banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 29 Mar 2024, 13:21

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 889 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 45  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 21 Apr 2010, 00:13 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Avg 2007, 14:39
Postovi: 39514
Lokacija: Vostok Station, Antarctica
I da nije bilo amera evropa bi bila manje srusena :D


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Apr 2010, 06:24 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Apr 2009, 11:18
Postovi: 3211
Hertzog je napisao:
The_new_Statesman je napisao:
Rado?!? Rado ti ides u zatvor :) Da taj ''turizam'' prolazi, grad bi bio pun bjelosvjetskih neonacista, a ovako...

On je tema o kojoj se eventualno prica u cetiri zida, sa ne bas previse usiju.

A u ta cetiri zida, da li ljudi pricaju pozitivno, neutralno ili negativno o njemu.... Verovatno si imao priliku da pricas sa mestanima na tu temu, pa me zanima kakav je odnos po pitanju te teme... U kakvom je odnosu vecina gradjana



a i ti pitas svasta Hertzo...pa profesor je glavni predstavnik Balkana u njihovoj zajednici a Hristov mu je desna ruka za regrutaciju mladih clanova :lol:

_________________
V@nja je rekao da mogu da vas za*ebavam............. ko izda p*zda


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Apr 2010, 10:03 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Dec 2006, 11:40
Postovi: 19110
Lokacija: Mare Tranquillitatis
Ma kakav Hićo, Napoleon je bio faca, a tek njegov konj Marengo! E kakav je to junak bio! :confused4:

_________________
Slika SlikaKultne teme banjaluka foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Apr 2010, 10:05 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Jul 2009, 13:59
Postovi: 676
Talija je napisao:
Ma kakav Hićo, Napoleon je bio faca, a tek njegov konj Marengo! E kakav je to junak bio! :confused4:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Apr 2010, 19:17 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Feb 2008, 21:55
Postovi: 3179
Poznato je da Adolf nije imao vlastitu djecu, ali potomci porodice, (djeca njegovog brata Aloisa) žive i danas u USA. Riječ je o tri sina koji žive inkognito, pod drugim prezimenom i nikad se nisu ženili. Izgleda da su odlučili da se loza ugasi. Mislim da čine uslugu sami sebi i čovječanstvu.

_________________
Lično više volim strat,
jer mi leži takav vrat...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Apr 2010, 19:42 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 02 Dec 2009, 11:50
Postovi: 1031
Hertzog je napisao:
Pa greska je samo u tome sto je hteo previse... Mogao se zadrzati u nekim normalnim okvirima i izaci iz rata kao pobednik..

Mogao je pobjediti jedino usrane francuze, ostali evropljani su mu se ili predali bez borbe, a u većini mu se pridružili, ustvari i francuzi su se predali maltene bez borbe, ali zato engleze i amerikance nije mogao poraziti nikad čak ni jednu bitku protiv njih nije dobio, sve da i nije napao ruse ishod rata bi vjerovatno bio isti, tj. hićo bi ga popušio, eventualno bi rat trajao koji mjesec duže.

_________________
where's the party?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Apr 2010, 20:16 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Jun 2009, 09:41
Postovi: 3657
Lokacija: House of Pejin
Hertzog je napisao:
superhik je napisao:
Svaki pravi nijemac može samo da se ponosi Hitlerom.

Mogu da se slozim sa tobom, a iz sledece cinjenice: To je period kada je nemacka bila na vrhuncu moci u svojoj istoriji... Covek je bukvalno iz nicega stvorio svetsku silu... U vreme dok on nije dosao na vlast vise je vreio toalet papir nego nemacka marka...

@Winston... Meni je fascinantno da je mesto u argentini gde je Mengele nastavio da zivi dobilo nekoliko generacija blizanaca plave kose i plavih ociju... Ako se uzme u obzir da je u argentini sve moguce osim toga... Covek je jednostavno na kraju izveo genetski eksperiment i promenio strukturu gena u tom mestu... Sa medicinske strane stvarno fascinantno iako je jedan od najludjih lekara u istoriji medicine


prvo sam mislio da se zajebavas na zajebanciju superhika, a onda sam procitao pocetak teme... "najvecua licnost blala...za zajebanciju je ipak potreban apstrakni dio mozga a ti nemas ni onaj drugi, jer da imas i gram nebi LUPAO ovakve beslovesne gluposti.

_________________
Ne idem više u školu, idem samo u džamiju i na igranke.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Apr 2010, 20:23 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Jun 2009, 09:41
Postovi: 3657
Lokacija: House of Pejin
Da ne bude da pravim diskriminaciju, isto se odnosi i na Tashka 8)

_________________
Ne idem više u školu, idem samo u džamiju i na igranke.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Apr 2010, 20:42 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 02 Dec 2009, 11:50
Postovi: 1031
Frisky_Dingo je napisao:
Da ne bude da pravim diskriminaciju, isto se odnosi i na Tashka 8)

Jesi li primjetio da se Tashko uvijek i u svemu slaže tj. nalazi zajedničku misao sa svim moderatorima :lol: miijau, miiijau :cat:

_________________
where's the party?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Apr 2010, 20:49 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Sep 2006, 09:31
Postovi: 2209
mary juana je napisao:
Hertzog je napisao:
Pa greska je samo u tome sto je hteo previse... Mogao se zadrzati u nekim normalnim okvirima i izaci iz rata kao pobednik..

Mogao je pobjediti jedino usrane francuze, ostali evropljani su mu se ili predali bez borbe, a u većini mu se pridružili, ustvari i francuzi su se predali maltene bez borbe, ali zato engleze i amerikance nije mogao poraziti nikad čak ni jednu bitku protiv njih nije dobio, sve da i nije napao ruse ishod rata bi vjerovatno bio isti, tj. hićo bi ga popušio, eventualno bi rat trajao koji mjesec duže.


Ne lupaj Tita ti, citaj malo knjige, pa vidi o cemu ja....

Sto se tice Evrope, poznata je stvar da ih je Hico uzeo na foru, uveo nove nacine ratovanja, i imao ogromnu prednost u inovativnoj tehnici na pocetku....
Englezi su ga se medju prvima napushili na sjeveru Francuske kad im je Hico ipak casno ostavio otvor za povlacenje kuci...
Sto se tice bitaka, masu puta su se svabe, pogotovo u borbama s jenkijima pokazali boljim, te je prevagu na kraju uvijek odnosilo to sto su Ameri imali neogranicene rezerve, kako u ljudstvu, tako u tehnici i svem ostalom....
Hitlera je samo sjebo njegov pakash, koji mu je zinuo previse.
Da nije napao Ruse i Engleze, te proglasio rat Americi(iz solidarnosti s Japanom), danas bi mi ovdje pisali na njemackom.

_________________
Da se pitalo većinu, još bismo bili na istom baobabu u Africi, jahali grane i krezavo se smijali onoj budali s vizijom što je sišla dolje, umislivši da može hodati na dvije noge i polugom zatući mamuta...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Apr 2010, 21:03 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 39396
Lokacija: Месечева икра
Hertzog je napisao:
@ Hpa samim tim i veliki kapital koji su drzali jevreji je vracen u ruke drzave,

Meni je od cijele diskusije ovaj boldovani dio najinteresantniji.....Vraćen????

_________________
Bubi frubi


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Apr 2010, 21:06 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Sep 2006, 09:31
Postovi: 2209
_zoka je napisao:
Hertzog je napisao:
@ Hpa samim tim i veliki kapital koji su drzali jevreji je vracen u ruke drzave,

Meni je od cijele diskusije ovaj boldovani dio najinteresantniji.....Vraćen????


Mozda se Herc slaze s Hicom u vezi teorija o zidovskoj zavjeri protiv njemackog naroda... :lol:

_________________
Da se pitalo većinu, još bismo bili na istom baobabu u Africi, jahali grane i krezavo se smijali onoj budali s vizijom što je sišla dolje, umislivši da može hodati na dvije noge i polugom zatući mamuta...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Apr 2010, 21:30 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Jul 2009, 13:59
Postovi: 676
ERROR je napisao:
Da nije napao Ruse i Engleze, te proglasio rat Americi(iz solidarnosti s Japanom), danas bi mi ovdje pisali na njemackom.

Nije mi jasno error jel ti zao ili sta? Mislim mozda bi ti volio vise da mi svi umjesto srpskog pricamo i pisemo njemacki...mahh....ti mozda da ali ja NE....entschuldigung....nein.
Ja sam sretan sto je da ludjacka ideja propala, i sto su hico&Co. izgubili rat!!!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Apr 2010, 21:43 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Sep 2006, 09:31
Postovi: 2209
crni_bl je napisao:
ERROR je napisao:
Da nije napao Ruse i Engleze, te proglasio rat Americi(iz solidarnosti s Japanom), danas bi mi ovdje pisali na njemackom.

Nije mi jasno error jel ti zao ili sta? Mislim mozda bi ti volio vise da mi svi umjesto srpskog pricamo i pisemo njemacki...mahh....ti mozda da ali ja NE....entschuldigung....nein.
Ja sam sretan sto je da ludjacka ideja propala, i sto su hico&Co. izgubili rat!!!


I ja.
Otkud ti to da je meni zao? Ja samo raspolazem nekim saznanjima o wwII, te navodim istorijske cinjenice, bez emocija, valjda je tema...

_________________
Da se pitalo većinu, još bismo bili na istom baobabu u Africi, jahali grane i krezavo se smijali onoj budali s vizijom što je sišla dolje, umislivši da može hodati na dvije noge i polugom zatući mamuta...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Apr 2010, 21:53 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11 Dec 2007, 17:26
Postovi: 5046
Lokacija: Banana Republic
crni_bl je napisao:
ERROR je napisao:
Da nije napao Ruse i Engleze, te proglasio rat Americi(iz solidarnosti s Japanom), danas bi mi ovdje pisali na njemackom.

Nije mi jasno error jel ti zao ili sta? Mislim mozda bi ti volio vise da mi svi umjesto srpskog pricamo i pisemo njemacki...mahh....ti mozda da ali ja NE....entschuldigung....nein.
Ja sam sretan sto je da ludjacka ideja propala, i sto su hico&Co. izgubili rat!!!

da je hitler uspio u svome naumu, nas danas ovde ne bi bilo jer bi nas sve potamanili ustase a i oni bi pomogli u tome sigurno. ne bi mi imali priliku da progovorimo njemacki.
da ameri nisu usli u rat, cisto sumnjam da bi se evropa tako lako oslobodila, tj. vjerujem da ne bi za dugo godina. englezi su bili bespomocni, cak su im ameri slali humanitarnu pomoc, sigurno da je tu bilo i naoruzanja. francusku je osvojio preko noci, a o ostatku evrope ne treba ni pricati. jednostavno je usao spreman u rat, dok je ostatak evrope bio spustenih gaca i sa rukama u vis. kao sto sam rekao i ranije, covjek je bio bolestan i htio je da dokrajci ruse prije nego sto rikne, pa se tu malo zajebao.

_________________
I'm Winston Wolfe. I solve problems.
http://www.youtube.com/watch?v=X-7H5rX77P4
Елвисе, иди матерет' пробуш' им гуму.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Apr 2010, 22:00 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Jun 2009, 09:41
Postovi: 3657
Lokacija: House of Pejin
ERROR, u teoriji postoji nesto sto se zove "preventivni napad" Staljin je planirao da napadne njega, a on nije imao izbora nego da prvi napadne.
Prakticno 43. rat je bio gotov, i sve se svodilo na to ko ce prije doci do Berlina, zato su se ameri
i organizovali Normandiju, ne da pomognu "saveznicima" vec da sprijece ruse u proboju na zapad i zauzmu sto vise teritorije.

_________________
Ne idem više u školu, idem samo u džamiju i na igranke.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Apr 2010, 22:05 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Jul 2009, 13:59
Postovi: 676
ERROR je napisao:
crni_bl je napisao:
ERROR je napisao:
Da nije napao Ruse i Engleze, te proglasio rat Americi(iz solidarnosti s Japanom), danas bi mi ovdje pisali na njemackom.

Nije mi jasno error jel ti zao ili sta? Mislim mozda bi ti volio vise da mi svi umjesto srpskog pricamo i pisemo njemacki...mahh....ti mozda da ali ja NE....entschuldigung....nein.
Ja sam sretan sto je da ludjacka ideja propala, i sto su hico&Co. izgubili rat!!!


I ja.
Otkud ti to da je meni zao? Ja samo raspolazem nekim saznanjima o wwII, te navodim istorijske cinjenice, bez emocija, valjda je tema...

ucinilo mi se u tvom postu da ti je kao zao....

Meni nije samo jasna jedna stvar...kako neki srbin moze uopste da uvelicava hicine ideje....?...pa zna se sta je on mislio o srbima.... :roll: :roll: :roll: ....zato se slazem sa winstonom da nas nebi uopste bilo da je taj paksu dobio rat...
ovo pisem jer sam imao prilike da raspravljam sa ogranicenim ljudima koji su uvelicavali hicu i njegove ideje i to sta bi bilo kad bi bilo da je on dobio rat... :confused2: :confused2: :confused2: ....govoreci mi kako su svabe precizni,kako su radnici, kaklo su sila i eto da je on pobjedio i mi bi bili takvi.... :angry1: :angry1:

a haaaa....malo morgen


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Apr 2010, 22:11 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 39396
Lokacija: Месечева икра
WinstonWolfe je napisao:
kao sto sam rekao i ranije, covjek je bio bolestan i htio je da dokrajci ruse prije nego sto rikne, pa se tu malo zajebao.

Jeste bio bolestan al' u glavu..... :roll: ...Čekao je jun da napadne Ruse,da pokaže da je bolji od Napoleona,a sj3bala ga je ista stvar.....ruska zima....

_________________
Bubi frubi


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Apr 2010, 22:24 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11 Dec 2007, 17:26
Postovi: 5046
Lokacija: Banana Republic
on je vjerovatno imao Parkinsona. i to znatno ranije prije rata. a to ga je onda dovelo do toga da pravi iracionalne poteze.

_________________
I'm Winston Wolfe. I solve problems.
http://www.youtube.com/watch?v=X-7H5rX77P4
Елвисе, иди матерет' пробуш' им гуму.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Apr 2010, 22:26 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Sep 2006, 09:31
Postovi: 2209
Frisky_Dingo je napisao:
ERROR, u teoriji postoji nesto sto se zove "preventivni napad" Staljin je planirao da napadne njega, a on nije imao izbora nego da prvi napadne.
Prakticno 43. rat je bio gotov, i sve se svodilo na to ko ce prije doci do Berlina, zato su se ameri
i organizovali Normandiju, ne da pomognu "saveznicima" vec da sprijece ruse u proboju na zapad i zauzmu sto vise teritorije.


Tacno je da se Hitler bojao Staljina, ali cisto sumnjam da bi ga u neko dogledno vrijeme Staljin zaista i napao. Prvo, on je sa istim imao dogovor o nenapadanju, talove oko Poljske, te da je Staljin bio nesto spreman, ne bi ga ovaj uspjeo iznenaditi i stjerati do Staljingrada.
Takodje, da ovo gore stoji, zar bi zapadnjaci slali Staljinu opremu i veliku kolicinu motorizacije za ispomoc?
Naravno, trke je kasnije bilo, ali su po dogovoru, na kraju Ameri stali na domak Berlina, prepustivsi Rusima slavu i ogromne gubitke...

_________________
Da se pitalo većinu, još bismo bili na istom baobabu u Africi, jahali grane i krezavo se smijali onoj budali s vizijom što je sišla dolje, umislivši da može hodati na dvije noge i polugom zatući mamuta...


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 889 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 45  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 7 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs