banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 28 Apr 2024, 13:56

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 101 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: 28 Jun 2006, 09:24 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 26 Jan 2006, 21:38
Postovi: 305
@Matjaz:
1. Jedno pravilo kod mene (jest da sam zensko): Ne vjeruj zeni koja laze!, a u BL, koliko god da su lijepe, toliko i lazu i toliko im godi sto neko pridje da poprica (CAST IZUZECIMA!), tako da ce te zavlaciti u pricu sve dok ne stigne momak (poput Kuma) da napravi lom. Elem, kad ti (i ti tvoji koje bi ti doveo) uletis curi, prvo je pitaj ima li momka! :D

2. Nemoj Kumu na lijep nacin govoriti gadne stvari, zato sto ce on uskoro doci i na gadan nacin ti reci stvari koje i nisu bas glupe i nelogicne. Ima on, cini mi se, vise corbe u glavi, nego sto se misli, samo mu, izgleda, elokventnost nije neki fazon koji hoce da "goni" na forumu. :D

_________________
Kazu da jos je lijepa i da ima stav, al' cesto, cak i kad je vesela, opaze plavu sjenu u crnim ocima!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 28 Jun 2006, 09:50 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Jun 2004, 00:25
Postovi: 2875
Lokacija: Klinika za privikavanje na alkohol
moon je napisao:
2. Nemoj Kumu na lijep nacin govoriti gadne stvari, zato sto ce on uskoro doci i na gadan nacin ti reci stvari koje i nisu bas glupe i nelogicne. Ima on, cini mi se, vise corbe u glavi, nego sto se misli, samo mu, izgleda, elokventnost nije neki fazon koji hoce da "goni" na forumu. :D


Niko nije rekao da je Kum glup... Cak naprotiv... 8)

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 28 Jun 2006, 10:07 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 26 Jan 2006, 21:38
Postovi: 305
Nije niko direktno rekao da je Kum glup, a ja sam rekla da Kum ne daje glupe komentare i to sam izjavila na racun ovoga:
Matjaz je napisao:
Zbog takvih kao ti u gradu je pravi ulicni rat. To ti je zato sto nisi nigdje otisao dalje od Dubice eventualno, ne znas kako se zivi, zivis samo sto se mora...
8)

_________________
Kazu da jos je lijepa i da ima stav, al' cesto, cak i kad je vesela, opaze plavu sjenu u crnim ocima!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 28 Jun 2006, 12:21 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Okt 2003, 11:42
Postovi: 2802
Lokacija: grob
1. Neka si ti svjetski putnikjanez , tata ti je vjerovatno polupismen otis'o motikom za kruhom u Slo i otisao si 2 puta u Celovec i Trevizo u shoping na pijacu i ti si eUropljanin majzec jedan......pa vi *ebachi presretachi evropski ovdje dolazite curice ganjati a ?

Matjaz je napisao:
Ne razumijem zasto, svugdje u normalnom svjetu
momci puste curu da se isprica,
ona je na kraju krajeva ta koja odlucuje i srce je vodi, ako te voli bice s tobom cak i ako je bred pit ispred nje, ako te ne voli i ako je to samo laz, rizik da se primi na neznanca postoji, ali ti kao njen momak ne mozes protiv njenog srca... ...

ti janez il' si glup il' se samo pravis.....
sad sam ja indijanac a ti si ajnstajn a slovenac ??

procitaj sta si napisao prvo..........

a ti sad tek kakas o situacijama kad je sa kolegicama i bla bla.....


startaj je jebo joj ti mater...evo moju prvu...ja sad ici po gostionama i ganjati ko ce joj i hoce l' joj iko prici i bariti je..nek je starta sta bi ja ...ne pise joj na celu da je zauzeta.......

_________________
ovan
Tretira ih kao plen, kao slabiji pol I upravo zato ga žene vole.
Imajte na umu: ne zna šta je ”predigra”
Idealan sex: brz I divalj, gde sve puca od strasti, halteri, rajsferšlusi, majice…

kaže narod ne laže valjda


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 28 Jun 2006, 13:07 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Sep 2004, 17:56
Postovi: 2372
BL je divlji zapad htjeli vi to priznati ili ne. Sto se tice "nasadjenih momaka" koji cekaju priliku da se potuku. I to obicno sto je njih 5-10 do 10 pred kafanom i cekju dvojicu ili trojicu da izdadju i pocnu da tuku. (Nemoj slucajno, al slucajno da mi neko kaze da nije tako - znam da jeste!)

A sto se tice cura i prilaza i sta ti ja znam. Pa sve i jedna normalna ako ima momka reci ce "ima momka" sto znaci - odbi.

_________________
Now you're my whole life
Now you're my whole world


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 28 Jun 2006, 13:41 
DELETED


Vrh
  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 28 Jun 2006, 14:24 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jan 2005, 01:04
Postovi: 2759
on ako odluči da će tebe tući on će tebe tući prišao ti njemu, njegovoj curi, tati, mami, tetki, babi, strini... :lol: jesam li u pravu?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 28 Jun 2006, 16:34 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 10 Mar 2006, 22:06
Postovi: 38
Ajmo zajebat cure, alisa svakog drugog aspekta BL je nesiguran grad... Pocevsi od samog izlaska, nijednog koliko toliko sigurnog kafica nema, pa onda do povratka kuci uvece... Sanse da naletis na lika (ili ekipu) razocaranog u svoj zivot sa frizurom kamatarkom, adidas patikama i eventualno koznjakom su prilicno velike... razbijete i nikom nista, niti se kome zaliti, prijavljivati niti od tog ima vajde...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 28 Jun 2006, 17:46 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jan 2005, 01:04
Postovi: 2759
Matjaz je napisao:
Ajmo zajebat cure, alisa svakog drugog aspekta BL je nesiguran grad... Pocevsi od samog izlaska, nijednog koliko toliko sigurnog kafica nema, pa onda do povratka kuci uvece... Sanse da naletis na lika (ili ekipu) razocaranog u svoj zivot sa frizurom kamatarkom, adidas patikama i eventualno koznjakom su prilicno velike... razbijete i nikom nista, niti se kome zaliti, prijavljivati niti od tog ima vajde...

budala ima svugde. nemamo mi ekskluzivu. ali da prednjačimo u brojkama - prednjačimo :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 28 Jun 2006, 20:05 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Maj 2003, 18:55
Postovi: 4706
Matjaz je napisao:
Kao prvo, momci se ne bahate, niti su po bilo cemu upadljivi. Para imaju ne puno, ali dovoljno, nije im se cilj kurciti, nose se sasvim normalno, mozda ipak malo ukusnije nego mi (za njih je izlazak u trenerci i koznajku totalna nepoznanica). Uglavnom, shvatio sam da je izuzetan rizik da ih ja zapravo dovedem ovamo.. Kao prvo, nabasali bi na lika sa prve stranice ovog topica, koji bi se zbog toga sto mu neki lik prica sa malom pobio s njim... Ako te mala na voli, pusti je, ako te postuje,cjeni i voli pricace s njim kratko i odjebat. Cim ona tu prosipa bajke, znaci da bi se rado pofukala sa drugim.. Odjebi to buraz.


ocigledno nisi procitao svu temu ,jedno je prici maloj a drugo dosadjivati i nabacivati se i ako te ona odjebe .

Nego ,ak vi vec dolazite cure ganjati ,slobodno ,nemam nist protiv da momak pridje curi ,cak naprotiv ,jer svi to radimo ali da momak pridje curi dok je ona sa momkom a da momak kaze ,samo izvoli .To prvi put cujem .Jebote evropa je bas razvijena ...

Matjaz je napisao:
Ajmo zajebat cure, alisa svakog drugog aspekta BL je nesiguran grad... Pocevsi od samog izlaska, nijednog koliko toliko sigurnog kafica nema, pa onda do povratka kuci uvece... Sanse da naletis na lika (ili ekipu) razocaranog u svoj zivot sa frizurom kamatarkom, adidas patikama i eventualno koznjakom su prilicno velike... razbijete i nikom nista, niti se kome zaliti, prijavljivati niti od tog ima vajde...


kad naidjes na one narkomane ,sa koznjakom i trenerkom ,samo se proderi na njega i videces kako trci...

_________________
http://www.codebluestudio.com


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 22 Jul 2006, 02:13 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Okt 2004, 19:06
Postovi: 9636
Lokacija: Čbe
Večeras su nas ugnjavili neki seljaci na klupi dok smo sjedili. Toliko su navalili na mog druga, htjeli su se tući, ali on ih je kulirao... Kretečine su ga prozivale da je Musliman iz Šehera... Čak i da jeste, to nije njihova stvar. Ne znam kako se suzdržao da se ne potuče..... Kakvih debila ima u našem gradu, užas....

_________________
:iconbiggrin:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 22 Jul 2006, 11:23 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Jun 2004, 00:25
Postovi: 2875
Lokacija: Klinika za privikavanje na alkohol
Lisa_Simpson je napisao:
Ne znam kako se suzdržao da se ne potuče.....


Mozda zato sto ih je bilo vise? :D :P

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 22 Jul 2006, 16:14 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Jun 2006, 18:43
Postovi: 1951
Lokacija: Ancient Ruins
Možda zato što nisu uopšte vrijedni obraćanja pažnje.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 22 Jul 2006, 17:16 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Okt 2004, 19:06
Postovi: 9636
Lokacija: Čbe
Pa i nisu.... Al koji q*ac oni nas provociraju?!?!?! S brda sišli i nešto kenjaju.... Sad čovjek više ne može sjediti ni na klupi da ne dođu neke baje i počnu jesti govna... Mislim, dajjjj............. :roll: :roll: :roll: Kontala sam stvarno da ovog kod nas nema, očito da živim u zabludi. :confused5:

_________________
:iconbiggrin:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 23 Jul 2006, 11:53 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Apr 2006, 16:58
Postovi: 286
Lokacija: 217.23.197.4
Citiraj:
S brda sišli i nešto kenjaju


Pa banjaluka je selo

_________________
„Čuvajte, čedo moje milo, jezik kao zemlju. Riječ se moľe izgubiti kao grad, kao zemlja, kao duąa a ąta je narod izgubi li jezik, zemlju, duąu?“


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 23 Jul 2006, 13:31 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Jun 2006, 18:43
Postovi: 1951
Lokacija: Ancient Ruins
Selo ili ne, dok nije u njemu bilo ovoliko tih "s brda" nije bilo ovakvih provokacija. Istina, odakle je ko ne mora biti pravilo, poznajem i neke Banjalučane koji su me iznenadili svojim stavovima i ponašanjem :-?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 23 Jul 2006, 18:50 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Jun 2004, 11:43
Postovi: 600
Lokacija: gdjegod
Helena je napisao:
BL je divlji zapad htjeli vi to priznati ili ne. Sto se tice "nasadjenih momaka" koji cekaju priliku da se potuku. I to obicno sto je njih 5-10 do 10 pred kafanom i cekju dvojicu ili trojicu da izdadju i pocnu da tuku. (Nemoj slucajno, al slucajno da mi neko kaze da nije tako - znam da jeste!)

A sto se tice cura i prilaza i sta ti ja znam. Pa sve i jedna normalna ako ima momka reci ce "ima momka" sto znaci - odbi.


a isto i svaka koja nece da ima posla sa budalama, reci ce da ima momka


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 23 Jul 2006, 20:15 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Okt 2004, 19:06
Postovi: 9636
Lokacija: Čbe
[Rs-Clan] je napisao:
Citiraj:
S brda sišli i nešto kenjaju


Pa banjaluka je selo

Dobro. Dijelim mišljenje. Al ovog nije bilo.... Bar se ja nisam susretala....Slika

_________________
:iconbiggrin:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 23 Jul 2006, 20:16 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Jun 2004, 11:43
Postovi: 600
Lokacija: gdjegod
mozda po takvim mjestima nisi zalazila :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 24 Jul 2006, 14:11 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 02 Avg 2004, 18:56
Postovi: 527
Matjaz je napisao:
Ajmo zajebat cure, alisa svakog drugog aspekta BL je nesiguran grad... Pocevsi od samog izlaska, nijednog koliko toliko sigurnog kafica nema, pa onda do povratka kuci uvece... Sanse da naletis na lika (ili ekipu) razocaranog u svoj zivot sa frizurom kamatarkom, adidas patikama i eventualno koznjakom su prilicno velike... razbijete i nikom nista, niti se kome zaliti, prijavljivati niti od tog ima vajde...


Da si gledao previse filmove o Broxu jesi.
Da ovo podrucije nikako netrpi ta degenska prifuravanja,kojekave slobode tipa uzimanja tudjeg pica sa sanka uz osmjeh(u par zemalja je to najnormalnije :D :D :D :D zamisli cugas i lik ladno ispred tebe uzme pivo i nasmije ti se :violent1: pa izgorio bi ko Kozarac)
Dodji normalno se ponasaj i nece ti niko nista nije ovo dzungla.

_________________
http://i153.photobucket.com/albums/s213 ... onix88.gif


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 101 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 38 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs