banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 23 Apr 2024, 19:42

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 2787 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124 ... 140  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 27 Maj 2017, 22:43 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Maj 2010, 21:21
Postovi: 9225
Ma ne brani niko partizane al ti ne daješ na četnike ko da su ti kuću pokrili o svom trošku. A i za zagorca zapinješ, baš te opekao. Poenta ko što reče bečka, pravili su sranja jbt. Taman smo oladili od Bate Živojinovića sa 100 pobijenih švaba, sad će laganice Radoš sa svojim remek-djelima da nas ubija u pojam. Sve si rekao sa Milom i onim ok. I Tito nije bio onaj pravi. Narod je bio pošteniji i bolji u tom je začkoljica.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Maj 2017, 22:57 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Okt 2015, 08:26
Postovi: 2658
Zagorac je opekao mene na raj nacin sto je zajebavao i mog oca i djeda zato što nisu htjeli crvenu smrdljivu knjizicu. Narod jebi danas posten al je ucen, nije glup kao pre vec sad 30 god . Nije slijep i vlada informacijama.
Pravili su i partizani sranja, napisah ja. Ti citas samo što želiš da citas. Rados je neko ko misli kao i ja. I treba da se pokaže prava prica!!! Prije su svaki vikend bili jedni ti isti filmovi partizanski. Al sam na tvbg ili nekad tvsa... Nemoj misliti da su se vrtili cesto na tvz
Ppgledaj film braca po materi, donekle da ti docara dešavanje.

Послато са HTC One M9 уз помоћ Тапатока


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Maj 2017, 23:13 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Maj 2010, 21:21
Postovi: 9225
A ti pričaš samo ono što ti se sviđa, il što te naučiše. A Radoša zaboli kako ko razmišlja tu je u stilu narodne elite da uzme pinku i odradi priču. Kao i Laza Ristovski. Pogledao više puta braću. Pa po tvom razmišljanju me podsjeća narod na Orvelovu 84. I vrli novi svijet. Narod hoće da ne razmišlja. I zatucan je. Bez obzira na više izvora informacija, u kanalizaciji su sve govna, nema ljubičica. Tako i sa informacijama, stvara se privid, ako imaš dosta tv kanala npr. ne znači da je to sve dobro. Narod danas nije pošten toliko zato što je besposlen a misli samo kako da svrne nešto ljeba bez motike. I nije učen, tone i tone magistara, doktora i diploma a sve sami copy paste, apejron, blc itd. Ovi što imaju znanje lagano odoše. I to malo što imamo otjeraćemo. I to tako tim zatucanjem i politikom nedam Dodu makar je moj, mtel plaćam naš je, fauve i snsd....


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Maj 2017, 23:23 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Okt 2015, 08:26
Postovi: 2658
Decko ja sam ucio sto sam ja htio a ne sto je partija htjela kao ti. Zajebi. Ona kljuvara srecom umrla pa nisam bio pionir. Jbm mi se za radosa. Čovjek zaradjuje. Nešto mi nisi komentarise titine filmove, bruce lee je mala maca za valtera!!! I opet pricas napamet, narod je nadirao odavde i 69 i 70 pa negdje do 78. Nije bilo posla za dosta naroda. Ko nije mogao da se guzi u JNA on je morao da crkava u obucarsko tekstilno tesko masinskoj industriji. Radilo se 3 smjene i robovalo. A vidim i ti si od sorte koja bo radije gledala nekog baliju kako sjedi umjesto dodika. To je sve krenulo od obrenovica... Mnogi odoše njegovom linijom. Tuzno.

Послато са HTC One M9 уз помоћ Тапатока


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Maj 2017, 23:34 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Maj 2010, 21:21
Postovi: 9225
Ja da sam učio kao partija što je htjela, bio bih kao ovaj što je sjedio pored mene u klupi a sad je zamjenik gradonačelnika, kao što je i gradonačelnik - kao Bane. Sad ti se odjednom jebe za Radoša koji misli kao i ti. Srbin. A komentarisao sam titne filmove samo ne čitaš pažljivo, kasno je. A o nadiranju pričam sa aspekta da kad taman nema rata ovde deceniju dve i narod krene da bolje živi ovi produktivniji krenu da gule odavde i ubrzo najebemo u novom ratu. I tvoje procjene sorti ostavimo samo komentarom pametnom dosta.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 28 Maj 2017, 00:19 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Nov 2010, 15:21
Postovi: 123
http://www.ntvarena.com/live/index.php/ ... -vkj-video


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 28 Maj 2017, 01:19 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31211
Lokacija: Je Suis Ahmed
Gluvi barut, nit puca nit drma...

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 28 Maj 2017, 08:10 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 39418
Lokacija: Месечева икра
Neki_to_vole_vruce je napisao:
Kultura na nivou, sta drugo očekivati od lipića poput tebe. Ovu psovku cu se praviti da ne vidim samo zato da ne samaram starije a manje od sebe, manje mentalno...

Poslаto sа HTC One M9 uz pomoć Tаpаtokа

Pun Prnjavor tih što ih tih šamaraš, sve se drže za obraze.
Kulturno ophođenje da bi dobio moraš ga zaslužiti, a ti ga ne zaslužuješ ni od ranije, a ni ovim impliciranjem da sam proustaški nastrojen jer nisam za četnike. Nataknem vas sve pročetničke na partizanski kurac. Majmune.

Послато са Lenovo A6020a40 уз помоћ Тапатока

_________________
Bubi frubi


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 28 Maj 2017, 08:47 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Okt 2010, 18:53
Postovi: 10613
Lokacija: Uvijek na pravom mjestu u pogrešno vrijeme!
Neki_to_vole_vruce je napisao:
Decko ja sam ucio sto sam ja htio a ne sto je partija htjela kao ti. Zajebi. Ona kljuvara srecom umrla pa nisam bio pionir. Jbm mi se za radosa. Čovjek zaradjuje. Nešto mi nisi komentarise titine filmove, bruce lee je mala maca za valtera!!! I opet pricas napamet, narod je nadirao odavde i 69 i 70 pa negdje do 78. Nije bilo posla za dosta naroda. Ko nije mogao da se guzi u JNA on je morao da crkava u obucarsko tekstilno tesko masinskoj industriji. Radilo se 3 smjene i robovalo. A vidim i ti si od sorte koja bo radije gledala nekog baliju kako sjedi umjesto dodika. To je sve krenulo od obrenovica... Mnogi odoše njegovom linijom. Tuzno.

Послато са HTC One M9 уз помоћ Тапатока

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: oplakah boldovano! Ti što su tad odlazili vani da rade to je tačno, ali su radili vani a novac donosili kući u otadžbinu svojoj porodici i kući, sad odlaze komplet porodice u inostranstvo i prodaju imovinu da se nikada ne vrate, to tebi isto? Mahom su tada išli NKV radnici da "arbajtuju" sad ti odlazi VSS i VKV kadar zauvijek a posljedice će tek da se osjete. SFRJ je izvozila kriminalce a ostavljala intelektualce, sad obrnuto. Moji nisu bili ni KPJ kadar ni JNA pa smo sasvim solidno živjeli (Rudi Čajavec i JŽ nas hranili, nisu samo šljakeri, rudari i tekstilci postojali mo'š misliti!) Mene lično boli qraz ako će da sjedi na čelu ove "države" Bantu crnac koji prije podne pleše oko totema od kostiju i perja ako će da mi omogući normalan život dostojan čovjeka, jer si ti vidim jedan od onih "neka me je8e, samo neka je moj Srbin" Srbuj pa makar u potoku spavao :roll:

Što mrzim nakaradnu pamet.... :angry4:

_________________
Ako želiš da stvoriš monstruma, sruši svijet dobrom čovjeku.
U meni spava genije, ali je zato budala uvijek budna.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 28 Maj 2017, 08:52 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Maj 2010, 12:19
Postovi: 10256
Neki_to_vole_vruce je napisao:
Decko ja sam ucio sto sam ja htio a ne sto je partija htjela kao ti. Zajebi. Ona kljuvara srecom umrla pa nisam bio pionir. Jbm mi se za radosa. Čovjek zaradjuje. Nešto mi nisi komentarise titine filmove, bruce lee je mala maca za valtera!!! I opet pricas napamet, narod je nadirao odavde i 69 i 70 pa negdje do 78. Nije bilo posla za dosta naroda. Ko nije mogao da se guzi u JNA on je morao da crkava u obucarsko tekstilno tesko masinskoj industriji. Radilo se 3 smjene i robovalo. A vidim i ti si od sorte koja bo radije gledala nekog baliju kako sjedi umjesto dodika. To je sve krenulo od obrenovica... Mnogi odoše njegovom linijom. Tuzno.

Послато са HTC One M9 уз помоћ Тапатока


Cekaj malo, ne mozes da pljujes po stvarina i vremenina u kojima nisi zivio. Mozes da zakljucujes na osnovu tudjih prica ili tekstova koje procitas isto kao i ljudi koji drze drugu stranu price. Oni su slusali tu drugu stranu i uzeli tu verziju kao tacnu i sta sad?
Svako tvrdi da je u pravu a da onaj drugi nema pojma!
Kontas?
Isto kao sto neko navija za real a neko za barsu.
A siguran sam da se juge ne sjecas jer poslednja generacija pionira je bila 1982. tako da mozes samo biti mladji.

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 28 Maj 2017, 09:10 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 39418
Lokacija: Месечева икра
On zaključuje izgleda samo na osnovu priča, očito da tekstove ne čita kao što nije pročitao ni onaj čiji link sam postavio. Isto tako, da čita znao bi da Drakulić, kao ni Banjaluka i njena okolina, nisu bili partizanski kraj nego četnički. Partizanski je bio Drvar i Kozara te dijelom Grmeč. O nebulozama oko partizanskog ponašanja u Drvaru i okolini dovoljno govori stav Drvarčana o partizanima i dan-danas.

Poslаto sа Lenovo A6020a40 uz pomoć Tаpаtokа

_________________
Bubi frubi


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 28 Maj 2017, 09:14 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Okt 2010, 18:53
Postovi: 10613
Lokacija: Uvijek na pravom mjestu u pogrešno vrijeme!
Neki_to_vole_vruce je napisao:
. Al sam na tvbg ili nekad tvsa... Nemoj misliti da su se vrtili cesto na tvz
Ppgledaj film braca po materi, donekle da ti docara dešavanje.


Kapelski kresovi, Velo misto, Nepokoreni grad, Signali nad gradom sve produkcija TVZ. Po tebi je TVZ samo Smogovce pravila.... :roll: Čudi me da si zaboravio "Okupaciju u 26 slika" i "Krv i pepeo Jasenovca" od Zafranovića.
_зока je napisao:
Partizanski je bio Drvar i Kozara te dijelom Grmeč.

Tu su pokolji Srba krenuli odmah po uspostavljanju NDH, tako da priče o nedirnutim selima gdje su bili četnici ne drže vodu....

_________________
Ako želiš da stvoriš monstruma, sruši svijet dobrom čovjeku.
U meni spava genije, ali je zato budala uvijek budna.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 28 Maj 2017, 09:16 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 39418
Lokacija: Месечева икра
Kako će on znati šta je prikazivala TVZg kad nije ni pionira dočekao?

Послато са Lenovo A6020a40 уз помоћ Тапатока

_________________
Bubi frubi


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 28 Maj 2017, 09:18 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Okt 2010, 18:53
Postovi: 10613
Lokacija: Uvijek na pravom mjestu u pogrešno vrijeme!
Ja sam bio dijete kad je rat počeo, ali se ipak nečega sjećam. A moji roditelji se dobro sjećaju SFRJ u kojoj su odrasli i stasali, nešto je ne pljuju a nisu bili JNA/SKJ kadar....

_________________
Ako želiš da stvoriš monstruma, sruši svijet dobrom čovjeku.
U meni spava genije, ali je zato budala uvijek budna.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 28 Maj 2017, 09:20 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Maj 2010, 21:21
Postovi: 9225
Drže vodu samo utoliko što ih seljaci u tim zabitima nisu puno tangirali, nisu ih odatle napadali pa što bi bezveze gubili glave po Motajicama i sl.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 28 Maj 2017, 09:21 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 39418
Lokacija: Месечева икра
Sjećam se i ja ponečega, serije, emisije pokoje al da se sjećam i programa na kom se prikazivalo?

Послато са Lenovo A6020a40 уз помоћ Тапатока

_________________
Bubi frubi


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 28 Maj 2017, 09:23 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Okt 2010, 18:53
Postovi: 10613
Lokacija: Uvijek na pravom mjestu u pogrešno vrijeme!
Toga se ne sjećam ni ja, ali zato danas pitaš šjor Gugla za informacije pa ti sve fino objasni....plus You Tube.

_________________
Ako želiš da stvoriš monstruma, sruši svijet dobrom čovjeku.
U meni spava genije, ali je zato budala uvijek budna.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 28 Maj 2017, 09:25 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Maj 2010, 21:21
Postovi: 9225
_зока je napisao:
On zaključuje izgleda samo na osnovu priča, očito da tekstove ne čita kao što nije pročitao ni onaj čiji link sam postavio. Isto tako, da čita znao bi da Drakulić, kao ni Banjaluka i njena okolina, nisu bili partizanski kraj nego četnički. Partizanski je bio Drvar i Kozara te dijelom Grmeč. O nebulozama oko partizanskog ponašanja u Drvaru i okolini dovoljno govori stav Drvarčana o partizanima i dan-danas.

Poslаto sа Lenovo A6020a40 uz pomoć Tаpаtokа

Vidiš da su mu napunili glavu ovi njegovi što su ih tjerali da nosaju knjižice i ne slave slavu. Ko da su prvih godina poslije rata samo njima uzimali žito i stoku da se narod prehrani po gradovima a ne i "partizanskim" krajevima. Ko da je samo tamo bilo nepravde, rata, lopovluka. Neka, sve ide u smjeru zaglupljivanja naroda, pa će se vratiti i narod nazad u opanak. A ovi iz EU će slati obrazovanije nazad ko nekad iz monarhije što su se vraćali sa školovanja da opismene narod. Figurativno.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 28 Maj 2017, 09:29 
nekada su se citali kapelski kresovi, a danas knjiga o milutinu


Vrh
  
 
PostPoslato: 28 Maj 2017, 09:30 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Okt 2010, 18:53
Postovi: 10613
Lokacija: Uvijek na pravom mjestu u pogrešno vrijeme!
Ne čita se Milane, to je jako poučno štivo o srpskim zabludama i velikoj žrtvi nizašto. Glavni lik knjige na kraju skonča zbog ljudske pohlepe za vlašću i karijerom a ne zbog ideologije.

_________________
Ako želiš da stvoriš monstruma, sruši svijet dobrom čovjeku.
U meni spava genije, ali je zato budala uvijek budna.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 2787 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124 ... 140  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 11 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs