banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 25 Apr 2024, 01:47

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 51 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3
Autoru Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: 07 Mar 2006, 20:51 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 21 Dec 2004, 20:02
Postovi: 5501
Ne stvarno, glup mi je taj 8. mart, i Valentinovo. Jest da je lijepo da postoji dan kad se citav svijet posvjecuje zenama i ljubavi... ali ne trebamo dozvoliti da taj jedan dan bude tooliko vazan za nasu vezu, za ljubav.
Mislim, evo ja npr. znam slucaj, covjek vara zenu, vara je otkad se znaju, a ponekad mu i ruka 'omakne' pa zavrsi nekim cudom po njoj, i on sad dodje svaki 8. mart i donese joj najljepsi i najskuplji buket cvijeca; a ona jadna sva presretna. Eto, da se ima sta pricati, kako on nju voli,kako joj je brizan... :roll:
Meni je vaznije da me moj partner razumije, da je pazljiv, osjecajan, vjeran...onih ostalih 360 i kusur dana, nego da mi taj jedan dan kleci pred nogama i posipa me cvijecem.
A vec ako se toliko osjeca primoran da mi nesto kupi, onda neka kupi bilo koji drugi dan u godini. Ne mora biti nikakav praznik. Neka bude 9. mart, 20., 29. 1. april... svejedno.

Sutra mogu zamisliti kakvo je stanje na ulicama i u gradu. Svi trckaraju po cvjecarama, nose ruze, otimaju se... Ne mozes naci parkplac, psuju, galame..hektika... mnogi glume, pretvaraju se da su dzentlmeni, dobri brizni muzevi, partneri..a drugi dan-nikome nista, ista prica. Samo prodavnice trljaju ruke.

I ono sto Helena rece, ide mi vise na zivce ono hvalisanje "joj da znas sta je meni dragi kupio, joj vidi... sta je tebi tvoj kupio".. :x Onda mi dodje da se taj dan i sledecih 5 dana sakrijem u neku rupu da ne vidim i necujem nikoga.
Sve je postalo previse namazano i nervira me to. Slabo da tu ima vise ljubavi i paznje - sve je vise postalo biznis i tako kroz to ne mozes vise prepoznati sta je 'ljubav', a sta ljubav, i sta je respekt, a sta je 'respekt'!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 07 Mar 2006, 22:31 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Okt 2004, 16:03
Postovi: 169
Lokacija: grasslands
ja cu bakutaneru kupiti neku slatku saksiju i kukije po zelji, a mami pojma nemam, vjerovatno cvijece, dok se mene, naravno, niko nece sjetiti (glavni muski likovi u mom zivotu samo slave majcin dan, a tu me jos uvijek nema)

a sto se tice da ili ne, kako i sta, poklanjati kojom prilikom, sta ja znam, kako rekoh, meni je bitno da me se sjete, a volim sitne gluposti, a ne bi se bunila ni za malo krupnije, sve volim i nis' ne odbijam :fadein:

nego gdje se to bunde i zlato poklanjaju za osmi mart, da se selim? :)

_________________
_________________________
Indeed!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 08 Mar 2006, 02:39 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Jul 2005, 15:44
Postovi: 5938
jedino sto cu uskoro biti mama pa cu dobijati poklone za mother day :)ponekad mi nedostaju ti feministicki praznici :lol:

_________________
"You got a dream... You gotta protect it. People can't do somethin' themselves, they wanna tell you you can't do it. If you want somethin', go get it.."


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 08 Mar 2006, 08:00 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Feb 2002, 01:00
Postovi: 4990
Lokacija: B.Luka
Zar je to feministicki praznik. Slika Slika

_________________
Nature has fixed no limits on our hopes.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 08 Mar 2006, 13:40 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Dec 2005, 18:57
Postovi: 1192
Lokacija: iza sedam gora i mora,pa druga ulica desno
azdajica-ny je napisao:
jedino sto cu uskoro biti mama pa cu dobijati poklone za mother day :)ponekad mi nedostaju ti feministicki praznici :lol:

A kada je to? :wink:

_________________
...Tired eyes drift across the shore Looking for love and nothing more But as the sea rolls by No one's there to see me cry Except the sunrise The sunrise and you...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 08 Mar 2006, 19:09 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 21 Dec 2004, 20:02
Postovi: 5501
I decki. Kako ste prosli, jel bilo poljubaca?! :lol: :oops:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 08 Mar 2006, 19:52 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Okt 2004, 19:06
Postovi: 9636
Lokacija: Čbe
Ha.... Ja dobih cvijece..... Al ne kupih nikom nishta.... :oops:

_________________
:iconbiggrin:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 08 Mar 2006, 22:19 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Okt 2004, 16:03
Postovi: 169
Lokacija: grasslands
i ja sam dobila sharenu lazhu... ali poklonila sam dva buketa i svjeze cinnamon rolls :)

nego sjeca li se ko (opet ja, moram, ne mogu da odolim) osmog marta u osnovnoj: uciteljici cvijece, pa kao skupimo za poklon typa knjiga, marama, ili zidni sat i one rucno pravljene cestitke typa "mama volim te ovoliko" i onda se raspadas od uzbudjenja u iscekivanju reakcije... ili je to sam kod mene bilo? :D

_________________
_________________________
Indeed!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 08 Mar 2006, 22:25 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Jan 2005, 16:00
Postovi: 942
Lokacija: Banjaluka, Republika Srpska
ChocolateAdikt je napisao:
i ja sam dobila sharenu lazhu... ali poklonila sam dva buketa i svjeze cinnamon rolls :)

nego sjeca li se ko (opet ja, moram, ne mogu da odolim) osmog marta u osnovnoj: uciteljici cvijece, pa kao skupimo za poklon typa knjiga, marama, ili zidni sat i one rucno pravljene cestitke typa "mama volim te ovoliko" i onda se raspadas od uzbudjenja u iscekivanju reakcije... ili je to sam kod mene bilo? :D

Bogami, ja cujem neki dan klince kako planiraju da kupe uciteljici mobilni... Sad sta je bilo ne znam, ali eto ima i toga, samo sad u modernijim okvirima ocigledno.

_________________
Brza likvidacija je jedino rjesenje...
Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 09 Mar 2006, 11:02 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Jul 2005, 10:00
Postovi: 1425
Lokacija: Banjaluka...
ChocolateAdikt je napisao:
nego sjeca li se ko (opet ja, moram, ne mogu da odolim) osmog marta u osnovnoj: uciteljici cvijece, pa kao skupimo za poklon typa knjiga, marama, ili zidni sat i one rucno pravljene cestitke typa "mama volim te ovoliko" i onda se raspadas od uzbudjenja u iscekivanju reakcije... ili je to sam kod mene bilo? :D


hahahah...to je bila gotiva...u fazonu svi se klinci u razredu raspadose od gatanja ko ce skupljati lovu,ko ce cuvati lovu,ko ce ici u kupovinu i ko ce na kraju poklon uruciti uciteljici... :lol: :lol: ..dobro je sjetiti se takvih stvari..
a ovo za mob.tel. :roll: ..pa bolje da skupe lovu i da joj dadnu kovertu ,ona ce znati kako najbolje da ih potrosi...

_________________
IzvinjavaM Se Na RukopisU
http://www.youtube.com/watch?v=lqHgv0g3x1o


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 09 Mar 2006, 16:42 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Okt 2004, 16:03
Postovi: 169
Lokacija: grasslands
cuj mobilni, jegiba, klinci napreduju, nisu to vise romanticna vremena kao nekad...

_________________
_________________________
Indeed!


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 51 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 18 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs