li nekakva onlajn firma sto se bavi biciklima, mislim da imaju onlajn katalog sa cijenama.



Naravno!
Ma imas ih na stotine...
Recimo: www.Bulls.de

_________________
The wounds of war run deep, cutting across generations. But there is always the hope of healing, so long as there are souls among us whose hearts are more full of love than hate.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 02 Apr 2009, 07:59 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 03 Jan 2002, 01:00
Postovi: 1552
Lokacija: Banja Luka
Po meni, amortizer na asfaltu nije naročito bitan. Jeste da imamo neke loše 'asfaltne momente' u gradu, ali nije naročito strašno.

Kočnica je druga priča. To bih testirao negdje na sigurnom, i ako ne radi dobro obavezno je promijenio. Davno, na svom prvom biciklu sam imao neke šugave kočnice, i dešavalo mi se da je trebalo par puta naglo da ukočim zbog auta ili drugih ljudi. Prosto sam imao sreće u tim momentima, ali sad mi ne pada na pamet da se oslanjam na sreću.

_________________
A ja zebem od mnogo mišljenja...


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1765 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 89  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 15 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs