banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 02 Maj 2024, 05:52

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 112 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 18 Apr 2010, 20:47 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Nov 2008, 14:05
Postovi: 5168
zmijuga je napisao:
Silvio Dante je napisao:
"Наши" комунисти немају никакве везе са стаљинистичким злочинима (а какве би и имали?) али имају везе са својим злочинима а за које су користили тзв. стаљинистичке методе (учитељ је ипак учитељ).


Prvo za @ZBOR, imam 40+ god. i još uvijek čitam a puno sam pročitao u životu.
Problem u komunikaciji su naša subjektivna viđenja a ono što je EROR napisao je objektivan pogled na tematiku (nekih neutralnih zemalja i pisaca).
Sve se svodi na ovo, čovjek napiše nešto i onda krenu obračuni (vidi link)
http://slavkoperovic.wordpress.com/2009 ... obra-2009/
Danas svako i svašta piše, tako da sve što pročitam ne uzimam za istinito i objektivno.

@Dante, "naši" komunisti su bili male mace u odnosu na sve ostale i mislim da nisu radili zločine po uzoru na Staljina i njegove metode već na osnovu zločina (koji se tako tad nisu zvali zločini) savezničkih sila. Saveznici su osudili i pobili pristaše nacizma i fašizma u Italiji i Njemačkoj, Francuzi su pobili svoje sunarodnike koji su sarađivali sa fašistima, isto tako Norveška i druge zemlje.
Tito je to isto uradio sa svim onim koji su bili saradnici fašizma u Yugi, problem je što ih je bilo puno i raznih nacionalnosti, a sve to je uradio uz odobrenje saveznika jer dokaz za to su svi oni koje su saveznici izručili partizanima (znali su šta će biti sa njima).

i ponovo i uvijek pricamo o zlocinima koji su radjeni na teritoriji bivse Juge u vremenskom intervalu od 41-45. e pa ako se ogranicavamo na zlocine cetnika i ustasa, hajmo se i za taj vremenski period ograniciti na zlocine komunista... i to prema samo jednoj frakciji!
vi stalno poredite jedan ratni period od 5 godina i period od ne znam 45 godina... i jednu stranu protiv njih 5... i ovih 5 pojedinacno.

_________________
Bio jednom jedan djecak, u ocevoj kuci, nad rijekom, koji je sanjao zlatne snove, jer nista nije znao o zivotu.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Apr 2010, 00:43 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 08 Feb 2010, 13:02
Postovi: 307
ZBOR je napisao:
zmijuga je napisao:

Koga su to partizani i Njemci zajedno napadali, ne budi smiješan.


http://hr.wikipedia.org/wiki/Savezni%C4 ... ini_SSSR-a



1.Немојте ме понижавати,сарадња комуниста и немаца у Априлском рату 1941.На Неретви(Мартовски преговори 1943),на Лијевча Пољу(1945.)да не набрајам даљу колаборацију партизана,дакле са Немцима нису сарађивали само љотићевци.комунисти су Немце дочекали као савезнике и узвикивали живео Хитлер,насупрот томе ЗБОР-аши су пуцали на Немце у априлском рату.
2.Зар вам је википедија извор?Колико имате година?


nadji mi jedan dokument u kojem stoji da su Njemci saradjivali sa Partizanima, znaci neki papir koji je Hitler ili neko potpisao, da su zajednickim snagama Partizani Njemci napali nekoga...
a suradnji kojoj pricas isto nije istina, bilo je pregovora ili dogovora na nivou jedinica...

Daj nam neku literaturu o tom aprilskom ratu!? i ostalim dogadjajima...
Partizani su osnovani, ili da kazemo zvanicno krenuli djelovati kao neki pokret 22. juna 1941, a ti tvrdis da su Partizani docekali Njemce sa Hajl Hitler, a tvoji pucali na njih u aprilu 1941...a znaci to je bio argument da poslije Hitler govori tako lijepo o tvojim jedinicama...

a pazi sada, znaci tvoji pucali, a Partizani slavili, a njemacki vojni komadant odobrava 29. avgusta. 1941. formiranje civilne administracije pod vodjstvom Nedica, u cilju borbe protiv istih tih partizana koji su ih slavili...
koliko ste bili odani, govori i podatak da vas je Hitler 1.januara 1943 FORMALNO priznao i dao OFICIJALni naziv Srpske dobrovoljacke snage, do tada niste to ni bili (zvanicno), vec samoprozvano SDK.

Cini mi se da si rekao da niste nikada bili clanovi SS divizija sto nije tacno, formalno ste od 27.novembra bili pod vlascu SS divizija. istina odnos je zasnivao vise na formalnosti, jer nikada niste nosili uniformu SS divizije ili slicno, ali takva je bila politika SS prema takvim divizijama.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Apr 2010, 03:50 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Feb 2008, 23:04
Postovi: 7327
Lokacija: Satriale's Pork Store
Не бих се сложио са тим да је СДК био део СС. То није тачно.

_________________
РЕПУБЛИКА СРПСКА

http://www.youtube.com/watch?v=oXo4ox94 ... e=youtu.be


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Apr 2010, 03:55 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Feb 2008, 23:04
Postovi: 7327
Lokacija: Satriale's Pork Store
cicak je napisao:
zmijuga je napisao:
Silvio Dante je napisao:
"Наши" комунисти немају никакве везе са стаљинистичким злочинима (а какве би и имали?) али имају везе са својим злочинима а за које су користили тзв. стаљинистичке методе (учитељ је ипак учитељ).


Prvo za @ZBOR, imam 40+ god. i još uvijek čitam a puno sam pročitao u životu.
Problem u komunikaciji su naša subjektivna viđenja a ono što je EROR napisao je objektivan pogled na tematiku (nekih neutralnih zemalja i pisaca).
Sve se svodi na ovo, čovjek napiše nešto i onda krenu obračuni (vidi link)
http://slavkoperovic.wordpress.com/2009 ... obra-2009/
Danas svako i svašta piše, tako da sve što pročitam ne uzimam za istinito i objektivno.

@Dante, "naši" komunisti su bili male mace u odnosu na sve ostale i mislim da nisu radili zločine po uzoru na Staljina i njegove metode već na osnovu zločina (koji se tako tad nisu zvali zločini) savezničkih sila. Saveznici su osudili i pobili pristaše nacizma i fašizma u Italiji i Njemačkoj, Francuzi su pobili svoje sunarodnike koji su sarađivali sa fašistima, isto tako Norveška i druge zemlje.
Tito je to isto uradio sa svim onim koji su bili saradnici fašizma u Yugi, problem je što ih je bilo puno i raznih nacionalnosti, a sve to je uradio uz odobrenje saveznika jer dokaz za to su svi oni koje su saveznici izručili partizanima (znali su šta će biti sa njima).

i ponovo i uvijek pricamo o zlocinima koji su radjeni na teritoriji bivse Juge u vremenskom intervalu od 41-45. e pa ako se ogranicavamo na zlocine cetnika i ustasa, hajmo se i za taj vremenski period ograniciti na zlocine komunista... i to prema samo jednoj frakciji!
vi stalno poredite jedan ratni period od 5 godina i period od ne znam 45 godina... i jednu stranu protiv njih 5... i ovih 5 pojedinacno.


Па како поредити другачије, када је историјски ток такав какав јесте?

Комунисти у Југославији су итекако користили тзв. "стаљинистичке методе".
Скоро читав врх КПЈ је био у Москви на обуци, значи јако добро су били упознати за тим методама рада.

Можемо то лако и да утврдимо кроз неке примере:

1.Борба и ликвидација (политичка или физичка) против непријатеља у земљи
2. Ликвидација неподобних комуниста (нпр. конкурената за функцију у КП)
3. "Голи Оток", југословенски гулаг. Има све особине совјетских гулага. Изолованост, преваспитавање неподобних комуниста (и осталих) са елементима мучења и убијања. Значи као у било ком сибирском гулагу.

И има тога још.
Али ето то су неке паралеле.

Ово причу са савезницима нисам најбоље разумео? Као савезници су знали па је онда било уреду то што је рађено? Не капирам.

_________________
РЕПУБЛИКА СРПСКА

http://www.youtube.com/watch?v=oXo4ox94 ... e=youtu.be


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Apr 2010, 07:46 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Apr 2009, 21:43
Postovi: 598
ZBOR je napisao:
zmijuga je napisao:

Koga su to partizani i Njemci zajedno napadali, ne budi smiješan.


http://hr.wikipedia.org/wiki/Savezni%C4 ... ini_SSSR-a



1.Немојте ме понижавати,сарадња комуниста и немаца у Априлском рату 1941.На Неретви(Мартовски преговори 1943),на Лијевча Пољу(1945.)да не набрајам даљу колаборацију партизана,дакле са Немцима нису сарађивали само љотићевци.комунисти су Немце дочекали као савезнике и узвикивали живео Хитлер,насупрот томе ЗБОР-аши су пуцали на Немце у априлском рату.
2.Зар вам је википедија извор?Колико имате година?


Znam neke klince iz naselja koji su kao i ti imanipulisani od strane nekih koji imaju lične interese i vas podupiru raznom propagandom i ostalim oblicima podrške a to sve u cilju kako kod srba i dalje ima fašističkog sjemena. Korist je obostrana. Vi imate serviranu ideologiju koju glorifikujete i dajete značaj minornim stvarima, zauzvrat imate patološko-interni značaj i ti koji vas furaju imaju novac od naručioca posla a naručilac može da bude svako. Pošto srbi imaju puno neprijatelja nebi me čudilo da ovakvu temu pokrenu bošnjaci ili hrvati, a možda je i dobra opklada u pitanju? U svakom slučaju mi pravi srbi nemamo nikakve veze sa fašističkim okupatorom i njihovim pomagačima i niti će mo kad imati. Vaši pokušaji infiltracije u istoriju pravednika neće proći i to je odavno gotova stvar.

Ah, da, imam 35 godina. Bio sam Titin pionir, omladinac, ferijalac, izviđač, aktivista i Karadžićev vojnik. Zajebali su me jedni i drugi i nema više šanse da se furam na ideologije. Godine su mi donijele razboritosti a iz porodice nosim ono ljudsko. Iskreno se nadam da će te i vi kaniti se gluposti pogotovu koja je krvlju natopljena, ako ne radi sebe onda će te zbog svoje djece. Ako njima mi sami budemo ostavljali više krvnika da slave, više će oni imati problema.

_________________
Ko iskreno i strasno ljubi Istinu, Slobodu i Otadžbinu,
slobodan je i neustaršiv ko Bog, a prezren i gladan ko pas.

"Nacionalizam je zlo koje ne spaja nego razdvaja ljude, jer ih negira u njihovoj pravoj biti - čovječnosti" - MILAN KANGRGA


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Apr 2010, 22:45 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 08 Feb 2010, 13:02
Postovi: 307
Silvio Dante je napisao:
Не бих се сложио са тим да је СДК био део СС. То није тачно.


poslije reorganizacije, pripadali su SS diviziji...sve je to bilo formalnost, ali kao sto sam iznad napisao, zvanicno su pripadali SS. Nisu nosili uniforme i sta ja znam, ali morali su podnositi njima izvjestaje, razmjenjivati dokumenta itd...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Apr 2010, 23:54 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Feb 2008, 23:04
Postovi: 7327
Lokacija: Satriale's Pork Store
Конкретно нису били јер не можеш да их сврсташ ни у трећу групу СС дивизија.
У принципу они су мање-више били неважна јединица у дешавањима другог светског рата.

_________________
РЕПУБЛИКА СРПСКА

http://www.youtube.com/watch?v=oXo4ox94 ... e=youtu.be


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Apr 2010, 07:45 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Apr 2009, 21:43
Postovi: 598
Silvio Dante je napisao:
Конкретно нису били јер не можеш да их сврсташ ни у трећу групу СС дивизија.
У принципу они су мање-више били неважна јединица у дешавањима другог светског рата.


Pa kad su onda bili nevažni i nizakoji kurac nisu služili osim da švabi poližu dupe i pobiju par hiljada svojih sunarodnjaka, čemu sad neka važnost?

_________________
Ko iskreno i strasno ljubi Istinu, Slobodu i Otadžbinu,
slobodan je i neustaršiv ko Bog, a prezren i gladan ko pas.

"Nacionalizam je zlo koje ne spaja nego razdvaja ljude, jer ih negira u njihovoj pravoj biti - čovječnosti" - MILAN KANGRGA


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Apr 2010, 11:54 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 05 Apr 2010, 15:15
Postovi: 48
bila jednom je napisao:

nadji mi jedan dokument u kojem stoji da su Njemci saradjivali sa Partizanima, znaci neki papir koji je Hitler ili neko potpisao, da su zajednickim snagama Partizani Njemci napali nekoga...
a suradnji kojoj pricas isto nije istina, bilo je pregovora ili dogovora na nivou jedinica...

Daj nam neku literaturu o tom aprilskom ratu!? i ostalim dogadjajima...
Partizani su osnovani, ili da kazemo zvanicno krenuli djelovati kao neki pokret 22. juna 1941, a ti tvrdis da su Partizani docekali Njemce sa Hajl Hitler, a tvoji pucali na njih u aprilu 1941...a znaci to je bio argument da poslije Hitler govori tako lijepo o tvojim jedinicama...

a pazi sada, znaci tvoji pucali, a Partizani slavili, a njemacki vojni komadant odobrava 29. avgusta. 1941. formiranje civilne administracije pod vodjstvom Nedica, u cilju borbe protiv istih tih partizana koji su ih slavili...
koliko ste bili odani, govori i podatak da vas je Hitler 1.januara 1943 FORMALNO priznao i dao OFICIJALni naziv Srpske dobrovoljacke snage, do tada niste to ni bili (zvanicno), vec samoprozvano SDK.

Cini mi se da si rekao da niste nikada bili clanovi SS divizija sto nije tacno, formalno ste od 27.novembra bili pod vlascu SS divizija. istina odnos je zasnivao vise na formalnosti, jer nikada niste nosili uniformu SS divizije ili slicno, ali takva je bila politika SS prema takvim divizijama.



СДК је постао СС тек 1944.И то због специфичних околности а ево и документа којим СДК постаје сс:

Slika


Али господине зашто партизани нису формирали герилу у мају?Шта су комунисти радили до 22.Јуна?
Да господине комунисти су дочекивали Хитлера као савезника у складу са споразумом Молотов-Рибентроп.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Apr 2010, 12:29 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 08 Feb 2010, 13:02
Postovi: 307
ZBOR je napisao:
СДК је постао СС тек 1944.И то због специфичних околности а ево и документа којим СДК постаје сс:

http://img38.imageshack.us/img38/5615/6tisno.th.jpg

Али господине зашто партизани нису формирали герилу у мају?Шта су комунисти радили до 22.Јуна?
Да господине комунисти су дочекивали Хитлера као савезника у складу са споразумом Молотов-Рибентроп.


ok, drago mi je da smo se ipak slozili da ste bili u sastavu SS.
Te specificne okolnosti koje ti nazivas su promjene u Berlinu.

Zasto nisu u maju formirali?
Zato sto su ih tvoji, kralj i slicni zabranili davno prije, tako da su bili stroga ilegala, za razliku od centickog pokreta, koji je bio u sustini oficijalna vojska.
Koliko ste bili sposobni govori i taj pocetak rata, gdje ste imali sve prednosti u odnosu na partizane, ljudstvo, vojsku, saradnju sa okupatorom i saveznicima, jedino sto se medjusobno niste mogli dogovoriti pa ste se mrzili i opet je partizanski pokret izrastao u to sto je postao...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Apr 2010, 13:02 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 05 Apr 2010, 15:15
Postovi: 48
Полако господине да ли су љотићевци носили свастике или грб светог ђорђа,да ли су зиг-хајлирали или су користили православну заклетву?

СДК је тукао партизане са великом храброшћу током пролећа и лета 1944. године, учествујући у бројним великим операцијама. 21. августа 1944. пет пукова СДК је нарасло у снагу од 9 886 официра и војника што је била значајна сила (Милитарбефехлсхабер Судост, Иа Нр. 5737/44 гех. 21.08.1944 у НАСД Т-311, ролна 194, оквир 000974).


Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Apr 2010, 14:03 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 08 Feb 2010, 13:02
Postovi: 307
ZBOR je napisao:
Полако господине да ли су љотићевци носили свастике или грб светог ђорђа,да ли су зиг-хајлирали или су користили православну заклетву?

СДК је тукао партизане са великом храброшћу током пролећа и лета 1944. године, учествујући у бројним великим операцијама. 21. августа 1944. пет пукова СДК је нарасло у снагу од 9 886 официра и војника што је била значајна сила (Милитарбефехлсхабер Судост, Иа Нр. 5737/44 гех. 21.08.1944 у НАСД Т-311, ролна 194, оквир 000974).

http://img251.imageshack.us/img251/2500/43364302.th.jpg


naravno da su zig hajlirilali pred njemackim oficirima...dijela govore vise o njima, od odjece i zakletve...
njihova ideja se mogu tebi svidjati, ali je promasena ideologija...
Jesi ponosan sto je Njemac napisao da su se borili sa velikom hrabroscu...eto i ja vam cestitam na hrabroscu...
a ova brojka oko 10 000 hiljada bi me trebala zadiviti...u to vrijeme je broj partizana narastao na oko 350 000 hiljada...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Apr 2010, 14:21 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 05 Apr 2010, 15:15
Postovi: 48
bila jednom je napisao:

-naravno da su zig hajlirilali pred njemackim oficirima...


-a ova brojka oko 10 000 hiljada bi me trebala zadiviti...u to vrijeme je broj partizana narastao na oko 350 000 hiljada...


-Имате ли доказа за зиг-хајлирање у СДК?

-Јел 350 000 ма како да не било је 5 милиона партизана,уз то су били прекаљени борци као прле и тихи,ха ха,исто тако на неретви пар хиљада партизана је поразило фашисте и њихове помагаче и то њих 180 000,ха ха,господине морате престати гледати отписане...Лепо је Тито једном приликом рекао када је видео ко све носи партизанску споменицу:"Да сам ја имао оволико бораца,за 2 дана бих избацио Немце из земље!"


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Apr 2010, 19:44 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Mar 2010, 14:09
Postovi: 493
Mislim da smo na ovih nekoliko stranica konstatovali da su pripadnici SDK bili velike sluge okupatoru tj. fašistima i nacistima (a fašisti i nacisti su najgori šljam kompletne istorije čovječanstva), tako da ni o SDK niko normalan nebi trebao pričati kao o pozitivcima.

http://www.scribd.com/doc/2680863/Istor ... og-Korpusa

_________________
Slika
Samo najmudriji i najgluplji ne mogu se promijeniti. - Konfučije


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Apr 2010, 20:39 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 05 Apr 2010, 15:15
Postovi: 48
На основу чега си змијуго то констатовао?На основу сарадње са Немцима?Па ЈКВуО,па и сам НОП је једно време сарађивао са Немцима...Дакле четници и партизани су побили много више људи од љотићеваца...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Apr 2010, 21:52 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Mar 2010, 14:09
Postovi: 493
ZBOR je napisao:
На основу чега си змијуго то констатовао?На основу сарадње са Немцима?Па ЈКВуО,па и сам НОП је једно време сарађивао са Немцима...Дакле четници и партизани су побили много више људи од љотићеваца...


Pa SDK je od samog osnivanja pod komandom fašista (valjda si pročitao istoriju sa linka, stranog istoričara), ovi su im odobravali formaciju, oni su ih upućivali i koristili za svoje ciljeve.

Još neko je tražio da postaviš dokument ili link u vezi saradnje partizana i Njemaca i nisi to odradio.

Napiši mi molim te kako ti nazivaš te ljude i taj pokret koji je čitav rat bio sluga fašistima.

_________________
Slika
Samo najmudriji i najgluplji ne mogu se promijeniti. - Konfučije


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Apr 2010, 22:32 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Apr 2009, 21:43
Postovi: 598
zmijuga je napisao:
ZBOR je napisao:
На основу чега си змијуго то констатовао?На основу сарадње са Немцима?Па ЈКВуО,па и сам НОП је једно време сарађивао са Немцима...Дакле четници и партизани су побили много више људи од љотићеваца...


Pa SDK je od samog osnivanja pod komandom fašista (valjda si pročitao istoriju sa linka, stranog istoričara), ovi su im odobravali formaciju, oni su ih upućivali i koristili za svoje ciljeve.

Još neko je tražio da postaviš dokument ili link u vezi saradnje partizana i Njemaca i nisi to odradio.

Napiši mi molim te kako ti nazivaš te ljude i taj pokret koji je čitav rat bio sluga fašistima.


Zove ih tataaaaaaaaa, komunisti će me da bijuuuuuu. @zmijuga lik je fakat lud ili se fakat zajebaje. Danas imaš svega, pogotovu u momentu kad može biti anoniman. Mislim da znam ko je ovaj lik poslao bih mu prvo medicinsku pomoć, pa pomoć u raznim momentima kao, tiha ljubazna riječ, lijepa knjiga, lijep album klasične muzike, pa lijep film pun golih teta i guzica... pa kad svo gradivo prođemo vjerujem da mu neće naum pasti neki đeduskara koji je služio okupatoru.

_________________
Ko iskreno i strasno ljubi Istinu, Slobodu i Otadžbinu,
slobodan je i neustaršiv ko Bog, a prezren i gladan ko pas.

"Nacionalizam je zlo koje ne spaja nego razdvaja ljude, jer ih negira u njihovoj pravoj biti - čovječnosti" - MILAN KANGRGA


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Apr 2010, 23:51 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 05 Apr 2010, 15:15
Postovi: 48
zmijuga je napisao:

Još neko je tražio da postaviš dokument ili link u vezi saradnje partizana i Njemaca i nisi to odradio.

.


Сарадња партизана са Немачким окупатором...

http://www.scribd.com/doc/17086912/%D0% ... 0%B8%D1%9B


О сарадњи комуниста и Немаца писао је и Херман Нојбахер у својим мемоарима...Писали су и Амерички пилоти,на интернету можете пронаћи много слика и докумената који доказају да су партизани били квислинзи.

А што се тиче СДК сматрам их православном војском којој је било намењено од Бога да се бори против црвених.

Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Apr 2010, 00:07 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Feb 2008, 23:04
Postovi: 7327
Lokacija: Satriale's Pork Store
Ок дао си сада некакву литаратуру, али зар ниси истог тог Самарџића испљувао (односно погледе где је он главни уредник мислим) када ти информације тада нису ишле на руку?

_________________
РЕПУБЛИКА СРПСКА

http://www.youtube.com/watch?v=oXo4ox94 ... e=youtu.be


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Apr 2010, 00:37 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 05 Apr 2010, 15:15
Postovi: 48
Silvio Dante je napisao:
Ок дао си сада некакву литаратуру, али зар ниси истог тог Самарџића испљувао (односно погледе где је он главни уредник мислим) када ти информације тада нису ишле на руку?


Милослав раздваја Србе са својим пљувањем по Недићу,Јонићу,Љотићу... али ова књига је занимљива.
Не можемо се у 21. веку делити на Дражиновце и недићевце...


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 112 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 2 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs