banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 16 Apr 2024, 07:40

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 673 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 28 Apr 2017, 07:14 
OffLine
Bič božji
Bič božji

Pridružio se: 17 Jun 2010, 18:47
Postovi: 12643
Lokacija: BANJA LUKA R.SRPSKA
Zaboravio sam staviti znak pitanja :lol:

_________________
ZATO ŠTO JE NAŠ I ZATO ŠTO JE JEDINI...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 28 Apr 2017, 08:08 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Jun 2015, 20:56
Postovi: 4175
Чекајте, могуће да ћу испасти глуп, а и у македонску политику се разумијем као Мара у крив курац, али зар нису Македонци, а не Шиптари, упали у скупштину?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 28 Apr 2017, 08:21 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2005, 18:06
Postovi: 36395
Prethodno su Albanci preuzeli upravljanje Skupstinom na neregularan nacin. Nesto poput Bosnjaka kada su odlucili o referendumu od nezavisnosti 1992.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 28 Apr 2017, 08:58 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Maj 2010, 12:19
Postovi: 10250
Ovo mi lici na ukrajinu i majdan u nastajanju... Samo sto su tamo prozapadni-eu simpatizeri rusili izabranu vlast nakon izbora i u tome uspjeli na kraju. Rezultat, raspad zemlje, gradjanski rat, cao krim, cao istok!

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 28 Apr 2017, 09:15 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Jun 2015, 20:56
Postovi: 4175
The_new_Statesman je napisao:
Prethodno su Albanci preuzeli upravljanje Skupstinom na neregularan nacin.

Тај дио ми није јасан и не могу се одредити. Једни кажу легално, други не.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 28 Apr 2017, 09:22 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Okt 2010, 15:52
Postovi: 16752
Вријеме је да Македонци у својој држави покажу зубе.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 28 Apr 2017, 10:22 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2005, 18:06
Postovi: 36395
Владимир je napisao:
The_new_Statesman je napisao:
Prethodno su Albanci preuzeli upravljanje Skupstinom na neregularan nacin.

Тај дио ми није јасан и не могу се одредити. Једни кажу легално, други не.


Pa ako je sjednica zavrsena onda je zavrsena. Ne mozes uzurpirati tudja ovlastenja zato sto ti mislis da si uvredjen i povredjen Sojicu.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 28 Apr 2017, 11:12 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
Neće biti rata...ovo je zadnji i očajnički potez Gruevskog da plaćenim razbijačima,kriminalcima,paravojskom i navijačima,svoju guzicu spase zatvora za kriminal.

bar meni miriše na to,a ne na rat...tj,bar zasad.....a slušam od sinoć izjave i komentare na svim mogućim medijima i portalima.

Šta će biti u budućnosti,i nakoji način će Albanci poduvati i u Srbiji (Kosovo,Preševska Dolina,Metohija),Crnoj Gori,Makedoniji,ne znam...ali znam da hoće...preslabi su vojno,a previše se kurče što bi rekao barkley :D ...Neće uvijek Uncle Sam biti jedini gazda i svjetski šerif da ih brani.

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Poslednji put menjao Schlager dana 28 Apr 2017, 11:18, izmenjena samo jedanput

Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 28 Apr 2017, 11:18 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Mar 2014, 13:26
Postovi: 8503
Neće im biti ništa dok je NATO zaleđina.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 28 Apr 2017, 11:20 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
Tako sam i kazo,što bi rekao Šojić :D

Doduše,nisi mogao vidjeti jer sam editovao post,kako bih pojasnio šta trenutno Šiptare drži iznad vode...kakav natalitet ,mafija i dijaspora...Oni su jedan veliki q i za Srbiju samu,a kamoli ako ovako nastave da se kurče i svima u okruženju zabijaju prst u oko.

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 28 Apr 2017, 12:47 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Avg 2015, 18:05
Postovi: 5166
Trebali bi Makedonci uložiti protestnu notu,kao Srbijanci za Ramu.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 28 Apr 2017, 13:22 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Mar 2014, 13:26
Postovi: 8503
Šlager,
Sada ti je ok post.
Rusima treba još 2-3 godine da dignu vojsku na nekakav normalan nivo za svjetsku silu. Onda možemo očekivati slabljenje NATO uticaja(ako sve bude kako treba).
Kina takođe mahnito radi na jačanju vojske(posebno mornarice) ali oni su posebna sorta.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 28 Apr 2017, 14:36 
http://novi.ba/clanak/129066/tenzije-ra ... d-albanaca


Vrh
  
 
PostPoslato: 28 Apr 2017, 14:42 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
navijaci ? 8) ..izgleda da sam dobro detektovao i dobar zakljucak izveo iscitavajuci portale 8)

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 28 Apr 2017, 14:43 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Jan 2007, 16:38
Postovi: 23484
Rame uz rame sa VMRO-HOS-HSP-ovcima :) Da je ovo istina, pobili bi se prvo međusobno.

_________________
Rad je od čovjeka napravio roba, neradu smo odani sve do groba.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 28 Apr 2017, 14:57 
OffLine
Bič božji
Bič božji

Pridružio se: 17 Jun 2010, 18:47
Postovi: 12643
Lokacija: BANJA LUKA R.SRPSKA
Schlager je napisao:
navijaci ? 8) ..izgleda da sam dobro detektovao i dobar zakljucak izveo iscitavajuci portale 8)

Sinoc kaze da je ispred Sobranja vise od 50k ljudi, kontam da nema toliko navijaca u Makedoniji... :lol:

_________________
ZATO ŠTO JE NAŠ I ZATO ŠTO JE JEDINI...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 28 Apr 2017, 14:59 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Dec 2012, 01:06
Postovi: 4058
Za totalu dominaciju na Balkanu i preuzimanje ostalih koji jos nisu pod kontrolom Evroatlanskog stita i NATO ostali su jos jedino nerijesene Makedonija i Srbija.

Na cijelu epizodu u Makedoniji treba gledat sire.
Albanci su najkorisnija i najpogodnija grupa na Balkanu koja se moze upotrebit i upotrebljavala se za postizanje Americki ciljeva u ovom regionu decenijama.

Grci,Bugari,Rumuni,Crnogorci svi su nekako rijesili svoja potrazivanja i nisu problematicni ostaju Albanci. Albanci koji jos od zavrsetka 2sv.rata predstavljaju odlican materijal. Prvo su bili glavna poluga u rusenju bivse Juge prije nego su im se pridruzili ostali.
Sad je "Finale Kupa" prilika samo takva, plus sudija na terenu je njihov covjek! Penal kad pozelis. :)

Naravno da imaju veli kredit kod gazde koji ih drzi na uzdi. Zasto ne iskoristit taj kredit i istorijsku priliku.
Ameri ce Albance podrzavat cijelo vrijeme dok ne zasjednu kompletno na Balkanu onda ce ih pustit niz vodu.
Albanci znaju da im vrijeme istice ali sad su u naponu da uzmu sto vise i to upravo rade. Svoje ciljeve ce ostvarit na racun Srbije, Makedonije i Crne gore koje su nejedinstvene i ne bas u prijateljskom zagrljaju. Nekad bi se ovom smijali!! :wink:



Sta ce dalje biti? Evroatlanske integracije i NATO nece stati dok na Balkan ne preuzme kompletno i apsolutno
Neko spominje rat.
U Makedoniji nema ko da vodi rat protiv Albanaca tj Amera jer druga strana nema podrsku iz vana fizicku i konkretnu. U stvari Makednoci su toliko slabi u ovoj semi i lose stoje da mogu kompletno nestati. Oni i nisu neka bitna druga strana da bi mogli da se zastite ili da ostvare neka svoja prava. Makedonci gube.

Nama tu rata. Jer nema baze za neki otpor dugotrajni ili jaci koji bi mogo zaustavit drugu stranu.

U Ukrajini je bila i jos uvijek je Rusija protiv teza. u SAO Krajini je bila do nekog vremena Srbija kao bekap. U Sjevernoj Koreji je moguc rat koji moze da traje jer Sjeverna Koreja ima bekap od Kine i Rusije.

Koga imaju Makedonci?

Znaci malo talasanje je moguce . Puc tu puc tamo malo krvi, desetak - stotinjka mrtvih i na kraju zavodjenje reda i mira. Poslije toga clanstvo u NATO a poslije toga ajmo dalje na Srbiju da se zavrsi. :)

_________________
Jer prijatelje stječemo
ne dobro od njih primajući,
nego dobro im čineći.
Iz govora Perikla poginulim vojnicima.


Poslednji put menjao Brale001 dana 28 Apr 2017, 15:03, izmenjena 2 puta

Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 28 Apr 2017, 15:00 
Schlager je napisao:
navijaci ? 8) ..izgleda da sam dobro detektovao i dobar zakljucak izveo iscitavajuci portale 8)


procitah komentare par makedonaca i kazu ono sto i ti, gruevski hoce nemire da bi sacuvao svoje dupe od zatvora


Vrh
  
 
PostPoslato: 28 Apr 2017, 15:04 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Jan 2007, 16:38
Postovi: 23484
Nema Makedoniji u NATO dok ne promjene naziv države.

_________________
Rad je od čovjeka napravio roba, neradu smo odani sve do groba.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 28 Apr 2017, 15:05 
OffLine
Bič božji
Bič božji

Pridružio se: 17 Jun 2010, 18:47
Postovi: 12643
Lokacija: BANJA LUKA R.SRPSKA
Milan je napisao:
Schlager je napisao:
navijaci ? 8) ..izgleda da sam dobro detektovao i dobar zakljucak izveo iscitavajuci portale 8)


procitah komentare par makedonaca i kazu ono sto i ti, gruevski hoce nemire da bi sacuvao svoje dupe od zatvora

To mi lici na komentare Sipaka, jer ovo samo njima ide na mlin, imaju predsjednika parlamenta, sada ce se predshednik oglasiti da je ovo neustavno, onda ce na ulice izaci Siptari, pa ce biti HELJP AMERIKA, ugrozena su nam prava, hocemo svoj jezik i onda dalji slijed stvari znamo, druga mirnija opcija je da se Makedonci pospu pepelom i da puste da im Siptari mirno i dostojanstveno razvale drzavu...

_________________
ZATO ŠTO JE NAŠ I ZATO ŠTO JE JEDINI...


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 673 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 3 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs