banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 25 Apr 2024, 01:48

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 49 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3
Autoru Poruka
PostPoslato: 04 Jul 2014, 07:22 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Apr 2011, 16:14
Postovi: 3930
Lokacija: Fabrika teškog naoružanja ' Milovan Đilas'
drugrankovic je napisao:
Silvio Dante je napisao:
Зашто ми је обрисан пост да су становници Никшића већински просрпски оријентисани, када је то једноставно тачно?

Исто важи и за нпр. Херцег Нови.

Другачије је већ Цетиње нпр.




nikšić je najsrpskiji grad crne gore a što se dijalekta tiče uvek se govorilo da najčistije govore srpski bez primesa...



nikšićani su i najzajebaniji taj grad je uvek izazivao respekt i podguzne muve podgoričke i cetinjske od nejga nadaleko zaziru...


ubedljivo najjači i najkuražniji su nikšićani i najčestitiji...


Ne znam na osnovu cega zakljucujes da je Niksic najsrpskiji grad u CG, kad je na popisima u njemu oko 27-28 posto Srba i skoro 70 posto nacionalnih Crnogoraca plus ostali, i to u Niksicu koji je nekad bio dio Hercegovine i do kraja 19 vijeka nije imao veze sa CG. Toliko o postenju , odnosno mentalitetu i tzv. kurcenju.Ako cemo gledati realno najsrpskiji gradovi ( posto su u njima vecina Srbi naravno ) su Pljevlja , Herceg Novi i Berane, pa onda dolaze svi ostali.

_________________
Nema pregovora sa onima kojima je republika spekulacija, a revolucija zanat !


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 04 Jul 2014, 08:00 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 01 Jul 2014, 17:48
Postovi: 58
zato što sam iz crne gore i što sam često tamo i mnogo poznajem ljudi da kažem eto crnogorskog roda,a isto tako o nikšiću znaju i svi u crnj gori... te procente neću komentarisati... jer nisu istiniti kako si ih naveo...


da nikšić je srpski grad i mentalitet je sasvim drugačiji od podgoričkih baraba ili cetinjskih gnjida... opet čast izuzetcima naravno, ali nikšić je neka druga priča... podgoričani ga nazivaju teksas, ali taj nadimak je u stvari što tamo nema cile mile...


porazgovaraj sa crnogorcima o nikšiću pa će ti sve biti jasno... i o njihovoj pripadnosti srbiji... hercegovina ili crna gora isto ti je to... nekada je crna gora imala četiri nahije i brda... ta brda su bili nikšić a i hercegovina... bar njen dobar istočni deo... drobnjaci su se pripojili crnoj gori ako ti je poznata ta tema i prezime cerović...


e baš taj brdski deo kako crnogorski ili hercegovački je deo koji ja a i mnogi realni ljudi smatraju ponosom srpskog naroda tamo...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 04 Jul 2014, 08:28 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Apr 2011, 16:14
Postovi: 3930
Lokacija: Fabrika teškog naoružanja ' Milovan Đilas'
da li se ti zajebavas ? poredis niksicane sa Pljevljima i Herceg Novim gdje se vecina ljudi i pored pritisaka don Mila Korleonea izjasnjava kao Srbi, dok u tom istom Niksicu Srba ima jedva 27, 28 posto !? Zasto ih u Pljevljima i Herceg Novom ima preko 60 posto ? Znas zasto ? Zato sto nisu jajare kao niksicani, a o onom olosu sa Cetinja ne vrijedi razmisljati, to sve treba raseliti.

_________________
Nema pregovora sa onima kojima je republika spekulacija, a revolucija zanat !


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 04 Jul 2014, 09:02 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 01 Jul 2014, 17:48
Postovi: 58
o čemu ti pričaš? pa niko ne spori herceg novi ali gledajući broj stanovnika to je čaka jada ... daj uozbilji se nisam ni jednom osporio ni pljevlje... ali to je tamo normalno da je srpstvo izraženo jer je to jedini način da opstnu pošto je tu sanždak kako ga zovu muslimani... to ti je isto kao što je u vreme devedesetih najveću popularnost šešelj imao na kosovu i novom sadu tj vojdvodini dok je u srbiji bio crkusant...
a zašto je imao ovam? pa teritorija gde su manjine u pitaanju i separatisti, domaći izdajnici i ostalo pa je srbin u tim područjima bio oprezan i tobož više verovao "patriotskim" strankama....



svaka čast h novom ali kad se saberu koliko ih ima to nije ni dva kvarta nikšića... o nečem drugom ja govorim , a ko su nikšićani zna cela crna gora a ti očito vrlo malo i nemoj da se jedeš zbog svog neznanja... i sram te bilo kad nikšićane nazivaš jajarama...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 04 Jul 2014, 11:54 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
ajd onda nek je sa srećom taj praznik!

bez obzira na sav kurvanjluk soroševskih politika u obe države,mi nikog bližeg nemamo..

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=XTlC9S-bQY0[/youtube]

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 04 Jul 2014, 12:16 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010, 18:42
Postovi: 40453
Lokacija: SAO Krmine
ja stalno citam "crnogorska mafija"


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 04 Jul 2014, 12:23 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 01 Jul 2014, 17:48
Postovi: 58
Schlager je napisao:
ajd onda nek je sa srećom taj praznik!

bez obzira na sav kurvanjluk soroševskih politika u obe države,mi nikog bližeg nemamo..

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=XTlC9S-bQY0[/youtube]




tako je brate mili, nikog bližeg


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 04 Jul 2014, 12:27 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Avg 2007, 14:39
Postovi: 39514
Lokacija: Vostok Station, Antarctica
Jos malo pa ni vas, sve ce to komsije sipci prisvojiti


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 04 Jul 2014, 14:48 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Apr 2011, 16:14
Postovi: 3930
Lokacija: Fabrika teškog naoružanja ' Milovan Đilas'
drugrankovic je napisao:



svaka čast h novom ali kad se saberu koliko ih ima to nije ni dva kvarta nikšića... o nečem drugom ja govorim , a ko su nikšićani zna cela crna gora a ti očito vrlo malo i nemoj da se jedeš zbog svog neznanja... i sram te bilo kad nikšićane nazivaš jajarama...

hoces jos jednom da ti ponovim ? niksicani jednako politicke kurve i jajare. naravno da zna citava CG ko su niksicani, 1991 srbovali na Dubrovniku, a sad ih se skoro 70 posto izjasnjava kao nacionalni Crnogorci i skoro pola ih glasa za Mila.

_________________
Nema pregovora sa onima kojima je republika spekulacija, a revolucija zanat !


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 49 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 17 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs