banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 19 Apr 2024, 14:23

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 24 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2
Autoru Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: 28 Dec 2005, 12:10 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Dec 2005, 09:37
Postovi: 7992
Daljac je napisao:
Lisa_Simpson je napisao:
Ako ti zivot zavisi od tema na forumu, onda bolje nemoj ni izlaziti iz kuce.....


Idi, Liso, ovo je bas vazna tema za zivot svakog od nas, tako da niko ne bi trebao da izlazi iz kuce. Pogotovo ne ti. :-?


A koji Bog i koja vjera je puna otrova, kojeg ti i tvoj komadir nosite u sebi -pa svako malo prospete po nekom? :fist:


Liso, brisi sve. Na ovom forumu se papci kote k'o vaske na glavi :evil:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 28 Dec 2005, 16:11 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Jun 2004, 14:08
Postovi: 1645
Oblacenje u medijima zna da bude veoma neukusno tacnije ... vulgrano ... upravo sam vrtio kanale na tv-u i na vikomu ugledam one tuke sto kao sviraju i nekakvu pjevaljku koja na sebi ima nekakav dopic.njak a grudnjak kao da i nema ... fuj ... mislim znam da se momci pale na to i da to jeste izazovno ali ne mozes djevojko takva na tv...

Ponekad dijana radulj zna pretjerati sa svojim dekolteom .. ali u zadnje vrijeme je o.k. ..

A o raznim pjevacicama necu ni da pricam.


P.S.
neko ce reci da ne spominjem muskarce ali to je zato sto koliko god da se momci neukusno i krkanski oblace to ne moze biti vulgarno kao zesnko oblacenje .........

_________________
"Muzika je vise od zene, od zene se mozes razvesti, a kada se zaljubis u muziku, nema ti pomoci" - A. Piazzolla (slobodni prevod)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 28 Dec 2005, 16:15 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Okt 2004, 19:06
Postovi: 9636
Lokacija: Čbe
Mozda ne moze biti vulgarno jer mushkarci nemaju shta da "izbace".... :lol: :D Al, ipak, treba to poravnati.... I momci znaju promashiti kao i zene...... Da, Dijana Radulj se sad popravila, mozda su je pritegli na Pinku.... Meni su ok na @tv-u..... Na tim znj televizijama ima svega i svachega.....
P.S. Ne znam je l mi gori nechiji prevelik dekolte il seljachka kravata na josh seljachkijoj koshulji........... Znachi vrh! :lol: :D 8)

_________________
:iconbiggrin:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 28 Dec 2005, 21:10 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Jun 2004, 14:08
Postovi: 1645
Lisa_Simpson je napisao:
Mozda ne moze biti vulgarno jer mushkarci nemaju shta da "izbace".... :lol: :D Al, ipak, treba to poravnati.... I momci znaju promashiti kao i zene...... Da, Dijana Radulj se sad popravila, mozda su je pritegli na Pinku.... Meni su ok na @tv-u..... Na tim znj televizijama ima svega i svachega.....
P.S. Ne znam je l mi gori nechiji prevelik dekolte il seljachka kravata na josh seljachkijoj koshulji........... Znachi vrh! :lol: :D 8)



Naravno,slazem se sa tobom, nadam se da me nisi pogresno shvatila, nisam htio da su zene vulgarnije od muskaraca , vec upravo to sto si rekla da muskraci nemaju sta da "izbace"... a da muskarci znaju biti promaseni sto se tice stila oblacenja to je tacno... (za mnoge se ne moze reci uopste "stil" oblacenja) ...

_________________
"Muzika je vise od zene, od zene se mozes razvesti, a kada se zaljubis u muziku, nema ti pomoci" - A. Piazzolla (slobodni prevod)


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 24 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 15 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs