banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 05 Jun 2024, 02:20

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 92 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: Arkan i istorija
PostPoslato: 03 Mar 2009, 09:10 
OffLine
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Dec 2008, 10:01
Postovi: 45
Ako je bio toliki lopov i papak, koji mu je q. trebalo da ide po vukojebinama i ratuje, mogao je da krade i po Srbiji, a i po inostranstvu, kao prije rata. Mogao je i da svercuje cigare i usteka se na aerodrom u Mahovljane. Mozda bi danas bio premijer.
Kazes ratovali za masne dnevnice? U tom je znaci citavo vrijeme bila kvaka, u dnevnicama? Pa da. Zato su likovi kopali zemunice i skrivali se od vojne policije, bjezali sa linije 4 godine i pravili sranja zbog kojih su ljudi zarobljavani. Samo da je bila dnevnica ko kod Arkana, gdje bi nam kraj bio.


Citiraj:
Pizda materina svima koji se lože na skotove, sve od Arkana preko Ćele do Haradinaja. Đubrad.


jbg. ti se jedini lozis i pjenis.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Arkan i istorija
PostPoslato: 03 Mar 2009, 09:26 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Feb 2008, 12:22
Postovi: 2652
U inostranstvu nije mogao da pljacka/radi od ranih 90ih,kad su odradili banku u Sveckoj tacnije Geteborgu,onda je iterpol raspisao tjeralicu za njim i jos nekoliko njegovih pajdasa!!A sta je tad u to vrijeme mogao da pljacka po Srbiji???U Srbiji su tad bili jaci kriminalci od njega a on je stekao slavu u ratu!!

_________________
..dobice te razglednicu iz Africke zemlje safari....
.......zbogom zohari..............


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Arkan i istorija
PostPoslato: 03 Mar 2009, 09:56 
OffLine
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Dec 2008, 10:01
Postovi: 45
da se ustekao u mahovljane i bavio naftom i ronhilom, zaradio bi vise nego na friziderima a bio bi i premijer. Slazemo se da je stekao slavu u ratu. kao komandant. A kao lopov i mafijas bio je poznat od ranije.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Arkan i istorija
PostPoslato: 03 Mar 2009, 10:03 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Feb 2008, 12:22
Postovi: 2652
Stoji to da je radio u mahovljanima da bi MOZDA zaradio vise...samo bate znas i sam gdje je prvo upadao i sta je iznosio...frizideri i tv su bili za jajare a on je nosio pravi pljen!!!!!
I to stoji da je bio prije rata lopov i mfijas ali malog kalibra,da je mogao davno bi se on vratio iz inostransta da hara po Jugi...Samo ocu da kazem da su bile vece face od njega prije a njega je digao i spustio Slobo...

_________________
..dobice te razglednicu iz Africke zemlje safari....
.......zbogom zohari..............


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Arkan i istorija
PostPoslato: 03 Mar 2009, 10:21 
OffLine
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Dec 2008, 10:01
Postovi: 45
Vece face od njega, jace kriminalce ali i vece borce i komandante smo imali i mi ovdje. Ali citam ovde da je za vrijeme rata izginulo ukupno 28 njegovih ljudi. ono, kad krenemo da pretjerujemo, nema nam ravnih. ko ameri jbni, samo crno bijelo.. nevjerovatno koliko su ljudi spremni ne samo da prihvate necije misljenje zdravo za gotovo, nego i da ga sire i dalje kao svoje.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Arkan i istorija
PostPoslato: 03 Mar 2009, 10:30 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Feb 2008, 12:22
Postovi: 2652
Ja stvarno neznam koliko je njegovih ljudi poginulo u ratu,pa i ne pricam o tome.Ali sam se prije jedno 5/6 godina toliko bio unio u njegovu biografiju,citao sam sve i svasta i sta je radio i gdje je zivio ma svasta nesto....cak sam dosao do Sveckih policiskih zapisa o njemu sta je radio gore....i on je stvarno bio jedan olos od covjeka kojeg je Slobo uzdigao na osnovi patriotizma...i dalje ne vjerujem da je ubijen,u to me niko ne moze uvjeriti.......previse je bio jak u to doba da bi mu neko mogao tako lako prici i ukokati ga!!!!!!

_________________
..dobice te razglednicu iz Africke zemlje safari....
.......zbogom zohari..............


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Arkan i istorija
PostPoslato: 03 Mar 2009, 11:57 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Okt 2006, 12:58
Postovi: 10625
Lokacija: Banjaluka
Jel VIM kada ces na tom strasnom youtubeu naci neki filmic o Haradinaju, Gotovini, Caci, Celi, Spegelju, Taciju... pa da uporedimo sve te "heroje" da ih stavimo na jedno mjesto.

Slobodno tu mozes staviti i najodlikovanijeg generala HR vojske Zagorca.

_________________
Slika
Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Arkan i istorija
PostPoslato: 03 Mar 2009, 18:42 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Okt 2002, 16:13
Postovi: 2214
Lokacija: Lopare/Banjaluka
vim je napisao:
O tome mozete pogledati ovdje(history channel) :

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=MOhq2FkFhRw[/youtube]


Arkan jeste kriminalac i govno od covjeka, ali ovaj dokumentarac je sranje.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Arkan i istorija
PostPoslato: 04 Mar 2009, 00:01 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 39469
Lokacija: Месечева икра
filozof sa vrbasa je napisao:

Koliko su koštale te potvrde iz škole i da li je bila neka starosna granica do koje su se izdvale?
:lol:



Nisu koštale,škole si ih izdavale baš zbog takvih majmuna.

PUS je napisao:
Kazes ratovali za masne dnevnice? U tom je znaci citavo vrijeme bila kvaka, u dnevnicama? Pa da. Zato su likovi kopali zemunice i skrivali se od vojne policije, bjezali sa linije 4 godine i pravili sranja zbog kojih su ljudi zarobljavani. Samo da je bila dnevnica ko kod Arkana, gdje bi nam kraj bio.




Oni nisu ratovali.Moj tata je ratovao.

PUS je napisao:
Ali citam ovde da je za vrijeme rata izginulo ukupno 28 njegovih ljudi. ono, kad krenemo da pretjerujemo, nema nam ravnih. ko ameri jbni, samo crno bijelo..


Malo proguglaj..........navedeni su imenom i prezimenom.

_________________
Bubi frubi


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Arkan i istorija
PostPoslato: 04 Mar 2009, 15:30 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Feb 2008, 23:04
Postovi: 7327
Lokacija: Satriale's Pork Store
Мешате његову јединицу са његовим личним ликом. То вам је у старту грешка у корацима. "Тигровима" се неке ствари на војном пољу не могу оспорити.

_________________
РЕПУБЛИКА СРПСКА

http://www.youtube.com/watch?v=oXo4ox94 ... e=youtu.be


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Arkan i istorija
PostPoslato: 08 Mar 2009, 00:41 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Feb 2007, 23:02
Postovi: 435
Lokacija: Sarajevo
DJ-TC je napisao:

Arkan jeste zločinac, lopov i ubica... bio. (Crkni, đubre.)

A to da je on "branio" nekoga: nemoj da sereš. Karadžić i Izetbegović su takva govna izveli iz zatvora odmah poslije izbora da bi pleli svoje kriminalne mreže, pa se kasnije priča pod naci-kalupom kako su "Srbi ubijali" ili kako su "ubijali Srbe", a niko ne pita ko je rukovodio ubistivma i s kojim ciljem, i ko se na kraju obogatio, a ko je izvukao deblji kraj. Bitno je ko je "Srbih", "Hrvat", itd, a nije bitno ko je nevin civil, običan regrut koji nije ni želio mrznuti u rovu, a ko je pekao jaganjce i nosio frižidere u Srbiju, ko je palio sela u pozadini, ko je tjerao ljude iz stanova i sa posla, bilo Albance na Kosovu, bilo Srbe u Hrvatskoj, a ko je dovodio mudžahedine u Bosnu. Govna. Kriminalci.

Pizda materina svima koji se lože na skotove, sve od Arkana preko Ćele do Haradinaja. Đubrad.


Signed!

_________________
THE PURPOSE OF A BORG QUEEN IS TO BRING ORDER TO CHAOS.

RESISTANCE IS FUTILE!


http://www.youtube.com/watch?v=4n25pdHl ... re=related


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Arkan i istorija
PostPoslato: 08 Mar 2009, 09:34 
OffLine
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Dec 2008, 10:01
Postovi: 45
Citiraj:
Arkan jeste zločinac, lopov i ubica... bio. (Crkni, đubre.)


Ni ti nisi bas siguran da li jeste, ili je bio..

potpisujem.. :lol:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Arkan i istorija
PostPoslato: 08 Mar 2009, 17:48 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 18 Feb 2009, 15:27
Postovi: 76
arkan, eh bio je svasta. ja jos ne vjerujem da je on mrtav, ali opet ko zna. nije tacno da je ratovao tamo gdje je bilo najteze. a da su ga vlasti cuvale od pocetka "karijere" to je itekako tacno. za drzavu je radio prljave poslove vani, prije rata, a u ratu vidio priliku da zgrne jos vise love.za neke car, za neke nije, za poturice zlocinac, iako nemaju pojma ni gdje je ratovao ni sta je radio, al bitno je da je srbin i odmah je zlocinac. kontroverzan lik u svakom slucaju.

_________________
But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: Do I feel lucky? Well, do ya, punk?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Arkan i istorija
PostPoslato: 06 Apr 2009, 12:48 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Jun 2005, 02:03
Postovi: 7347
Lokacija: Бања Лука
sad su svi pametni, sve revolucionar do revolucionara, pravednik do pravednika ..
sta serete koji kurac, rat je rat!
ubil ili budi ubijen!
arkan jest pljackao i nosio ratni plijen, ali to je normalno, jer od neceg jedinica mora da se izdrzava.
ne velicam nikog, boli me kurac, al` on je ipak imao muda. koliko bi vas danas islo u rat da se sutra zakuva?
on je cak i rodjenog sina doveo na liniju.
ovaj prica gore kako su kupili po banjaluci i odvodili u gardu? to je najveca glupost koju sam cuo!
prvo VRS nije podrzavala arkana, tj. Mladic je bio protiv svih paravojnih jedinica i xx puta se javno protivio tome.
drugo, u gardu nije mogao svako. morao si druze bit kol`ko tol`ko spreman i lud da te prime tamo.
to sto ih je malo poginulo, jebiga, to je stvar njihove sposobnosti.
i dan danas porodice poginulih imaju penziju iz njihovog fonda ..

_________________
И само дотле, до тог камена,
До тог бедема...
Ногом ћеш ступит, можда, поганом?
Дрзнеш ли даље?...

Ал' један израз, једну мисао
Чућеш у борбе страшној ломљави
"Отаџбина је ово Србина!..."


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Arkan i istorija
PostPoslato: 06 Apr 2009, 13:21 
OffLine
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Dec 2008, 10:01
Postovi: 45
U Gardu nisu vodili nikog.. jbg, nije bio budala da u svoju jedinicu primi dezertere...
Sisao ih je do glave i predavao vojnoj policiji, da idu na ratiste.
Medjutim dok bi ispali iz njegovih ruku, opet bi radile vezice i opet bi bjezali sa ratista.

Ja to ne bih tako, ja bi ih premlacivao redom i otvarao im dosijee, da se poslije rata zna ko je gdje bio i sta je radio. Al danas je vec kasno. Danas mnogi s ponosom isticu kako nisu isli u rat. nisu oni bili budale jbg.. To se danas cijeni vise nego diploma fakulteta...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Arkan i istorija
PostPoslato: 09 Apr 2009, 14:04 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Dec 2006, 18:50
Postovi: 6700
PUS je napisao:
Danas mnogi s ponosom isticu kako nisu isli u rat. nisu oni bili budale jbg.. To se danas cijeni vise nego diploma fakulteta...


Da, cijeni se vrlo. 8) To koliko se cijeni najbolje mozes vidjeti kad kliknes na moj potpis dole. 8)

_________________

Filozofija...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Arkan i istorija
PostPoslato: 27 Jul 2016, 21:08 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 39469
Lokacija: Месечева икра
Citiraj:
“Ostaje mi sada spomenuti dva najvažnija događaja oko Arkana, za koje mislim da ne bi smjeli ostati državnom tajnom, ma kako to neki još danas žarko žele”, piše Josip Manolić na 232. stranici nedavno objavljenih političkih memoara Politika i domovina.
Pa nastavlja: “Željko Ražnatović Arkan još je tijekom istrage i boravka u Remetincu, i prije režiranog suđenja, postao dobavljač oružja za potrebe Republike Hrvatske. Početkom 1991. godine, točnije, u travnju te godine, Republika Hrvatska kupila je njegovim posredovanjem od njegove tvrtke iz vojnog skladišta u Batajnici mnogo oružja, pretežno kalašnjikove AK 47 i protutenkovsko naoružanje. Bila je riječ o dvanaest šlepera oružja.

http://www.telegram.hr/politika-krimina ... na-ovcari/

_________________
Bubi frubi


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Arkan i istorija
PostPoslato: 27 Jul 2016, 21:16 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31234
Lokacija: Je Suis Ahmed
da je ziv mislim da bi bio oslobodjen kao ona gospoda iz DBa

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Arkan i istorija
PostPoslato: 27 Jul 2016, 21:45 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 26 Okt 2014, 07:58
Postovi: 4681
Lokacija: Kostajnica
Procitah temu ovu iz 2009. Sve stoji al nigdje ne pise kad je 5. bataljon krenuo da bjezi sa utvrdjenog polozaja kako je blokirao put i isamarao ove na celu i vratio ih sve na liniju. Moj jedan rodjo, pokoj mu dusi uvijek je kleo pokojnog Arkana, kad ga je isamarao, skinuo mu tetku s opasaca i nabio ga nogom u guzicu i poslao nazad na liniju :)

Sent from my LG-D855 using Tapatalk


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Arkan i istorija
PostPoslato: 27 Jul 2016, 22:06 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010, 18:42
Postovi: 40453
Lokacija: SAO Krmine
Ova tema, kao i Arkan lično, zaslužuju da se nađu na đubrištu istorije.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 92 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 8 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs