banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 24 Apr 2024, 01:39

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 73 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: 11 Dec 2005, 17:34 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Okt 2004, 19:06
Postovi: 9636
Lokacija: Čbe
* Squall * je napisao:
Lisa_Simpson je napisao:
* Squall * je napisao:
Nocni izlasci hmm...crna diesel kosulja,crna Dolce & Gabbana jakna ,parfem gucci ,diesel hlace i bjela majica ...

Dnevno i skola: rolovka ,hlace,majica,bjeli dzemper(Dolce & Gabbana).... i naravno jegermaister jakna ,dobio na promociji ....nepitajte kako 8)

Zar je bitno shto je jakna Dolce & Gabbana?! I shto su Diesel hlache?! Zar nisi mogao reci samo hlache i samo jakna?! :roll:


hmm vidio sam da tamo pominjete D&G pa eto... i jos nesto mislim da si ti prva pocela sa tim nazivima ,parfema ,sminke,patika itd....

Ja sam rekla za kozmetiku, necu sigurno korisiti loshu kozmetiku, samo mi fali da ostarim prije vremena...... :roll: Parfem cu uvijek kupiti dobar jer ih obozavam... A i nisu preskupi..... Ne mozesh porediti parfem sa odjevnim predmetom....
A i mozesh se lijepo obuci i bez Dolce e Gabbana... Eto, npr. u Italiji na snizenju kod D&G mozesh za 200eu nakupovati stvari koliko hocesh, ako ti je toliko stalo... Ja pretpostavljam da si ti tu jednu svoju jaknu platio 200eu.... Odmah mogu da kazem da se to ne isplati jer oni stvari snize za 75% samo da ih se na kraju rijeshe....
Shto se mene tiche, nema shta nema u mom ormaru, volim shiti jer je ta stvar koju napravim uvijek originalna..... Shto se tiche farmerki (u njima sam najcheshce mada nisam neki ljubitelj), kupim gdje mi najbolje stoje.... Inache mi ne stoje pretjerano dobro...... :( 8) Majice isto kupujem gdje stignem. Uvijek pamuchne, bash volim pamuk..... Inache, ne postoji stvar koja se ne moze sashiti... Zato je glupo davati pare na neshto shto ne vrijedi.....

_________________
:iconbiggrin:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 11 Dec 2005, 18:52 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Jun 2004, 00:25
Postovi: 2875
Lokacija: Klinika za privikavanje na alkohol
Fenserstvo nije stil oblacenja , to je karakterna osobina... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


buahahahahahh 'ocete me sad popljuvati... :lol:

spreman sam za udarce... :lol:

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 11 Dec 2005, 19:02 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 06 Jan 2003, 01:19
Postovi: 4072
skoro sam slusao pricu jednog taksiste i njegova iskustva sa izlazcima omladine.

kaze lik skoro primi on poziv negdje oko 12:00 da ode na neku adresu. petak vece. i ode on na adresu kad tamo nema zive duse. saceka on malo kad ono otvara se prozor u prizemlju kuce i ispade cura od nekih 15-16 godina napolje. popravi garderobu, sjede u taksi i opsova "A crkli dabogda, napokon zaspase!". naravno curica je skontala kako da embargo na izvoz svojih sisica i guzova prekrsi i starcima zavrne usi.

takodje kaze kako je par puta dolazio po curice koje su bile u hlacama i sasvim kulturno obucene i u rukama nose kese. kad sjednu u taksi krene vadjenje minjaka i presvalcenje. hlace idu u kesu a minjaci se oblace. onda na povratku kuci obrnuto. samo da mama ne sazna sta joj cera nosi :)

:)

slijedi za koji dan kurs kukicenja i pletenja da ne bude da sam slagao da znam da strikam :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 11 Dec 2005, 19:07 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Feb 2004, 19:52
Postovi: 378
Lokacija: banjaluka
dasha je napisao:
Dnevni izlazak (kad imam vremena) je recimo neka sportska elegancija, parfem obavezno al' da ne nabrajam posto vec ima tema o tome (koju bi btw trebalo prebaciti na ovaj podforum), sminka lagana...vecernji izlazak stikle ooobaveznooo i to 10 cm minimum :D ( prosto obozavam visoke pete, a nisam niska :D ) a garderoba kako kad, sminka malo jaca i sve ostalo sto se podrazumjeva...


vec sam te jednom pitao za izlazak, poslije ovih 10cm padam na koljena i molim :D ( i zbog visine naravno:)

A i Lisa ti moze reci da nisam tako los decko kakvim me jedna osoba sa foruma stalno pokusava napraviti 8)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 11 Dec 2005, 19:09 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Feb 2004, 19:52
Postovi: 378
Lokacija: banjaluka
* Squall * je napisao:
Helena je napisao:
e smuchilo mi se to djeljenje na alternativce, fensere, sportase, mamlaze itd.
Mislim sta to "karakteristishe" fensera ili "alternativca". Jeb' ga onda sam ja neki mjesanac ... Ja cu nedeljom na kafu otici u trenerci i patikama bez sminke sem labelom na usnama (znaci da sam sportas), na fakultet cu obuci farmerke, cipele ili ravne cizme, neki dzepmer ili majicu (zavisi od god. doba) - to me chini "casual"? Vikendom cu obuci - nemam pojma sta - jer ne razmisljam unaprijed o tome. Mogu obuci obicnu crnu majicu bez rukava crne hlace i crne cizme na petu - sta sam onda alternativac ili fenser??
(nemojte me pre-bukvalno shvatiti)

Ma dobro da ne izadjem gola iz kuce koliko mi je bitno sta cu i kad cu obuci. Bitno je da se ja u tome dobro osjecam i to je to. Kad subotom ili nedeljom ujutru vidim "namontirane" cure pitam se da li sad idu kuci (izasle u prethodno vece) ili se nisu presvlacile kad su dosle kuci? Ljudi pretjeruju sa tim oblachenjem pogotovo u BL. Nema vise one spontanosti, ma nema nista. Sve je po PS-u i sve je ko pod shpagu. Bez veze.


Slazem se sa tim .


Jos nesto ,sinoc temperatura -5 C kad kroz gospodsku idu 3 cure u minicima da nemoze biti krace ....


ne diraj mi te djevojcice :evil: zbog njih je banjaluka nice place za zivjeti :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 11 Dec 2005, 19:23 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Sep 2004, 17:56
Postovi: 2372
Jadna ti majka sa tim djevojcicama....no dobro...

Nikad mi nije bilo jasno kako moze musko (od 22 god pa nadalje) za cur'cu od 15 - 16 reci da je "dobra riba"... majku mu pa to je dijete ili nije ...ili sam ja u zabludi :roll: hm.... e svashta cu jos cuti i vidjeti..

_________________
Now you're my whole life
Now you're my whole world


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 11 Dec 2005, 20:26 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Feb 2004, 19:52
Postovi: 378
Lokacija: banjaluka
Helena je napisao:
Jadna ti majka sa tim djevojcicama....no dobro...

Nikad mi nije bilo jasno kako moze musko (od 22 god pa nadalje) za cur'cu od 15 - 16 reci da je "dobra riba"... majku mu pa to je dijete ili nije ...ili sam ja u zabludi :roll: hm.... e svashta cu jos cuti i vidjeti..


vaznije je da li se osjecas mladim u srcu :wink:

p.s. znas da ja volim i pravnice :wink: :wink: :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 11 Dec 2005, 20:40 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Okt 2004, 19:06
Postovi: 9636
Lokacija: Čbe
drigi je napisao:
vaznije je da li se osjecas mladim u srcu :wink:

p.s. znas da ja volim i pravnice :wink: :wink: :wink:

Eto, on sad voli i pravnice i hoce da ga ja hvalim, a mene tu nigdje ni ne spominje.... E, zivote azdajo..... :roll: :D Al, poshto sam ja tako dobra, evo, Dasha, fin je Drigi, dusha jedna od chovjeka, da moze, i Schengensku vizu bi mi poslao..... :D :D :D

_________________
:iconbiggrin:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 11 Dec 2005, 20:45 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Jun 2004, 01:39
Postovi: 799
Lokacija: somewhere in between
Ma dzaba mu kad je mlad za mene :D :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 11 Dec 2005, 23:09 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Feb 2004, 19:52
Postovi: 378
Lokacija: banjaluka
dasha je napisao:
Ma dzaba mu kad je mlad za mene :D :wink:


zanimljivo, stalno potenciras te godine "bako" :wink:


a ona stara narodna o mladoj piletini :D :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 11 Dec 2005, 23:18 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Jun 2004, 01:39
Postovi: 799
Lokacija: somewhere in between
Jos nisam toliko stara :D da ganjam mladu piletinu :lol:
Ma sve 5 :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 11 Dec 2005, 23:22 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Feb 2004, 19:52
Postovi: 378
Lokacija: banjaluka
dasha je napisao:
Jos nisam toliko stara :D da ganjam mladu piletinu :lol:
Ma sve 5 :wink:


8)

srescu ja vec tebe negdje u gradu :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 11 Dec 2005, 23:59 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Okt 2004, 19:06
Postovi: 9636
Lokacija: Čbe
Off topic-ujete, sramota..... :sad3: Ovdje je pod hitno potreban moderator..... 8) :D

_________________
:iconbiggrin:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 12 Dec 2005, 00:43 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Jun 2004, 01:39
Postovi: 799
Lokacija: somewhere in between
Tako je Lisa :D , evo glas za tebe :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 12 Dec 2005, 01:20 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Jun 2005, 12:36
Postovi: 1625
Lokacija: chiapas
ja sam moderan.

_________________
'We must learn to live together as brothers or perish together as fools' - Martin Luther King, Jr

"Born to Lose, Out to Lunch" - Ian Fraiser Kilmister

Viva la Muerte!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 12 Dec 2005, 02:38 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Jul 2005, 15:44
Postovi: 5938
joj samo da znate kakav je sugar kane fensi lik,setali smo menhetnom od prodavnice do prodavnice,gori je od tri zene :lol:

_________________
"You got a dream... You gotta protect it. People can't do somethin' themselves, they wanna tell you you can't do it. If you want somethin', go get it.."


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 12 Dec 2005, 11:15 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Avg 2001, 01:00
Postovi: 1605
Lokacija: Baile Atha Cliath
Lisa_Simpson je napisao:
Gazda je napisao:
Armani Night sucks odvratan je White je bolji

Ne kenjaj, odlichan je..... Vezze ti nemash..... :sad3: :D


sto da nije NIght nas biljnoj bazi pa ti se vishe svidja...? :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 12 Dec 2005, 18:19 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Okt 2004, 19:06
Postovi: 9636
Lokacija: Čbe
Kad dodjesh, razgovaracemo........ :evil: :D


P.S. Ne gine ti biljni sir.

_________________
:iconbiggrin:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 12 Dec 2005, 19:54 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Jun 2005, 12:36
Postovi: 1625
Lokacija: chiapas
azdajica-ny je napisao:
joj samo da znate kakav je sugar kane fensi lik,setali smo menhetnom od prodavnice do prodavnice,gori je od tri zene :lol:


ajde dobro je više. ako sam otišao u dve prodavnice, odma sam gori od tri žene. pa mora se obaviti šoping kad si u ameriku, jer ovde vala slabo šta ima za muškarce. eto to bi mogla da bude dobra tema, gdje muškarac da se obuče a da ne bude sportska oprema ili nešto preskupo a očajno neukusno ...

uzgred, nemoj da ja otkrivam ko je s kim spavao u hotelu i ko je zaspao ... :lol:

_________________
'We must learn to live together as brothers or perish together as fools' - Martin Luther King, Jr

"Born to Lose, Out to Lunch" - Ian Fraiser Kilmister

Viva la Muerte!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 12 Dec 2005, 22:10 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Nov 2003, 13:28
Postovi: 5168
Dobro si spomenuo. Ja se kad god idem u shopping prepirem za prodavacicama kako zene imaju puno veci izbor odjece od muskaraca :D

_________________
www.madeinbunker.com


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 73 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 10 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs