banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 18 Apr 2024, 08:43

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 2915 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50 ... 146  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 20 Sep 2022, 23:09 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Jul 2008, 18:33
Postovi: 6134
Danchi je napisao:
Da, poznajem Jelenu, takođe sa fakulteta, zajedno smo studirali, nismo prijatelji niti se pozdravljamo ali ona je nebitna u cijeloj ovoj priči. Ona je žrtva ove prljave kampanje slabih ljudi. Moj mozak ne može da svari da neko podržava tako nešto. Tebi svaka čast na želucu.
A kakva prljava kampanja? Ja se dosadnije i mirnije kampanje ne sjecam?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Sep 2022, 23:10 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Jul 2008, 18:33
Postovi: 6134
Jedino brat Nesic unosi malo radosti sa svojim spotovima i plakatima.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Sep 2022, 23:14 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Mar 2007, 02:36
Postovi: 919
Lokacija: Banja Luka - Woking
Bas tako wizzy, DOSAO JE! Predstavnik "izdajnicke opozicije" stoji pored Putina, gdje bas nema zapadnih politicara, zar ne? To su stvarno šupljaci oko patriotizma Milorada Dodika. Ko to više puši? Jedini čovjek koji je istinski patriota u toj stranci je Dragan Lukač. Covjek se borio u ratu i ima specificno misljenje po tom pitanju. Ovo ostalo je boranija i predstava za narodne mase...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Sep 2022, 23:20 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 09 Jun 2012, 13:13
Postovi: 1349
wizzy_bl je napisao:
Danchi je napisao:
Da, poznajem Jelenu, takođe sa fakulteta, zajedno smo studirali, nismo prijatelji niti se pozdravljamo ali ona je nebitna u cijeloj ovoj priči. Ona je žrtva ove prljave kampanje slabih ljudi. Moj mozak ne može da svari da neko podržava tako nešto. Tebi svaka čast na želucu.
A kakva prljava kampanja? Ja se dosadnije i mirnije kampanje ne sjecam?


Ovo s lažnim dokumentom po svim medijima i optuživanje protivkandidata da je strani plaćenik nije po tebi prljava kampanja? To je baš onako fino i za pohvalu.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Sep 2022, 23:22 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Jan 2007, 16:38
Postovi: 23485
Ovaj dokument kao da su namjerno kao kost bacili. Da se valjaju u blatu zajedno.

Ali što se zanimljivosti tiče, u Federaciji je bolja. Eno Bakir se i rasplakao kada se sjetio ratnih dana. Možda se sjetio mraka u trezoru. :lol: Tamo je bitka za opstanak.

Kod nas ipak je Skupština najbitnija. Ako će Jelena glumiti Đukanovića vezano za mandatara, ako opozicija ne bude imala većinu... Srećno joj. Ta funkcija je bitna koliki uticaj ima ličnost ili stranke iza nje. Ali tada nije isključeno da Dodik bude mandatar. Ili novi izbori... Ili dvosmjerni papci, koji postanu prihvatljivi... Ko god da uzme, najbolje da uzme sve pozicije. Pa i svu odgovornost.

_________________
Rad je od čovjeka napravio roba, neradu smo odani sve do groba.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Sep 2022, 23:28 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Jul 2008, 18:33
Postovi: 6134
Mr.Speed je napisao:
Bas tako wizzy, DOSAO JE! Predstavnik "izdajnicke opozicije" stoji pored Putina, gdje bas nema zapadnih politicara, zar ne? To su stvarno šupljaci oko patriotizma Milorada Dodika. Ko to više puši? Jedini čovjek koji je istinski patriota u toj stranci je Dragan Lukač. Covjek se borio u ratu i ima specificno misljenje po tom pitanju. Ovo ostalo je boranija i predstava za narodne mase...
Pa svaki iole normalan Srbin ce se odazvati tom pozivu, pogotovo sto je to bilo u periodu kad mi strani sefovi nemaju razloga ni zabraniti odlazak, jer je Dan borbe protiv fasizma (a i oni su tad bili kao antifasisti). Npr. da danas Ivanic sjedi umjesto Dodika, ja sam ubjedjen da ne bi otiaao kod Putina, cak mu ni ime ne bi spomenuo. Zabio bi glavu u pjesak.

Jelena me, kao politicar, najvise podsjeca bas na njega + sto sam generalno alergican na PDP kao. stranku... tako da je bas ne bih volio vidjeti na bilo kakvoj bitnoj poziciji - politickoj.

Npr. kao opozicionar je odlicna, da argumentovano kritikuje lose poteze vlasti....samo treba imati malo bolju vlast koja zna i slusati.


Za Lukaca se slazemo. Njega bih vise volio vidjati u vrhu SNSDa.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Sep 2022, 23:45 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Jul 2013, 12:48
Postovi: 1551
Mile i dobar ne idu u istu rečenicu. :D


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Sep 2022, 05:26 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Maj 2010, 21:21
Postovi: 9211
Što se ovde sere bez toalet papira....
Kakav Putin, kakvi bakrači? Da neće tri hiljade ruskih aviona da sleti na BNX i istovari sve ono što nam treba od robe sa zapada, a u povratku da pokupi svu silinu koju izvozimo inače u Rusiju? Ljudi, živimo od zapada i zapadnih kredita i pretvoreni smo u njihove robove. Da se razumjemo, dug je put još do gusala i hajdučkih akcija protiv mrskog okupatora, ali da nas Mile vodi u tome? Pahahah, nemojte molim vas...on prkosi zapadu? Bojim se da ćemo tek da vidimo gdje to sve vodi kad zapad bude ove zime stezao remen. Evo, lagano nema para od EU za kojekakve projekte. Vidjećemo za dalje. Što se tiče šuplje, šta bi od ministarstva odbrane? Neki spominjaše prošle godine da će se to vratiti na RS nivo, pa junaci nikom ponikoše...
Agencija za lijekove ? Ahahahhahaha..
Inckov zakon? De nek neko priupita Milinu garnituru ima li genocida? Aahhahaa...
Samo sramote sebe i svoje glasače , da neki poput skeve dođu i kažu da su sve to debili.... de sad budite pametni pa ih kaznite jedno 4 godine , da se malo trznu. I to ne pozicijom predsjednika ili članom BiH pr. Nego skupštinskom većinom. Makar 4 godine, pa isto tako i one koji dođu sa većino poslije 4 godine, ako ne budu kako treba, i njih lagano...
Takve promjene najviše smetaju kojekakvim Kajama, Risovićima, Luburićima, itd..ne stignu se naplatiti kod prethodnih.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Sep 2022, 06:32 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Nov 2007, 09:26
Postovi: 17134
Lokacija: Q5HW+6W
Svašta se napisa, samo nike vajde nama od toga, država je haos, ko god da dođe na vlast neće ništa napraviti. Ako ostane ista vlast, guraće po starom. Ako dođe nova, zbog situacije u svijetu, pa i u državi, neće ništa napraviti; naravno, izgovor će biti prethodnih 20-ak godina vladavine prošlih... oni se prepucavaju, kupe kajmak, a mi ga pušimo...

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Sep 2022, 07:24 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 23 Nov 2015, 23:59
Postovi: 4879
Lokacija: Tu preko puta
Mislim da je Drale cist primjer toga sto si napisao

_________________
1926 !


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Sep 2022, 08:16 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Jan 2011, 19:09
Postovi: 3640
wizzy_bl je napisao:
Sad ukljucio TV, kad ono dnevnik. Dodik i Putin. Meni je ovo dovoljno da izadjem i zaokruzim SNSD. Jbg... kod nasih politicara mogu i ja pogrijesiti, ali znam da je Putin na onoj pravoj strani i ako on nekoga gleda kao partnera, a neke druge ne gleda... sve jasno.


Aj kupi sljive, zivota ti.

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Sep 2022, 10:22 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Jan 2007, 16:38
Postovi: 23485
Ali kako god. Jučer Putin nije htio da priča sa Makronom jer nema vremena, ali se sastao sa Dodikom :lol:

_________________
Rad je od čovjeka napravio roba, neradu smo odani sve do groba.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Sep 2022, 11:24 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Maj 2018, 09:42
Postovi: 2625
Lokacija: PD
ne važi se, đe je slika!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Sep 2022, 11:43 
OnLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2008, 01:45
Postovi: 26534
Lokacija: Banja Luka
Danchi je napisao:
Ne, u pravu si. Ne treba generalizovati. Moj stari je (mlađi) penzos i on sigurno neće glasati za Dodika. Ali taj izuzetak ne znači ništa jer ogromna većina penzionera hoće glasati za tu opciju. Mada treba reći svako ko se prima na ovakve stvari kao ovaj "dokument" jeste retard, bio on penzos ili imao 20 godina.

Isto se slažem da nisu svi mentoli koji glasaju za SNSD. Ima tu veeeliki broj pametnih ljudi. Oni glasaju zbog jedne stvari koja se zove lični interes. Gledaju sebe i svoju budućnost a za stranku manje više. Znam ih par takvih, skoro da nemaju dodirnih tačaka sa ovakvom politikom, ali dobili su posao ili tender preko stranke i sad su dužnici, ne samo da moraju glasati nego i agitovati da drugi glasaju. Mašinerija radi.

Tako da nije baš Skeva u pravu sa ovom grubom podjelom crvenih glasača. Ja dijelim u tri grupe: penzosi, lična korist i standardni mentoli.

Ti koji imaju licnu korist su najgori, oni mogu mijenjati stanje i oni su najveci krivci. Ove mongoloide koji glasaju iz ubjedjenja ne moze covjek kriviti, oni ne mogu dobaciti daleko, to je prirodna barijera.
Sto se penzosa tice, kao sto djeca do 18 godina ne mogu glasati, tako treba naci vremensku granicu za zabranu glasanja starijim ljudima. Jednostavno ljudi gube moc rasudjivanja, to je prirodni proces i ne treba na to gledati kao na ponizavanje starijih ljudi.

_________________
Radonjic je kriv!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Sep 2022, 12:04 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Jan 2007, 16:38
Postovi: 23485
Možda prije testiranje inteligencije. Pa da i nekima u "najboljim" godinama se uskrati glasanje.

_________________
Rad je od čovjeka napravio roba, neradu smo odani sve do groba.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Sep 2022, 12:11 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Maj 2018, 09:42
Postovi: 2625
Lokacija: PD
skeva je napisao:
... tako treba naci vremensku granicu za zabranu glasanja starijim ljudima. Jednostavno ljudi gube moc rasudjivanja, to je prirodni proces i ne treba na to gledati kao na ponizavanje starijih ljudi.


ja bih stavio granicu od 44 godine i maršu3.14čkumaterinu! trošadžije invalidske penzije diskvalifikovao bih bez obzira na godine, taman posla još da ih nosamo na biračka mjesta.

mislim da treba zabranit i seljacima, oni su samo za kupit sijeno, okopavat kukuruze, šta oni koj-moj znaju o politici.
ovim pomoćnim radnicima u komunalnom, isto.
o ciganima ne vrijedi trošit riječi.

dodao bih i ribolovce, blejanje u plovak je plafon njihovih moždanih aktivnosti.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Sep 2022, 12:15 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Apr 2011, 21:17
Postovi: 15282
Lokacija: Bakinci...Đurin grob
A šta veli Putin da se nada da će na izborima pobjediti patriotske snage.....pa jebo mater midgetsku,ne možeš u rođenoj Rusiji obezbjediti patriotizam a usuđuješ se u tuđem dvorištu uređivati granicu između patriotizma i izdaje.
https://bizlife.rs/policija-sprecila-tr ... oz-moskvu/

_________________
"Možete biti najbolji forumaš i stručnjak, ali ako niste u sistemu forumske vlasti, sve je to zabluda."


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Sep 2022, 12:44 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Jan 2007, 16:38
Postovi: 23485
Šta reći čiča. Ne valja ni patrijarh, Vučić, Putin...

Zvanična politika Rusije je da podržava trenutnu vlasti, ko god da je. Uzme SDS vlast i ode kod Putina... Biće ista priča. Ako zadrže sličan kurs. Ali ako je bliži kurs na pravcu GB i USA ambasada, da se midžet putler smjesti u Aziju gdje pripada. Onda neće biti ista priča. Baci samo seen :lol:

_________________
Rad je od čovjeka napravio roba, neradu smo odani sve do groba.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Sep 2022, 12:51 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jan 2010, 23:46
Postovi: 5853
Danchi je napisao:
wizzy_bl je napisao:
Danchi je napisao:
Da, poznajem Jelenu, takođe sa fakulteta, zajedno smo studirali, nismo prijatelji niti se pozdravljamo ali ona je nebitna u cijeloj ovoj priči. Ona je žrtva ove prljave kampanje slabih ljudi. Moj mozak ne može da svari da neko podržava tako nešto. Tebi svaka čast na želucu.
A kakva prljava kampanja? Ja se dosadnije i mirnije kampanje ne sjecam?


Ovo s lažnim dokumentom po svim medijima i optuživanje protivkandidata da je strani plaćenik nije po tebi prljava kampanja? To je baš onako fino i za pohvalu.


... ismijavanje fotošopa, informacije od "poznanika" da "ne farba kosu i čudno se osjeti"...

Da se razumijemo i meni je krš fotošop tj. ono spaljivanje što su napravili od Jelene na bilbordu, ali na tom i sličnom voditi kampanju ipak pokazuje jedno stanje visoke uznemirenosti. Slično kao i očajno napravljeni "CIA" dokument. Kontam da se neko pokušao uvući Mili "genijalnim" predlogom i uskočiti da sam sve to odradi, da se pokaže, a da bi mogao proći na kraju kao i Amidžić nakon objave rezultata lokalnih izbora.
Ovaj drugi dio je tek posebno odvratan te ne bih davao nikakav dodatni komentar.

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Sep 2022, 18:44 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Nov 2007, 09:26
Postovi: 17134
Lokacija: Q5HW+6W
skeva je napisao:
Ti koji imaju licnu korist su najgori, oni mogu mijenjati stanje i oni su najveci krivci. Ove mongoloide koji glasaju iz ubjedjenja ne moze covjek kriviti, oni ne mogu dobaciti daleko, to je prirodna barijera.
Sto se penzosa tice, kao sto djeca do 18 godina ne mogu glasati, tako treba naci vremensku granicu za zabranu glasanja starijim ljudima. Jednostavno ljudi gube moc rasudjivanja, to je prirodni proces i ne treba na to gledati kao na ponizavanje starijih ljudi.

Ako su mongoloidi ovi što glasaju za poziciju, šta su onda ovi što glasaju za opoziciju, u koji oni grupu spadaju?
Što se tiče penzosa, hoćeš reći da se sa godinama postaje mongoloid?
I šta ti imaš protiv ljudi sa daunovim sindromom? To što ti govoriš je diskriminacija.

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 2915 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50 ... 146  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 9 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs