banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 19 Apr 2024, 21:41

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 21 Posta ]  Idi na stranicu 1, 2  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Stil
PostPoslato: 12 Jun 2005, 02:31 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Okt 2004, 19:06
Postovi: 9636
Lokacija: Čbe
Kakav je vash stil? :D Vidim da se na onoj temi o najljepshim djevojkama dosta o tome raspravlja, p abash hocu da chujem nashe momke s foruma kakve im se cure svidjaju? Ja, iskreno, vec sam to rekla, nisam ljubitelj pretjeranog "fensizma" (vau, koja rijech!), ali ne moze se reci da se ne spremam za grad... :D :D :D A kako vi, cure, izadjete subotom naveche, a kako po danu kad idete na kafu? :wink:

_________________
:iconbiggrin:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 12 Jun 2005, 10:11 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 26 Nov 2004, 19:50
Postovi: 905
Mislim da su ribe u B:L: prenapucane, i to jeftino pa to granici sa kichom.

Uvjek sam nasminkana, da skernem pogled od oglodanih noktiju :lol:
Razlikujem dnevnu i nocnu sminku.
Ne nosim visoke pete, ali ih obozavam tako da imam jedno 10-ak pari u kojima kuham jer me zabavlja-kombinujem boju sa keceljom :lol:
Nemam neki stil definisan, ali volim smejesne detalje, znaci nesto toliko sto odskace od cijele price da je smijeno.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 12 Jun 2005, 10:52 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Apr 2003, 22:23
Postovi: 761
Lokacija: drimofornija
juce sam u Castri vidjela jedno djevoche koje me neodoljivo na tebe podsjetilo Lisa...znaci neki sivi duks gore, dole cini mi se neke farmerkice i frckava svjetlo smedja kosa...djevojka je stajala na mosticu na gornjem spratu...ko zna mozda i jesi to bila ti???

Uglavnom sam u sportlich fazonu (ne mislim na siroke trenerke i majice...vec jednostavno neke uze farmerkice i majicice...) neutralno
:D

_________________
...The Show must go On...
Abra-abra-cadabra
I want to reach out and grab ya
Abra-abra-cadabra
Abracadabra


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 12 Jun 2005, 12:04 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Okt 2004, 19:06
Postovi: 9636
Lokacija: Čbe
Hah, nisam bila sinoc u Castri, bila sam u Hard Rock-u! :lol: Al popila sam tako dobar koktel, pa cu sad stalno tamo izlaziti... :lol: :lol: :lol:

_________________
:iconbiggrin:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 12 Jun 2005, 12:45 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Feb 2003, 21:02
Postovi: 296
Lokacija: banja luka
obozavam kosulje u indijskom fazonu i jako mi je zao sto ih nemam vise u ormaru :cry: .sminkam se navece ali ne previse napadno.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 12 Jun 2005, 14:45 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Jul 2001, 01:00
Postovi: 3229
Lokacija: Banja Luka
Dnevna varijanta: farmerke, pamučne majice, patike, ogromna torba :D, plava i bijela najčešće boje.
Večernja: obično crna boja ( ne znam zašto), hlače i majica/košulja, visoke štikle ne nosim, sreća pa je bilo špicoka sa niskom štiklicom :D, a sad bih morala u pohod na neke cipelinke sa zaobljenim vrhom ;)
Ne furam neke upadljive ogromne detalje i vrišteće boje.
Šminka zavisi od životne faze :D Nekad se ne šminkam nikako, nit lakiram nokte, ništa, a u drugoj fazi svaki dan, sve po redu :D
Dnevna šminka skoro nevidljiva, večernja jača, ističem oči, smeđe-zlatno ili sivo-bijele kombinacije, ruževe ne furam, samo sjaj...

Je l' ovo muški dio foruma neće da da doprinos ovoj izuzetno važnoj ženskoj temi? :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 12 Jun 2005, 15:10 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Okt 2002, 19:49
Postovi: 5073
Lokacija: Banja Luka
vidim jedina je ejpril o nil puderisala nos...izgleda da to vishe nije popularno. ipak morate priznati da je bila dobra zhenska...

ja inache napolju nosim ono shto i u kuci, dakle neshto lagano i udobno i neupadljivo, uglavnom trenerke i ponekad hlache kad se bash mora. bodi majice i ostale karafeke mi ne pokushavam obuci, iako fenserska okolina konstantno vrshi pritisak. jednom sam chak popustio i stao pred ogledalo u tome...osjecao sam se ko kreten, sve neshto stisnuto. nikad vishe rekao sam...a i zensko kad vidim sa tonom sminke na sebi, samo okrenem glavu.

i tako...trazili ste muski komentar, eto vam...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 12 Jun 2005, 16:15 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene

Pridružio se: 04 Avg 2001, 01:00
Postovi: 15608
Lokacija: Banja Luka
Evo još jedan muški komentar.


Nekidan mi nešto dođe da na svom računaru među raznoraznim tekstovima pronađem one o astrološkim karakteristima mog znaka (ribe), i malo pročitam. I tamo između ostalog kaže "nemarnost u odijevanju" :D. Potpuno tačno.

Nekad nešto obučem i izlazim a sestra mi hladno kaže "te hlače ti se ne slažu sa bojom majice" a ja je pogledam onako sa upitnikom iznad glave...ništa mi nije jasno, i pri tom u sebi razmišljam : "ko još misli na slaganje po bojama :D, zar pored svih stvari još i na to da mislim, da učim šta ide sa čim i tako to :D, pa nisam ja...žensko :D :D :D"

Stvarno ne obraćam pažnju na to, ali ni na druge stvari. Recimo kad uzimam majicu uzmem ona koja mi prva dođe pod ruku, bez razmišljanja da li sam je nosio ovih dana pa da onda kalkulišem da uzmem neku drugu.

Volim sportsku odjeću, trenerku, patike, da bude neupadljivo. Samo da je što laganije, ugodnije. Farmerke uglavnom samo na faks, i zato što je kao neki red. Teško bih se zamislio u onom pravom odijelu, onom što nose političari i poslovni ljudi, sa kravatom i tako to. Za maturu su me morali uspavati i da bi mi obukli odijelo.

Vidim da ste pominjale i druge stvari pa ću i ja.

Štikle ne nosim, polomih se na njima pa sam batalio. Patike su zakon, bude mi jako teško rastati se od njih u jesen kad treba početi nositi cipele zbog kiše. Teško mi zamisliti da ću na posao morati ići u cipelama, čak i ljeti :o, a kažu da je to kao red (koja tortura), zato odugovlačim sa studiranjem iako sam do sada mogao završiti fakultet, jer na fakultet mogu ići u patikama.

Ne šmikam se. Ne lakiram i ne puštam nokte. I iskren da budem - ne volim šminku na djevojkama, nikakvu. Ni lakiranje i puštanje noktiju. Volim prirodnost, pravu prirodnu ljepotu. Šminku smatram za masku. A maska sakriva. Ne bi bio fazon kad bih ja stavio masku recimo Bred Pita i sa njom hodao po gradu. Lijepe djevojke (koje su lijepe i iznutra i izvana) - zrače! To se ne može ne primjetiti. Šminka im ne treba, samo bi pokvarila dosta toga. Šminka na djevojkama je kao onaj šareni mamac za hvatanje riba koji se stavlja na udicu a koji se zove - varalica.

Pored toga šminkanje uzima jako mnogo vremena, energije, živaca, novca.


Mada kad su djevojke u pitanju a što se tiče onog slaganja po bojama i veoma raznovrsih odjevnih varijanti i različitosti garderobe - to može biti vrlo prijatno za vidjeti. Posebno ako je djevojka lijepa (bez šminke) i lijepo ali pristojno i nenapadno obučena. Tako da nemam ništa protiv toga, ali da se radi sa ukusom i pristojnošću.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 12 Jun 2005, 17:53 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Okt 2004, 19:06
Postovi: 9636
Lokacija: Čbe
E Vader i ti nalupeta.... Chuj maska... Pa, ne volim se ni ja mackati da me ne prepoznaju na ulici bez shminke, ali se volim shminkati... Ne stavljam puder, a ti mi jedino lichi na masku. Najvishe volim shminkati ochi.
Shto se mog oblachenja tiche, pa prije sam bila upechatljivija, sad sam se malo smirila... Volim vesele boje kao shto su zelena i narandzasta... Nosim starke, mrzim Puma patike i sl. :D Pamuchne majice i dukseve obozavam...

_________________
:iconbiggrin:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 12 Jun 2005, 18:14 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Feb 2002, 01:00
Postovi: 2223
Lokacija: Banjaluka
Oblacim se kako stignem.
Mada,obalacenje zavisi i od mog raspolozenja,a i toga gdje idem.

Najcesce nosim hlace (uglavnom farmerke),ravne cipele i majicu (jer mi je to najugodnije za posao i onako,preko dana).
E sad,poslije posla idem na kaficu u tome u cemu sam (bilo da se radi o popodnevnoj kafici ili navece poslije 11 i nije mi bitno da li je vikend ili ne).

Ljeti volim nositi haljinice (doduse,najvise vremena u njima provodim dok sam u kuci,jer na posao ne volim ici u takvoj odjeci).
Imam ih raznih duzina,boja,oblika.
Problem je samo sto su sve kupljene prije godinu ili vise,a ja sam se u zadnjih godinu dana udebljala skoro 15 kilograma,pa su se one kratke dosta 'skratile',sram ih bilo. :D

Nisam fensi-smensi pobornik i ovi novi modni detalji,stvari i boje u trendu me uglavnom uzasavaju.
A i ne pada meni na pamet placati te stvari tako skupo,obuci par puta i ganjati nove moderne stvari.
U pojedinim radnjama cipele koje nabavljaju po cijeni od oko 50-tak maraka (pa do 100 KM najskuplje) prodaju po cijenama od 300 - 400 KM.
E pa za te pare bi morale imati krila,da me,kad se umorim,'odnesu' uz pomoc tih krila kuci.
Jos zaista smatram da za dobre cipele i dobro donje rublje ili kupaci ne treba zaliti pare.

Najcesce kupujem po rasprodajama ili nekim jeftinim radnjicama (majicice,suknjice,haljinice...).

Ponekad se potrudim,fino se nasminkam,'utegnem se',obucem stiklice.Ali to je rijetko.

Sto se tice nosenja neke odjece non-stop i to mi se desava.Naprosto nosim majicu,operem je na brzinu,stavim na strik i uzmem drugu,a onda opet dohvatim tu koju sam ranije oprala jer mi je "na vrhu" u ormaru.
I tako mjesec dana nosim tri majice ukrug,pa kad to skontam iskopam nesto drugo. :D

Vader je napisao:
Pored toga šminkanje uzima jako mnogo vremena, energije, živaca, novca.

Pa sad,ja smatram vrijeme provedeno u sminkanju vrijeme koje sam posvetila samoj sebi.Mene sminkanje opusta.
Sto se novca tice i nije to neki skup sport.
Ono osnovno,sto ja koristim svakodnevno (maskara i kreon) ne kosta ni 15 maraka (ukupno).
Maskara (Avon) je desetak (ne znam tacno) i kreon 2 marke.
S tim sto mi maskara moze trajati 6 mjeseci (otprilike),a kreon i duze.
Ponekad stavim i lip balm ili sjaj za usne,rijetko ruz.

Nokte nekad lakiram,nekad ih samo skracujem i oblikujem,bez lakiranja.
Dok recimo na nogama rijetko kad nemam nalakirane nokte,bas rijetko.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 12 Jun 2005, 19:30 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 26 Nov 2004, 19:50
Postovi: 905
Sta je ovo na forimu nigde "prave koke"... :drinking:
Pilot babo i ostali momci:ujutru pri pranju zuba pogledajte se u ogledalo, mala koncentracija i ponovite u sebi "ne bodi majice "!(3x)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 12 Jun 2005, 19:47 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jun 2003, 11:26
Postovi: 2270
Lokacija: Vecito mrgudan!
boa je napisao:
"ne bodi majice "!(3x)


Jel se pri tome misli na crne/bele sa srebrnim/zlatnim zmaj/vatra/tribal/kina motivom? :pukeright: :pukeleft:

_________________
"Gvozdje se beve dok je svatko, a kad nije svatko onda... kuvac..." - Kovenko


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 12 Jun 2005, 20:21 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene

Pridružio se: 04 Avg 2001, 01:00
Postovi: 15608
Lokacija: Banja Luka
bodi majice fuj


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 12 Jun 2005, 21:34 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Feb 2002, 01:00
Postovi: 2223
Lokacija: Banjaluka
boa je napisao:
Sta je ovo na forimu nigde "prave koke"... :drinking:
Pilot babo i ostali momci:ujutru pri pranju zuba pogledajte se u ogledalo, mala koncentracija i ponovite u sebi "ne bodi majice "!(3x)

Pa ove koke sto su stalno gole nisu nikom ni zanimljive toliko.

Kad sam ja isla u srednju sjedila sam sa curom koja se za 4 godine par puta 'nasminkala' tako sto je stavila svijetlo zeleni kreon na kapke.Kosa prirodne boje.Teksas hlace i siroke pamucne majice.Bilo je tu i jako lijepih cura koje su se sminkale,dotjerivale,utezale.
Na maturi se ta moja prijateljica iz klupe pojavi u dugoj haljini,tamno crvene kose (zagasita crvena boja,ne ona napadna - ne znam kako se zove ta nijansa,mahagoni mozda),pustene i valovite,sestra je fino nasminkala (ova nit je znala,nit je imala potrebnu sminku :D ).
I iskreno receno,svi su zurili u nju u cudu.
Bila je hit veceri.Najveca transformacija.Bilo je tu i golih i polugolih cura,ali ona je bila zaista "cudo".

Kad si i dan i noc go,to postane 'normala'.
Kad svaki dan nosis tange,vjerujem da muz pomisli - bi bilo seksi da obuce bokserice.
Prosto,ono sto je svaki dan na izvolte ne intrigira mastu,a zanimanje budi samo prvih par puta.
Mislim da je bitnija raznolikost,nego biti non-stop napucana cura.

Meni su iskreno pomalo smijesne "koke" koje nedeljom ujutro izgledaju kao da su posle u disko klub. :D

Biti "koka",pravo zensko,sta vec za mene znaci biti u stanju nositi i trenerku da na tebi izgleda zenstveno i 'seksi' (nije to bas prava rijec,ali ne znam kako da se izrazim).
*ebes "koku" koja je koka tek nakon 10 kg pudera,15 kg maskare,20 kg ruza i sjaja za usne,sa 10 cm sirokom trakom preko polnog organa,u majicici iz koje joj bradavice vire napucane tonom spuzvica u mega brusu i na 20 cm visokim stiklama.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 12 Jun 2005, 21:45 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Apr 2003, 22:23
Postovi: 761
Lokacija: drimofornija
ma mislim da su kursevi sminkanja kod Josipe Lisac najbolji :D

_________________
...The Show must go On...
Abra-abra-cadabra
I want to reach out and grab ya
Abra-abra-cadabra
Abracadabra


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 13 Jun 2005, 00:03 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Jun 2004, 11:40
Postovi: 4086
Lokacija: Stone(d) Street - Mejdan BL -Republica De Tropico
boa je napisao:
... "ne bodi majice "!(3x)...

Mala ispravka boa...
To nisu "bodi majice" vec Kurton majice.Bar se tako u mom selu zovu... :D

_________________
If you can`t find something TO LIVE for...
Slika
...you best find something TO DIE for!!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 13 Jun 2005, 00:27 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Okt 2004, 19:06
Postovi: 9636
Lokacija: Čbe
ventilator je napisao:
*ebes "koku" koja je koka tek nakon 10 kg pudera,15 kg maskare,20 kg ruza i sjaja za usne,sa 10 cm sirokom trakom preko polnog organa,u majicici iz koje joj bradavice vire napucane tonom spuzvica u mega brusu i na 20 cm visokim stiklama.

Slazem se.... Kako je meni bezveze kad vidim curu u nedelju ujutro kad idem na kafu, a ona nashminkana 100%... Jednom ja sam sestrom sjela u Tavitu, bilo je to zimus... Ja obukla kaputinu, ispod neki debeli dzemper, shareni Ivkovic, sve je, ali nije fensi... Bezveze mi sjele tu jer sam chula da imaju neke dobre tople chokolade... I tako, mi nekim chudom nashle mjesto, sjele naruchile, a neke "mace" sjedile za separeom do nas i sve se neshto smjeshkaju u nas, kao shta su one to obukle... Ja se nisam ni nashminkala mada imam obichaj uvijek malo da se picnem prije grada... Ponavljam, malo se picnem, ne stavljam 5 kg shminke... A da vidite njih... Komplet make-up. Od podloge do maskare... Imaju sjaja k'o Jelena Karleusha... Tu puce usne neshto, pa kao neshto brbljaju, pa se keze na sav glas... Uf... Ja doshla na jutarnju kafu, a one se tu napucalee... Dosta mi je vishe tog napucavanja... A i momci su im u majicama od plastelina - u mom selu se tako kaze... Ma, bezveze mi je to sve... Mada, sinoc sam ishla u Hard Rock na koktel i vidjela sam par cura koje su se stvarno fino obukle, imaju stila u tom svom fensizmu... Ajd, bar to cijenim ako nisht...... :roll:

_________________
:iconbiggrin:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 14 Jun 2005, 14:17 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Jun 2004, 14:08
Postovi: 1645
Jel na ovoj temi treba da se pise o tome kakve djevojke volimo (tacnije,kakvog oblacenja) ili kako se mi volimo obuci ???
Ja cu napisati oba slucaja :) :) :)
Volim prije svega da djevojka lijepo izgleda :), ne mora da bude ni nasminkana ni ekstra uredjena. U principu rijetko zagledam u djevojke koje furaju neki punk fazon, martinke i slicno, mada i takva djevojka moze da mi zapadne u oko. najvise volim da je lijepo i kulturno obucena, ne previse napadno nasminkana.Primjer,bijele,uske, lanene hlace i crne tange :))
A ja volim da se dobro oblacim, nekada je to skroz elegantno, nekada sportski, a nekada fancy,zavisno od situacije. Kada bih imao mnogo para davao bih ih na dobre cipele,hlace, kosulje...

_________________
"Muzika je vise od zene, od zene se mozes razvesti, a kada se zaljubis u muziku, nema ti pomoci" - A. Piazzolla (slobodni prevod)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 17 Jun 2005, 15:06 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Avg 2001, 01:00
Postovi: 1605
Lokacija: Baile Atha Cliath
still je nebitan vazno je napuciti usta kad se ulazi u birtiju.....preporucio bih djevojkama da ne nose one hlache za jahanje konja i ostalih zivotinjki jer su stvarno odvratne..... znachi kandy top i low cut is a must


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 19 Jun 2005, 11:51 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Sep 2004, 19:51
Postovi: 230
Lokacija: Tu_sam
Eeeh, ja svoje hlace taman pripremila, i bisage i zob :D

_________________
Really important meetings are planned by the souls long before the bodies see each other


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 21 Posta ]  Idi na stranicu 1, 2  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 20 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs