banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 29 Mar 2024, 09:03

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 16 Posta ] 
Autoru Poruka
PostPoslato: 28 Jan 2008, 14:46 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Avg 2007, 15:13
Postovi: 118
Lokacija: Kairo.Egipat
u potrazi sam za koznom torbom hand made?
gdje ima kupiti,koliko kostaju kozne torbe?

_________________
sing a song


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 28 Jan 2008, 15:42 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 02 Jun 2004, 12:32
Postovi: 5054
Lokacija: Kafana " Rolly i pijani piton"
ako je u BL, imas onu radnju u zgradi pored one gdje nekad bio 'Sismis'.. cini mi se da je srbija proizvodnja, 100 % koza, cijene oko 100 KM pa navise.. imas i Monu u Boski.. sto se tice handmade, to vidi sa koznarom ili tasnarom/obucarom?? mada sumnjam da bi oni bas napravili nesto lijepo.. ja imam jednu od ove firme iz prve zgrade sto sam napisala, vec 6 godina i jako sam zadovoljna.. bila je nesto oko 100 KM.

_________________
Šekspir je ukrotio svoju goropadnicu, ali mene još niko nije !


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 28 Jan 2008, 17:02 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Jul 2005, 15:44
Postovi: 5938
ta radnja se zove manual company ,rade svu koznu galanteriju ali to i nije handmade,bar vecina proizvoda nije ali su dosta dobri,ima jedna radnja u zenitu gdje prodaju koznu galanteriju,zapravo sve one gluposti tasne novcanici itd ali po narudzbi siju kozne torbe,mislim cak i jakne itd,ali za torbe znam provjereno da odlicno rade,doneses model ili sliku i oni ti urade i zaista super rade,a mozes se dogovoriti pa donijeti i svoju kozu,mozda tamo imas veci izbor,moja mama je sila od neke zmijske koze koju je donijela odnekud,tako da cijene variraju ali od njihove koze kosta oko 150-200km zavisi od velicine,detalja itd
isto tako imas poklon shop bubamara u jevrejskoj ul,oni takodje siju po narudzbi,ja sam sila neku za laptop jer ne volim one klasicne laptop torbe ali od eko koze,i sve torbe bilo one izlozene u radnji ili ih narucis kostaju 45km a vjerovatno se i s njima mozes dogovoriti da ti sasiju od prave koze,veoma su ljubazni

_________________
"You got a dream... You gotta protect it. People can't do somethin' themselves, they wanna tell you you can't do it. If you want somethin', go get it.."


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 29 Jan 2008, 16:13 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Jun 2006, 22:47
Postovi: 737
Lokacija: zanzibar
U Bubamari danas sam bila, najjeftinija torba je 65km, a sve ostale su oko 95, 100km. Ima izbora, ali nisu bas neke.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 29 Jan 2008, 16:26 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Jul 2005, 15:44
Postovi: 5938
11 minuta je napisao:
U Bubamari danas sam bila, najjeftinija torba je 65km, a sve ostale su oko 95, 100km. Ima izbora, ali nisu bas neke.

bubamara u jevrejskoj?svasta,meni cura sasila ogromnu torbu prije mjesec dana po mojim dimenzijama,boji,detaljima za 45,a ljetos sam dobila na poklon neku koja ja isto simpa ,isto je kostala 45

_________________
"You got a dream... You gotta protect it. People can't do somethin' themselves, they wanna tell you you can't do it. If you want somethin', go get it.."


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 29 Jan 2008, 18:44 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Okt 2004, 19:06
Postovi: 9636
Lokacija: Čbe
Mislim da su torbe u Bubamari one Mirakul isto kao i sandale koje imaju... Zato nisu baš jeftine... Ja sam imala Mirakul sandale na maturi i grozno su neudobne.... Još išla u Zg po njih... :roll:

_________________
:iconbiggrin:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 29 Jan 2008, 20:17 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Sep 2006, 23:41
Postovi: 1597
Lokacija: banja luka
u orfeju su handmade koliko znam (sasvim slucajno znam)

_________________
Truth indeed rather alleviates than hurts, and will always bear up against falsehood, as oil does above water.
-Miguel de Cervantes


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 29 Jan 2008, 22:18 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Jul 2005, 15:44
Postovi: 5938
EiLeen je napisao:
Mislim da su torbe u Bubamari one Mirakul isto kao i sandale koje imaju... Zato nisu baš jeftine... Ja sam imala Mirakul sandale na maturi i grozno su neudobne.... Još išla u Zg po njih... :roll:


ocito pricamo o razlicitim prodavnicama,ova bubamara je onaj mali poklon shop blizu skate shopa u jevrejskoj,uglavnom imaju sitnice rucne izrade(tasne,foto ramovi,nakit...) i one zezalice za izradu nakita

_________________
"You got a dream... You gotta protect it. People can't do somethin' themselves, they wanna tell you you can't do it. If you want somethin', go get it.."


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 30 Jan 2008, 00:09 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Okt 2004, 19:06
Postovi: 9636
Lokacija: Čbe
To je ta radnja, al kao što znaš da nisam u Bl, nisam odavno ni prolazila tuda... Prije su 100% imali Mirakul sandale i torbe, pričala sam s curom...

_________________
:iconbiggrin:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 30 Jan 2008, 11:29 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Jun 2006, 22:47
Postovi: 737
Lokacija: zanzibar
i ja sam mislila na Bubamaru u Jevrejskoj ulici, pored skate shopa. Bila sam juce i vidjela. A kakva je to Mirakul marka?? Zar ne siju oni sami torbe?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 30 Jan 2008, 11:56 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Okt 2004, 19:06
Postovi: 9636
Lokacija: Čbe
Mirakul sam pravi sandale i torbe... Neke 2 cure iz Zg... Oko 100€ je par sandala.. Torbe su nešto jeftnije... Možda im nije išlo pa su ih odjebali... Mislim, stvari su super, al malo precijenjene + sandale su samo za ukras, ja dvaput obula (jednom na maturu i jednom na svadbu prijateljici) i oba puta umrla.. Daj bjež... Imaju i neke ravne sandale s voćkicama, te su mi se činile udobne, al mislim da su bile 120km u Bubamari...
Ja sam pretprošle god u Splitu uzela rimljanke hand made, prefine, možeš boje birat i sve, nisu me nikad nažuljale ni ništa... Ako će mi neko takve sandale i torbe u Bl pravit, odma dolazim da pazarim :D

_________________
:iconbiggrin:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 30 Jan 2008, 12:00 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Jun 2006, 22:47
Postovi: 737
Lokacija: zanzibar
Ma daj, bas pretjeruju sa cijenama u toj Bubamari, a mogu se kalditi da pola one ponude nije hand made, nego made in turkey.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 30 Jan 2008, 12:04 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Okt 2004, 19:06
Postovi: 9636
Lokacija: Čbe
Naravno da pretjeruju... A te Mirakul sandale su fazon jedan broj jedan par... Kao sve unikatne... Mislim, stvarno su lijepe, al iskreno, svaka malo maštovitija osoba bi ih mogla napravit... Baš juče na sajmu knjiga za 6€ vidjeh knjigu o pravljenju obuće... I to baš te rimljanke fazon... Mislim, ako mogu napravit samo da lijepo izgledaju i budu neudobne i prodavat za 100€... Vezze... Od sutra počinjem da pravim sandale lol... :roll: :lol:

_________________
:iconbiggrin:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 30 Jan 2008, 14:26 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 13 Jul 2005, 15:45
Postovi: 26
Lokacija: Banja Luka
Torbe u Bubamari koje su od prave koze, koliko ja znam su izmedju 65 i 100km, sto i nije neka cifra za kozu. Od eko koze su 45 KM. Ja sam juce bila i stvarno im je slab izbor, ali to je zbog Nove Godine, znam da je krajem decembra bilo jako puno torbi i koznih i od eko koze. Rekli su da ce biti.
Ja kod njih cesto kupujem, vecinom nakit i stvarno su mi dragi i ljubazni.Mislim da je bezobrazno za nekoga ko se jedini u ovom gradu trudi ponuditi nesto rucno radjeno i unikatno, odmah bez ikakvih argumenata reci da je tursko. Turski, tacnije kineski je Carapko sa onim svojim kic torbama po 200 maraka.
Sto se tice Mirakula, u Bubamari ih nemaju vec 2 godine jer sam ja pitala davno za njih. Cure to valjda vise ne rade. Nemam njihovu obucu, pa ne znam za udobnost, ali mi drugarica ima japankice i bas su cakane :D


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 30 Jan 2008, 14:51 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Jul 2005, 15:44
Postovi: 5938
pa ja sve sto imam iz te radnjice je preslatko,cesto kupim one zezalice pa pravim ogrlice,a torbe mozete poruciti,znaci nacrtate zajedno s onom curom sta hocete i oni to urade za koji dan,zaista su jako ljubazni

_________________
"You got a dream... You gotta protect it. People can't do somethin' themselves, they wanna tell you you can't do it. If you want somethin', go get it.."


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 30 Jan 2008, 15:47 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Okt 2004, 19:06
Postovi: 9636
Lokacija: Čbe
Da, i ja sam kupovala plastelin u Bubamari... :D

_________________
:iconbiggrin:


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 16 Posta ] 

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 11 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs