banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 24 Apr 2024, 19:04

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 64 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: 31 Okt 2005, 13:30 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Okt 2003, 11:42
Postovi: 2802
Lokacija: grob
nemam nista osim mrava ..od ljubimaca...... :lol: .

al' kera cu da zbavim to znam 100 %

_________________
ovan
Tretira ih kao plen, kao slabiji pol I upravo zato ga žene vole.
Imajte na umu: ne zna šta je ”predigra”
Idealan sex: brz I divalj, gde sve puca od strasti, halteri, rajsferšlusi, majice…

kaže narod ne laže valjda


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 31 Okt 2005, 16:23 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Jul 2005, 15:44
Postovi: 5938
kucis se polako,al' sigurno :)mravi,zena,tasta,kerovi.. :lol:

_________________
"You got a dream... You gotta protect it. People can't do somethin' themselves, they wanna tell you you can't do it. If you want somethin', go get it.."


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 01 Nov 2005, 12:09 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Okt 2003, 11:42
Postovi: 2802
Lokacija: grob
mala.........svrbi li te gooza ??? :lol:

:wink:

_________________
ovan
Tretira ih kao plen, kao slabiji pol I upravo zato ga žene vole.
Imajte na umu: ne zna šta je ”predigra”
Idealan sex: brz I divalj, gde sve puca od strasti, halteri, rajsferšlusi, majice…

kaže narod ne laže valjda


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 01 Nov 2005, 16:05 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Jul 2005, 15:44
Postovi: 5938
:lol:

_________________
"You got a dream... You gotta protect it. People can't do somethin' themselves, they wanna tell you you can't do it. If you want somethin', go get it.."


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 01 Nov 2005, 16:18 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 13 Jul 2005, 15:45
Postovi: 26
Lokacija: Banja Luka
Psi,kinologija, kinofilija...psa imam....sa biljkama nisam na ti....
Kume, razmisli dobro pri nabavci....milion stvari je na koje treba da obratis paznju prije kupovine...nudim pomoc ako bude trebala...samo da kuce ne zavrsi na ulici zbog pocetnickih gresaka.
Pozdrav


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 01 Nov 2005, 16:36 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Jul 2002, 18:16
Postovi: 1058
e ja nemam srece sa tim bambusima, 3 su se sasushila, a josh sam se kao pridrzhavala onih nekih pravila o zalijevanju

a skoro chitav zhivot imam machke, zhivim u kuci, pa se uvijek neka dofura ..evo vec 3 godine imam Vasu, koji je prezivio 3 saobracajke, 2 puta sam ga spasila od 'uspavljivanja' ..iako shantav, corav i mrtvog repa i dalje se bori za svoju teritoriju od nabijenog machora zvanog Bitls..znaju zavijati i po sat vremena.. ovih dana mu sve cheshce mjehur popushta, pa iza njega ostane lokvica smrdljive technosti.. proshle sedmice se TO desilo na dvosjedu :(

..jednog dana cu i ja imati samojeda, kojeg sam trebala kupiti josh proshle godine, po svemu sudeci necu ni ove.. bice jednom, obecano mi je :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 05 Nov 2005, 19:40 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Nov 2004, 16:56
Postovi: 1652
jedino imam drvo zivota u svojoj sobi koje raste... :D
sanjam da si kupim velikog bernadinca i odselim se van grada... slatina mmmm :D

_________________
Slika
http://www.banjalukacafe.com


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 05 Nov 2005, 19:46 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Okt 2005, 13:09
Postovi: 141
Lokacija: Banja Luka
imam cudnu biljku u kuci ti je drzis ona raste :grab:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 06 Nov 2005, 00:22 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Avg 2001, 01:00
Postovi: 1963
Lokacija: Banjaluka/Wien
....evo cimer je iz Turske dobio od neke trebe iz Azerbejdzana neku
biljku koju se ja bojim dirnuti... :D

_________________
Pametni ljudi napravili da se gramofon okrece, a onaj di dzej... On njega zaustavlja!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 06 Nov 2005, 04:15 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 06 Jan 2003, 01:19
Postovi: 4072
evo ja da prijavim da sam opetr dosao pijan, i da me malo zanosi ali je stari zaro orisao u lov sa cukom i sutra love divlje svinje a ne znam kad ce da dodje posto je i on o0nio 1,5 litar a trakije. aj sad hjke vrijem da se spava jel rako rako je :)

sorriiii falsh a ako smera obris ovo


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 06 Nov 2005, 10:27 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Okt 2001, 01:00
Postovi: 275
Lokacija: RS West Europe
mangia je napisao:
evo ja da prijavim da sam opetr dosao pijan, i da me malo zanosi ali je stari zaro orisao u lov sa cukom i sutra love divlje svinje a ne znam kad ce da dodje posto je i on o0nio 1,5 litar a trakije. aj sad hjke vrijem da se spava jel rako rako je :)

sorriiii falsh a ako smera obris ovo


Hahaha, ti se bas olesio, pa ti slova malo teturaju, jelte :wink:

Dok mi je brat bio mali, donisio nam je svasta u kucu: zabe, puzeve, sljepice... jednog goluba smo lijecili, jer je imao slomljeno krilo (tajo mu stavio langetu od drvenog stapica 8) ). Kako je to obicaj na selu, moj ti bata skupi pet koki i jednog pijetla, koje sam sa tatom morala klati i cistiti (bljak), jer niko nije mogao da se brine o njima u toku ljetovanja na moru :( . Onda smo igrom slucaja ponovo dobili pijetla i jednog crnog zeca, koji su zajedno odrastali. Jednog dana se mama vraca s posla, kad na travnjaku lezi pijetao i zec bez glave!!! Mama uhvati panika, vice:"Eno pijetao pojeo zecu glavu!", kad ono zeka spava, podvukao se pod pijetla i grije se :love8: . Kako to inace biva, obojica na kraju zavrsise u loncu/na raznju :dontknow: . Samo da se ogranicim od tog zlocinackog cina, jer ne jedem meso, tako da te akcije nikad nisu podrzavane s moje strane :angel: .

Eh, nakon svih tih peripetija, prije sedam godina nam dodje pred kucu jedna kuja, jako inteligentna, lovacki pas izostrenog uma, umiljata, pravedna, ali i stroga. Moja Aska... S obzirom da voli slobodu, nije se dala namamiti ni kad je bilo pomracenje sunca, pa smo nas dvije jedine posmatrale taj spektakl uzivo i uzivale u nevjerovatnoj tisini jedne inace jako prometne ulice. Godinama smo imali problem s njenim narastajem, jer je i po tri puta donosila mlade. Komsijama dosadilo, pa su je odvezli 50 km dalje u jedno selo, ali se vratila nakon tri mjeseca, pametnica moja :D !


Cvijece ne volim nesto pretjerano, ali nam je jedna prijateljica, koja godinama boluje od raka, poklonila drvo zivota na useljenju. Za mene jaka simbolika i to je jedina biljka, koja mi uspijeva... :roll:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 06 Nov 2005, 10:33 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Apr 2004, 23:41
Postovi: 4402
Lokacija: The Moon
mangia je napisao:
sorriiii falsh a ako smera obris ovo


:lol:

Sto se tice teme, mlogo volem biljke. :lol:

A pasove, njih volem takodje. :lol:

Od podvrsta OBDZ. :lol:

_________________
Ja sam lav Istine, a ne lav strasti.
Moje djelovanje je svjedokom mojoj religiji.


Ma liberté


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 06 Nov 2005, 11:25 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Apr 2004, 22:12
Postovi: 3356
Lokacija: trenutno tu
....imam pauna i paunicu....i zeceve koji se kote ko ludi pa ce ubrzo neki posluziti u prehrambene svrhe...cim nadjem dobrovoljca dzelata...ostalo znam...

_________________
...i cime od svijeta da se branis
kao ruza sa dva smjesna trna ili snom...
...na jednom grobu u australiji piše:duša bogu, telo australiji, srce srbiji...

DJ KRMAK
...i vrapčići...

nevidljivi problemi sada znam i koji neko nam je stavio drogu u heroin


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 06 Nov 2005, 11:38 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Sep 2003, 21:58
Postovi: 6855
Lokacija: BL / UK
mangia je napisao:
sorriiii falsh a ako smera obris ovo

Jesam li ja "falsh"? :-#
Ili "flash"? :bom:

btw, ovdje Digresija uredjuje... :rabbit:
btw 2, jes' ti mozda sinoc bio negdje u Novoj Varosi gdje se 'orila' muzika, culo se do mene? :fadein:

[vidi ovih smajlica sto su pozutili :D ]

_________________
There are ways of saying what you think that make people think what you're thinking is actually more thoughtful than you actually think it is.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 06 Nov 2005, 11:43 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 06 Jan 2003, 01:19
Postovi: 4072
[offtopic]nisam bio u NV juce. ma zajebancija. nisam bas pijan bio ali malo jesam cvrcnuo. a nisam odavno pa reko da Vam javim :)

[/offtopic]

sad ce digresija da nam rebra prebroji


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 06 Nov 2005, 16:54 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Jan 2005, 14:44
Postovi: 1477
Lokacija: Banjaluka :(
žaoka je napisao:
....imam pauna i paunicu....i zeceve koji se kote ko ludi pa ce ubrzo neki posluziti u prehrambene svrhe...cim nadjem dobrovoljca dzelata...ostalo znam...



joj nemoj zeke please...
ja davno imala malog zeku, drzala ga u stanu. nije bio bas normalan, volio da spava meni na stomaku???? morali ga dati na selo kad je porastao. samo kad skontam gdje je zavrsio, uh... uzas.. bijeli sa crvenim ocima :-)

a imala sam papagaja srecka. i on bas nije bio sav svoj. obozavao je vodu, odnosno tecnosti. kupao se u akvarijumu s ribicama non stop. i znao se zaletiti i bucnusti se u tanjir supe, pasulja ili kupusa kad neko jede. nevjerovatno :-)

_________________
k,gnmnvmnmnbgvikj


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 06 Nov 2005, 18:29 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Maj 2003, 09:31
Postovi: 1130
Lokacija: Banjaluka
Moj Đole ne silazi sa ramena :) Najbolje je kad perem ruke u kupatilu a onda on sleti na jednu i kupa se pod mlazom vode :D

Naravno, šta god da jedem ili pijem u sobi (čaj, keks... - pošto ga ipak natjeram da se natakne na kavez dok ručam :D ) obavezno mora da prouči šta je to :D

_________________
"Neće moći momčiću, neće moći jok - ja tamburu sviram a ti slušaš rok!"


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 06 Nov 2005, 22:13 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Jun 2004, 00:25
Postovi: 2875
Lokacija: Klinika za privikavanje na alkohol
Turbo Grom je napisao:
Moj Đole ne silazi sa ramena :) Najbolje je kad perem ruke u kupatilu a onda on sleti na jednu i kupa se pod mlazom vode :D

Naravno, šta god da jedem ili pijem u sobi (čaj, keks... - pošto ga ipak natjeram da se natakne na kavez dok ručam :D ) obavezno mora da prouči šta je to :D


Jebo majku... :D :D :D

Sad ce sezona parenja macaka (februar) pa cu imati jos jednu hordu macaka oko kuce... :drinking:

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 07 Apr 2006, 12:56 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Apr 2006, 12:16
Postovi: 179
Lokacija: Germany
Od biljaka volim svo egzoticno cvece - imam palmu od zivotinja macku kao tigrica je ima 11 meseci -hobija imam vise-Citam puno,komp u poslednje vreme,stihovi,plivanje,izlozbe umetnosti -renesansa i barok me zanimaju,kolaci-kuvanje,putovanja,skupljam porcelanske soljice i salvete :) za sada dovoljno jer ima jos puno toga.

_________________
Olovka pise srcem!!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 07 Apr 2006, 13:25 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Avg 2004, 20:12
Postovi: 308
Lokacija: Banja Luka
sanda je napisao:
ja sam imala 2 psa,jednog smo dali a drugi je nesretnim slucajem uginuo.....zatim macka koji je bio velika legenda,al ga je udarilo auto,i ne mogu ga prezaliti nikako,ribice imam i dan danas i skontala sam da su najisplativije,nemam straha da ce ih auto udariti,ne bojim se da ce ih neki pas udaviti,i super mi je..... :D :D :D


Joj, ja imala macka Todora, i isto ga udarilo auto... 22. januara... smrc.. Sad vise nemam ljubimca, ribice su mi dosadne, za psa nemam prostora, a ni biljke ne volim nesto... Mislim, imala sam jednu biljku (navodno super - izdrzljivu) u redakciji, donijela je radi bolje raspodjele energije (feng shui i te fore...) i ona uvenula... Imamo krovne prozore i nimalo svjetlosti... Ili zato sto je neko zalivao detrdzentom za sudje.. Ne znam...

_________________
Grab a culture on
http://www.kulporter.blogspot.com
or just kill some time with me on
http://www.myspace.com/godsaveclubbing


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 64 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 21 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs