banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 28 Mar 2024, 19:04

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 478 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 20, 21, 22, 23, 24  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 28 Maj 2019, 16:55 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Nov 2006, 13:12
Postovi: 11323
Lokacija: PL / BL
Probaj kod vulkanizera.

_________________
Zovem se Miroslav i pravim igračke.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 02 Jun 2019, 21:33 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 11 Okt 2016, 17:43
Postovi: 38
jel ima negdje u nasem gradu Wink prodavnica obuce? bila je gore kod Ferhadije, ali ne znam da li jos radi...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Okt 2019, 15:10 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Sep 2011, 06:54
Postovi: 5026
Lokacija: Gradiška
Spremne za zimu :D

Slika

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 11 Okt 2019, 08:45 
goretex zakon, zimsku obucu bez toga vise ne uzimam


Vrh
  
 
PostPoslato: 24 Jun 2020, 17:51 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 15 Avg 2014, 19:45
Postovi: 199
Vidim da su Adidasove terrex i Salomon patike jedine (ili manjina) koje nemaju đonove tako tanke da se pohabaju za mjesec-dva (npr ovakve https://planika.ba/bs/shop/proizvod/adidas-muska-patika-75msp11361/2977, vidi se na 4. slici).Do sada nisam naišao na patike čiji se đonovi nisu skoro potpuno izravnali u roku 3 mjeseca.Zanima me da li terrex-ice i Salomon vrijede novca (oko 240 KM, mada vidim da u Planici imaju nekoliko terrexa od 150-ak KM)?Vidim da imaju i neke Ecco sa đonovima koji ne izgledaju loše.Koliki životni vijek se može očekivati ako, u prosjeku, prelazim oko 6 km dnevno?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Jun 2020, 18:56 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 39396
Lokacija: Месечева икра
Ja sam imao dvoje Tereex patika zaredom, ljetnje i zimske (goretex). Prve 139, druge 239KM. Đonovi su izdržali, gornjište nije. Pukle su obe maltene na istom mjestu, na pregibu patike sa vanjske strane. I lijeva i desna, na oba para. Nisu izgurale ni jedne godinu dana. Šteta jer su vizuelno sve što tražim od patika.
Sad sam uzeo neke New balance, prvi put taj brend, nosim ih od februara maltene svakodnevni na posao i kao prvog dana su. Cijena nekih 140KM.
Uzeo sam i neke Terrex ljetne, skroz lagane, vidjećemo kako će se ponšati.

Послато са Redmi Note 7 помоћу Тапатока

_________________
Bubi frubi


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Jun 2020, 19:06 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Okt 2008, 12:59
Postovi: 9279
Ja inace jako dugo nosim patike, i samo na jednima mi se desilo da se peta potrosila, potrefio se los model. Na svim ostalim nikad.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Jun 2020, 20:19 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 26 Dec 2015, 15:40
Postovi: 2351
Moj savjet je Mizuno ili Asics. Dugogodišnje iskustvo. Dan danas imam jedne Mizuno koje sam na akciji platio 90KM u Intersport (to je drugi put da sam istu patiku kupio). Koristio sam je samo za trening i trčanje. Imam nekih 500+km pretrčanih u njima i koristim ih dan danas (naravno ne tako aktivno kao prije) Kupljene su davne 2013. godine :D Dvije godine sam im dušu vadio. Danas je to većinom po potrebi (što je na žalost veoma rijetko, ali se drže) Popucalo platno (kiša, snijeg, sunce+godine)

Prije njih sam uvijek koristio Asics. Malo je problematično naći Asics casual patike. Jedne sam uspio kupiti u Juventi. Sve ostale su sportske, što meni i odgovara.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Jun 2020, 21:20 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 29 Apr 2020, 12:25
Postovi: 117
Što se tiče trening+rekreacija u dvorani samo Mizuno, puškom me ne bi natjerali da kupim za dvoranske sportove nešto drugo (ganjao sam stoni tenis 5,6 godina pa eto navika). Trčanje Mizuno i Reebok, casual patike opet Reebok, trenutno nosim neke DMX iz Buzza, štrče malo po izgledu (drugima, mene zabole iskreno) ali su bruku udobne, nisu precijenjene kao Nike&Adidas+ne nosi svaka šuša :)


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Jun 2020, 21:52 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Maj 2010, 09:15
Postovi: 12116
Slažem se za Mizuno i Asics, odlične su patike. Mada, ne bih rekao da nema ništa drugo za dvoranske sportove, ima odličnih patika...
Asics ima legendarne Onitsuka Tiger kao casual patike.

Ja sam baš danas kupio ove, da malo zamijenim ove stare.

Moram priznati da su vrhunske i da su baaaaš udobne!

@despot
Odlične cipele!

_________________
Ciao seljazzi...

Ja nisam uštva iz tvoga društva!

Ovde svaka nova vlast ima nove bogataše, batinaše i robijaše.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Jun 2020, 21:55 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Maj 2016, 13:46
Postovi: 4922
Lokacija: Међу јавом и мед сном
_зока je napisao:
Ja sam imao dvoje Tereex patika zaredom, ljetnje i zimske (goretex). Prve 139, druge 239KM. Đonovi su izdržali, gornjište nije. Pukle su obe maltene na istom mjestu, na pregibu patike sa vanjske strane. I lijeva i desna, na oba para. Nisu izgurale ni jedne godinu dana. Šteta jer su vizuelno sve što tražim od patika.
Sad sam uzeo neke New balance, prvi put taj brend, nosim ih od februara maltene svakodnevni na posao i kao prvog dana su. Cijena nekih 140KM.
Uzeo sam i neke Terrex ljetne, skroz lagane, vidjećemo kako će se ponšati.

Е то ме нервира кад платим патике троцифрено, а оне потрају мало краће од оних са пијаце. :mad:

_________________
prokelj je napisao:
Uskrs je paganski praznik u svrhu velicanja boginje Ishtar koja blage veze sa Isusom nema.

Уметник - онај који умеће.
Pozvao sam u pomoć Boga i đavola, pa ko se prije odazove.
вицо ДАЉЕ РУКЕ ОД БОРЦА!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Jun 2020, 22:05 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Mar 2014, 13:26
Postovi: 8494
_зока je napisao:
Ja sam imao dvoje Tereex patika zaredom, ljetnje i zimske (goretex). Prve 139, druge 239KM. Đonovi su izdržali, gornjište nije. Pukle su obe maltene na istom mjestu, na pregibu patike sa vanjske strane. I lijeva i desna, na oba para. Nisu izgurale ni jedne godinu dana. Šteta jer su vizuelno sve što tražim od patika.
Sad sam uzeo neke New balance, prvi put taj brend, nosim ih od februara maltene svakodnevni na posao i kao prvog dana su. Cijena nekih 140KM.


Kaci teretan.
Tako su meni otišle Nike 2 airmax- 256 jebenih maraka i jedva godinu izdržale! Nikad više!

Skoro probao Adidas Regecide- klasične tene, izgledaju čvrsto, cijena odgovara ali imaju baš preširok đon na prednjem dijelu stopala- ne bih mogao voziti s njima, a da ne zapinjem za papučicu kočnice. Šteta, godinama sam kupovao njihove klasične crne, kožne koje više ne prave- 2 godine izduraju maltene bez skidanja s nogu(jedino ako sam na moru i kada je snijeg do koljena).
Sada nosim Reebok classic leather - udobne za medalju (preporučili konobari), ne znam koliko će izdržati jer nemam nekakav osjećaj über kvalitete (bile 107KM na popustu).


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Jun 2020, 22:08 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Maj 2010, 09:15
Postovi: 12116
Ove Adidas su baš ogavne. Ne znam koji je đavo tim dizajnerima, danas ima baš gomila gadnih patika...

Npr:
https://www.buzzsneakers.com/BIH_ba/pat ... ailwind-iv
https://www.buzzsneakers.com/BIH_ba/pat ... x-720-mesh
https://www.buzzsneakers.com/BIH_ba/pat ... mation-wmn
https://www.buzzsneakers.com/BIH_ba/pat ... atform-eva
https://www.buzzsneakers.com/BIH_ba/pat ... animal-wmn
https://www.buzzsneakers.com/BIH_ba/pat ... -jordan-og

Nije mi jasno ko ovo kupuje??? :pukeleft: :pukeright:

_________________
Ciao seljazzi...

Ja nisam uštva iz tvoga društva!

Ovde svaka nova vlast ima nove bogataše, batinaše i robijaše.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Jun 2020, 22:17 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Maj 2016, 13:46
Postovi: 4922
Lokacija: Међу јавом и мед сном
Па добро, то су женске, па хајд уз неки тренинг као...

_________________
prokelj je napisao:
Uskrs je paganski praznik u svrhu velicanja boginje Ishtar koja blage veze sa Isusom nema.

Уметник - онај који умеће.
Pozvao sam u pomoć Boga i đavola, pa ko se prije odazove.
вицо ДАЉЕ РУКЕ ОД БОРЦА!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Jun 2020, 23:40 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 29 Apr 2020, 12:25
Postovi: 117
Ja sam kupio 3 puta u nizu adidas Top Ten, onu sa plavim crtama i crvenim rubovima kod pete. Tu tenu su prestali da proizvode bog zna zašto, nema je ni na netu ni po radnjama. Onda sam se prešaltao na Reebok Classic i ta patika mi je čak bolje legla jer mi se stopalo blago širi ka gore umjesto da se sužava, a Classic je onako školski ravan i preudoban je, imam 4 para trenutno, što kožnih što platnenih. Air Max je smeće zbog kojeg sam slomio rame, ona patika je totalno neozbiljna po meni i mnogo je nekvalitetna u odnosu na cijenu. Dok sam recimo u inostranstvu kupio Nike AF1 za 70evrića i eno ih 4 pune godine, još ih nekad nosim, super model. Generalno da imam sav novac svijeta teško bih dao za tene kao ovi klinci danas 300+km, više volim da imam 5,6 pari u rotaciji nego da moram jedne sliovati non-stop.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Jun 2020, 06:18 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Feb 2011, 19:13
Postovi: 3118
Ko ih god kupi nece se pokajati ako su orginal. Vidim dosle su i kod nas u prodavnicama.
Imam dva para,noge se odmore u njima.
SlikaSlika


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Jun 2020, 12:38 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 15 Avg 2014, 19:45
Postovi: 199
blaf77 je napisao:
Ja inace jako dugo nosim patike, i samo na jednima mi se desilo da se peta potrosila, potrefio se los model. Na svim ostalim nikad.

Sjećaš li se brendova i cjenovnih rangova?

Castra je napisao:
Ove Adidas su baš ogavne. Ne znam koji je đavo tim dizajnerima, danas ima baš gomila gadnih patika...

Npr:
...

Nije mi jasno ko ovo kupuje??? :pukeleft: :pukeright:

Zanimljivo je što su ružnoća dizajna i cijena direktno povezani.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Jun 2020, 21:36 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 29 Apr 2020, 12:25
Postovi: 117
Castra moje Reebok DMX naginju ka tim sa prvog linka, doduše nisu toliko agresivne i nemaju vazdušni đon jelte. Ali su udobne tene, i ja sam izbjegavao dugo zbog izgleda pa je sad druga pjesma, živ se čovjek na sve navikne i sad mi se sve više sviđaju kako vrijeme prolazi haha :) Ostali linkovi su kritični tho.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Jun 2020, 21:57 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Nov 2006, 13:12
Postovi: 11323
Lokacija: PL / BL
Kad smo kod dizajna i cijene - neki dan sam dobio ovakve:
Slika
Da ne ulazim u detalje kako i zašto ;) Da su kvalitetne i udobne - jesu. Da bi ih kupio - ne bih nikada. Pogotovo za 100€ :oops:

_________________
Zovem se Miroslav i pravim igračke.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Jun 2020, 22:38 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Mar 2014, 13:26
Postovi: 8494
Normalna patika al boje- nekoga je prebacilo.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 478 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 20, 21, 22, 23, 24  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 9 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs