banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 07 Maj 2024, 11:58

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 101 Posta ]  Idi na stranicu 1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Ulicne tuce ....
PostPoslato: 11 Dec 2005, 16:46 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Maj 2003, 18:55
Postovi: 4706
Neznam jeli ovo spada ovde ali eto...

znaci da li imate slicnih iskustava ,da li ste ucestvovali ili bili posmatrac ...?

Sinoc sam vidio lika u WC-u ,sav krvav i govorio da ga je neko opalio u glavu a nije vidio ko niti zasto ...

dalje....

neka 2 lika uhvatila nekog sto je prolazio i krenuli mu nesto pretiti ...neznam dalje....potrefila se dobra pjesma
:drinking:

Cuo sam da je prosle ili pretprosle subote u Veneciji kasno ujutru izbila opsta tuca ,svako svakog udarao ....

Onda od buraza drug isao kupovati u pekaru picu i ubaci se neki covjek pred njega i naruci tu picu ,jedina sto je ostala.Ovaj mu fino kaze : De stani u rad ,a ovaj mu nesto opsuje i gurne ga,htjede ga udariti ,medjutim drug od buraza se odbrani i istuce tog lika (nije ni cudo jer je lik 2 metra i ima 130 kg...).Lik krenuo prema autu ,ovaj pomisli da ide po neku sipku ili slicno i ladno se nasmije ,medjutim ovaj vadi pistolj iz auta i krenu da ga udari u glavu ,ovaj se izmake i uhvati za pistolj ,u to vreme pistolj opali i prodje tom drugu pored uha .Sec kasnije taj lik sa pistoljem bjezi u auto i odlazi ...



E sada pitanje za one starije .Da li je u vase vreme bilo ovoliko nasilja u gradu ?

_________________
http://www.codebluestudio.com


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 11 Dec 2005, 16:49 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Sep 2004, 17:56
Postovi: 2372
BL - divlji zapad...I oni su bar serifa imali, a mi nesposobnu policiju.

_________________
Now you're my whole life
Now you're my whole world


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ulicne tuce ....
PostPoslato: 11 Dec 2005, 17:33 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Jul 2004, 19:45
Postovi: 533
***


Poslednji put menjao Zeleni Obad dana 14 Jan 2006, 21:12, izmenjena samo jedanput

Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ulicne tuce ....
PostPoslato: 11 Dec 2005, 18:21 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 01 Okt 2003, 12:24
Postovi: 236
* Squall * je napisao:

E sada pitanje za one starije .Da li je u vase vreme bilo ovoliko nasilja u gradu ?


Regrutacija.....najkvalitetniji lijek protiv viska muskih hormona u pubertetu. Ko god da je kroz bivsu vojsku prosao, izlazio je mnogo mirniji.....

Salu na stranu, tuca je uvijek bilo, samo nikad toliko excesa na javnim mjestima nije bilo. To je vjerovatno posljedica losije policijske kontrole javnih okupljanja...racija uvijek ide na pogresno mjesto, posto je i to postao metod reketa i zastrasivanja.

Ja sam odrastao po rock & metal mjestima ovog grada, od bivseg KSET-a, Kneza, nekadasnjeg Sebastijana i Hard Rocka i jako rijetko (gotovo pa nikad) nisam vidio da je neko pistolj ili noz povlacio na drugoga.

Danas ulica obrazuje mlade ljude koji nemaju nikakvih aspiracija u zivotu osim da voze bijesna auta i nose oruzje o kom znaju samo ono sto vide u holivudskim filmovima, pa nije ni cudno sta se desava.

U svakom slucaju, mislim da je kriv grad i obrazovni sistem. Nema dovoljno kulturnog i sportskog sadrzaja u gradu, pa se ljudi dosadjuju i ne znaju sta ce vise od sebe raditi nego se namontirati negdje i pozirati pricajuci o tome ko je koga prebio i na koji nacin....


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 11 Dec 2005, 18:56 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 06 Jan 2003, 01:19
Postovi: 4072
ja sam nisam ucestvovao u puno tuca. tacnije samo jednom sam imao priliku da ostanem bez svog desnog plavog oka. bio sam na rodjendanu kod prijateljice i sjedio sam ledjima okrenut nekim likovima. nisam imao pojma da je jedan iza mene ustao i uzeo bocu od jebenog ketchup-a i krenuo prema meni. siljak kuda izlazi kecap je okrenuo prema meni i drzao je bocu kao noz i tako ne napao sa ledja i pokusao u oko da mi je zabije. srecom imam solidne reflekse pa sam bocu skrenuo u obrvu. ostala je fina posjekotina. dalje je bilo komesanje. njega su njegovi savladali i odveli. lik je bio tezi barem 50 kila od mene i nemam blage zasto me napao.

nisam imao vise "cast" da se fajtam po ulicama. doduse nisam nikada ni trazio guzici cepa pa mozda zato. nisam opet ni pizdurina ali nisam pokusavao da budem "pametan" tamo gdje se pamet nije trazila.

skoro sam sa prijateljem pricao o ovom potezanju kojecega bez razloga i zaista sam razocaran u danas nju omladinu.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 11 Dec 2005, 20:48 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Okt 2004, 19:06
Postovi: 9636
Lokacija: Čbe
Nas su jednom neke chvake na Kupusishtu napale...... To je moja prva i posljednja tucha.... Gospode Boze kakvog seljakluka ima u nashem gradu, nisam 2 godine vishe tamo htjela ici...... :roll: :roll: :roll:

_________________
:iconbiggrin:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 11 Dec 2005, 21:11 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Jun 2004, 00:25
Postovi: 2875
Lokacija: Klinika za privikavanje na alkohol
Lisa_Simpson je napisao:
Nas su jednom neke chvake na Kupusishtu napale...... To je moja prva i posljednja tucha.... Gospode Boze kakvog seljakluka ima u nashem gradu, nisam 2 godine vishe tamo htjela ici...... :roll: :roll: :roll:


I ja sam jedanput tako na Kupusishtu zamalo dobio batina... Tacnije, ja sma ih razvadjao jer je jedan moj pijani debil "zakuvo" sa drugim pijanim debilom... Na kraju je treci moj pijani debil dobio flasu u glavu, drugi pijani debil je imao rasjecenu glavu... Onda Sudentski pa hitna , pa opet Studenski pa... Nekako sam dosao kuci ziv... c c c c

Inace, to mi je skroz seljacki, jer kad vidim povod 99% tuca i likova koji se tuku , pocinjem sam sebi da se svidjam :)

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 11 Dec 2005, 21:39 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Okt 2004, 19:06
Postovi: 9636
Lokacija: Čbe
Pero_Bombas je napisao:
Inace, to mi je skroz seljacki, jer kad vidim povod 99% tuca i likova koji se tuku , pocinjem sam sebi da se svidjam :)

Upravo! Te shto su nas napale izgledaju kao najvece ulicharke, fuj.... Krenule nas za kosu chupati... A samo se deru: "Kuchko, kuchkooooo", jao gospode, kao da smo u getu..... :lol: :lol: :lol:

_________________
:iconbiggrin:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 12 Dec 2005, 00:01 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Maj 2003, 18:55
Postovi: 4706
Mah i ja sam sinoc zakuvao sa nekim likom ....t.j. on bario moju malu a ja nisam znao ,tacnije vidio sam ih kako pricaju ali posto se taj lik prosle subote vracao sa nama kuci ,kontao sam da normalno pricaju .Tek sam kasnije sve saznao ....lik je malo vise razijen za svoje godiste ,druzi se sa starijima i malo je udaren u glavu ..rekao joj da me je htio udariti kada sam bio sa njom :wink: ...neznam sto nije ,i naravno stalno je gledao u mene kada je bio sa drustvom ....kasnije kada je izasao samo me pogledao i nastavio ,e sad ,draze bi mi bilo da je zaskocio na mene sa drustvom pa da ganjam jednog po jednog ,nego da je on sam skocio pa ko zna sta bude ....bedak mi je da dobijem batina od lika 1 god mladjeg ....mada sam na pocetku mislio da je stariji od mene ,inace bi ga drugacije gledao .....mah sve je ovo bezz ....malo pre sam se cuo sa drugaricom od male i kaze da mala razmislja da raskine samnom samo da se mi nebi potukli ....bar na odredjeno vreme ...cuj to ? ... a on joj rekao kao da ce sve uciniti da ja i ona ne budemo zajedno :banghead: ...nisam kontao ici u titanium sledecu subotu ali zbog ovoga cu i razmisliti ,da jos ne pomisli da zbog njega necu da dodjem ,jer sam malopre cuo citavu pricu ....jebiga jos cu razmisliti ....ala je ovaj titanium zanimljiv .....

_________________
http://www.codebluestudio.com


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 12 Dec 2005, 01:01 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Avg 2001, 01:00
Postovi: 20455
Lokacija: SAO Krmine
Dakle ja sticem utisak da ljudi tamo odu samo da bi se pobili sa nekim ..

Citiraj:
bedak mi je da dobijem batina od lika 1 god


A sto ? Kao da je godinu dana velika razlika ..

Sto se tice tih "ulicnih" tuca .. do sad sam bio samo svjedok, nikad ucesnik.
Interesantno je da sto su generacije mladje, tuce su sve cesce ..

Citiraj:
Nas su jednom neke chvake na Kupusishtu napale...... To je moja prva i posljednja tucha.... Gospode Boze kakvog seljakluka ima u nashem gradu, nisam 2 godine vishe tamo htjela ici......


:)

Jesi li ih barem posteno nadevetala ? :)

_________________
Life is a very, very serious thing. I think we should all wear black and not talk to each other at all, that way we can learn more about ourselves. Also, we should cry more. That way we wash our eyes, so we can see better. Seeing is believing. I believe we should stop smiling; it gets on other, normal people’s nerves. Maybe we should sleep all the time, but not dream; dreams are so last week. Otherwise, I am cool.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 12 Dec 2005, 01:09 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Jan 2005, 16:00
Postovi: 942
Lokacija: Banjaluka, Republika Srpska
* Squall * je napisao:
Mah i ja sam sinoc zakuvao sa nekim likom ....t.j. on bario moju malu a ja nisam znao ,tacnije vidio sam ih kako pricaju ali posto se taj lik prosle subote vracao sa nama kuci ,kontao sam da normalno pricaju .Tek sam kasnije sve saznao ....lik je malo vise razijen za svoje godiste ,druzi se sa starijima i malo je udaren u glavu ..rekao joj da me je htio udariti kada sam bio sa njom :wink: ...neznam sto nije ,i naravno stalno je gledao u mene kada je bio sa drustvom ....kasnije kada je izasao samo me pogledao i nastavio ,e sad ,draze bi mi bilo da je zaskocio na mene sa drustvom pa da ganjam jednog po jednog ,nego da je on sam skocio pa ko zna sta bude ....bedak mi je da dobijem batina od lika 1 god mladjeg ....mada sam na pocetku mislio da je stariji od mene ,inace bi ga drugacije gledao .....mah sve je ovo bezz ....malo pre sam se cuo sa drugaricom od male i kaze da mala razmislja da raskine samnom samo da se mi nebi potukli ....bar na odredjeno vreme ...cuj to ? ... a on joj rekao kao da ce sve uciniti da ja i ona ne budemo zajedno :banghead: ...nisam kontao ici u titanium sledecu subotu ali zbog ovoga cu i razmisliti ,da jos ne pomisli da zbog njega necu da dodjem ,jer sam malopre cuo citavu pricu ....jebiga jos cu razmisliti ....ala je ovaj titanium zanimljiv .....


Cova, najbitnije u svemu je to da tvoja 'mala' prica da bi raskinula samo da se vi ne biste pobili. ALo?!
Ja bih joj dao jos jedan kres, pljunuo u usta i nasao neku trecu i bio savrseno zadovoljan. Slika
Uostalom kako uopste mozes biti s nekom koja ti bukvalno iza ledja prica da bi mogla da te ostavi zbog takve neke gluposti?! Najmanje sto mozes da uradis je da to odmah raspravis sa njom i pokazes ko je GLAVA u vasoj vezi ;)

_________________
Brza likvidacija je jedino rjesenje...
Slika


Poslednji put menjao Draco_O'Reily dana 12 Dec 2005, 01:35, izmenjena samo jedanput

Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 12 Dec 2005, 01:27 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 03 Okt 2005, 21:39
Postovi: 67
Lokacija: Rosulje BL
To si dobro rekao!!!!!!!! :lol: :lol: :lol:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 12 Dec 2005, 01:36 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 06 Jan 2003, 01:19
Postovi: 4072
mlad je.. ima jos vremena da skonta, ali da je ona "uredna" ne bi se zajebavala sa njim pa on ne bi ni skakao na tebe :)

kapis.... ????


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 12 Dec 2005, 08:44 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Apr 2005, 09:34
Postovi: 731
Lisa_Simpson je napisao:
Nas su jednom neke chvake na Kupusishtu napale...... To je moja prva i posljednja tucha.... Gospode Boze kakvog seljakluka ima u nashem gradu, nisam 2 godine vishe tamo htjela ici...... :roll: :roll: :roll:


zasto ali zasto..uvijek ja propustim najbolja desavanja na kupusu.

_________________
ovo je kratak tekst koji mozete da dodate vasim porukama.ogranicenje duzine je na 255 kara


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 12 Dec 2005, 09:02 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Dec 2004, 11:18
Postovi: 856
Lokacija: Banja Luka
zipp je napisao:
Lisa_Simpson je napisao:
Nas su jednom neke chvake na Kupusishtu napale...... To je moja prva i posljednja tucha.... Gospode Boze kakvog seljakluka ima u nashem gradu, nisam 2 godine vishe tamo htjela ici...... :roll: :roll: :roll:


zasto ali zasto..uvijek ja propustim najbolja desavanja na kupusu.

Zato što ne stanuješ tu i ne gledaš redovno sa prozora kao ja :wink:
Šta sam ih se ja nagledao :D, šta ćeš dok siđeš odozgo veće je sve gotovo :-?

_________________
I'm a man that will go far
Fly the moon and reach for the stars
With my sword and head held high
Got to pass the test first time, yeah
I know that people talk about me
I hear it every day
But I can prove them wrong 'cause I'm right first time.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 12 Dec 2005, 11:11 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Maj 2003, 18:55
Postovi: 4706
ma nije u tome problem ,ako je ona rekla to prijateljici znaci da je istina ,ne prica iza mojih ledja jer je bila tu kada sam pricao sa njenom prijateljicom ,ali problem ako ona raskine je u tome sto ce ispasti da ja nisam sa njom zbog njega ....bezz...ali ovo nema nikakve veze sa njim i ono nismo ni 2 sedmice u vezi ,cura mi se svidjala i znam da se i ja njoj svidjam jer je trazila od prijateljice da je skonta samnom ,koju ni ja nisam znao :-? ...prosle subote sam ja htio raskinuti radi necega ali opet nisam ...za dalje cu viditi .

_________________
http://www.codebluestudio.com


Poslednji put menjao Frenki dana 12 Dec 2005, 11:45, izmenjena samo jedanput

Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 12 Dec 2005, 11:21 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Avg 2001, 01:00
Postovi: 1605
Lokacija: Baile Atha Cliath
kakav uzas ... zamisli dodjes da par dana da se izgotivish i neko te rokne :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 12 Dec 2005, 14:58 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Jul 2005, 15:44
Postovi: 5938
bolje ne idi,ja sam jedva izdrzala 7 dana,a ni kafane ne rade :-?

_________________
"You got a dream... You gotta protect it. People can't do somethin' themselves, they wanna tell you you can't do it. If you want somethin', go get it.."


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 12 Dec 2005, 18:15 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Okt 2004, 19:06
Postovi: 9636
Lokacija: Čbe
azdajica-ny je napisao:
bolje ne idi,ja sam jedva izdrzala 7 dana,a ni kafane ne rade :-?

Ajoj, shto kenjash?! :lol: :lol: :lol: Samo si na neke kafe ishla, tishina! :roll: :D
Ajoj, * Squall *, jesi ti smijeshan..... Shta te briga i za curu i za lika... Iskuliraj..... 2 sedmice ste u vezi? Shta je 2 sedmice, ako vec hoce da te ostavi, shta te zaboli?!
* Squall * je napisao:
bedak mi je da dobijem batina od lika 1 god mladjeg

Ovo je najjache! :lol: :lol: :lol: :lol: Shta 'sh se tuci, iskuliraj i lika i ribu...... Nek se skontaju ako hoce.... Kao da je problem naci drugu ribu......

_________________
:iconbiggrin:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 12 Dec 2005, 18:23 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Sep 2004, 17:56
Postovi: 2372
eto..nazovem danas kolegicu u BL i ja upitah "kako si" kad ona odgovara: "ajoj zeno, ustanem ja jedno jutro dodjem do prozora kad imam sta da vidim, u skolskom dvoristi (Vuk Karadzic) neko rostiljao auto. Poslije cujem istukli nekog tipa i zapalili mu auto. Hey, komsinicu moju (zenu od 40tak god) napali neki delikventi udarili zenu...ej cula sam da su izbacivaca iz venecije izboli jer ih tip nije pustio da udju u Veneciju jer je vec bila puna....i mozes zamisliti onaj "Mikrofin" opljackali u 11:00 sati ujutru!! U po bijela dana upali. Cula sam da je u onom novom klubu Padrino uvijek se neko sranje desava. Ma zheno napadaju ljude zbog 20 maraka..." I ja nju u ovom monologo zaustavim "reko "reci mi bar sijali li sunce u tom gradu" :-?

Eto toliko ...i sad sto kaze Gazda...zamisli izadjes i pitas se .."Boze, hocu li ziv stici kuci"....i gdje ta silna policija??

_________________
Now you're my whole life
Now you're my whole world


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 101 Posta ]  Idi na stranicu 1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 6 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs