banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 28 Mar 2024, 11:15

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 183 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 11 Apr 2019, 18:25 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Jun 2011, 21:22
Postovi: 16725
Lokacija: У близини Обрен Вакуфа
hadzidado je napisao:
Ma Lazo ode za ambasadora u Rusiju. Sunce te jeblo da te jeblo!

Што, шта фали? :)

_________________
Зарада на интернету (Јесте, ја сам админ) :) Najbolji Forex brokeri
Čiča iz Rogače je napisao:
Kad pobjedimo Doboj ćemo nazvati Obren Vakuf,usprkos tebi i Vulićki
Vladimir RUS je napisao:
Na RTRS-u kazu 8000, a na Nezavisnim hiljade. :D
Dok je bilo uzivo, na RTRS-u i ATV-u nista. Zato ide live kada se otvara hidroelektrana od 42 miliona KM koja uz to zaposljava tj. bice uposleno 40-ak radnika. Milion KM po radnom mjestu.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 11 Apr 2019, 18:55 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Mar 2014, 13:26
Postovi: 8494
Pa gledajući današnje kadrove u Srbiji, odličan je izbor. Taman.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 11 Apr 2019, 18:57 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Dec 2012, 01:06
Postovi: 4033
Laza je pravo dobar i "informisan".
Imao sam prilike sa njim sjesti nije vazno gdje i kad. Brale nista nije napredovo cak je nazadovo u politickim analizama.

Nije mu to fah i treba da ne ulazi u to. Tu nekad izgleda ko kamila na sjevernom polu. Za vojnu tehnologiju i naoruzanje i upotrebu iste... hajd hadj.
Ova dvojica su ok al nece da sve kazu...sta je sve moguce i sta je ocekivat. Pamentno, bolje narod ne uznemiravat.
Sok terapija je najbezbolnija.

_________________
Jer prijatelje stječemo
ne dobro od njih primajući,
nego dobro im čineći.
Iz govora Perikla poginulim vojnicima.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 11 Apr 2019, 19:06 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Jun 2011, 21:22
Postovi: 16725
Lokacija: У близини Обрен Вакуфа
hadzidado je napisao:
Pa gledajući današnje kadrove u Srbiji, odličan je izbor. Taman.

Мени у оваквим ситацијиама увијек падне на памет БиХ амбасадорка у Пољској. :) Радио сам с њом у вријеме СФОр-а... :lol:

_________________
Зарада на интернету (Јесте, ја сам админ) :) Najbolji Forex brokeri
Čiča iz Rogače je napisao:
Kad pobjedimo Doboj ćemo nazvati Obren Vakuf,usprkos tebi i Vulićki
Vladimir RUS je napisao:
Na RTRS-u kazu 8000, a na Nezavisnim hiljade. :D
Dok je bilo uzivo, na RTRS-u i ATV-u nista. Zato ide live kada se otvara hidroelektrana od 42 miliona KM koja uz to zaposljava tj. bice uposleno 40-ak radnika. Milion KM po radnom mjestu.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 11 Apr 2019, 19:17 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Jan 2007, 16:38
Postovi: 23477
Počeo Lazo malo slobodnije da piše i priča, pa da ga malo pošalju u Moskvu na hlađenje :)

_________________
Rad je od čovjeka napravio roba, neradu smo odani sve do groba.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 11 Apr 2019, 20:04 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Nov 2006, 13:12
Postovi: 11323
Lokacija: PL / BL
sinip je napisao:
Мени у оваквим ситацијиама увијек падне на памет БиХ амбасадорка у Пољској. :) Радио сам с њом у вријеме СФОр-а... :lol:

Šta sa njom? A BiH ambasada potrebna u PL k'o praporac na k*rcu...

_________________
Zovem se Miroslav i pravim igračke.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 11 Apr 2019, 20:43 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31179
Lokacija: Je Suis Ahmed
Ako zanemarimo naše privatne osjećaje o NATOu, kako razjasniti propast HR da nabavi avione od Izraela, a za koji su Ameri odgovorni?

Da sam ja Hrvat, rekao bih jebo ja to.

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 11 Apr 2019, 21:08 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Dec 2012, 01:06
Postovi: 4033
filozof sa vrbasa je napisao:
Ako zanemarimo naše privatne osjećaje o NATOu, kako razjasniti propast HR da nabavi avione od Izraela, a za koji su Ameri odgovorni?

Da sam ja Hrvat, rekao bih jebo ja to.


Nije bilo dovoljno para za podmazivanje kotacica.
Brale, zaribali zupcanici!!

Drugacije je sad kad kupujes kao NATO clan. Sad ulazis u supermarket sve kamere okolo a ne ko prije na pijaci na stolu vaga a jabuka visi u kesi ispod vage.

Tu ide kesovina drugim tokovima i posrednicima ehhee... da je Sanader ugovaro bili bi kupljeni i vec prodani trecoj zemlji!! :D

_________________
Jer prijatelje stječemo
ne dobro od njih primajući,
nego dobro im čineći.
Iz govora Perikla poginulim vojnicima.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 11 Apr 2019, 21:27 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Jan 2007, 16:38
Postovi: 23477
Nije to da kešovine, nego što je Izrael pokušao poklonjene i modifikovane avione prodati. Taman da probiju led... Pa ni jevrejski lobi nije toliko jak da to prođe. Vrati na izvorno stanje, pa onda može priča sa proizvođačem oko produženja resursa... Ali onda to nije više ona izraelska modifikacija.

_________________
Rad je od čovjeka napravio roba, neradu smo odani sve do groba.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 11 Apr 2019, 21:43 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Dec 2012, 01:06
Postovi: 4033
danijell je napisao:
Nije to da kešovine, nego što je Izrael pokušao poklonjene i modifikovane avione prodati. Taman da probiju led... Pa ni jevrejski lobi nije toliko jak da to prođe. Vrati na izvorno stanje, pa onda može priča sa proizvođačem oko produženja resursa... Ali onda to nije više ona izraelska modifikacija.


Ta prica na vracanje na izvoro stanje je za tebe i mene.... ili skoro ko da hoces djevojku da vratis nazad pa ju dotjeraj nazad kako je bila...! :)

Mozes ti u to vjerovat ali tako se ne prodaje okolo. Postoje mnoge zakonske regulative i restrikcije na prodaju oruzja, kao naj strozije, "naj postenije" da nebi doslo u "pogresne" ruke.
Ali znas li gdje se najvise krse,savijaju i lome zakoni bas tu. Naravno sve u rukavicama. Radi higijene. :D

_________________
Jer prijatelje stječemo
ne dobro od njih primajući,
nego dobro im čineći.
Iz govora Perikla poginulim vojnicima.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 11 Apr 2019, 21:45 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Mar 2014, 13:26
Postovi: 8494
Brale001 je napisao:
.. . Za vojnu tehnologiju i naoruzanje i upotrebu iste... hajd hadj.
.

I za ovo ima mnoooogo obrazovanijih ljudi(načitao sam se svega samo na mycity military). Jedino što su specijalizovani za pojedine grane. Dr za oklop se ne bakće avionima.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 11 Apr 2019, 22:03 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Jan 2007, 16:38
Postovi: 23477
Pa kako onda se portugalski F-16 bez problema prodaje danas Rumuniji, a sutra možda Bugarskoj. Hoćeš reći da su Bugari pouzdaniji od Hrvata. Ili Portugalci bliži od izraelaca...
To što su Izraelci uradili tim avionima i onda pokušali da ih ponude sa produženim resursima.. i sve to na tenderu gdje su posredno ili neposredno bili Ameri, pa izvisili zbog dogovora iza kulisa... Pa naravno da će blokirati. Pa da oni puste to, ne bi bili ono što jesu.
DT je platio skoro 100 mil dolara kazne u Americi zato što se njihova filijala u Makedonija igrala mita i korupce da spriječi druge firme da uđu na tržište. Ovo su još Izraelu progledali kroz prste.

_________________
Rad je od čovjeka napravio roba, neradu smo odani sve do groba.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 11 Apr 2019, 22:27 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Jun 2011, 21:22
Postovi: 16725
Lokacija: У близини Обрен Вакуфа
mirdza je napisao:
sinip je napisao:
Мени у оваквим ситацијиама увијек падне на памет БиХ амбасадорка у Пољској. :) Радио сам с њом у вријеме СФОр-а... :lol:

Šta sa njom? A BiH ambasada potrebna u PL k'o praporac na k*rcu...

Да ми је неко тад рек'о да радим с будућом амбасадорком, мало је рећ' да му неБиХ вјеровао. :) Ал' да не трачам даље.

_________________
Зарада на интернету (Јесте, ја сам админ) :) Najbolji Forex brokeri
Čiča iz Rogače je napisao:
Kad pobjedimo Doboj ćemo nazvati Obren Vakuf,usprkos tebi i Vulićki
Vladimir RUS je napisao:
Na RTRS-u kazu 8000, a na Nezavisnim hiljade. :D
Dok je bilo uzivo, na RTRS-u i ATV-u nista. Zato ide live kada se otvara hidroelektrana od 42 miliona KM koja uz to zaposljava tj. bice uposleno 40-ak radnika. Milion KM po radnom mjestu.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 11 Apr 2019, 22:42 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Nov 2006, 13:12
Postovi: 11323
Lokacija: PL / BL
Pa naravno da se diplomatske pozicije dobijaju kao nagrada ili kazna za ranije učinke. Od davnina poznato.

_________________
Zovem se Miroslav i pravim igračke.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 11 Apr 2019, 23:10 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Dec 2010, 00:25
Postovi: 3262
Lokacija: Република Српска
Ја мислим да усташе нису добили те авионе због неурачуњивости... Они су толико неурачуњиви да су и такви авиони преопасна играчка у њиховим рукама.
Нешто ми се јавља да би и Руси исто реаговали кад би ми набављали атомску бомбу. :D

Наравно да има стручнијих људи од Лазанског око војних тема, па скоро сваки образовани војник и војник са огромним искуством, нарочито ратним је већи стручњак од њега, АЛИ он је новинар, а ја сам рекао да је најстручнији наш новинар за војну тематику, чак је и школован за то...
Он је мени презанимљив лик одувек био, од раног детињства сам гутао његове репортаже као цртиће. А сад кад нема репортажа нажалост, мени су и његове емисије одличне, у 80% случајева доводи јако занимљиве госте. Сад кад је остарио добио је одређене манире бабе, па му се језик продужио и често гости немају довољно простора од њега, али јбг. неке госте сам о он доводи у своје емисије на Спутњику и Српској. За многе стручне и паметне људе које имамо никад не бих ни сазнао да их он није почео доводити у своје емисије.

А што се тиче поменута два госта у овој задњој емисији о којој причамо ја мислим да су све најцрње сценарије изнели. Чак су можда и претерали са наглашавањем тог црнила, као да хоће да изазову панику. Иако, што реко Лазански боље је најгоре очекивати, а најбољем се надати него обратно...

Превише на Лазанског људи овде и у Србији гледају кроз призму политике уместо кроз новинарство. Овде зато што подржава Додика и што је учествовао у раскринкавању оних секташа-зомбија под тзв. називом ''ПзД''. А у Србији што је постао ''Вучићев бот''. Али он да није Вучићев и Додиков ''бот'' не би имао емисије ни на Спутњику ни на Српској, а у њих понекад доведе госте који уопште нису наклоњени ни Додику, а нарочито не Вучићу...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 11 Apr 2019, 23:24 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Jan 2009, 02:00
Postovi: 5576
Lokacija: Banja Luka
dukicas je napisao:
Јесте се Лазански продао Вучићу и Додику, али такође се мора признати да је најбољи наш новинар у домену војске, оружја и те војне, ратне и оружане тематике. То што га неко не воли јер је режимски лик није објективан став... Ни ја не волим Сузану Рађен Тодорић као ни остале новинаре са ртв бн (нмс због непоштовања), али је Сузана веома добар, професионалан и стручан новинар и водитељ. И због мог личног гађења према издаји која се пропагира на ртв бн се не либим да понекад погледам емисије Пулс и Глобално зависно од гостију који су у питању. Баш сам ноћас погледао на њиховом ЈТ каналу емисију Пулс кад је гостовао Милан Ст. Протић...


Ljudi sa mycitymilitary znaju bolje od njega. Jedan nas tenkovski strucnjak koji takodje radi na RTRSu pise da, kad sretne Lazanjskog, izbjegava ga.


P.s. mozda da neko od forumasa postane nas najbolji novinar za nuklearnu astrofiziku?

Послато са Redmi Note 4 уз помоћ Тапатока


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 11 Apr 2019, 23:47 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Dec 2010, 00:25
Postovi: 3262
Lokacija: Република Српска
Причајте ви шта хоћете, али Лаза је био патриота и антиНАТОвац и у време жутих гована и вербално их шамарао успут.

https://www.youtube.com/watch?v=u0SKFa_TI04


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 12 Apr 2019, 07:21 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Mar 2014, 13:26
Postovi: 8494
dukicas je napisao:
Ја мислим да усташе нису добили те авионе због неурачуњивости... Они су толико неурачуњиви да су и такви авиони преопасна играчка у њиховим рукама.
Нешто ми се јавља да би и Руси исто реаговали кад би ми набављали атомску бомбу. :D

...

A?
Vidiš, ja sam baš navijao da kupe te Barake(stari, izraubovani, skupi za održavanje, skupo oružje, pilota i tehničara nemaju ni blizu dovoljno..
.).


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 12 Apr 2019, 08:32 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Jan 2009, 02:00
Postovi: 5576
Lokacija: Banja Luka
dukicas je napisao:
Ја мислим да усташе нису добили те авионе због неурачуњивости... Они су толико неурачуњиви да су и такви авиони преопасна играчка у њиховим рукама.
Нешто ми се јавља да би и Руси исто реаговали кад би ми набављали атомску бомбу. :D .



Vidimo se za godinu-dve na ovoj temi kad kupe polovne americke F16 ili F16 od nekog drugog.



Послато са Redmi Note 4 уз помоћ Тапатока


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 12 Apr 2019, 11:57 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Feb 2009, 12:35
Postovi: 12325
Lokacija: Banja Luka, Republika Srpska
Slusam samo prof. Milinovica, ono je milina slusati. :)

_________________
Пао је у блато и осјетио цијев. Видио је фацу брадату и дрску.
Видио је смрт и чуо је ријечи, добродошли у Републику Српску!


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 183 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 8 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs