banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 28 Mar 2024, 23:01

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 78 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4
Autoru Poruka
PostPoslato: 01 Jul 2008, 23:46 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Okt 2002, 16:13
Postovi: 2214
Lokacija: Lopare/Banjaluka
DJ-TC je napisao:
urbana_extravaganca je napisao:
Значи по кратком поступку.И сад ми као треба да кажемо екстра брате.Мислим самом овом чињеницом ви губите све поене.


Kod koga?


Kod onih koji postuju privatnu svojinu i ljudski zivot.

(Postovao bi ih i ti, ali nemas ni jedno ni drugo. HAHA)


Citiraj:
Dečko, ja pljujem u ruke i učim, to je ono što moram sad. Isto će biti i kasnije, kada budem radio. Ono što je bitno je ovo: u našoj internacionali 95% su radnici ili nezaposleni radnici (tek ostatak studenti i omladina) - recimo da imaš sreću što se sad raspravljaš samnom (u stvari i nemaš, jer ne prolaziš dobro u ovoj raspravi, ali makar zbog toga što sam student), pa ti se daje za pravo da "argumentuješ" na taj način, ali posmatrajući situaciju uopšte, tvoja priča nema ama baš nikakvog smisla.


Ono sto je takodje bitno je da vasa internacionala ima manje clanova nego npr. burek.co.yu forum. ;)


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 01 Jul 2008, 23:56 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 26 Avg 2006, 17:24
Postovi: 383
Šta sa Golim otokom?

Timotic je napisao:
Kod onih koji postuju privatnu svojinu i ljudski zivot.


Pa to je super. :lol: Samo, ne znam od kud ti "ljudski život".

Timotic je napisao:
(Postovao bi ih i ti, ali nemas ni jedno ni drugo. HAHA)


Ijao, baš si treš. Jeftinoća. :lol:

Timotic je napisao:
Ono sto je takodje bitno je da vasa internacionala ima manje clanova nego npr. burek.co.yu forum. ;)


Čini mi se da je koncpet "člana" tebi nejasan.

Aktivnost i članstvo u klasno-borbenoj organizaciji ne održava se otvaranjem naloga putem PC-ja i postavljanjem (u prosjeku) deset poruka. Poređenje ti je porazno ... za tebe. :lol:

_________________
:: :: :: Solidarnost! / ASI / IWA-AIT :: :: ::

Провери обим злонамере непријатеља
и његову снагу о кремени брид своје.
— Oskar Davičo


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 02 Jul 2008, 00:06 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Okt 2002, 16:13
Postovi: 2214
Lokacija: Lopare/Banjaluka
DJ-TC je napisao:
Šta sa Golim otokom?

Timotic je napisao:
Kod onih koji postuju privatnu svojinu i ljudski zivot.


Pa to je super. :lol: Samo, ne znam od kud ti "ljudski život".

Timotic je napisao:
(Postovao bi ih i ti, ali nemas ni jedno ni drugo. HAHA)


Ijao, baš si treš. Jeftinoća. :lol:


Iskace lopov pred anarhosindikalistu:"Pare ili zivot!"
Anarhosindikalista:"Ali...ja nemam ni jedno ni drugo."

Citiraj:
Timotic je napisao:
Ono sto je takodje bitno je da vasa internacionala ima manje clanova nego npr. burek.co.yu forum. ;)


Čini mi se da je koncpet "člana" tebi nejasan.

Aktivnost i članstvo u klasno-borbenoj organizaciji ne održava se otvaranjem naloga putem PC-ja i postavljanjem (u prosjeku) deset poruka. Poređenje ti je porazno ... za tebe. :lol:


Da, da...treba i grafite pisati... Ali, kako god, malo vas je. :)


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 02 Jul 2008, 01:57 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 26 Avg 2006, 17:24
Postovi: 383
Pa sad... "malo" može biti i puno, zavisi kako se uzme ... jedan štrajk, jedan ili dva aktivista na jednom radnom mjestu, jedan zajeb žutog sindikalnog birokrate, jedan sastanak ... i odjednom "malo" postaje previše. Zar je stvarno bitno koliko nas plaća članarinu u nekoj od naših organizacija, ako su naši prijedlozi najprihvatljiviji tokom štrajka i za njih većina glasa, ako iz "tuđih" usta možete čuti ono što bi i mi sami govorili, ako naši principi postaju dominantni ... ? To je stvarnost ... to je ono što se dešavalo, i što se dešava ... i što će se dešavati; opet sve više.

viewtopic.php?f=27&t=38145

(o http://aks.inicijativa.org/?q=node/89 i http://www.red-star-research.org.uk/rpm ... 2004a.html)

_________________
:: :: :: Solidarnost! / ASI / IWA-AIT :: :: ::

Провери обим злонамере непријатеља
и његову снагу о кремени брид своје.
— Oskar Davičo


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 03 Jul 2008, 15:10 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Feb 2008, 23:04
Postovi: 7327
Lokacija: Satriale's Pork Store
Citiraj:
Kod koga?


Код сваког иоле нормалног човека.

Citiraj:
U svojoj trci da zaključiš nešto i da argumentuješ, mašiš bit. Izvini, ali feudalizam je trajao skoro dvije hiljade, pa je srušen; naravno, ne zato što je ovo drugo bilo "bolje" uopšteno, nego zato što je bilo bolje onima što su mogli da se nametnu. Jedna klasa ruši drugu, i uspostavlja odnose prema svom nahođenju. Dakle, to što nije bilo (dovoljno) slobodarskog komunizma je zato što kapitalizam nije srušen, makar ne još. Da je njegovo rušenje sadržano u 200 godina klasne borbe, koja oblikuje modernu istoriju, govori sama istorija.


То да срушиш капитализам?Па ти и твој покрет на улици не смете да се појавите и срушите канту за смеће а да не причаму о рушењу једног система.Има вас шака јада и помири се с тим.

Citiraj:
Dečko, ja pljujem u ruke i učim, to je ono što moram sad. Isto će biti i kasnije, kada budem radio. Ono što je bitno je ovo: u našoj internacionali 95% su radnici ili nezaposleni radnici (tek ostatak studenti i omladina) - recimo da imaš sreću što se sad raspravljaš samnom (u stvari i nemaš, jer ne prolaziš dobro u ovoj raspravi, ali makar zbog toga što sam student), pa ti se daje za pravo da "argumentuješ" na taj način, ali posmatrajući situaciju uopšte, tvoja priča nema ama baš nikakvog smisla.


Моја прича има смисла у односу на твоју јер је реална.Ја приче сличне твојој слушам сваки дан.Ви би мењате свет,немаш бре ни кучета ни мачета,не знаш шта значи плата,живиш код родитеља и ти ћеш да мењаш свет.Како телепатијом?И колика је та твоја интернационала?Па ја мислим да више људи у Србији има у ДХСС-у него у твојој интернационали.Твоји аргументи се своде на теорију и утопију и приче шта би било кад би било,једини аргумент ти је прича о територији у Шпанији која је трајала 11 месеци.С тобом не вреди ни водити било какву дискусију јер си ти дечко нереалан и живиш у неком свом иреалном свету комунизма који је пропао и пре него што је имао прилику да се покаже.

_________________
РЕПУБЛИКА СРПСКА

http://www.youtube.com/watch?v=oXo4ox94 ... e=youtu.be


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 04 Jul 2008, 02:46 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 26 Avg 2006, 17:24
Postovi: 383
urbana_extravaganca je napisao:
Код сваког иоле нормалног човека.


Uh, uh. Ne pretjeruj. :lol:

urbana_extravaganca je napisao:
Tо да срушиш капитализам?Па ти и твој покрет на улици не смете да се појавите и срушите канту за смеће а да не причаму о рушењу једног система.Има вас шака јада и помири се с тим.


Ja jedno - on drugo. Dobro, to što ne poznaješ istoriju 20. vijeka i koliko je tu kanti srušeno u procesu zvanom klasna borba to je tvoj problem. No, ja samo neću ovdje da dozvolim da jednu potpuno pogrešnu percepciju - koja proizilazi iz neznanja i ograničenosti - nametneš kao neosporenu.

Eno pogledaj linkove iznad ... to je samo jedan mali primjer onoga što se dešava ...

urbana_extravaganca je napisao:
Моја прича има смисла у односу на твоју јер је реална.Ја приче сличне твојој слушам сваки дан.Ви би мењате свет,немаш бре ни кучета ни мачета,не знаш шта значи плата,живиш код родитеља и ти ћеш да мењаш свет.Како телепатијом?И колика је та твоја интернационала?Па ја мислим да више људи у Србији има у ДХСС-у него у твојој интернационали.Твоји аргументи се своде на теорију и утопију и приче шта би било кад би било,једини аргумент ти је прича о територији у Шпанији која је трајала 11 месеци.С тобом не вреди ни водити било какву дискусију јер си ти дечко нереалан и живиш у неком свом иреалном свету комунизма који је пропао и пре него што је имао прилику да се покаже.


Dakle, na svaku od ovih smiješnih postavki je odgovoreno u prethodnim postovima. Ne pada mi na pamet da se vraćam na njih. To što ti tvrdoglavo insistiraš na nečemu, vrtiš prazne fraze, minimalizuješ, lažeš, sereš, hvataš se za manje bitne stvari, vrijeđaš mene besmislenim primjećivanjima (a uopšte me ne poznaješ), izbjegavaš odgovore na prava pitanja i postavke, izbjegavaš da bilo šta kažeš na bitno povicima "utopija" ili "irealni svijet" (jer kad pokušaš promašiš), to samo dokazuje da ne želiš da se raspravljaš na poljima koja zaista iziskuju diskusiju ako bi na bilo koji način da me opovrgneš.

To mi je dovoljno, a mislim i ljudima što prate ovu raspravu da će biti.

P.S.

Pošto je ostatak postova obrisan, želim da napomenem da se više ne vraćamo na to: propozicija UE da sam "neradnik" i da "ne zarađujem" ništa su gluposti i način da skrene sa teme, jer nije sposoban da normalno diskutuje o validnim stvarima. I da jesam, opet to ne bi trebalo imati nikakve veze, ali on mora da omalovažava ličnosti koje žele da sruše kapitalističke odnose, jer ne može da se bori protiv argumenata "zašto" i "kako" srušiti kapitalističke odnose, pa se uhvatio za "ko" (u smislu ljudi koji su aktivni na tome, koliko ih je, itd.).

_________________
:: :: :: Solidarnost! / ASI / IWA-AIT :: :: ::

Провери обим злонамере непријатеља
и његову снагу о кремени брид своје.
— Oskar Davičo


Poslednji put menjao DJ-TC dana 06 Jul 2008, 14:54, izmenjena samo jedanput

Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 06 Jul 2008, 10:44 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Jan 2003, 15:09
Postovi: 4060
Lokacija: Tilburg, NL
Ili se držite zadane teme i diskutuje normalno ili nemojte nikako.

_________________
Always remember that you are unique, just like everyone else...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Jul 2008, 00:15 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31179
Lokacija: Je Suis Ahmed
Citiraj:
Danas su u TV kalendaru u članku o banu Jelačiću spomenuli da je Karl Marx govorio o genocidnosti Hrvata i da nas sve treba pobiti. Toliko o ne-zločinačkoj ideologiji komunizma. Ima li netko više informacija o tome.


Nije samo Karl Marx mrzio Srbe, nije volio ni Hrvate, a opet nam je veliki bjelosvjetki bandit Tito uspio uvesti u škole marksizam kao predmet.

A istoriju Srba iz vremena Obrenović i Karađorđevića nazvati nazadnom!

Mogu samo reći bilo i neponovilo se.

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Jul 2008, 17:04 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 26 Avg 2006, 17:24
Postovi: 383
Sve priče, nigdje dokaza.

"Ја чуо како неко виђе на телевизији... јес! Јебому пас матер!"

Citiraj:
A istoriju Srba iz vremena Obrenović i Karađorđevića nazvati nazadnom!


Ne može istorija biti nazadnom. Ljudi mogu biti nazadni, štiteći nazadne odnose.

Da parafraziram dotičnog o kome se s toliko besmisla govori u ovoj temi: Istorija ne radi ništa - ljudi sve rade.

_________________
:: :: :: Solidarnost! / ASI / IWA-AIT :: :: ::

Провери обим злонамере непријатеља
и његову снагу о кремени брид своје.
— Oskar Davičo


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Sep 2008, 12:21 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Jul 2008, 00:31
Postovi: 201
Lokacija: Србија
Зато што су мислили да смо ми народ који ће се одупрети тој болесној комунистичкој замисли и одржати православни дух, културу и рад али не, ипак смо их испоштовали и једног и другог и ето сада видите како нам је лепо било и како се то завршило...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Dec 2008, 18:31 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Feb 2008, 21:55
Postovi: 3179
Mr. 47 je napisao:
Зато што су мислили да смо ми народ који ће се одупрети тој болесној комунистичкој замисли и одржати православни дух, културу и рад али не, ипак смо их испоштовали и једног и другог и ето сада видите како нам је лепо било и како се то завршило...


Ovdje mora deseterac:" Usra Marko i sebe i Šarca!"

_________________
Lično više volim strat,
jer mi leži takav vrat...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 10 Dec 2008, 03:05 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 26 Avg 2006, 17:24
Postovi: 383
http://redwing.hutman.net/~mreed/warrio ... mancer.htm

_________________
:: :: :: Solidarnost! / ASI / IWA-AIT :: :: ::

Провери обим злонамере непријатеља
и његову снагу о кремени брид своје.
— Oskar Davičo


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 10 Dec 2008, 23:19 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Apr 2004, 22:12
Postovi: 3356
Lokacija: trenutno tu
...zasto su nas mrzeli...valjda sto su bili marksisti...

_________________
...i cime od svijeta da se branis
kao ruza sa dva smjesna trna ili snom...
...na jednom grobu u australiji piše:duša bogu, telo australiji, srce srbiji...

DJ KRMAK
...i vrapčići...

nevidljivi problemi sada znam i koji neko nam je stavio drogu u heroin


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 10 Dec 2008, 23:26 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 21 Okt 2008, 01:08
Postovi: 1908
Zato što nikakva logika ne može da se primjeni na nas. Mnooogo smo impulsivni, k'o Španci.

_________________
Free Your Mind And Your Ass Will Follow


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 10 Dec 2008, 23:52 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Okt 2008, 23:36
Postovi: 951
Lokacija: Banjaluka
Ja imam diplomu iz marksizma :study: jos iz os


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 11 Dec 2008, 00:54 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 21 Okt 2008, 01:08
Postovi: 1908
malka je napisao:
Ja imam diplomu iz marksizma :study: jos iz os


Eh, to me potsjeti!..Šta ono nešto reče neka cura u nekom filmu?...

''A sada - moj nepotrebni talenat br.43...'' :D

(božemilikolikisamsadaofftopicotkucaoakomesadaneizbrišunikadneće)

_________________
Free Your Mind And Your Ass Will Follow


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 11 Dec 2008, 11:28 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Okt 2008, 23:36
Postovi: 951
Lokacija: Banjaluka
:thumbright:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Maj 2018, 14:16 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31179
Lokacija: Je Suis Ahmed
Citiraj:
With Germany unsure about how to mark 200 years since Karl Marx was born, a giant bronze statue of the philosopher given by China to the town of his birth is adding to the unease.

The small town of Trier near Luxembourg in western Germany eventually decided to accept the 4.5m (15ft) statue created by China's most famous sculptor - but only after years of wrangling over whether taking it would appear to condone rights abuses in China.

Marx co-wrote the Communist Manifesto, which said that all of human history had been based on class struggle. China's capitalist government presents his work as central to its way of governing.


https://www.google.ba/amp/s/www.bbc.com ... e-44009621

Živimo u kontradiktornim vremenima.

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 78 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 3 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs