banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 19 Apr 2024, 04:46

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 64 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: 28 Okt 2005, 18:45 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 06 Jan 2003, 01:19
Postovi: 4072
joj ja zivotinje obozavam. trenutno i zadnjih 23 godine uvijek imamo psa. lovacki kerovi su u pitanju ali svejedno ih volimo.
takodje imao sam morsko prase koje sam izdresirao da mi otme hljeb koji drzim u ustima :)

imao sam i veliki akvarijum sa gupikama, ksiforisima, crnim moli, i platama. po cijelu noc sam znao bio babica na porodjaju i hvatao male da ih velike ne pojedu. onda to malo krene i da bude dosadno i uzasavajuce za gledanje kad majka pojede cijeli okot.

sad opet imam ideju da to sredim i stavim u sobu.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 28 Okt 2005, 18:50 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Jul 2001, 01:00
Postovi: 3229
Lokacija: Banja Luka
Osim ispijanja kafica, nikakvi extremni sportovi, biljčice ne gotivim...

Imam jednu finu razmaženu čupaveštiju, češće prljavo-bijelu nego bijelu, odaziva se na ime Boss i na još neke interne nadimke, druži se samo sa mnom i komšijskom djecom, odrasle ne gotivi i ništa me ne sluša...
Družimo se već 6 godina :)

Samojed, ofca, znate već ;)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 28 Okt 2005, 20:48 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Jan 2005, 14:44
Postovi: 1477
Lokacija: Banjaluka :(
mangia je napisao:
joj ja zivotinje obozavam. trenutno i zadnjih 23 godine uvijek imamo psa. lovacki kerovi su u pitanju ali svejedno ih volimo.
takodje imao sam morsko prase koje sam izdresirao da mi otme hljeb koji drzim u ustima :)

imao sam i veliki akvarijum sa gupikama, ksiforisima, crnim moli, i platama. po cijelu noc sam znao bio babica na porodjaju i hvatao male da ih velike ne pojedu. onda to malo krene i da bude dosadno i uzasavajuce za gledanje kad majka pojede cijeli okot.

sad opet imam ideju da to sredim i stavim u sobu.


he, he. i ja sam nekada davno bila ginekolog svojim ribicama. imala gupi, nenormalno brzo se razmnozavaju. treba to pomno pratiti, da ih velike ne pojedu. ali nikad nisam uspjela da sve i jednu spasim... :-?

_________________
k,gnmnvmnmnbgvikj


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 28 Okt 2005, 20:57 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Jul 2005, 15:44
Postovi: 5938
zato sam ja svoju osudila na celibat,btw kako znate ko je zensko a ko musko :lol:

_________________
"You got a dream... You gotta protect it. People can't do somethin' themselves, they wanna tell you you can't do it. If you want somethin', go get it.."


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 29 Okt 2005, 00:27 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 06 Jan 2003, 01:19
Postovi: 4072
vrlo interesantno ali kod gotovo svih riba muski su prelijepi dok su zenke onako .... obicne ribe.

muzjaci gupija su kao vretena i imaju prelijepe raznobojne repove. osim toga kod svih zivorotki muzjaci imaju posebno oblikovano peraje ispod repa koje sluzi... ovaj kako da kazem,......mislim podsjeca na .... onu stvar :)

oplodnja je na istom principu kao kod ljudi tj zenke ne polazu ikru nego se mladi razvijaju u njoj i radjaju se kao potpuno razvijene ribice i odmah su spremi za zivot. zenka se sa samo jednim parenjem moze kotiti nekoliko puta tako da je pravo uzivanje gledati muzjake kako ih opsjedaju a one ih odbijaju (prave banjalucanke izgleda :) )

od ostalih vrsta riba nisam drzao nista ali sam kod brata malo cackao oko japanki. bile su ogromne i cak smo ih naucili da se maze. stavis prst u vodu a onda dodje i ceska se od njega :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 29 Okt 2005, 01:32 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Feb 2003, 16:53
Postovi: 601
Lokacija: balkanski podkontinent
I_am je napisao:
jednog skalara nije preboljela ni dan danas, iako je proslo 4 godine :D


...hm... neka seka pokuša sa VEKTORIMA... sljedeći put... :drinking:

Hauevr... onomad, 1987. godine smo imali malo, olinjalo, lutajuće pseto na gajbi... oko dva mjeseca... dok ga nije zgazio neki idiot...

...imali smo nekih sedam dana žalosti... malo više... ne samo moja porodica, nego cijela zgrada... :cry:

Pa vi sad gledajte...

_________________
Tit twister on the loose! :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 29 Okt 2005, 01:44 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Jan 2005, 14:44
Postovi: 1477
Lokacija: Banjaluka :(
hej mangia, kakav opis, svaka cast!!!!

muzjaci su zaista ljepsi mnogo nego zenke ( bar kod gupi ribica ). zenke su obicne, providne.
a to da ih opsjedaju, hm... kod mene nije bilo normalno. meni se sazalilo na jadnicu i ja je odvojim jer se bila gotova " poroditi ". i nekoliko muzjaka je iskocilo iz akvarijuma zbog nedostatka zenke.
a kako se razmnozavaju, ma nije normalno. znala sam da ih po 60 zateknem novih u akvarijumu. a tek je ludilo ako je " uhvatis " kad se " poradja ".....

_________________
k,gnmnvmnmnbgvikj


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 29 Okt 2005, 02:29 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Jun 2004, 11:40
Postovi: 4086
Lokacija: Stone(d) Street - Mejdan BL -Republica De Tropico
Ja imao papagaja tigricu citavih 10 god.I onda jeb ga uginuo od starosti :(
Stara plakala.:(
Sad nemam nista od zivotinja ako izuzmemo pauka na plafonu u kog sada gledam.:D
Od biljaka imam bambus i kaktus.Idealna kombinacija za onoga koji se svake prestupne sjeti da treba zaliti cvijece.:D

_________________
If you can`t find something TO LIVE for...
Slika
...you best find something TO DIE for!!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 29 Okt 2005, 08:24 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Maj 2003, 16:07
Postovi: 2030
Lokacija: Banjaluka
Imam morsko prase :P vec 2 godine i tako nas sve cini sretnim kad krene da skici jer je ogladnila naprimer ili kad ulazis u stan a ona je javlja...! :wink:

ranije sam imala papige,ribice,koker spanijela, malu pudlu-mjesanac i posavskog gonica. Pse sam drzala dosta kratko, dok su bli stenad :wink:

sto se tice cvijeca, nista extremno, sto i ne volim po stanu, vec umjereno, tek da ozivi prostor.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 29 Okt 2005, 08:32 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Jan 2003, 15:09
Postovi: 4060
Lokacija: Tilburg, NL
Ja sam imao hrchka, verovali ili ne tri godine i umro je pre 4 dana :( :(

_________________
Always remember that you are unique, just like everyone else...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: :)
PostPoslato: 29 Okt 2005, 11:26 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Dec 2002, 08:41
Postovi: 1585
Lokacija: Banjaluka
Imam punu kucu(stan) nekih biljaka... A od zivotinja sam imao sve:od pasa, macaka, kornjaca, ribica, zeca, jeza(vrlo kratko) i svih vrsta ptica(papagaja, zebica, stiglica,...). Trenutno od svega toga imam samo jednog stiglica :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 29 Okt 2005, 19:54 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Sep 2003, 21:58
Postovi: 6855
Lokacija: BL / UK
Evo i ja da se pohvalim... Ja nemam nista od zivotinja. :(
Htio sam kupiti psa, ali sam odustao kada sam vidio koliko treba oko njega, a ja bih njega samo povremeno "posjecivao", tako da... A ni dvoriste nije nesto veliko (ne bih ga drzao u kuci :D ). Tako da ovdje nema 'animal planeta'...
Hobi... skupljam markice, tj. kao neki filatelista :) , ali iskljucivo samo koristene (ma stavio bih ja i nekoristene kada bih je imao :D ). Jos, skijanje (ako se to moze staviti pod hobi), slusanje muz'ke, kompjuter/internet, ne nesto igrice, vozanje byke-a i ostale uobicajene stvari...

_________________
There are ways of saying what you think that make people think what you're thinking is actually more thoughtful than you actually think it is.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 30 Okt 2005, 01:29 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 24 Jul 2005, 16:13
Postovi: 399
...bijeli polarni medvjed cesto seta u blizini naseg naselja ...svima nam je draga zivotinja ,ali ne vjerujemo mu ...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 30 Okt 2005, 20:26 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Jul 2005, 15:44
Postovi: 5938
narode imam novog kucnog ljubimca,zabu!!!halloween poklon :)ali nema jos ime,pa dajte neku idejicu...:)

_________________
"You got a dream... You gotta protect it. People can't do somethin' themselves, they wanna tell you you can't do it. If you want somethin', go get it.."


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 30 Okt 2005, 21:04 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 06 Jan 2003, 01:19
Postovi: 4072
kermit


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 30 Okt 2005, 22:10 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene

Pridružio se: 04 Avg 2001, 01:00
Postovi: 15608
Lokacija: Banja Luka
mangia je napisao:
vrlo interesantno ali kod gotovo svih riba muski su prelijepi dok su zenke onako .... obicne ribe

Tako je inače kod životinja, samo je kod ljudi obrnuto.

Nemam kućnog ljubimca.
Nemam biljke.
Nemam hobi.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 30 Okt 2005, 22:10 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Jun 2004, 00:25
Postovi: 2875
Lokacija: Klinika za privikavanje na alkohol
Imam ja jednog , onako , okolokucnog machka... Gdje god da krenem ide za mnom... Zimi na pustim u kucu, naravno , dogovorimo se da ne hoda po kuci nego samo da sjedi pored radijatora, pa mi je dozvoljen ulaz....Sad se udebljao... Jebo majku... :D Kontate, sad ce "macija veljaca" tj. mjesec kad se macke trose, ili omacuju... I tako uvijek... Udeblja se , jedva ga iznosim iz kuce kad namirise hranu, pa onda u februaru od stokakvih "aktivnosti" smrsavi... :D Jebo majku... :happy7:

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 31 Okt 2005, 00:50 
OffLine
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Jul 2004, 23:58
Postovi: 57
Zivim u stanu - ne zelim da mucim zivotinje... :(

Ali imam Fikus, Filadendron i Adam :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 31 Okt 2005, 03:53 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Jul 2005, 15:44
Postovi: 5938
[quote="mangia"]kermit[/
pa i nije bas inspirativno...

_________________
"You got a dream... You gotta protect it. People can't do somethin' themselves, they wanna tell you you can't do it. If you want somethin', go get it.."


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 31 Okt 2005, 05:26 
OffLine
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Jul 2004, 23:58
Postovi: 57
Homer :D


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 64 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 22 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs