banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 28 Mar 2024, 17:02

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 21 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2
Autoru Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: 19 Jun 2005, 14:51 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Jul 2001, 01:00
Postovi: 1756
Lokacija: .:Njemacka:.
ventilator je napisao:
Oblacim se kako stignem.
Mada,obalacenje zavisi i od mog raspolozenja,a i toga gdje idem.

Najcesce nosim hlace (uglavnom farmerke),ravne cipele i majicu (jer mi je to najugodnije za posao i onako,preko dana).
E sad,poslije posla idem na kaficu u tome u cemu sam (bilo da se radi o popodnevnoj kafici ili navece poslije 11 i nije mi bitno da li je vikend ili ne).

Ljeti volim nositi haljinice (doduse,najvise vremena u njima provodim dok sam u kuci,jer na posao ne volim ici u takvoj odjeci).
Imam ih raznih duzina,boja,oblika.
Problem je samo sto su sve kupljene prije godinu ili vise,a ja sam se u zadnjih godinu dana udebljala skoro 15 kilograma,pa su se one kratke dosta 'skratile',sram ih bilo. :D

Nisam fensi-smensi pobornik i ovi novi modni detalji,stvari i boje u trendu me uglavnom uzasavaju.
A i ne pada meni na pamet placati te stvari tako skupo,obuci par puta i ganjati nove moderne stvari.
U pojedinim radnjama cipele koje nabavljaju po cijeni od oko 50-tak maraka (pa do 100 KM najskuplje) prodaju po cijenama od 300 - 400 KM.
E pa za te pare bi morale imati krila,da me,kad se umorim,'odnesu' uz pomoc tih krila kuci.
Jos zaista smatram da za dobre cipele i dobro donje rublje ili kupaci ne treba zaliti pare.

Najcesce kupujem po rasprodajama ili nekim jeftinim radnjicama (majicice,suknjice,haljinice...).

Ponekad se potrudim,fino se nasminkam,'utegnem se',obucem stiklice.Ali to je rijetko.

Sto se tice nosenja neke odjece non-stop i to mi se desava.Naprosto nosim majicu,operem je na brzinu,stavim na strik i uzmem drugu,a onda opet dohvatim tu koju sam ranije oprala jer mi je "na vrhu" u ormaru.
I tako mjesec dana nosim tri majice ukrug,pa kad to skontam iskopam nesto drugo. :D

Vader je napisao:
Pored toga šminkanje uzima jako mnogo vremena, energije, živaca, novca.

Pa sad,ja smatram vrijeme provedeno u sminkanju vrijeme koje sam posvetila samoj sebi.Mene sminkanje opusta.
Sto se novca tice i nije to neki skup sport.
Ono osnovno,sto ja koristim svakodnevno (maskara i kreon) ne kosta ni 15 maraka (ukupno).
Maskara (Avon) je desetak (ne znam tacno) i kreon 2 marke.
S tim sto mi maskara moze trajati 6 mjeseci (otprilike),a kreon i duze.
Ponekad stavim i lip balm ili sjaj za usne,rijetko ruz.

Nokte nekad lakiram,nekad ih samo skracujem i oblikujem,bez lakiranja.
Dok recimo na nogama rijetko kad nemam nalakirane nokte,bas rijetko.


15 kila??? :-?

Ojme, ne mogu te zamisliti ;)

Moracemo pit svi cuzamen kavu kad dodjemo dolje ;)

Pozdrav od mene i Jackice

_________________
Comme si j'n'existais pas
Elle est passée à côté de moi
Sans un regard, Reine de Sabbat
J'ai dit, Aicha, prends, tout est pour toi


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 21 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 7 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs