banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 28 Apr 2024, 06:56

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 51 Posta ]  Idi na stranicu 1, 2, 3  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 29 Apr 2008, 21:58 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Nov 2007, 23:37
Postovi: 226
velik broj ljudi kupuje novi namjestaj ili pravi po mjeri..

interesuje me kakva su vasa iskustva!
takodje kakva su vam iskustva sa prodavacima/prodavacicama odn uslugom kod istih....

ja sam nedavno namjestao stan i mogu reci da sam se namucio dok nadjem nesto kvalitetno, estetski prijatno a ujedno i finansijski prihvatljivo ... ne mora da bude jeftino vec da bude normalan odnos cijena/kvalitet..

_________________
kazu da sto vise znas krace zivis...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 29 Apr 2008, 22:38 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2005, 00:10
Postovi: 2209
Lokacija: Banja Luka
imam dosta iskustva sa prodavacima i prodavacicama :)

negdje te fino usluze, pomognu, savjetuju te
onda ima mjesta gdje te uopste ne usluze
ili natjeravajute da uzmes neku stvar koja tebi ne odgovara
pa krenu da te ubjedjuju


ja radim namjestaj po mjeri
i uvjek trazim da se ispostuje musterija

_________________
Prodaja original parfema po povoljnim cijenama.
Tema na forumu
Facebook profil sa ponudom
PIK Radnja


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 30 Apr 2008, 07:51 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Jun 2002, 08:33
Postovi: 10481
Lokacija: Banja Luka
pa jedan od rijetkih salona namjestaja koji ima estetski i finansijski prihvatljivu robu je Sabix
inace u posljednje vrijeme stvari koje su potrebne nabavljam od jednog covjeka koji se bavi stolarskim zanatom vec 40-ak godina i stvarno odradi da izgleda kao kupovno

_________________
Batmobil ti inace ima 5.7 litarski chevroletov V8 motor, koji ti ima ubrzanje do 100 za 5 sekundi. Ako uzmes u obzir da batmobil tezi preko dvije tone,to ti je zbilja fenomenalno. Al` dobro,dosta o mom autu, pricajmo malo o meni!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 02 Maj 2008, 09:43 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2005, 18:06
Postovi: 36398
Sabix? Druze BSE, cini mi se da imas cudan ukus :D

Kuhinju (4,20x2,20m) je sastavio Loto, doduse po planu bolje mi polovine. Dok smo plakar radili kod MB Projekta, jer su imali neku ivericu koju sam jednostavno morao uzeti. I nisam se pokajao.

Sto se tice notiranja ovih kuca:

Loto:
-Isticem povoljne cjene i kvalitet, ali je mnogo bre problematicno odvijanje razgovora pri kupovini, prvenstveno zbog ociglednog manjka prostora i prodajnog osoblja. Ekipa koja je radila na ugradnji je bila prilicno OK ali sa malo fleksibilnim shvacanjem vremena :D I da, morao sam im visiti za vratom da slucajno nesto ne ostave kako ne treba.
Za svaku pohvalu je da je sve isporuceno kako je nacrtano, sve se savrseno uklapa, ugradbeni uredjaji su 'legli' bez najmanjeg problema i zbog svega toga dajem im ocjenu 4.

MB Projekt:
Firma koja radi u saradnji sa McMilan-om, veliki izbor materijala, obrada zahtjeva perfektna, planiranje brzo i odlicno. Cijena khm, moglo bi to znatno bolje.
Isporuka je prosla bez problema, sve se savrseno uklopilo bez nepredvidjenih problema.
Izuzetno tacni.
Ocjena 4+.

Ostatak namjestaja nabavljamo kojekude i zbilja je veliki smor.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 02 Maj 2008, 12:08 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Okt 2004, 19:06
Postovi: 9636
Lokacija: Čbe
Meni su u Loto napravili tačno kako sam nacrtala... Isporučili tačno nakon 14 dana i montirali za 1 dan.
Što se tiče McMilana, skupi su, brate.... Ne vrijedi toliko taj namještaj... Tata mi je rekao da čak nisu ni kvalitetni i da ne uzimam od njih... A dali bi nam i popust...

_________________
:iconbiggrin:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 03 Maj 2008, 22:12 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Nov 2007, 23:37
Postovi: 226
Loto je stvarno extra. osim sto su povoljniji od ostalih imaju i dobar izbor materijala i jednostavno rade, kvalitet je na zavidnom nivou.
sto se tice kuhinja i mcmillan i laser su dosta skuplji....
s Mozaikom imam najlosije iskustvo posto nisu mogli napraviti nista sto sam trazio kako ja zelim. obicnu kutiju od 200x40x60 cm su radili 25 dana...spojiti par dasaka stvarno ne bi trebalo toliko da traje.
ja sam kupio krevete i kauc+fotelja u Urbanu i odlican je kvalitet a cijena je jako povoljna... glupa im je reklama pa zbog toga iz pocetka nisam htio ici u urban ali kad sam usao unutra nasaoo sam ono sto sam bezuspjesno trazio.

_________________
kazu da sto vise znas krace zivis...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 04 Maj 2008, 09:46 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Jan 2006, 11:47
Postovi: 1094
Lokacija: tamo daleko
a kolike su cijene za kuhinje otprilike u Lotu, po metru i malo boljeg kvaliteta, ne najjefitnije? i gdje se nalazi ta radnja?
Pierredevil vidjela sam neki namjestaj u Urbanu preko neta, ima finih stvari ali nema cijene,koliko kosta npr. garnitura trosjed dvosjed fotelja?
hvala na odgovorima

_________________
Majka je ono što si, Majka je ono ko si, Majka je ona dubina u nama
Majka je ona suština sama, Majka je životu mati, Majka je da nas zauvijek prati
Majka je naša ljubav i raj
Majka je naš početak i kraj


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 04 Maj 2008, 10:05 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2005, 18:06
Postovi: 36398
Hmmmm, tesko je to tacno reci, sve zavisi sta zelis.

Ali ajde, oko 750 KM/m bez uredjaja, lak. Uzmi ovo sa rezervom jer ne trazi mi se racun. :roll:

Budzak, skrece se kod Krajinapetrola, odnosno ex-Agroprom banke, ex-OSCE-a ili cega vec sada. Ili kada se krene od Tropica prema Tranzitu, pa ono malo odvajanje desno prije samog semfora.

Btw. Cini li vam se ovaj web od Urbana katastrofalnim za koristenje?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 04 Maj 2008, 15:47 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Nov 2007, 23:37
Postovi: 226
kuhinje se prave po mjeri pa je cijena zavisna od toga sta zelis. veliki broj stvari odredjuje cijenu.
statesman te je dobro uputio.
ne znam koliko su pojedinacne cijene u urbanu ali ja sam platio trosjed(eko koza), fotelju, i 2 kreveta oko 1600 KM.

_________________
kazu da sto vise znas krace zivis...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Maj 2008, 11:34 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Nov 2006, 15:16
Postovi: 4065
Lokacija: Banja Luka - Starcevica
Čujem neko pomenu Sabix :roll: :roll: :roll: :roll:

Pored neukusa (čitaj staromodnog izgleda) i bezveznih cijena ne znam čime da se pohvale.

Ponekad treba obići i one manje prodavnice (ne samo Sabix, Dalas, Simpo, Lesninu...)
Mi smo (bolja polovina i ja ) našli trokrilni ormarčić (u koji ladno možemo da stanemo nas troje) sa kliznim vratima za tričavih 248 KM (Forma Ideale napravila GMP prodavao)
Takav isti je bio npr u Dalasu oko 550KM ili u E-Sistemu za 490KM.

Odličan dnevni boravak (trosjed, dvosjed fotelja) sam vidio u Gradišci neki dan (salon Lion) crna koža. Extra izgleda za nekih 1100 KM. Prevoz do 50KM besplatan (voze na bilo koju lokaciju u BL)

Moj je kum kupio slično u Prnjavoru.

_________________
Srednjevekovni naucnik je tvrdio da je zemlja okrugla i da se okrece oko sunca. Za to je cula Sveta Inkvizicija i on beše izveden pred Sud i osuden. Kazna je bila strašna. Odveli su ga do kraja Sveta i gurnuli u ambis.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Maj 2008, 11:38 
Citiraj:
Odličan dnevni boravak (trosjed, dvosjed fotelja) sam vidio u Gradišci neki dan (salon Lion) crna koža. Extra izgleda za nekih 1100 KM. Prevoz do 50KM besplatan (voze na bilo koju lokaciju u BL)

Ima li slika na netu ili slichno, i da li se recimo moze samo trosjed sa foteljom uzeti?


Vrh
  
 
PostPoslato: 16 Maj 2008, 16:44 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2005, 18:06
Postovi: 36398
Koza za 1100 KM? Si siguran?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Maj 2008, 14:53 
Imate li kakve linkove gdje mogu da vidim namjestaj i cijene??

Ja krenuo sredjivati novu sobu pa moram sve uzimati.
Treba mi znachi ormar gdje cu odjecu stavljati, gdje ce biti Tv (ispod njega dvd, risiver i ostalo), treba mi kauch, neki manji stolic...tj...komplet soba...


Vrh
  
 
PostPoslato: 19 Maj 2008, 07:52 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Jun 2002, 08:33
Postovi: 10481
Lokacija: Banja Luka
DELLBOY je napisao:
Čujem neko pomenu Sabix :roll: :roll: :roll: :roll:

Pored neukusa (čitaj staromodnog izgleda) i bezveznih cijena ne znam čime da se pohvale.



klasicnim namjestajem koji se moze uklopiti u skoro svaki stan ili kucu

_________________
Batmobil ti inace ima 5.7 litarski chevroletov V8 motor, koji ti ima ubrzanje do 100 za 5 sekundi. Ako uzmes u obzir da batmobil tezi preko dvije tone,to ti je zbilja fenomenalno. Al` dobro,dosta o mom autu, pricajmo malo o meni!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Maj 2008, 15:47 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Nov 2006, 15:16
Postovi: 4065
Lokacija: Banja Luka - Starcevica
BSE je napisao:
DELLBOY je napisao:
Čujem neko pomenu Sabix :roll: :roll: :roll: :roll:

Pored neukusa (čitaj staromodnog izgleda) i bezveznih cijena ne znam čime da se pohvale.



klasicnim namjestajem koji se moze uklopiti u skoro svaki stan ili kucu


:roll: :roll: :roll: :roll: :roll:

To je kao pohvala....

Pa to svako ima. Od FIS-a i šta ti ja znam koga sve, a koji možeš kupiti po mnogo pristupačnijim cijenama.

Ajd dobro.

_________________
Srednjevekovni naucnik je tvrdio da je zemlja okrugla i da se okrece oko sunca. Za to je cula Sveta Inkvizicija i on beše izveden pred Sud i osuden. Kazna je bila strašna. Odveli su ga do kraja Sveta i gurnuli u ambis.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Maj 2008, 17:05 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Avg 2004, 09:35
Postovi: 1010
kakav je salon namjestaja intelios?? ima ga u tropic centru i u gradu kod rit-a ( kafic 8) ?

_________________
Red bull - daje ti krila!
Rakija - pogon na sve četiri!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Jul 2010, 09:33 
OffLine
Voajer
Voajer

Pridružio se: 19 Jul 2010, 09:03
Postovi: 1
Pozdrav svima!
Posto nisam iz Banja Luke a najdraze mi je mjesto za kupovinu htjela sam vas pitati za misljenje i savjet u vezi proizvodnje namjestaja po mjeri. Htjela sam da narucim kuhinju po mjeri od medijapana ili nekog kvalitetnijeg materijala (ne iverica) s tim da me neko ne oguli a s druge strane da budem sigurna da ce covjek ili firma uraditi posao kako treba i da ce mi se sve super sloziti. Inace svi znate da danas svi proizvode svasta i svi se prodaju pod neki kvalitet pa covjek mora biti oprezan prilikom kupovine ovako velikih stvari.
Jelena


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Jul 2010, 10:40 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Nov 2006, 15:16
Postovi: 4065
Lokacija: Banja Luka - Starcevica
Jeco, od medijapana se rade prednji dijelovi vrata i ladice.
Ostatak se radi od iverice.

Meni su kuhinju modelirali Mozaik, isporučili materijal a moj kum uz moju asistenciju (više sam bio onaj potrčko- daj ovo daj ono) sastavili.

A slika, samo sekunda

evo i slika
Slika

Slika

_________________
Srednjevekovni naucnik je tvrdio da je zemlja okrugla i da se okrece oko sunca. Za to je cula Sveta Inkvizicija i on beše izveden pred Sud i osuden. Kazna je bila strašna. Odveli su ga do kraja Sveta i gurnuli u ambis.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Jul 2010, 10:49 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Okt 2004, 19:06
Postovi: 9636
Lokacija: Čbe
tapete odlične!

_________________
:iconbiggrin:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Jul 2010, 10:53 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Nov 2006, 15:16
Postovi: 4065
Lokacija: Banja Luka - Starcevica
Hvala.... gospođa birala.... :D

Doduše na slici se vide otvori za napu i mašinu za suđe koji su naknadno ubačeni (nemam novije slike)

_________________
Srednjevekovni naucnik je tvrdio da je zemlja okrugla i da se okrece oko sunca. Za to je cula Sveta Inkvizicija i on beše izveden pred Sud i osuden. Kazna je bila strašna. Odveli su ga do kraja Sveta i gurnuli u ambis.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 51 Posta ]  Idi na stranicu 1, 2, 3  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 31 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs