banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 28 Mar 2024, 12:17

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 121 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: Knjiga žalbi
PostPoslato: 19 Jun 2008, 15:58 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 31 Mar 2006, 09:59
Postovi: 487
Lokacija: Бања Лука, Републикa Српска
ајд добро све....
zah je napisao:
Za sada imamo Povjest Bosne i Povjest Kosova. Sta je sledece na redu ostaje da vidimo.

али докад ће више овај зах причати глупости по форуму без и једне опомене? нико није споменуо Косово у теми о Босни, али он се наш'о паметан...

_________________
.... поносни потомак истребљене врсте.......
http://www.srbijazemljaheroja.com/wordpress/?p=16864


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Knjiga žalbi
PostPoslato: 19 Jun 2008, 18:01 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Jan 2003, 15:09
Postovi: 4060
Lokacija: Tilburg, NL
Bez opomene? ;)

_________________
Always remember that you are unique, just like everyone else...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Knjiga žalbi
PostPoslato: 23 Jun 2008, 19:40 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jul 2004, 12:09
Postovi: 10379
zah:

Citiraj:
Sobzirom da samnapisao nesto o ruznim stvarima iz srpske istorije, koja vi potiskujete u zaborav, onda sam ti prebacio link omiljene pjesme, da se malo razveselis, jer ovo nije pravi forum na kojem ljudi sa uvazavanjem razmjenjuju misljenje, nego pravi prazvcati ravnogorski forum, u kome cetnici vrijedjaju Bosnjhake, samo zato sto ih u Drugom svjestkjom ratu a i u ovom poslednjem nisu sve pobili kao one u Srebrenici.


Nekim ljudima se ocigledno ne moze pomoci, ni pored opomena, i iskjucivanja sa drugih podforuma. U mojim ocima, ovo je prevrsilo svako mjeru, a Urednik nek odluci po svom nahodjenju.

_________________
Viva Elena, Viva Nicolae!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Knjiga žalbi
PostPoslato: 23 Jun 2008, 21:23 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Jan 2003, 15:09
Postovi: 4060
Lokacija: Tilburg, NL
Završio je on svoje što se tiče banjaluka.com foruma..
Izvinjavam se na zakašnjeloj reakciji, trenutno nisam previše aktivan na forumu.

_________________
Always remember that you are unique, just like everyone else...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Knjiga žalbi
PostPoslato: 23 Jun 2008, 23:13 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11 Feb 2008, 02:32
Postovi: 301
Sta je sa Radojicom? Jel i on zavrsio sa ovim forumom? U obrisanoj temi svasta je izlajao.

_________________
Prokleta mogucnost izbora mora da postoji


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Knjiga žalbi
PostPoslato: 24 Jun 2008, 16:16 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Jan 2003, 15:09
Postovi: 4060
Lokacija: Tilburg, NL
I on.

_________________
Always remember that you are unique, just like everyone else...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Knjiga žalbi
PostPoslato: 24 Jun 2008, 17:00 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Feb 2008, 23:04
Postovi: 7327
Lokacija: Satriale's Pork Store
BlackHand je napisao:
Završio je on svoje što se tiče banjaluka.com foruma..
Izvinjavam se na zakašnjeloj reakciji, trenutno nisam previše aktivan na forumu.


Како је он то завршио а управо видим његов нови пост на тему о јеврејима?

_________________
РЕПУБЛИКА СРПСКА

http://www.youtube.com/watch?v=oXo4ox94 ... e=youtu.be


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Knjiga žalbi
PostPoslato: 24 Jun 2008, 21:27 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Jan 2003, 15:09
Postovi: 4060
Lokacija: Tilburg, NL
Vrlo lako, vi ga optužili, ja mu presudio, a Vanja prije nekoliko trenutaka izvršio kaznu.

_________________
Always remember that you are unique, just like everyone else...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Knjiga žalbi
PostPoslato: 06 Jul 2008, 10:35 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Jan 2003, 15:09
Postovi: 4060
Lokacija: Tilburg, NL
Izvinjavam se što sam usled ispitnih obaveza malo zapustio ovaj podforum, pokušaću da ga sredim u najkraćem mogućem roku. Onu sam vam temu obrisao s obzirom da je bila zatrovana mržnom, kao i poslijednje postove s ove teme, ali uvažavam Frejin komentar i Duffman je upozoren da promjeni potpis.

_________________
Always remember that you are unique, just like everyone else...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Knjiga žalbi
PostPoslato: 06 Jul 2008, 15:58 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11 Feb 2008, 02:32
Postovi: 301
Vidim svemocni manitu, ovaj, urednik nije se ni potrudio da odgovori na moje pitanje nego ga je ekspresno obrisao. Dakle, zbog cega ovaj urbana_extravaganca ne dobije opomenu zbog svog avatara i potpisa? Pa ljudi su banane dobijali i zbog manjeg. Koliko god nekome djeneral bio heroj, tako je drugima zlocinac koji treba da odgovara pred sudom. Jebote, kad bi se neko pojavio sa avatarom Alije ili sta ja znam, Atifom Dudakovicem, nebi prezivio na ovome forumu ni dva sata. Cudni su mi tvojikriteriji, Crna ruko. Cudni.

ps. Makar se udostoji odgovoriti na opasku.

Zivio ti meni.

_________________
Prokleta mogucnost izbora mora da postoji


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Knjiga žalbi
PostPoslato: 06 Jul 2008, 19:54 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Jan 2003, 15:09
Postovi: 4060
Lokacija: Tilburg, NL
;)))))))))))))))))))))

Odgovorio sam bio na tvoj post La Point, ali sam onda brišući vašu prepisku obrisao mahinalno i svoj odgovor ;)

Elem, Che Guevara je strijeljan kao ratni zločinac što je bio za jedne, dok je za druge bio i ostao heroj i simbol. Svi mi imamo različitu percepciju heroja i zločinaca. Mislim da nisu rijetki avatari Franje Tuđmana i Alije Izetbegovića na forumima iz Hrvatske i Federacije, tako da nema nekog posebnog razloga da se optužuje urbana_extravaganca zbog avatara i potpisa Ratka Mladića. Ipak je ovo Banja Luka i Republika Srpska u kojoj ljudi Ratka, kao srpskog generala doživaljavaju kao heroja. Ljudi u avatare obično stavljaju svoje heroje, tako da niko nema pravo zabraniti extravaganci da drži Mladića u avataru.

Što se tiče drugog dijela tvog pitanja. Mislim da će svaka osoba sa ovog foruma naći nešto uvrijedljivo u potpisu ili avataru bar jednog drugog korisnika. Kada bismo tako subjektivno gledali ostali bi bez avatara i bez potpisa. Po nekoj mojoj logici, za uvrijedljivo se treba smatrati ono što bar 60% populacije nalazi za uvrijedljivo, a ja iskreno smatram da je mnogo više ljudi na ovom forumu kojima bi smetao avatar s likom Nasera Orića, nego avatar sa likom Ratka Mladića.

Molim da ovu temu ne koristite u svrhu ličnih prepucavanja.
Hvala.

_________________
Always remember that you are unique, just like everyone else...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Knjiga žalbi
PostPoslato: 06 Jul 2008, 20:16 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11 Feb 2008, 02:32
Postovi: 301
BlackHand je napisao:


Ipak je ovo Banja Luka i Republika Srpska u kojoj ljudi Ratka, kao srpskog generala doživaljavaju kao heroja. Ljudi u avatare obično stavljaju svoje heroje, tako da niko nema pravo zabraniti extravaganci da drži Mladića u avataru.

Po nekoj mojoj logici, za uvrijedljivo se treba smatrati ono što bar 60% populacije nalazi za uvrijedljivo, a ja iskreno smatram da je mnogo više ljudi na ovom forumu kojima bi smetao avatar s likom Nasera Orića, nego avatar sa likom Ratka Mladića.


A moze se gledati i ovako. Ipak je ovo Banja Luka, Republika Srpska i Bosna i Hercegovina i automatski dolazimo do toga da 60% populacije smatra ratka mladica kao obicnog ratnog zlocinca. :wink: Tako mozemo u nedogled i mislim da nije pravilno da se tako gledaju stvari. Eto toliko.

_________________
Prokleta mogucnost izbora mora da postoji


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Knjiga žalbi
PostPoslato: 06 Jul 2008, 23:42 
OffLine
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Jul 2008, 16:31
Postovi: 28
Citiraj:
S obzirom da se radi o jednom 1. modernom moderatoru, 2.svjetskom čovjeku širokih shvatnja, odlučeno je da idemo u korak s vremenom i po ugledu na podforum Politika v2.0 otvorimo knjigu žalbi iz jednostavnog razloga što je vama PP i "Prijavi post" postalo nedovoljno, te ste počeli na svakoj temi da pišete svakojake žalbe jedni na druge, od sad ćemo to raditi ovde.


Bez vrijedjanja, samo sam iskrena kao i ti: :D
1. Moderan nisi - kaskas jos u 20-om vijeku.
2. Ne znam da li si svjetski covjek ali sirokih shvatanja, zaista, nisi.
3. Ako je ovo knjiga zalbi, zasto ih brises. :roll:

Citiraj:
Kao što je u uvodu napisano "Pobjednici pišu istoriju, vi o njoj raspravljate ..." Ovdje ćemo raspravljati o istorijskim događajima i činjenicama, voditi zrele diskusije bez nepotrebnih "začinjavanja" politikom. Zamoljavaju se svi posetioci podforuma Istorija da se pridržavaju sledećih pravila:


S obzirom da nigdje nikog nisam vrijedjala, psovala i nigdje odstupila od bilo kojeg pravila - zasto su obrisani svi moji postovi? :evil3:
Mogao si obrises komentare clana(iz reda 60%) koje nisu nicim doprinijele diskusiji vec nastojanju da se tema obrise. Da je nekim slucajem clan(iz reda 40%) otisao na neku drugu temu i pisao takve komentare, ti bi ga odmah banovao, kao sto ces to sad na lijep nacin, i mene. :D Hvala, unaprijed.

Citiraj:
BlackHand je prvo napisao:

Uvredljive poruke kao i poruke korisnika sa uvredljivim avatarima biće [u]momentalno obrisani bez daljnjih objašnjenja.

A zatim:
Ipak je ovo Banja Luka i Republika Srpska u kojoj ljudi Ratka, kao srpskog generala doživaljavaju kao heroja. Ljudi u avatare obično stavljaju svoje heroje, tako da niko nema pravo zabraniti extravaganci da drži Mladića u avataru.

Po nekoj mojoj logici, za uvrijedljivo se treba smatrati ono što bar 60% populacije nalazi za uvrijedljivo, a ja iskreno smatram da je mnogo više ljudi na ovom forumu kojima bi smetao avatar s likom Nasera Orića, nego avatar sa likom Ratka Mladića.


Po nekoj mojoj logici niti se radi o modernom moderatoru niti covjeku sirokih shvatanja.
Za modernu osobu/moderatora i svjetskog covjeka sirokih shvatanja je uvrijedljivo sve ono sto nekog vrijedja, bez obzira odnosilo se to na 60% ili 40% populacije.
I ipak zaboravljas, da je ovo Banja Luka, RS, Bosna i Hercegovina. Kaskas u vremenu. I u shvatanju. Nije bitno sto vecina smatra, vec sto je ispravno...zato si ovdje i postavljen ako se ne varam.

Tips(da ne bi doslo do zabune slijedeci put) :confused3: :
1. Zabranjeno psovanje!100%
2. Zabranjeno vređanje drugih članova!40%
3. Zabranjeno pisanje isključivo velikim slovima CAPS LOCK.40%
4. Preterana odstupanja od teme (Off Topic).40%
5. Precizno i uredno definisanje teme (bez upotrebe CAPS LOCK).60%
6. Nastojte da pozitivno doprinesete "diskusiji" jednoumlja. 60%
7. Zabranjena diskusija, pisanje, smaranje, pojavljivanje etc. 40%

A sad, zavrni rukave... :D

_________________
Zamisli Univerzum divan i savršen. Budi siguran u jedno....Biće ga je zamislilo mnogo bolje nego ti.
http://www.youtube.com/watch?v=DMxKffsw ... re=related
http://www.youtube.com/watch?v=toO6BfIS ... re=related


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Knjiga žalbi
PostPoslato: 07 Jul 2008, 01:28 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11 Feb 2008, 02:32
Postovi: 301
Slazem se sa tobom Freja. Odgovor BlackHand-a na moju primjedbu mi je povukao paralele na izjavu izvjesnog M. Dodika, koji u emisiji "Nedjeljom u dva" na HRT, izjavi da je Bosnjaka najvise stradalo u proteklom ratu jer su bili najbrojniji. Cudna neka retorika. Moderna, sta li. :roll: Igramo se slozenih jednacina.

_________________
Prokleta mogucnost izbora mora da postoji


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Knjiga žalbi
PostPoslato: 07 Jul 2008, 14:09 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Jan 2003, 15:09
Postovi: 4060
Lokacija: Tilburg, NL
Malo je teško vršiti prepisku s vama kad vi selektivno čitate ono što vam odgovara, a ne čitate ono što vam neodgovara. Zahu sam davno prestao odgovarati na postove, zbog istih stvari.

Freja&La Point: Napisao sam već da nema korisnika na ovom forumu ko ne bi našao bar jedan ili dva potpisa ili avatara koji bi po njihovoj subjektivnoj procjeni bili uvrijedljive prirode, pa bi prema tome trebali ukinuti sve avatare i sve potpise. Dao sam vam argumentaciji zašto avatar Ratka Mladića ja lično ne smatram uvrijedljivim, zato što se na ulicama Banja Luke prodaju majice sa njegovim likom i što se među narodom koji živi u istom gradu on smatra herojem. Kratko i jasno. O ovom pitanju više nećemo raspravljati ovdje i svaki naredni post koji se tiče toga biće momentalno obrisan, s obzirom da sam vas saslušao i dao svoj sud. Moja nije zadnja na ovom forumu, niti ja lično mogu izbaciti bilo koga sa foruma, niti mu promjeniti potpis ili avatar, ostaje vam da se žalite administraciji, odnosno pokrente diskusiju na "Opšte informacije o forumima".

Freja, ti kao i mnogi drugi ne vidite ironiju u prvom postu sa ove teme, tako često citiranom od strane zaha i još nekih. Gdje ja kaskam, kakva su moja shvatanja, potpuno je nebitno. Ono što nastojim uraditi je ukloniti svaki vid političkih i vjerskih prepucavanja na ovom dijelu foruma. Knjiga žalbi je osmišljena (kao i ostale knjige žalbi u drugim dijelovima foruma), tako da se po rješavanju ključnog pitanja obriše postovi koji se samog pitanja tiču, a ostavi samo rezultat žalbe, tj. moj post sa objašnjenjem odluke i svim što je s tim u vezi.

Uvrijede sam gore već komentarisao. Uvrijede su same po sebi subjektivna kategorija, a po dosadašnjem stanju na podforumima Politika i Istorija oko 99% Srba smatra da ih je sveijedan Bošnjak na forumu uvrijedio direktno ili indirektno nekim svojim postom, važi obrnuto. Stoga bi ovaj put ostali ne bez avatara i potpisa, nego bez svih korisnika, pošto bismo ih sve banovali. Ranije sam nekom prilikom, više se i ne sjećam gdje iznosio statistiku po joj se vidi da je u poslijednjih 6 mjeseci (u tom momentu) oko 80% banovanih bilo srpske nacionalnosti, te samim tim pokušao da razbijem paranoju bošnjačke forumske populacije koja je po mom mišljenju zaista pretjerana.

P.S. Freja, zašto ne pišeš pod svojim nickom?

_________________
Always remember that you are unique, just like everyone else...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Knjiga žalbi
PostPoslato: 09 Jul 2008, 20:50 
OffLine
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Jul 2008, 16:31
Postovi: 28
BlackHand je napisao:
Malo je teško vršiti prepisku s vama kad vi selektivno čitate ono što vam odgovara, a ne čitate ono što vam neodgovara.

P.S. Freja, zašto ne pišeš pod svojim nickom?



BlackHand, zasto si obrisao moj odgovor na tvoje pitanje? Ili, ostavljas samo ono sto tebi odgovara? Bravo!!! =D>

_________________
Zamisli Univerzum divan i savršen. Budi siguran u jedno....Biće ga je zamislilo mnogo bolje nego ti.
http://www.youtube.com/watch?v=DMxKffsw ... re=related
http://www.youtube.com/watch?v=toO6BfIS ... re=related


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Knjiga žalbi
PostPoslato: 10 Jul 2008, 20:37 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Jan 2003, 15:09
Postovi: 4060
Lokacija: Tilburg, NL
Moje pitanje je bilo više retoričko, a tvoj odgovor površan, tako da nema potrebe da se razvodnjava tema nekom tamo pričom o tebi i tvom nicku.. Sve o čemu smo pričali u prethodnim postovima je zaključeno i nema se više šta reći. Potencijalne dodatne komentare u vezi sa gore pomenutim ću momentalno obrisati.

P.S. Ako imate neki predlog za moderatora na ovom podforumu, koji će za razliku od mene nepristrasno uređivati podforum, možete pisati ovdje, a možete i na Opšte informacije o forumima.

_________________
Always remember that you are unique, just like everyone else...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Knjiga žalbi
PostPoslato: 12 Jul 2008, 19:16 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 18 Jun 2008, 11:10
Postovi: 248
Говорим о теми "Српски великани".
Ако може модератор да ми објасни зашто још увијек стоје постови и коментари о Младићевим пчелама, а све оно што сам ја написао, и што сам доказао да је фантастикус незналица, и да је, као и многи, у заблуди.
За разлику од ових пчеларских глупости, оно је било битно. Не разумијем стварно. Јесте то био офтопик, али зар не треба бити праведан и онда према свима се односити исто?
Да ли модератор може то да пребаци у нову тему онда ако је ТОЛИКИ проблем да се отфопик дужине три поста не може толерисати (тј. ако се уопште може повратити обрисано)? Говорим да је битно јер ће опет доћи до истих расправа сигурно.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Knjiga žalbi
PostPoslato: 13 Jul 2008, 09:00 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Jan 2003, 15:09
Postovi: 4060
Lokacija: Tilburg, NL
Upravo sam i ostavio offtopic od tri posta (pčele ;) ), a obrisao vašu raspravu u kojoj je došlo do vrijeđanja. Inače, obrisani postovi se ne mogu vratiti nazad, žao mi je.

_________________
Always remember that you are unique, just like everyone else...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Knjiga žalbi
PostPoslato: 13 Jul 2008, 11:53 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 18 Jun 2008, 11:10
Postovi: 248
Па буди мало пластичан, :D као и свуда модератори могу измијенити садржај, обриши онај дио гдје се вријеђа неко,а остави оно што је корисно. Мада ја нисам вријеђао осим рекао да су одређени људи будале, што је и истина (други пут ћу да користим еуфемизме). Проблем је у том што ће бити опет иста ствар ускоро по питању онога што сам писао, ал отом-потом.
Поздрав


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 121 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 6 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs