banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 18 Apr 2024, 15:41

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 73 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: 10 Dec 2005, 15:25 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Okt 2004, 19:06
Postovi: 9636
Lokacija: Čbe
Pero_Bombas je napisao:
Ne sjecam se kad sam zadnji put stavio neki parfem... :oops:

Onako.. Konversice, neki dzemper, neke hlace... Uglavnom, nemam puno garderobe pa i nemam neke muke sa izborom odjece... :lol:

Koje konversice? Starke? Njam starke, obozavam ih:
Slika

_________________
:iconbiggrin:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 10 Dec 2005, 15:29 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Jul 2005, 19:12
Postovi: 1454
Pa obicno neke hlace(farmerke) i majice(kako je ovo hladno vrijeme onda neke tople dukseve ili dzempere),suknja rijetko(skoro nikad :D ),patikice zgodne (emerica :wink: ) ..a parfem..neki Diesel-ov(dobila od tetke) :D

_________________
Everyone in the world was programmed by the place they were born, hemmed in by their beliefs, but you had to at least try to grow your own brain.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 10 Dec 2005, 15:40 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Okt 2004, 19:06
Postovi: 9636
Lokacija: Čbe
E ja zimi nosim i dzempere i dukseve..... Imam 2-3 dobre dzemperine i josh bolju kaputinu..... Obujem chizme i marshiram.... :D :D :D
Suknje ni ja ne nosim, imam jedne omiljene crne hlache na veeeeliki trapez koje obozavam..... Inache ne podnosim one hlachice shto idu u chizmice..... :roll: :roll: :roll: Svi su sad kao neshto moderni, niko stil svoj nema, svi su kao iz novina iskochili..... :roll: :evil:
Inache, neshto shto mi je fetish, hehe, jesu kape i torbe.... (i starke).... Toga imam puno i stalno mijenjam..... :D :D :D :D :D

_________________
:iconbiggrin:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 10 Dec 2005, 17:02 
OffLine
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Nov 2005, 03:56
Postovi: 54
fetishisto...

a tamo meni nest prigovaras, pih

_________________
cesto se deklarisem ko necovjek, iako je to bjezanje od stvarnosti.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 10 Dec 2005, 17:54 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Sep 2004, 17:56
Postovi: 2372
Cipela ko u prichi (aj aj recite "tipichno zhensko"). Hm..Nikad ne provodim puno vremena za spremanje bilo gdje da idem. Sta mi prvo padne pod ruku obuchem (farmerke, majicu ili dzemper, cipele ili patike ili chizme). Elem, obozhavam ljetnu obucu. Imam milion japanki svih boja, modela, itd. O sandalama da ne pricam.

:dontknow: ma bitno je samo da nista ne spadne sa mene i da se dobro u tome osjecam i to je to.

(ah da, obozhavam majice sa kojekakvim natpisima - imam ih...svakakvih... :oops: )

_________________
Now you're my whole life
Now you're my whole world


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 10 Dec 2005, 18:10 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Jun 2004, 01:39
Postovi: 799
Lokacija: somewhere in between
Dnevni izlazak (kad imam vremena) je recimo neka sportska elegancija, parfem obavezno al' da ne nabrajam posto vec ima tema o tome (koju bi btw trebalo prebaciti na ovaj podforum), sminka lagana...vecernji izlazak stikle ooobaveznooo i to 10 cm minimum :D ( prosto obozavam visoke pete, a nisam niska :D ) a garderoba kako kad, sminka malo jaca i sve ostalo sto se podrazumjeva...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 10 Dec 2005, 19:49 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Maj 2003, 18:55
Postovi: 4706
Nocni izlasci hmm...crna diesel kosulja,crna Dolce & Gabbana jakna ,parfem gucci ,diesel hlace i bjela majica ...

Dnevno i skola: rolovka ,hlace,majica,bjeli dzemper(Dolce & Gabbana).... i naravno jegermaister jakna ,dobio na promociji ....nepitajte kako 8)

_________________
http://www.codebluestudio.com


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 10 Dec 2005, 19:51 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Maj 2003, 18:55
Postovi: 4706
i da zaboravi

WANTED bokserice :lol:

_________________
http://www.codebluestudio.com


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 10 Dec 2005, 20:04 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Jul 2001, 01:00
Postovi: 3358
mrzim frazu "sportska elegancija".

_________________
sometimes you go la di da di da di da da
til your eyes roll back into your head


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 10 Dec 2005, 20:18 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Jun 2004, 01:39
Postovi: 799
Lokacija: somewhere in between
black milk je napisao:
mrzim frazu "sportska elegancija".

:o Zasto? To je samo fraza :-?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 10 Dec 2005, 21:07 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Okt 2004, 19:06
Postovi: 9636
Lokacija: Čbe
* Squall * je napisao:
Nocni izlasci hmm...crna diesel kosulja,crna Dolce & Gabbana jakna ,parfem gucci ,diesel hlace i bjela majica ...

Dnevno i skola: rolovka ,hlace,majica,bjeli dzemper(Dolce & Gabbana).... i naravno jegermaister jakna ,dobio na promociji ....nepitajte kako 8)

Zar je bitno shto je jakna Dolce & Gabbana?! I shto su Diesel hlache?! Zar nisi mogao reci samo hlache i samo jakna?! :roll:

_________________
:iconbiggrin:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 10 Dec 2005, 21:24 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Jun 2004, 00:25
Postovi: 2875
Lokacija: Klinika za privikavanje na alkohol
Lisa_Simpson je napisao:
* Squall * je napisao:
Nocni izlasci hmm...crna diesel kosulja,crna Dolce & Gabbana jakna ,parfem gucci ,diesel hlace i bjela majica ...

Dnevno i skola: rolovka ,hlace,majica,bjeli dzemper(Dolce & Gabbana).... i naravno jegermaister jakna ,dobio na promociji ....nepitajte kako 8)

Zar je bitno shto je jakna Dolce & Gabbana?! I shto su Diesel hlache?! Zar nisi mogao reci samo hlache i samo jakna?! :roll:


Ne, nije! :lol: :lol:

E nek' si mu rekla... :lol: Frajeru (Deutche & Albana) imas 0 bodova kod Lise... :lol:

Ma, ne znam koje konversice, bijele su , onako, malo mekane, imaju dvije varijante, bezh i bijela... E, moje su bijele...

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 10 Dec 2005, 22:35 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Maj 2002, 01:00
Postovi: 893
* Squall * je napisao:
Nocni izlasci hmm...crna diesel kosulja,crna Dolce & Gabbana jakna ,parfem gucci ,diesel hlace i bjela majica ...

Dnevno i skola: rolovka ,hlace,majica,bjeli dzemper(Dolce & Gabbana).... i naravno jegermaister jakna ,dobio na promociji ....nepitajte kako 8)




Sto hoce reci da imas samo par odjevnih predmeta koje si razvrstao na nocne i dnevne potrebe?!? :cry:


Kako sam sretna sto mi je ormar krcat garderobom i sto se ne opterecavam da li cu obuci D&G jaknu, "cije" cipele i koju "zvucnu" torbicu cu okaciti na svoje rame :wink:

Volim kvalitetne stvari ali potpis mi nije bitan - ako mi se nesto svidja moze biti znj kategorija ali ja cu to nositi kao da je od samoga zlata :wink: Garderoba ne cini covjeka ali covjek treba da zna nositi garderobu :wink:



Elem, da se vratim na Lisino pitanje - Oblacim se onako kako mi je raspolozenje. Prilike mi nisu bitne :wink: U stanju sam mjesecima hodati u jeans-u i nekim cokulicama a onda se noc iza moze desiti da obucem odijelo :D Zastupam sve stilove i sve modne trendove :D A najbitniji mi je vlastiti stil koji se cesto sukobi sa trenutnim :oops: I te kako polazem racuna na estetiku kao i na sklad boja :oops: ( Znala sam izludjivati svoje partnere o kombinaciji i sparivanju boja :oops: :D ) Kao sto jednako polazem vaznost na originalost :wink:

Parfem...... Zavisi od raspolozenja :P Upecatljiv u svakoj prilici- o bilo kom da se radi.

Obuca: Svakodnevna - Udobna i ravnih djonova ( uvijek spremna za sprint :D )
Vecernja - Obavezno stikla. Volem da gledam svijet sa visine 8) A samom visinom eliminsem 40% papaka koji bi mi prisli... Ostale eliminisem gardom i jezikom :lol:

Sve u svemu - Puka jednostavnost :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 11 Dec 2005, 00:32 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Nov 2003, 13:28
Postovi: 5168
Ja se volim fino obuci kad god izlazim, ne bitno gdje. Nije da se usminkavam, vec jednostavno ne oblacim prvo sto mi padne pod ruku.
Slazem se sa indijankom sto se tice markirane odjece. Ni meni nije vazno sta pise na njoj, bitno je da mi se svidja i da mi dobro stoji.
I opet citiram indijanku, da odjecu treba znati nositi. Nije fazon otici, kupiti najskuplje i misliti da se dobro oblacis.
A sto se tice sredjivanja, najvise vremena potrosim na pravljenje frizure :D

_________________
www.madeinbunker.com


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 11 Dec 2005, 01:29 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Jan 2005, 16:00
Postovi: 942
Lokacija: Banjaluka, Republika Srpska
* Squall * je napisao:
Nocni izlasci hmm...crna diesel kosulja,crna Dolce & Gabbana jakna ,parfem gucci ,diesel hlace i bjela majica ...

Dnevno i skola: rolovka ,hlace,majica,bjeli dzemper(Dolce & Gabbana).... i naravno jegermaister jakna ,dobio na promociji ....nepitajte kako 8)

Ti s' bas neki fenser, a? :lol: :lol: 8)

_________________
Brza likvidacija je jedino rjesenje...
Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 11 Dec 2005, 14:57 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Okt 2002, 19:49
Postovi: 5073
Lokacija: Banja Luka
i ja budala pa svakakve teme chitam...

shta je to, sve neki parfemi i shminke za jutro, veche, ponedeljak, chetvrtak, prije i poslije jela, za shkole, faxa, izlazak vikendom i radnim danima...koliko to sve koshta? obichno tushiranje ili kupanjac su sasvim dovoljni, a oblachenje se svodi, kao shto je vec neko i naveo, na uzimanje onog shto se prvo nadje na hrpi. meni je 5 minuta dovoljno za spremanje, od toga 3 minute za pranje zuba, minuta za oblachenje i josh minuta za vezanje patika, provjeravanje da li sam neshto zaboravio i uglavnom trazhenje kachketa koji nikad nije na svom mjestu.

i da, dolche i gabana su 2 pedera chija je veza nedavno pukla...sada ce vjerovatno garderobu raditi odvojeno. eto, chisto da znate kakvi likovi vam kreiraju odjecu...

zdravera! :drinking:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 11 Dec 2005, 16:28 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Maj 2003, 18:55
Postovi: 4706
Lisa_Simpson je napisao:
* Squall * je napisao:
Nocni izlasci hmm...crna diesel kosulja,crna Dolce & Gabbana jakna ,parfem gucci ,diesel hlace i bjela majica ...

Dnevno i skola: rolovka ,hlace,majica,bjeli dzemper(Dolce & Gabbana).... i naravno jegermaister jakna ,dobio na promociji ....nepitajte kako 8)

Zar je bitno shto je jakna Dolce & Gabbana?! I shto su Diesel hlache?! Zar nisi mogao reci samo hlache i samo jakna?! :roll:


hmm vidio sam da tamo pominjete D&G pa eto... i jos nesto mislim da si ti prva pocela sa tim nazivima ,parfema ,sminke,patika itd....



indijanka je napisao:
* Squall * je napisao:
Nocni izlasci hmm...crna diesel kosulja,crna Dolce & Gabbana jakna ,parfem gucci ,diesel hlace i bjela majica ...

Dnevno i skola: rolovka ,hlace,majica,bjeli dzemper(Dolce & Gabbana).... i naravno jegermaister jakna ,dobio na promociji ....nepitajte kako 8)




Sto hoce reci da imas samo par odjevnih predmeta koje si razvrstao na nocne i dnevne potrebe?!? :cry:



ne, nego sam napisao sta sam sinoc obukao posto sam citao forum taman pre nego sto cu izaci ...

Draco_Malfoy je napisao:
* Squall * je napisao:
Nocni izlasci hmm...crna diesel kosulja,crna Dolce & Gabbana jakna ,parfem gucci ,diesel hlace i bjela majica ...

Dnevno i skola: rolovka ,hlace,majica,bjeli dzemper(Dolce & Gabbana).... i naravno jegermaister jakna ,dobio na promociji ....nepitajte kako 8)

Ti s' bas neki fenser, a? :lol: :lol: 8)


hehe tako ispada ,ali samo subotom .... :wink:

_________________
http://www.codebluestudio.com


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 11 Dec 2005, 16:47 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Sep 2004, 17:56
Postovi: 2372
e smuchilo mi se to djeljenje na alternativce, fensere, sportase, mamlaze itd.
Mislim sta to "karakteristishe" fensera ili "alternativca". Jeb' ga onda sam ja neki mjesanac ... Ja cu nedeljom na kafu otici u trenerci i patikama bez sminke sem labelom na usnama (znaci da sam sportas), na fakultet cu obuci farmerke, cipele ili ravne cizme, neki dzepmer ili majicu (zavisi od god. doba) - to me chini "casual"? Vikendom cu obuci - nemam pojma sta - jer ne razmisljam unaprijed o tome. Mogu obuci obicnu crnu majicu bez rukava crne hlace i crne cizme na petu - sta sam onda alternativac ili fenser??
(nemojte me pre-bukvalno shvatiti)

Ma dobro da ne izadjem gola iz kuce koliko mi je bitno sta cu i kad cu obuci. Bitno je da se ja u tome dobro osjecam i to je to. Kad subotom ili nedeljom ujutru vidim "namontirane" cure pitam se da li sad idu kuci (izasle u prethodno vece) ili se nisu presvlacile kad su dosle kuci? Ljudi pretjeruju sa tim oblachenjem pogotovo u BL. Nema vise one spontanosti, ma nema nista. Sve je po PS-u i sve je ko pod shpagu. Bez veze.

_________________
Now you're my whole life
Now you're my whole world


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 11 Dec 2005, 16:50 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Maj 2003, 18:55
Postovi: 4706
Helena je napisao:
e smuchilo mi se to djeljenje na alternativce, fensere, sportase, mamlaze itd.
Mislim sta to "karakteristishe" fensera ili "alternativca". Jeb' ga onda sam ja neki mjesanac ... Ja cu nedeljom na kafu otici u trenerci i patikama bez sminke sem labelom na usnama (znaci da sam sportas), na fakultet cu obuci farmerke, cipele ili ravne cizme, neki dzepmer ili majicu (zavisi od god. doba) - to me chini "casual"? Vikendom cu obuci - nemam pojma sta - jer ne razmisljam unaprijed o tome. Mogu obuci obicnu crnu majicu bez rukava crne hlace i crne cizme na petu - sta sam onda alternativac ili fenser??
(nemojte me pre-bukvalno shvatiti)

Ma dobro da ne izadjem gola iz kuce koliko mi je bitno sta cu i kad cu obuci. Bitno je da se ja u tome dobro osjecam i to je to. Kad subotom ili nedeljom ujutru vidim "namontirane" cure pitam se da li sad idu kuci (izasle u prethodno vece) ili se nisu presvlacile kad su dosle kuci? Ljudi pretjeruju sa tim oblachenjem pogotovo u BL. Nema vise one spontanosti, ma nema nista. Sve je po PS-u i sve je ko pod shpagu. Bez veze.


Slazem se sa tim .


Jos nesto ,sinoc temperatura -5 C kad kroz gospodsku idu 3 cure u minicima da nemoze biti krace ....

_________________
http://www.codebluestudio.com


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 11 Dec 2005, 17:18 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Jul 2005, 15:44
Postovi: 5938
Helena je napisao:
e smuchilo mi se to djeljenje na alternativce, fensere, sportase, mamlaze itd.
Mislim sta to "karakteristishe" fensera ili "alternativca". Jeb' ga onda sam ja neki mjesanac ... Ja cu nedeljom na kafu otici u trenerci i patikama bez sminke sem labelom na usnama (znaci da sam sportas), na fakultet cu obuci farmerke, cipele ili ravne cizme, neki dzepmer ili majicu (zavisi od god. doba) - to me chini "casual"? Vikendom cu obuci - nemam pojma sta - jer ne razmisljam unaprijed o tome. Mogu obuci obicnu crnu majicu bez rukava crne hlace i crne cizme na petu - sta sam onda alternativac ili fenser??
(nemojte me pre-bukvalno shvatiti)

Ma dobro da ne izadjem gola iz kuce koliko mi je bitno sta cu i kad cu obuci. Bitno je da se ja u tome dobro osjecam i to je to. Kad subotom ili nedeljom ujutru vidim "namontirane" cure pitam se da li sad idu kuci (izasle u prethodno vece) ili se nisu presvlacile kad su dosle kuci? Ljudi pretjeruju sa tim oblachenjem pogotovo u BL. Nema vise one spontanosti, ma nema nista. Sve je po PS-u i sve je ko pod shpagu. Bez veze.

pa to je jos uvijek samo u BL ,eto na Menhetnu mozes ljude bukvalno u pidzami sresti u Starbucksu,eto bas juce sam vidjela lika u japankama i sorcu i zimskoj jakni :lol:

_________________
"You got a dream... You gotta protect it. People can't do somethin' themselves, they wanna tell you you can't do it. If you want somethin', go get it.."


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 73 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 12 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs