banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 28 Mar 2024, 21:53

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 51 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 19 Jul 2010, 15:44 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2005, 18:06
Postovi: 36385
Moj savjet? Nemoj mediapan... Tesko je to, skupo a u sustini zavrsava posao kao i iverica presvucena folijom :)

Da ne bude zabune, front jedne kuhinje mi je u medijapanu (lak), a druga je od iverice... Ova druga je daleko upotrebljivija :)

Glede tapeta, ne gotivim ih bas nesto...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Jul 2010, 22:16 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Jul 2005, 15:44
Postovi: 5938
[quote="The_new_Statesman"]Moj savjet? Nemoj mediapan... Tesko je to, skupo a u sustini zavrsava posao kao i iverica presvucena folijom :)

meni je Mozaik radio kuhinju,od tog mediapana ili kako se vec zove,uglavnom,zadovoljna sam kako je uradjeno,ali je poprilicno tesko za odrzavanje,e sad da li je to do boje ili je inace tako nemam pojma(neka svijetlo bez boja-sampanjac i tamno bordo)pa se svaki dodir vidi tako da je moram bristati bukvalno svaki dan(otkrih da najbolje cisti onaj deterdzent za laminate :D )
prije ove kuhinje sam imala neku sto je jos gorenje radio,bila je divna za odrzavanje,bijela ,varikinom operem,milina,eno jos je u upotrebi na vikendici nakon 20 i kusur godina 8)

_________________
"You got a dream... You gotta protect it. People can't do somethin' themselves, they wanna tell you you can't do it. If you want somethin', go get it.."


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Jul 2010, 22:25 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Nov 2006, 15:16
Postovi: 4065
Lokacija: Banja Luka - Starcevica
aždajice, mana kod tebe je što su ti medijapan lakirali sa 100% sjajem.
Ja sam tražio 70% i nema packi :)

_________________
Srednjevekovni naucnik je tvrdio da je zemlja okrugla i da se okrece oko sunca. Za to je cula Sveta Inkvizicija i on beše izveden pred Sud i osuden. Kazna je bila strašna. Odveli su ga do kraja Sveta i gurnuli u ambis.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Jul 2010, 09:08 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Jan 2006, 11:47
Postovi: 1094
Lokacija: tamo daleko
i ja sam vidjala "lakirane" sjajne kuhinje koje se uopste ne packaju, jedna je bas bila onako krem boja, ne cisto bijela, sa kombinacijom nekog divnog drveta, mislim da je drvo jabuke bilo..
Meni se svidjaju masivne kuhinje od drveta, ali moderan dizajn i svijetla boja i radna ploca mora biti ekstra, to mi je bas bitno.

dellboy lijepa vam je kuhinja, a onaj ormar lijevo to je kao mini ostava? bas mi se svidja to..jel to bilo tako predvidjeno ili ste vi ekstra ugradili? nisam ni ja ljubitelj tapeta ali u ovom slucaju je bas fina dekoracija i uklapa se jer kuhinja nije "nadjindjana" :D

_________________
Majka je ono što si, Majka je ono ko si, Majka je ona dubina u nama
Majka je ona suština sama, Majka je životu mati, Majka je da nas zauvijek prati
Majka je naša ljubav i raj
Majka je naš početak i kraj


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Jul 2010, 11:15 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Nov 2006, 15:16
Postovi: 4065
Lokacija: Banja Luka - Starcevica
breskvica je napisao:
dellboy lijepa vam je kuhinja, a onaj ormar lijevo to je kao mini ostava? bas mi se svidja to..jel to bilo tako predvidjeno ili ste vi ekstra ugradili? nisam ni ja ljubitelj tapeta ali u ovom slucaju je bas fina dekoracija i uklapa se jer kuhinja nije "nadjindjana" :D

Tu je već bila ostava ali smo mi naknadno napravili vrata da bude u sklopu kuhinje (tu smo smjestili frižider :D koji je veliki i nigdje ga nismo mogli uklopiti u kuhinju)

Jedva smo nagovorili ljude koji su radili da postave tapete :D

_________________
Srednjevekovni naucnik je tvrdio da je zemlja okrugla i da se okrece oko sunca. Za to je cula Sveta Inkvizicija i on beše izveden pred Sud i osuden. Kazna je bila strašna. Odveli su ga do kraja Sveta i gurnuli u ambis.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Jul 2010, 15:36 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2005, 18:06
Postovi: 36385
Dell, to 70% je skoro mat... Ma nije zbog packi, vec mi je sve to sa mediapanom prenaduvano jer nije nesto kvalitetniji od iverice...
Tja, sada su na redu mermerne radne ploce...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Jul 2010, 16:06 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Nov 2006, 15:16
Postovi: 4065
Lokacija: Banja Luka - Starcevica
The_new_Statesman je napisao:
Dell, to 70% je skoro mat... Ma nije zbog packi, vec mi je sve to sa mediapanom prenaduvano jer nije nesto kvalitetniji od iverice...
Tja, sada su na redu mermerne radne ploce...

Mi smo kupili ''sirov'' medijapan tj. nefarbani pa ga je majstor obradio i farbao i on mi je rekao za tu caku.
100% sjaj i svaka packa se vidi, smanji na 70-80% i manje lickanja i brisanja.

Medijapan ide samo na fronte jer je lakši za obradu te ljepše izgleda obrađen. Korpusi od medijapana... ko je normalan bacati pare na takvo što :roll: :roll: :roll:

A što se tiče radnih površina.... ko ima para za mermer taj ne treba da traži jeftino

_________________
Srednjevekovni naucnik je tvrdio da je zemlja okrugla i da se okrece oko sunca. Za to je cula Sveta Inkvizicija i on beše izveden pred Sud i osuden. Kazna je bila strašna. Odveli su ga do kraja Sveta i gurnuli u ambis.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Jul 2010, 16:10 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2005, 18:06
Postovi: 36385
Pricamo o frontu...

Ja samo kazem da mi je od medijapana ljepsa iverica oblozena pvc folijom. Eto... :)


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Jul 2010, 23:11 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Jul 2005, 15:44
Postovi: 5938
otkud ja znam,meni ovo izgledalo lijepo,zapravo i izgleda jer ta svijetla boja bas svjetluca(doduse,ne svaki dan,nego kad je ispolirana :lol: )kao biser a radna ploca je mogla biti i bolja,ne znam od cega je vjerovatno je iverica pa necim presvucena,nisam je jos unistila ali nesto bas i nisam sigurna da ce dugo potrajati :-? ali generalno sam zadovoljna mozaikom dosao ciko izmjerio sve,dogovorili se sta i kako,nakon dan dva mi poslao mejlom fotke zapravo kompletan nacrt sve u bojama,izabrali nijanse drveta i vrlo brzo je bilo gotovo

_________________
"You got a dream... You gotta protect it. People can't do somethin' themselves, they wanna tell you you can't do it. If you want somethin', go get it.."


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Jul 2010, 09:22 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Jan 2006, 11:47
Postovi: 1094
Lokacija: tamo daleko
a ko u BL izradjuje lijepe masivne kuhinje od drveta? ali da su moderne ne onako rustikalne

_________________
Majka je ono što si, Majka je ono ko si, Majka je ona dubina u nama
Majka je ona suština sama, Majka je životu mati, Majka je da nas zauvijek prati
Majka je naša ljubav i raj
Majka je naš početak i kraj


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Jul 2010, 09:50 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2005, 00:10
Postovi: 2209
Lokacija: Banja Luka
sad trenutno iverice sa visokim sjajem su aktuelne

jako tesko je raditi 100% sjaj na mediapanu
i pored komore i farbanja uvjek budu tackice

60-80% sjaj i bude odlicno


sto se tice kuhinja od drveta
uglavnom svi rade na isti fazon ( zbog alata )
jer front od punog drveta se radi iz 2 dijela
ram+ unutrasnji dio

e sad izgled fronta zavisi od alata na masini kojim majsotri raspolazu.
nista nije nemoguce izesti i napraviti, bilo koji dizajn fronta.
samo tesko ce neko kupovati alat za masinu (500-600KM su nozevi ) samo zbog jedne kuhinje

_________________
Prodaja original parfema po povoljnim cijenama.
Tema na forumu
Facebook profil sa ponudom
PIK Radnja


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Jul 2010, 08:07 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 26 Nov 2004, 19:50
Postovi: 905
ko ima duze vrijeme medijapan visoki sjaj?
pitam jer se meni izgrebala od spuzvice ima one fine sitne ogrbotine.
jel to normalno? voljela bih da mi je to neko rekao jer je to meni grozno.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Jul 2010, 15:31 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2005, 18:06
Postovi: 36385
Imam ja oko dve, tri godine. Ali nije bas u upotrebi pa nije relevantno. Da je situacija drugacija tesko bi se odlucili na visoki sjaj bas iz tog razloga :)


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Jul 2010, 08:27 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 26 Nov 2004, 19:50
Postovi: 905
bezobrazno je sto ga hvale kao nesto dobro najbolje, mislim, kako izgleda to sto nije najbolje?
radjena je prije 6 godina, ali izrebana je od prvog pranje.
mozda me je neko treba upozoriti, da ne perem kuhinju vimom i spuzvicom.
s druge strane kakve su to kuhinje koje ne mozes vimati, da je palim nekim hemikalijama i gladim magicnom?
na crnoj boji je to kao sivkasto kada pada svijetlo na to.neko to ne primjecuje, meni je ogavno.
sve sto su mi rekli je da skinemo front pa da se stavi manji sjaj, naravno o mom trosku.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 12 Sep 2011, 14:38 
OffLine
Voajer
Voajer

Pridružio se: 12 Sep 2011, 14:22
Postovi: 1
E prvo da vas sve pozdravim,nova sam i prijavila sam se samo da iznesem svoje iskustvo sa Lotom...
Kao prvo gazdarica Lota je jako neljubazna i da kažem bezobrazna....naručila sam davno komodu manju,i morala sam da čekam jedno sedam dana....tražila sam rastavljenu da je mogu staviti u auto,pošto sam je vozila van Banja Luke...
Kada sam je sastavila falile su mi police i iverica što ide iza i kada sam im javila da toga nema ispala sam ja luda, kao nemoguće je,umalo da se i posvađam s njima...kad su mi napokon dali to što fali,znači nema pojma da je isto kao komoda,već su neki škart svoj dali od polica,različito sve...a onda i ovo ostalo sto sam sastavljala je jako oštećeno bilo,na prelazima kod kanta sva je iverica popucala,a tek dimenizije,sve po 6,7 cm duže....a cjena je jako skupa bila.
Sve u svemu nikad više kod njih neću ići,a preporučila bi i ostalima....s tim da oni uzimaju svu ivericu iz druge trgovine i onda po duploj cjeni naplaćuju...
hvala i pozdrav


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 02 Apr 2014, 16:01 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Jun 2002, 08:33
Postovi: 10481
Lokacija: Banja Luka
imate li preporuke za osobe/firme koje rade kuhinje po mjeri?
loto je u dubiozi, pa oni otpadaju, ima li kod nas jos koja firma vrijedna spomena?

_________________
Batmobil ti inace ima 5.7 litarski chevroletov V8 motor, koji ti ima ubrzanje do 100 za 5 sekundi. Ako uzmes u obzir da batmobil tezi preko dvije tone,to ti je zbilja fenomenalno. Al` dobro,dosta o mom autu, pricajmo malo o meni!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 02 Apr 2014, 17:10 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Dec 2005, 09:37
Postovi: 7992
Ako Mozaik jos uvijek radi imas moje preporuke. Sem ako se nisu ofucali zadnjih 6 god :)

_________________
Ali, izvinite, što se vi brinete kakvi ste u očima drugih ljudi i šta se o vama misli i zna? Kao da je to važno? Važno je koliko čovjek ima od života i šta u životu načini od sebe, od svoje sredine i svoga potomstva.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 02 Apr 2014, 17:43 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 02 Sep 2013, 15:21
Postovi: 2443
Preporuke za Vrbas, imaju i liniju moderne talijanske kuhinje projektovane za neke sajmove, extra su a i klasicne.
Kvalitet i domace kao preporuka, najveca mana im sto su spori poprilicno, moras ih naprasiti da pozure, ali kad urade, jako dobre kuhinje.

_________________
laoce je napisao:
Lolly- buntovnik, to mogu da potvrdim.


"Hajde reci zar nije 
ona noć bila kao iz sna 
al video sam da kriješ 
tugu u tim lepim očima 
Hajde reci za koga kriješ 
tu tajnu na usnama 
ako te izgubim noćas 
to biće za uvek znao sam tad "


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 02 Apr 2014, 19:24 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Jun 2009, 18:40
Postovi: 5942
Lokacija: 23.10-28.11-27.04-18.08-19.08
Namještaj Maestro :)
potraži ih na fb, imaš slike, kontakt, sve :)

_________________
"Ko promaši ljubav, promašio je život"


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 02 Apr 2014, 21:23 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Jun 2002, 08:33
Postovi: 10481
Lokacija: Banja Luka
koji mozaik? google izbacuje jedan iz Ramica, drugi iz Prnjavora - u oba slucaja, prezentacija nepostojeca
ima li Vrbas neki izlozbeni salon?
Maestro ima finu zbirku radova, definitivno cu ih kontaktirati da vidim sta se sve moze dogovoriti i kakve preporuke mi mogu dati oko izgleda kuhinje

_________________
Batmobil ti inace ima 5.7 litarski chevroletov V8 motor, koji ti ima ubrzanje do 100 za 5 sekundi. Ako uzmes u obzir da batmobil tezi preko dvije tone,to ti je zbilja fenomenalno. Al` dobro,dosta o mom autu, pricajmo malo o meni!


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 51 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 14 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs