banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 28 Mar 2024, 15:34

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 661 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 ... 34  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: Jelena Trivic
PostPoslato: 23 Jan 2021, 21:44 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Jan 2020, 15:23
Postovi: 3035
Bukvalno trebaju tri "posta-mamca" da skeva razotkrije svoj intelekt.


Isto tako slijepo podržavanje bilo koga, bilo koje stranke ili pojedinca, bez realnog sagledavanja stvari a samo da bi se nešto pro forme mijenjalo, takođe nije baš za pohvalu.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Jelena Trivic
PostPoslato: 23 Jan 2021, 21:45 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Jan 2020, 15:23
Postovi: 3035
skeva je napisao:
_зока je napisao:
skeva je napisao:
Koja je poenta Zoka? Treba ostaviti SNSD na vlasti?
Poenta je dovesti nekoga ko se nije slizao sa onima koji na ovaj ili onaj način kreiraju politiku od rata naovamo.

Послато са Redmi Note 7 помоћу Тапатока

Inace treba ostaviti ove? Jer ce biti gore nego sada?


Pokušavaju ti ljudi nacrtati da se ne može pod ribati prljavom krpom.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Jelena Trivic
PostPoslato: 23 Jan 2021, 21:52 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Avg 2015, 18:05
Postovi: 5166
I šta onda, treba ostaviti ove?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Jelena Trivic
PostPoslato: 23 Jan 2021, 22:14 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Mar 2014, 13:26
Postovi: 8494
The_new_Statesman je napisao:
hadzidado je napisao:
The_new_Statesman je napisao:
Nije moj tip
A? Ko biva, odbio bi?


Bi.
Derpe


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Jelena Trivic
PostPoslato: 23 Jan 2021, 22:16 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Avg 2015, 10:35
Postovi: 2195
Lokacija: Nova Varoš BL
Evo primjer iz Teslića a ako griješim neka Rocker kaže...koliko godina onaj ljigavac od advokata z PDP šuruje sa Bogdanićem.Ovo je zabava za mase i ništa drugo.Trivićka da šta hoće izašla bi u medijima a ne na rame Borenoviću.I nije to problem problem je što se svi, opozicija i vlast ponašaju tako da je bitno koju funkciju obavljaš u koje vrijeme i naravno samo za sebe.Različite konstalacije odnosa traže različite principe od parlamentarne skupštine do republičke pa na kraju lokalne.Mi smo u banani i nikad neće biti bolje.Jedina utjeha je da ova vlast u RS održava ravnotežu međunarodne spoljne politike i istupa u ime RS a ne zajedničkih organa BiH.Smisao održivosti entiteta neka pojasni PDP na čelu sa Jecom i Draškom kao i omiljenim Borenovićem...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Jelena Trivic
PostPoslato: 23 Jan 2021, 22:32 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 05 Okt 2018, 19:23
Postovi: 510
Mimikrija stavio tačku na diskusiju.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Jelena Trivic
PostPoslato: 24 Jan 2021, 12:08 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2008, 01:45
Postovi: 26529
Lokacija: Banja Luka
Dakle zakljucili smo da ne treba nista dirati jer ne moze biti bolje nego samo gore. Ok

_________________
Radonjic je kriv!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Jelena Trivic
PostPoslato: 24 Jan 2021, 13:11 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Maj 2018, 09:42
Postovi: 2624
Lokacija: PD
ma pusti ih skevane, zajebavaju te drkadžije. :lol:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Jelena Trivic
PostPoslato: 24 Jan 2021, 13:23 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Nov 2008, 17:42
Postovi: 7177
PDP u Teslicu 300 glasova, stranka tamo ne postoji i nikad nije postojala, znali su osvojiti i par hiljada kad im Bogdanić da pare (ili nađe nekog ko će dati) za kupovinu glasova. Bez para su prošli kako su prošli.
Jedina stranka u Tesliću koja ima zdravo i iskreno odano glasačko tijelo je SDS, koliko god to odvratno bilo. SNSD, SPS, DEMOS (nekad DNS) su sve tajkunske partije, odnosno zavise od tajkunskih para i ucijenjenih radnika koji jednostavno moraju glasati kako im se kaže.
Sve je jasno kad se pogledaju izborne liste.

Apropo Jelene, za nju bi bilo mnogo bolje da pravi sasvim novi politički pokret, jer su za nju bitange iz PDP-a samo teret a nikako prednost.

_________________
Нема ту чојека чим слави посну славу . . .


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Jelena Trivic
PostPoslato: 24 Jan 2021, 13:49 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2005, 18:06
Postovi: 36385
Mislim da su joj objave poput prethodne vise usmjerene na PDP/SDS/+papci ekipu nego na Dodika i SNSD.

Ako meni ne vjerujete, pitajte Borenovica kako se osjeca dok cita komentare.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Jelena Trivic
PostPoslato: 24 Jan 2021, 13:51 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 39396
Lokacija: Месечева икра
Rocker je napisao:

Apropo Jelene, za nju bi bilo mnogo bolje da pravi sasvim novi politički pokret, jer su za nju bitange iz PDP-a samo teret a nikako prednost.


Pa to bi bio pravi izbor. PDP-a osim u BL bukvalno nema, a i ovde su dok im se Dynamic duo nije priključio bili slabi. Nije mi jasno zašto su se uopšte oni priključili toj stranci.

Послато са Redmi Note 7 помоћу Тапатока

_________________
Bubi frubi


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Jelena Trivic
PostPoslato: 24 Jan 2021, 14:07 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2005, 18:06
Postovi: 36385
Za malog se kao logicno rjesenje pitanja namece caca zbog posla sa dopunama iz vremena vladavine pdp-a, a za nju ajd znaj... Mozda uticaj profesora Ivanica.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Jelena Trivic
PostPoslato: 24 Jan 2021, 17:01 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jan 2010, 23:46
Postovi: 5843
I Jeca opasna... prije nekog vremena čuo sam da je bilo nelagodno na sastanku, da li opozicije, da li partijskom PDP-a, ne znam. Uglavnom, navodno je nastupila vrlo osiono u guranju nekog svog prema nekoj višoj poziciji, da su se ovi ostali "zgledali". Kad je počelo ovdje pisanije da joj je rođak onaj neki komunikolog? što je skoro postavljen za Draškov okrugli sto zajedno sa onim slatkim maturantima, palo mi na pamet da se možda upravo o tom radilo. Sad, ovo što sam ja čuo je treća ruka iz izvora bliskih Draškovoj struji... Mislim, što ne bi trebalo nikog da iznenadi jer takvih su 99.5% političara, ne kod nas već u svijetu vjerovatno... Bez da nešto napadam Jelenu, samo kažem, nema mjesta ni za neku glorifikaciju, a eto mi takvi kakvi smo, nešto posebno bolje od nje ne možemo i proizvesti. Imaju sad šansu da bar nešto urade, pa ćemo vidjeti. Ako pokušaju da ispitaju poslovanje Integral Inženjeringa ili šta je već Draško govorio, takve stvari... bojim se da će biti jasno da se radi o osobama koje u najmanju ruku nemaju političku, a vjerovatno ni ljudsku zrelost. Znači ili glava u oblacima, ili demagogija, a ne valja ni jedno, ni drugo. S druge strane, prostora za neke konkretne poteze sigurno ima, pa da vidimo koliko će se snaći u realnim stvarima i tu mislim da ih treba cijeniti. Ono gdje ih SNSD realno spriječi, ne treba im uzimati za zlo. Bitno je da su oni to načeli, ali glupo bi bilo da proćerdaju teško dobijeni mandat ne uradivši ništa od istinskog značaja. Kontam da samo na raznoraznim tenderima ima ihahaj prostora za uštede, gdje bi se vrlo ozbiljan novac mogao pametno preusmjeriti. Za početak.

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Jelena Trivic
PostPoslato: 27 Jan 2021, 18:45 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 04 Apr 2020, 16:15
Postovi: 1403
E moja profesorice zar se tako prica i predstavlja pred kojekavim ambasadorima, ako je i od profesorice puno je. Profesorica naucila nesto od Borenovica da se ponizava gdje stigne i pred kim stigne.
Je li upoznala ova francuska ambasadorica Trivicku sa onim demonstracijama u francuskoj, sa onim islamistima sto su ubijali po francuskoj.

Trivićeva je upoznala ambasadora Tudik da je dugogodišnje loše upravljanje javnim sektorom i javnim preduzećima, visko opterećen privatni sektor uzrok lošeg ekonomskog stanja u Republici Srpskoj i da zahtijeva potpuno novu viziju i koncept ekonomske politike koja mora da dođe od novih političkih predstavnika vlasti.

Trivićeva je dodala da i iz razgovara sa ljudima tokom čestih obilazaka opština u Republici Srpskoj primjetna apatija, nezadovoljstvo i opšte siromaštvo, a samo je trenutna zatvorenost granica donekle usporila trend masovnog odlaska iz Republike Srpske i da zahtijeva potpuno novu viziju i koncept ekonomske politike koja mora da dođe od novih političkih predstavnika vlast

„Takođe, značajan problem koji nagriza zdravo tkivo društva i onemogućava brži i značajniji ekonomski napredak, jeste visok nivo korupcije. Iz svih tih razloga Republici Srpskoj je neophodan potpuno novi politički koncept, kao preduslov ekonomskog razvoja“, zaključila je Trivivićeva.

https://www.rtvbn.com/3999803/triviceva ... uske-u-bih


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Jelena Trivic
PostPoslato: 27 Jan 2021, 22:25 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Feb 2009, 12:35
Postovi: 12325
Lokacija: Banja Luka, Republika Srpska
Pa sta je tu pogresno receno?

Sent from my Mi A3 using Tapatalk

_________________
Пао је у блато и осјетио цијев. Видио је фацу брадату и дрску.
Видио је смрт и чуо је ријечи, добродошли у Републику Српску!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Jelena Trivic
PostPoslato: 05 Jun 2021, 19:48 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2008, 01:45
Postovi: 26529
Lokacija: Banja Luka
https://www.facebook.com/15129600216957 ... 869526744/
Citiraj:
. НИКАД ОДУСТАТИ ОД 9. ЈАНУАРА КАО ДАНА РЕПУБЛИКЕ

Девети јануар 1992. године смета јер је неспорна историјска чињеница да је Република Српска настала прије почетка грађанског рата у БиХ. Смета јер онда пада теза о наводној геноцидној творевини.

Република је настала у миру као одраз тежње народа да остане и опстане на овим просторима. У рату, који знамо како је почео и ко га је започео, а није српски народ, је одбрањена и сачувана, Дејтоном потврђена као ентитет са значајним нивоом државности.

Не требају нам изјаве о било каквој промјени Дана Републике, не треба нам и не смијемо дозволити да нам било ко намеће некакву кризу идентитета.

То што Додик има кризу идентитета, од Антиног реформисте, преко социјалдемократе, до ултра-националисте, сада лажног патриоте, не смије бити повод за било какво прекрајање историје, јер заборављање 9.1.1992. године било би управо то.

Срећом, Додик о том не одлучује.

Zadnji pasus. Jeca cetnik :D

_________________
Radonjic je kriv!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Jelena Trivic
PostPoslato: 05 Jun 2021, 19:55 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Maj 2018, 09:42
Postovi: 2624
Lokacija: PD
na šta konkretno reaguje, neko ovdašnji je predložio da se promijeni datum dana Republike?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Jelena Trivic
PostPoslato: 05 Jun 2021, 20:04 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Maj 2018, 09:42
Postovi: 2624
Lokacija: PD
edit...sad vidim da se Dodi prebacio na 15.02, mada djeluje kao hipotetska priča.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Jelena Trivic
PostPoslato: 06 Jun 2021, 12:58 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2008, 01:45
Postovi: 26529
Lokacija: Banja Luka
Fasista samo radi svoj posao.

_________________
Radonjic je kriv!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Jelena Trivic
PostPoslato: 06 Jun 2021, 13:03 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Avg 2015, 18:05
Postovi: 5166
Uništava Republiku Srpsku?


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 661 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 ... 34  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 13 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs