banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 28 Apr 2024, 12:16

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 654 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 33  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: 14 Feb 2006, 12:19 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Maj 2003, 18:55
Postovi: 4706
Sve se nema a ide se na jahorinu ...piffff .ti nisi vise nasa raja .Trazi sebi drugi forum :lol:

_________________
http://www.codebluestudio.com


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 14 Feb 2006, 13:45 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Okt 2003, 11:42
Postovi: 2802
Lokacija: grob
Daphne je napisao:
The Godfather je napisao:
kad ste vec kod nrane.......u Obelix-u bataka sa 5 na 5.50 i salte sa 1.5 na 2 KM.....


Koliko ja znam, salate dojdu besplatno...ili?


netacno...

_________________
ovan
Tretira ih kao plen, kao slabiji pol I upravo zato ga žene vole.
Imajte na umu: ne zna šta je ”predigra”
Idealan sex: brz I divalj, gde sve puca od strasti, halteri, rajsferšlusi, majice…

kaže narod ne laže valjda


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 14 Feb 2006, 14:14 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Avg 2002, 15:42
Postovi: 344
Lokacija: Daleko
Sta Banjalucani uopste misle o cijenama u prodavnicama obuce i odjece? Koliki procenat ljui u BL mogu da se oblace po zadnjoj modi?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 14 Feb 2006, 16:59 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Maj 2003, 16:07
Postovi: 2030
Lokacija: Banjaluka
Bebish je napisao:
Koliki procenat ljui u BL mogu da se oblace po zadnjoj modi?


tesko da se u BL mozes obuci po zadnjoj modi :mad:

Samim tim cijene nisu nikakvo mjerilo. Ja ne znam neke butike da mogu reci e to je bas adekvatno za kvalitet koji se dobija.
AKo uzmes ove "zvucne butike" tu su cijene napucane a prodaje se roba sa talijanskih ili bugarskih pijaca, mada i gro robe cine kineske stvari, one malo kvalitetnije.
Meni je recimo onaj Mango jadan, ja tamo nista sebi nisma kupila jer je ziva sintetika, made in bulgaria... ma primjera je dosta.
uopste ne patim od neke marke, i vecinu stavri koju kupim ili u zenitu (mada je masa tih stavri ista i na pijaci moze naci), malo po sopingu. Ili stara dobra varijanta iz Bg ili Zg.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 14 Feb 2006, 17:14 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Okt 2004, 19:06
Postovi: 9636
Lokacija: Čbe
Shta fali Mangu? Ja bash tamo kupujem pamuchne majice.... Uopshte nije loshe......

_________________
:iconbiggrin:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 17 Feb 2006, 09:38 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Okt 2003, 11:42
Postovi: 2802
Lokacija: grob
Sad kad je udario mrtvi februar...i bez para raja ostala...sve na raspradajama totalnim....

pishaaaaj ga

_________________
ovan
Tretira ih kao plen, kao slabiji pol I upravo zato ga žene vole.
Imajte na umu: ne zna šta je ”predigra”
Idealan sex: brz I divalj, gde sve puca od strasti, halteri, rajsferšlusi, majice…

kaže narod ne laže valjda


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 18 Feb 2006, 10:41 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Avg 2002, 15:42
Postovi: 344
Lokacija: Daleko
simplicity je napisao:
Bebish je napisao:
Koliki procenat ljui u BL mogu da se oblace po zadnjoj modi?


tesko da se u BL mozes obuci po zadnjoj modi :mad:

Samim tim cijene nisu nikakvo mjerilo. Ja ne znam neke butike da mogu reci e to je bas adekvatno za kvalitet koji se dobija.
AKo uzmes ove "zvucne butike" tu su cijene napucane a prodaje se roba sa talijanskih ili bugarskih pijaca, mada i gro robe cine kineske stvari, one malo kvalitetnije.
Meni je recimo onaj Mango jadan, ja tamo nista sebi nisma kupila jer je ziva sintetika, made in bulgaria... ma primjera je dosta.
uopste ne patim od neke marke, i vecinu stavri koju kupim ili u zenitu (mada je masa tih stavri ista i na pijaci moze naci), malo po sopingu. Ili stara dobra varijanta iz Bg ili Zg.


I Meni se cini da je Mango u BL stvarno jadan. I po mom misljenju je sama sintetika. Ako odete bilo gdje drugdej, ne mora biti ni tako daleko recimo do ZG i uporedite tamo Mango i u BL, razlika je drasticna.
Zar nije sramota, prodavati niki fus iz Outleta pod pravim Mango stvarima. Ili Beneton ili masa drugim u BL.

Samo moje pitanje je vise bilo koliko ljudi to stavrno sebi moze priustiti?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 08 Mar 2006, 09:37 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 24 Mar 2003, 10:03
Postovi: 305
Lokacija: BL
Bebish je napisao:
simplicity je napisao:
Bebish je napisao:
Koliki procenat ljui u BL mogu da se oblace po zadnjoj modi?


tesko da se u BL mozes obuci po zadnjoj modi :mad:

Samim tim cijene nisu nikakvo mjerilo. Ja ne znam neke butike da mogu reci e to je bas adekvatno za kvalitet koji se dobija.
AKo uzmes ove "zvucne butike" tu su cijene napucane a prodaje se roba sa talijanskih ili bugarskih pijaca, mada i gro robe cine kineske stvari, one malo kvalitetnije.
Meni je recimo onaj Mango jadan, ja tamo nista sebi nisma kupila jer je ziva sintetika, made in bulgaria... ma primjera je dosta.
uopste ne patim od neke marke, i vecinu stavri koju kupim ili u zenitu (mada je masa tih stavri ista i na pijaci moze naci), malo po sopingu. Ili stara dobra varijanta iz Bg ili Zg.


I Meni se cini da je Mango u BL stvarno jadan. I po mom misljenju je sama sintetika. Ako odete bilo gdje drugdej, ne mora biti ni tako daleko recimo do ZG i uporedite tamo Mango i u BL, razlika je drasticna.
Zar nije sramota, prodavati niki fus iz Outleta pod pravim Mango stvarima. Ili Beneton ili masa drugim u BL.

Samo moje pitanje je vise bilo koliko ljudi to stavrno sebi moze priustiti?


Фино сте то све објасниле :thumbup:
Наравно ко има пара нек скокне до Београда,Новог Сада,Загреба,Ријеке.....ко има мало више може и до Италије

_________________
http://www.savekosovo.org


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 08 Mar 2006, 20:07 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Okt 2004, 19:06
Postovi: 9636
Lokacija: Čbe
Sad sam se vratila iz Italije..... Mango mi tamo bio bzz, kupovala sam u Benettonu par stvari.... Zara me odushevila i tamo sam se nakupovala.... A i kupovala sam u nekim radnjama za koje sam tamo prvi put chula, a stvari ubijaju.... Italija je shto se svega tiche zemlja bez granica..... Predivno!! :D :D :D

_________________
:iconbiggrin:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 09 Mar 2006, 10:38 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Avg 2002, 15:42
Postovi: 344
Lokacija: Daleko
:D 8) Gdje me nadje Lizo. Ja Italiju obozavam. Jezik, arhitekturu, atmosferu, kulturu, modu, klopu, vino, sve, ali bas sve.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 09 Mar 2006, 21:42 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Okt 2004, 19:06
Postovi: 9636
Lokacija: Čbe
I ja.... Zato idem ponovo..... I to ponovo u Rim! Bellissimo! :D :D :D

_________________
:iconbiggrin:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 09 Mar 2006, 22:16 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Okt 2003, 11:42
Postovi: 2802
Lokacija: grob
to za 8. mart se islo ili studentarija ?

_________________
ovan
Tretira ih kao plen, kao slabiji pol I upravo zato ga žene vole.
Imajte na umu: ne zna šta je ”predigra”
Idealan sex: brz I divalj, gde sve puca od strasti, halteri, rajsferšlusi, majice…

kaže narod ne laže valjda


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 16 Mar 2006, 20:25 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Feb 2002, 01:00
Postovi: 2223
Lokacija: Banjaluka
Bebish je napisao:
Sta Banjalucani uopste misle o cijenama u prodavnicama obuce i odjece? Koliki procenat ljui u BL mogu da se oblace po zadnjoj modi?

Ako mislis na posledju 'domacu' modu - glava me boli od toga.
Koji su svjetski trendovi - nemam pojma, niti me narocito zanima.

Dosta mi je ovih cipela sa stiklom, sljokicama, u nekim lijevim bojama, neka kao elegancija ili druga krajnost 'baletanke' - ja vec danima trazim sebi najobicnije crne cipele, ravne ili sa malom petom, velikog broja,koza ili brusena koza i nista.
Nasla sam par modela koji mi se svidjaju, ali nemaju brojeva. :roll:

Sto se tice odjece - onaj Mango mi je glupost ziva.
Nista posebno - sem cijena.
Neka glupa haljina preko 250 km.
Vidjela sam pamucne majice na bretele (koje su na ledjima spojene u jednu trakicu), skroz jednostavne, oko 25 km cini mi se - i to je jedino sto mi se tamo svidjelo.
Inace me izlozena roba asocira na zavjese. Sve neki tilici, volancici, izguzvani materijali, prenakindjureno...

Bezveze mi je i ovo trpanje hlaca u cizme do koljena.
Nije moda za mene, tj. nisam ja za nju. :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 16 Mar 2006, 20:38 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Feb 2002, 01:00
Postovi: 2223
Lokacija: Banjaluka
Koga zanima cvijece - od cvjecara u gradu ona kod Sukrije (ne Klindic, vec ona prije Vesne kad se ide od Palasa) ima povoljne cijene patuljastih ruza i jos ponekog saksijskog cvijeca i ona kod bivseg Mister X-a, tacnije kad predjes raskrsnicu kod 5+, kao u malo vecem kiosku (jako povoljni mali kaktusi i saksijsko cvijece, jako su ljubazni).
Klindic cvjecara - najjeftinije balkonsko cvijece (mislim nema ga sad :D , ali u sezoni su najjeftiniji gradu), zumbuli, jagorcevina, jako ljubazan momak. :D

Bukete i upakovane ruze super rade u cvjecari "Flora" ("kiosk" prije Venecija mosta), jesu nesto skuplji, ali vrijedi, zena stvarno ulaze u sebe i voli svoj posao.

Ivancica, barem ova u Mejdanu - puca po usima kad se radi o saksijskom cvijecu, ali i o buketima.

Naravno, garden centar u Tropiku i odjeljak sa cvijecem u Intereksu imaju najnize cijene saksijskog cvijeca (ali njih ne racunam u cvjecare u gradu :D ), mada treba paziti, jer su biljke cesto suvise zalivane, pa je nastupilo truljenje korijena (paziti narocito kod kupovine kaktusa).
U Tropiku je i zemlja za cvijece najjeftinija, kao i keramicke saksije.

Plasticne saksije i ljestvice za cvijece su najjeftinije u maloj radnjici u Mejdanu - ulicica iza pijace u Mejdanu.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 20 Mar 2006, 18:00 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 24 Mar 2003, 10:03
Postovi: 305
Lokacija: BL
Стварно ми није јасно што се код нас цуре толико ложе на "манго"?
:lol: :D
Зна се која је то "марка"...нека просјечна!? 8)
Или је то све као и све остало у БЛ,кад се отвори нешто "ново" ајмо тамо у шопинг......треба се мало едуковати,проширити своје видике а не сви одмах у манго :D
Ма јебига БЛ је провинцијала;има пар добрих бутика али би требало више.....
Рецимо има доста градова из бивше ЈУ који су мањи или исти као БЛ а имају много већи и бољи избор што се тиче свјетски познатих марки

_________________
http://www.savekosovo.org


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 21 Mar 2006, 20:25 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Okt 2003, 11:42
Postovi: 2802
Lokacija: grob
evo otvara se uskoro ova Damjan kako li vec robna kuca...kazu bice svega i za svakoga...Obecevajuce djeluje

_________________
ovan
Tretira ih kao plen, kao slabiji pol I upravo zato ga žene vole.
Imajte na umu: ne zna šta je ”predigra”
Idealan sex: brz I divalj, gde sve puca od strasti, halteri, rajsferšlusi, majice…

kaže narod ne laže valjda


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 21 Mar 2006, 20:40 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Avg 2001, 01:00
Postovi: 20451
Lokacija: SAO Krmine
Gdje?

_________________
Life is a very, very serious thing. I think we should all wear black and not talk to each other at all, that way we can learn more about ourselves. Also, we should cry more. That way we wash our eyes, so we can see better. Seeing is believing. I believe we should stop smiling; it gets on other, normal people’s nerves. Maybe we should sleep all the time, but not dream; dreams are so last week. Otherwise, I am cool.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 21 Mar 2006, 20:56 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Okt 2003, 11:42
Postovi: 2802
Lokacija: grob
gdje je beogradjanka bila u gospodskoj

_________________
ovan
Tretira ih kao plen, kao slabiji pol I upravo zato ga žene vole.
Imajte na umu: ne zna šta je ”predigra”
Idealan sex: brz I divalj, gde sve puca od strasti, halteri, rajsferšlusi, majice…

kaže narod ne laže valjda


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 21 Mar 2006, 23:10 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Avg 2001, 01:00
Postovi: 20451
Lokacija: SAO Krmine
Citiraj:
gdje je beogradjanka bila u gospodskoj


Ccc .. moram poceti vise da izlazim iz kuce .. :)

Dosta vise fakulteta :)

_________________
Life is a very, very serious thing. I think we should all wear black and not talk to each other at all, that way we can learn more about ourselves. Also, we should cry more. That way we wash our eyes, so we can see better. Seeing is believing. I believe we should stop smiling; it gets on other, normal people’s nerves. Maybe we should sleep all the time, but not dream; dreams are so last week. Otherwise, I am cool.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 26 Mar 2006, 12:42 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Okt 2004, 19:06
Postovi: 9636
Lokacija: Čbe
Shta ti djeluje obecavajuce?! Ono je jedno veliko sranje..... Nemaju ideje da otvore neku dobru kafanu, a kamo li butik da valja... Nek se gone u PM... Shto Zaru nisu otvorili?! Jeftino, a puno lijepih stvari.... Ili Esprit.... Ma daj..... Mandarina Duck... Ne mogu se vishe ni sjetiti....
I gdje nestade onaj lik shto je nudio kafu za ponijeti...?! Nema... Otvorice, otvorice i nishta.... Boh!!

_________________
:iconbiggrin:


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 654 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 33  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 34 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs