banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 27 Apr 2024, 12:57

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 72 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: 05 Dec 2006, 01:12 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jan 2005, 01:04
Postovi: 2759
subcomandante marcos je napisao:
ja volim da nosim majice sa bendovima. ali obično one koje niko nema.

sve si sam rekao. volim i ja da nosim majice sa bendovima koje niko nema. jednostavno nema smisla da nosim majicu koju nose svi, od 7 do 77. e pa hteo sam da pitam kako njih ne nervira kad mene i tebe nervira? a ovo sam rekao da je podsvesno. znam dosta ljudi u tom fazonu i super su ljudi, ali opet...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 05 Dec 2006, 13:51 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 26 Maj 2005, 16:44
Postovi: 870
Lokacija: banjaluka
a ja teme a ja supe ladne!!! :lol: :lol: :lol:

_________________
http://www.myspace.com/monumentmetal
Monument-Modern Death Metal
http://www.myspace.com/bandtanker
Tanker-Southern Sludge Metal


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 05 Dec 2006, 17:56 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Apr 2006, 11:20
Postovi: 187
gdje se nalazi Urban Shop u Banjaluci....

Na nihovoj stranici http://www.urbanshop.co.yu/

sam nasa gdje pise da imaju svoju prodavnicu i u BL,

_________________
PFC


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 05 Dec 2006, 19:51 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Maj 2006, 19:40
Postovi: 146
Za unikatne majice pogledajte
http://www.svasta-nesto.com

_________________
Ja sam star i izemogao ali poslusajte moj savjet.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 12 Dec 2006, 14:51 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Jun 2006, 18:43
Postovi: 1951
Lokacija: Ancient Ruins
Nosim majice sa printom i martinke, ali ne uvijek i obavezno. Ovdje se ljudi vole 'preforsirati', pa im to postane na prvom mjestu i čim neko skine martinke odmah više nije metalac!? Smiješno. Glavno je biti neopterećen takvim podjelama, i kao što me ne zanima šta će neke kolegice na poslu misliti o meni kad dođem obučena u jednu od svojih omiljenih majica, ne zanima me ni šta će neko drugi reći kad nisam u tome.
Što se tiče majica koje niko nema, slažem se da nije neka fora nositi majicu koju nosi pola grada a ne zna ni zašto... ali pošto nisam imala mogućnosti previše putovati i skupljati unikatne majice, nekad se potrefi da imam istu majicu kao neko dijete...ali se takođe ne opterećujem time. Ono je nosi iz svojih razloga, ja iz svojih, nešto mi znači. Ako ništa drugo podsjeća me na to djetinjstvo i vrijeme kad sam i spavala u takvim majicama :) Pa eto kad sretnete u gradu odraslu osobu u "dječijoj" majici, nemojte se iznenaditi :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 12 Dec 2006, 19:37 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Okt 2004, 19:06
Postovi: 9636
Lokacija: Čbe
Ja više ne nosim ništa jer nemam ni marke u džepuSlika
A starke rulez, zaboli me što neki misle da su neki fazon, ja ih obožavam, imam 4 para i sve su se poderale sem ovih zadnjih što sam ljetos uzela... A evo imam i majicu s bendom :D Dobila sam duks s koncerta Pearl Jam-a i super je, pa ga nosim jer ima nacrtan samo avokado na leđima, a ne sliku cijelog benda... Inače nisam ljubitelj tih majica sa sliketinama...
A i glupo je po robi određivat ko šta sluša, zar to ne rade samo djeca?Slika

_________________
:iconbiggrin:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 13 Dec 2006, 00:05 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Jul 2001, 01:00
Postovi: 3358
Ja imam jednu majicu sa Sunđer Bobom. Šta to znači?

Unaprijed zahvalna.

Vaša :P .

_________________
sometimes you go la di da di da di da da
til your eyes roll back into your head


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 13 Dec 2006, 00:14 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Jun 2006, 18:43
Postovi: 1951
Lokacija: Ancient Ruins
Ne znam, ali bih i ja voljela imati jednu. Imam igračku i gledam crtani.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 13 Dec 2006, 13:39 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Okt 2004, 19:06
Postovi: 9636
Lokacija: Čbe
bubble girl je napisao:
Ja imam jednu majicu sa Sunđer Bobom. Šta to znači?

Unaprijed zahvalna.

Vaša :P .

To znači da ćeš je meni pokloniti jer ja volim majice sa crtanim likovima... Imaš li i Simpsone?
Unaprijed zahvalna. :D

_________________
:iconbiggrin:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 13 Dec 2006, 14:02 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Nov 2006, 13:12
Postovi: 11352
Lokacija: PL / BL
sve to (majice, matinke, starke, ...) covjek mora da prodje (u manjoj ili vecoj mjeri). ali kada vidim nekoga ko ima 20-30 fodina i dalje se fura na to onda stvarno nemam rijeci :drinking: jbg, iz nekih stvari treba da se izraste ali neki to ne shvataju...

_________________
Zovem se Miroslav i pravim igračke.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 13 Dec 2006, 15:06 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Nov 2005, 15:55
Postovi: 923
Nista gore nego kad pametuju pozeri/ke koji su se utopili u gomili kako i sta trebaju nositi da bi sebe opravdali jer iskreno nikad u tome nisu ni bili/e niti se pronasli nego su se ponasali kako vjetar dune , jer postali su i sami ono sto su ismijavili/e .
U sustini sam i protiv gore navedenih brendova starke marte i slicno ali da se ne ponavljam .jer sam pisao da je najbolje da svoju odjecu ako ne bas ne mozete samii/e da dizajnirate date neki svoj licni ton jer to je ono sto nas cini jedinkama, sta se to teba prerasti ajde objasni ? Iskreno 15 godina manje vise nosim slicnu odjecu i obucu koju uglavnom dodam neki svoj detalj .izgledam apsolutno isto (sto se tice odjece sad kao i prije , sa tom razlikom sto vise ne mogu nositi siljke , krestu ili dredove zbog prirode posla sa kojim se bavim ) Bilo koje aktivne pripadnike/ce subkulturu cine uglavnom ljudi starosne grupe + 20 jer manje vise mladji nisu ni svijesni niti znaju zasto nesto rade ili zasto nesto slusaju nego im je vazno samo da budu u necemu . sta ce to biti zavisi od ekipe sa kojom se druzi kao i od licnog afiniteta prema kojem ce se dalje razviti da li ce se "uozbiljiti " ili ce ostati u istome 8) .
Prema tome odjeca se ne prerasta jer to zvuci podcjenjivacki , nego svatko nosite ono sto mu se svidja . da li su to martinke ili nesto slicno ili nesto trece nebitno . , to vas ne cini ni boljim ni gorim ., jer odjecu koju kupite ili uradite nosite vi , a ne netko drugi i jednio je vazno da li ste vi licno zadovljni .


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 13 Dec 2006, 15:21 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Nov 2006, 13:12
Postovi: 11352
Lokacija: PL / BL
hm, nismo se razumjeli - hocu da kazem da nemam nista protiv subkultura, ali one se ne zasnivaju na oblacenju necega ;)
i da ponovim - +20 godisnjak u fazonu "mrzim sve sto vole mladi" bi treba da se zapita u cemu je trip :drinking:

_________________
Zovem se Miroslav i pravim igračke.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 13 Dec 2006, 15:27 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Nov 2005, 15:55
Postovi: 923
mirdza je napisao:
hm, nismo se razumjeli - hocu da kazem da nemam nista protiv subkultura, ali one se ne zasnivaju na oblacenju necega ;)
apsolutno :)
Citiraj:
i da ponovim - +20 godisnjak u fazonu "mrzim sve sto vole mladi" bi treba da se zapita u cemu je trip :drinking:

jer svatko sve sto radi treba da radi radi sebe , a ne drugih :drinking: :drinking: ,


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 13 Dec 2006, 15:44 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Okt 2004, 19:06
Postovi: 9636
Lokacija: Čbe
Ljudi.... Moguće je da ja jednog dana neću više nositi starke jer će mi dosaditi.... Ali one su savršenog dizajna, a ja volim obuću u bojama... Imam i čizme šarene... Nema tu šta da se preraste ili ne.... Dizajn starki je neprevaziđen...

_________________
:iconbiggrin:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 13 Dec 2006, 23:16 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Nov 2006, 22:11
Postovi: 1122
Lokacija: borik
urban sop je tik uz havanu - najgotivniju kafanu tako da kad vec kupis zeljeni artikl mozes otici tamo dA zalijes hladnim NEKTAROM - lokacija upadnes u gospodsku ii prva lijevo skuzices vec :))))

_________________
PANK nije mrtav,samo je jednom nogom u grobu,a drugom na kori od banane ; ),ali i dalje je fin!!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 21 Dec 2006, 12:31 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Jun 2002, 19:36
Postovi: 3063
Lokacija: Location: Location: Location: Location: Location:
mirdza je napisao:
sve to (majice, matinke, starke, ...) covjek mora da prodje (u manjoj ili vecoj mjeri). ali kada vidim nekoga ko ima 20-30 fodina i dalje se fura na to onda stvarno nemam rijeci :drinking: jbg, iz nekih stvari treba da se izraste ali neki to ne shvataju...


?!? Ne znam kako to razmisljas, ali malo mrdni odavde, i najuobicajenije je da ljudi od 20+ godina imaju po nekoliko pirseva na licu, lance/siljke na odjeci, neku ekstravagantu frizuru... samo je problem naseg podneblja sto se "drugacije" oblacenje pripisuje samo pubertetlijama, uz obavezno "proci ce ih, unormalice se"...
Meni je glupo kad vidim lika kako i dalje nosa pistols/exploited+fajerku+cimze, ima preko 20 godina, popricas s njim o punku, i skuzis da je taraba.

A za starke (i martinke) se zna da nisu dio kontrakulture. Pa proizvodi ih jebeni converse, jedna od velikih multinacionalnih korporacija...

_________________
The wounds of war run deep, cutting across generations. But there is always the hope of healing, so long as there are souls among us whose hearts are more full of love than hate.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 21 Dec 2006, 13:30 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Jun 2006, 18:43
Postovi: 1951
Lokacija: Ancient Ruins
monstrum je napisao:
?!? Ne znam kako to razmisljas, ali malo mrdni odavde, i najuobicajenije je da ljudi od 20+ godina imaju po nekoliko pirseva na licu, lance/siljke na odjeci, neku ekstravagantu frizuru... samo je problem naseg podneblja sto se "drugacije" oblacenje pripisuje samo pubertetlijama, uz obavezno "proci ce ih, unormalice se"...


A "normalno" je vrlo "širok" pojam kod nas, nema šta, odnosi se uglavnom na ono što se trenutno prodaje u nekoliko prodavnica oko Boske i u Gospodskoj. Onda kad ti normalni odu malo izvan naših granica pričaju "kako se ljudi tamo oblače..." i ne pitaju se zašto je nešto normalno u cijelom svijetu samo nije ovdje. Ma, malograđanština...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 21 Dec 2006, 13:43 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Okt 2004, 19:06
Postovi: 9636
Lokacija: Čbe
Naravno. :roll:
Citiraj:
najuobicajenije je da ljudi od 20+ godina imaju po nekoliko pirseva na licu, lance/siljke na odjeci, neku ekstravagantu frizuru... samo je problem naseg podneblja sto se "drugacije" oblacenje pripisuje samo pubertetlijama, uz obavezno "proci ce ih, unormalice se"...

Citiram s velikim C!!

_________________
:iconbiggrin:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 21 Dec 2006, 14:06 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Nov 2006, 13:12
Postovi: 11352
Lokacija: PL / BL
monstrum je napisao:
?!? Ne znam kako to razmisljas, ali malo mrdni odavde


mrdnuo sam davno ;) tvrdim samo da 90% osoba koji zale da pokazu da su "takvi" a ne drugaciji nemaju o svemu tome pojma.
no offence 8)

_________________
Zovem se Miroslav i pravim igračke.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 23 Dec 2006, 00:04 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Sep 2006, 23:41
Postovi: 1597
Lokacija: banja luka
:angel:

_________________
Truth indeed rather alleviates than hurts, and will always bear up against falsehood, as oil does above water.
-Miguel de Cervantes


Poslednji put menjao pamella_morrison dana 23 Dec 2006, 00:10, izmenjena samo jedanput

Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 72 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 39 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs