banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 28 Mar 2024, 11:45

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 49 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3
Autoru Poruka
PostPoslato: 02 Maj 2019, 21:21 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Jun 2011, 21:22
Postovi: 16725
Lokacija: У близини Обрен Вакуфа
Ronaldo je napisao:
E drago mi je da si tu, dobri moj Bošnjo. Možeš li mi reći ukratko da li je po tvom mišljenju 02.05.1992. u Sarajevu JNA prva napala ili je bila napadnuta? I kad si već tu, šta misliš zašto Bošnjaci ne žele da priznaju zločine nad Srbima u Sarajevu? Kako očekuju da Srbi priznaju genocid, ako oni ne žele nešto što je evidentno?

Има'л сад да ти нешто евентуално није јасно? :lol:

_________________
Зарада на интернету (Јесте, ја сам админ) :) Najbolji Forex brokeri
Čiča iz Rogače je napisao:
Kad pobjedimo Doboj ćemo nazvati Obren Vakuf,usprkos tebi i Vulićki
Vladimir RUS je napisao:
Na RTRS-u kazu 8000, a na Nezavisnim hiljade. :D
Dok je bilo uzivo, na RTRS-u i ATV-u nista. Zato ide live kada se otvara hidroelektrana od 42 miliona KM koja uz to zaposljava tj. bice uposleno 40-ak radnika. Milion KM po radnom mjestu.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 02 Maj 2019, 21:30 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Jul 2018, 09:54
Postovi: 481
Sad mi je sve kristalno jasno. :iconbiggrin:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 02 Maj 2019, 21:42 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Jun 2011, 21:22
Postovi: 16725
Lokacija: У близини Обрен Вакуфа
Е мЛого ми је мило ем драго. :)

За разлику од мулти-култи/илахије-касиде екипе, мени ево рецимо није проблем да кажем да се у Сребреници деси злочин кад су побијени ратни зароибљеници, но међутим нико не може да ме убиједи након свега, да није требало да их се много више побије. Много, али много више.

Толико о томе. :evil3:

_________________
Зарада на интернету (Јесте, ја сам админ) :) Najbolji Forex brokeri
Čiča iz Rogače je napisao:
Kad pobjedimo Doboj ćemo nazvati Obren Vakuf,usprkos tebi i Vulićki
Vladimir RUS je napisao:
Na RTRS-u kazu 8000, a na Nezavisnim hiljade. :D
Dok je bilo uzivo, na RTRS-u i ATV-u nista. Zato ide live kada se otvara hidroelektrana od 42 miliona KM koja uz to zaposljava tj. bice uposleno 40-ak radnika. Milion KM po radnom mjestu.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 02 Maj 2019, 21:49 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Maj 2010, 21:21
Postovi: 9165
ERROR je napisao:
Ronaldo je napisao:
Ma viđoh poslije, ali ne kontam koga loži ovde, niđe Bošnjaka na mapi. A i tema mi nije za sprdancije.


Slabo ti ide citanje mape Ja cistokrvni "turcin" bar 5 koljena unazad 8)



sinip je napisao:
ERROR je napisao:
Ma sve je to isto govno u 10 deka. Svako od nas voli da slusa kako smo fini, pravedni i dobri, dok su uvijek oni drugi ruzni prljavi i zli.

Нисмо ми фини, ни близу, али хин очигледно нисмо довољно побили. Ниш' научили нису...


E, kolega moj dobri, oto ce vidis u sledecem poluvremenu , inshallah ;) P.S. Ovo pricam kako masa razmislja, tj chopor - ne ja.
A masa je mama? Pa postoji tata da je jebe ;-) insallah i tebi. Kažu da napadači moraju imati za neki uspjeh makar 4 do 5 naspram 1. Živi bili pa vidjeli...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 02 Maj 2019, 23:13 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Jul 2009, 13:22
Postovi: 5018
Lokacija: Banja Luka
Alkibijad Dajguz V je napisao:
Kako kad je peru češće nego kauri

Slika

_________________
Eins, zwei, eins, zwei build an empire, very Prussian!
Exhaust gasses go into the turbocharger and spin it, witchcraft happens, and you go faster.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 03 Maj 2019, 05:29 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 39396
Lokacija: Месечева икра
sinip je napisao:
но међутим нико не може да ме убиједи након свега, да није требало да их се много више побије. Много, али много више.

Толико о томе. :evil3:


O čemu pričaš? Šta bi postigao? Više zle krvi, produbio mržnju?

Послато са Lenovo K33a48 уз помоћ Тапатока

_________________
Bubi frubi


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 06 Maj 2019, 10:50 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Okt 2015, 17:40
Postovi: 4515
Ronaldo je napisao:


http://www.bunarblog.com/u-paklu-skenderije/?script=lat

Imaš ovde opširno, ukoliko te ne mrzi da čitaš.


Jako mučno za čitati.


Citiraj:
Svi koji su imali ,,Motorole“ tog trenutka mogli su čuti potresne reči kojima se opraštao od ovog sveta: ,,Pozdravite mi porodicu…čuvajte ih i pomažite…pozdravite sve moje drugove…recite Kukanjcu da smo izginuli džabe…i neka razruši Sarajevo jer se sa ovakvim dželatima ne može drugačije…“. Glamočić ga je poslednji put video kada je izranjavan puzao preko Ajfelovog mosta na drugu stranu.


Citiraj:
I pored više pokušaja iz JNA da se tela ubijenih na Skenderiji i okolnim ulicama pokupe, muslimani nisu to dozvoljavali. Ugljenisana tela prikazivana su danima na svim svetskim televizijama, većinom uz komentar TV Sarajeva da su diverzanti krenuli da zauzmu Predsedništvo BiH, a da se narod spontano organizovao i sa lovačkim naoružanjem branio svoj suverenitet.


Citiraj:
Do tog datuma stariji vodnik Perica Dimitrijević je sa trinaest vojnika diverzantskog odreda odbijao napade na bolnicu, dok je u isto vreme Ejup Ganić na TV Sarajevo izjavljivao kako je ,,Vojna bolnica žestoko pobunjeničko uporište sa 80-90 specijalaca“. Diverzante iz Vojne bolnice u Lukavici dočekao je general Mladić i svakom pojedinačno čestitao na hrabrosti, rekavši im da će osvetiti nastradale drugove. Za to vreme sa strane je nezainteresovano stajao general Kukanjac, koji se diverzantima nije ni obratio.


Citiraj:
Tokom boravka u bolnici Koševo kod Pejića se jednog dana pojavio čovek iz susedne sobe koga su zvali Mujo.
– Milanče, dođi kod mene-rekao mu je.
– Zašto?-upitao je Pejić.
– Dođi, dođi, imam nešto da ti kažem.
Pejić se, iako još rovit, prebacio kod ovoga u sobu, gde mu je rekao da legne u jedan od praznih kreveta. Bilo mu je čudno, ali je poslušao. Posle nekog vremena pojavila su se dva čoveka u belim mantilima. Prvo su ušla u sobu gde je bio Pejić, a posle u sobu kod Muje.
– Gde je ovaj?-pitali su Muju za Pejića.
– Ne znam, otišao, valjda je pušten.
– A ovaj, je l’ naš?-pitao je jedan pokazujući na Pejića.
– Jeste, naš, naš.
Kada su se okrenuli i otišli Muja se obrati Pejiću:
– Milanče, sad sam ti spasio život.
Kasnije mu je rekao da su tada ubili nekoliko ranjenih vojnika u bolnici.



Citiraj:
Priča o državi koja je izdala svoju vojsku i nesposobnosti vojnog vrha da to shvati. Priča o herojskom otporu petnaestorice pripadnika DOd-a višestruko nadmoćnijem neprijatelju (Ekrem Lekić je rekao Milanu Pejiću da ih je u zasedi čekalo oko 2000 ljudi, što je odnos 133:1). Priča o prijateljstvu i požrtvovanju među vojnicima koji su ginuli jedan za drugog. Priča o nečoveštvu i beščašću gde su se mrtvi ponovo ubijali i ponižavali. Priča o besmislu rata gde te musliman ranjava, Musliman spasava (komandir BOV-a kojim su evakuisani Matić, Lazukić i Nikolić bio je stv.Šaban) i Musliman operiše (doktor u Vojnoj bolnici). Otuda i razlika u malim i velikim slovima. Priča o lažima koje se o ovom događaju pronose 25 godina…

Ipak, prvenstveno, ovo je deo priče o ratnom zločinu za koji niko nije odgovarao, u sudskim spisima nazvanim ,,Slučaj Dobrovoljačka“.

_________________
Definiši mizoginiju i onda je upakuj sa neshvatanjem načina fukcionisanja medija, i eto ti Foruma.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Apr 2021, 11:30 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 39396
Lokacija: Месечева икра
Citiraj:
U njemu se navodi, kako prenose "Novosti" da je u Sarajevu tokom rata u BiH ubijeno oko 3.000 srpskih civila, a 1.700 ih je teško ranjeno.

Komisija, koja je formirana po nalogu Vlade Republike Srpske, konstatuje da dve trećine mrtvih i ranjenih nisu imale veze s ratnim dejstvima, već sa zločinačkim delima.

Citiraj:
U Sarajevu je bilo 211 logora i mesta zatočenja Srba. Na hiljade ih je zatvoreno bez jasnog povoda, a zatvorenici su pretrpeli najteže nasilje, isključivo zbog nacionalnosti", navodi se u rezimeu.

https://www.b92.net/info/vesti/index.ph ... id=1843550

Izvještaj na 1250 strana https://www.incomfis-sarajevo.org/report/

_________________
Bubi frubi


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 12 Dec 2021, 09:29 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Jul 2018, 09:54
Postovi: 481
Tek su ih sad počeli hapsiti...


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 49 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 7 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs