banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 24 Apr 2024, 21:43

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 183 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 24 Mar 2019, 15:50 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Avg 2015, 18:05
Postovi: 5166
Nek se izvinjava materi


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Mar 2019, 17:50 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Maj 2010, 09:15
Postovi: 12122
Vi i dalje kontate da se on kao kaje? :lol:

_________________
Ciao seljazzi...

Ja nisam uštva iz tvoga društva!

Ovde svaka nova vlast ima nove bogataše, batinaše i robijaše.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Mar 2019, 18:11 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Dec 2012, 01:06
Postovi: 4065
Kakve to veze ima sa ovom temom???

_________________
Jer prijatelje stječemo
ne dobro od njih primajući,
nego dobro im čineći.
Iz govora Perikla poginulim vojnicima.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Mar 2019, 20:33 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
Sad mi naviru na danasnji dan sve te slike od prije dvadeset godina..na Velikoj Pijaci sam tad radio,slusale se svake vijesti,non stop na Bigu isla ona Anti Nato pjesma...sve ono nekako navijas,nas narod,pa ti srce ko planina kad cujes da su u nekom Ataru srusili onaj nevidljivi Stelt...al kako je vrijeme prolazilo,a pogotovo kad sam cuo da ove zgrade u Beogradu,ovu Generalstaba u Kneza Milosa ili Savezni Mup,kad sam cuo da to ne rusi neko iz aviona,koji leti,nisani kurzorom....vec da to rusi neki Tomahavk ispaljen sa Jadranskog mora :( :( :( ...Znaci,on sa Jadranskog mora,dzojstikom navodi srusicu ovu zgradu na uglu Nemanjine i Kneza Milosa,a ostale ce ostat nedirnute...e tad sam po prvi put u zivotu skontao da je proslo vrijeme kad je dolazio njihov junak da se tuce sa nasim junakom od svanuca do podneva...I da sad jedan covjek u invalidskim kolicima moze sprzit citavu i Republiku Srpsku i Srbiju :( :( ...Od tog saznanja sam se samo molio da sve to sto prije prestane,i tih 78 dana su mi se cinili kao 78 godina :(

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Mar 2019, 20:34 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 26 Nov 2011, 00:56
Postovi: 5164
Аутори, Сале Јанковић и Марко Чворовић.
Он крстари, ја крстарим, Жарково 1999.
https://www.facebook.com/istorijasrba/v ... 939924884/

_________________
Spoiler:
Nije bitno koliko znaš,imaš ili možeš.Bitno je koliko si spreman da to što znaš,imaš ili možeš podijeliš sa onima koji ne znaju,nemaju ili ne mogu.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Mar 2019, 16:27 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Dec 2012, 01:06
Postovi: 4065
Novi Americki ambasador u BiH Eric Nelson je iskusan politicar i covjek koji je poslat ispred SAD da predstavlja svoju drzavu ovde.
Ne treba posebno objasnjavat sta ide u opis posla jednog ambasadora bilo gdje u svijetu.
Medjutim treba primjetit i istaci nesto sto je specificno za ovu sredinu.

Narod koji zivi ovde respektuje i postuje narod SAD nikad nije ima nista protiv istoga cak naprotiv puno puta u istoriji je pokazao kako se odnosi prema Americkom narodu.
Mi vidimo i postujemo predstavnika te drzave kao njenog izaslanika koji je tu da povezuje, siri uzajamne veze i pomaze da se one poboljsaju na korist i napredak obe drzave.

NATO je nesto sasvim drugo od toga.

NATO je ovde pocinio zlocine prema ovom narodu i ucestvovao u ratu na jednoj strani to ovaj narod zna osjeca i pamti.Ti zlocini nisu procesuirani ni pred sudom a ni pred savjescu pocinioca.

Eric bi trebao da zna da dolazi u jednu sredinu gdje ljudi imaju drugacije misljenje o svijetu, dogadjajima i tumacenjima sta se desava a pogotovu sta se je desavalo u proslosti ovde i posebno ovom narodu.
Kao Amerikanac Eric je uvijek dobro dosao ovde. U svakoj kuci ce ga primit i pocastit iako puno nemamo, ali kao NATO-vac to je druga skroz obrnuta prica.

Zbog toga bi bilo minimum ocekivat da se NATO ne spominje u bilo kom kontekstu ovde i ovom plebesu. Ni u obliku i zavijenom tj narativu partnerstva i sl.
Ne moze se govorit o nikakvom partnerstvu izmedju dvije strane ovde. Partnerstvo podrazumjeva dva ili vise ravnopravni koji koji se postuju i imaju interes da ucestvuju u necemu ili da budu dio neceg.

NATO ovakav kao sto je sad i ovaj narod ovde nikad ne mogu biti u takvom odnosu. Ali u prijateljskom odnosu sa Americkim narodom uvijek i bez zadrske.
U ostalom Eric Nelson je placen od Americkog naroda iz njegovog budzeta dobiva svaki mjesec platu ne od NATO saveza.

_________________
Jer prijatelje stječemo
ne dobro od njih primajući,
nego dobro im čineći.
Iz govora Perikla poginulim vojnicima.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Mar 2019, 17:46 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Sep 2011, 06:54
Postovi: 5030
Lokacija: Gradiška
Jebiga brale, on je ovdje prvo došao kao peder!!! Bespredmetno je razglabati da li je njegov zadatak da ovdje bude "amerikanac" ili "natovac"...

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Mar 2019, 20:41 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Maj 2008, 14:32
Postovi: 3234
Lokacija: Kod starog panja
https://www.kulturiste-portal.com/poniz ... V7hNLGBIeI

_________________
Slika
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Mar 2019, 21:02 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Dec 2012, 01:06
Postovi: 4065
despot777 je napisao:
Jebiga brale, on je ovdje prvo došao kao peder!!! Bespredmetno je razglabati da li je njegov zadatak da ovdje bude "amerikanac" ili "natovac"...

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk


Vrlo je predmento razglabati i jako vazno.Nazalost tebi su interesantnije druge stvari.



Vidim da uvodis u temu drugi topik da li je neko gej,lezbejka i sl cak sta vise ovde to potenciras. Ukratko skreces temu, namjerno ili ne namjerno nisam siguran.
Ima druga tema za to i moze se tamo slobodno.

Ne znam koliko si star i iskusan, ako moze Brale prijateljski da te savjetuje bez namjere da ti pametujem.I ja sam nekad tako kao ti juriso golim trbuhom na bajonet, mozda sam cak i ja nekad tako razmisljao kao ti.

Zasto grijesi? Grijesi jer to tvoje "prvo" uopste nije prvo vec je poslednje ako uopste ima nekog ucicaja na temu i politku u zivotu.

Ali kad si spomenuo to i uvodis gejove,lezbejke i taj moral u politku a drugi ne spominjes.

Samo da kazem i ako mogu da se koristim nasim narodnim jezikom ma kako mi ovde prebacivali za moj nacin izrazavanja da je nekad vulgaran i prost.

Moram ovako da ti odgovorim obicnim nasim jezikom.

Decko ti si u veliko zabuni ovaj narod ovde ne guze ti tvoji "pederi" vec "straight guys" i to vrlo dobro vec dugo.
A ti i dalje uvlaci spavacu sobu u politiku i bavi se sporednim stvarima slobodno.
Nista licno pozdrav.

_________________
Jer prijatelje stječemo
ne dobro od njih primajući,
nego dobro im čineći.
Iz govora Perikla poginulim vojnicima.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Mar 2019, 21:38 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31211
Lokacija: Je Suis Ahmed
Mr Jack Lumber je napisao:
https://www.kulturiste-portal.com/ponizenje-srbije-u-srpskom-kulturnom-centru-u-parizu-bez-mene?fbclid=IwAR20qtddTZgudJbM4DK0k7DgtWZ34HESWOX_5qnWvRm9bhP1BV7hNLGBIeI


Naši Zapadni prijatelji bi se osjetili sjebano.

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 28 Mar 2019, 01:11 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Jun 2011, 21:22
Postovi: 16725
Lokacija: У близини Обрен Вакуфа
Mr Jack Lumber je napisao:
https://www.kulturiste-portal.com/ponizenje-srbije-u-srpskom-kulturnom-centru-u-parizu-bez-mene?fbclid=IwAR20qtddTZgudJbM4DK0k7DgtWZ34HESWOX_5qnWvRm9bhP1BV7hNLGBIeI

Ој Србијо међ' шљивама... :angry4:

_________________
Зарада на интернету (Јесте, ја сам админ) :) Najbolji Forex brokeri
Čiča iz Rogače je napisao:
Kad pobjedimo Doboj ćemo nazvati Obren Vakuf,usprkos tebi i Vulićki
Vladimir RUS je napisao:
Na RTRS-u kazu 8000, a na Nezavisnim hiljade. :D
Dok je bilo uzivo, na RTRS-u i ATV-u nista. Zato ide live kada se otvara hidroelektrana od 42 miliona KM koja uz to zaposljava tj. bice uposleno 40-ak radnika. Milion KM po radnom mjestu.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 28 Mar 2019, 06:26 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Dec 2010, 00:25
Postovi: 3262
Lokacija: Република Српска
shakal je napisao:
Džontra je napisao:
Od koga?
Nema tog medija u inostranstvu koji nije pisao o zlim Srbima, i jadnim šiptarima...siguran sam da i oni što su iznad njega po činu nisu imali pojma...a kamo li neko nebitan, ko je naučen da izvrava naredbe...jedino da je sletio avionom na aerodrom u Beogradu, pa se raspitivao okolo...


Nije ništa stalo, uđite danas na sajt bbc-a...
https://www.bbc.com/news/av/world-europ ... -t-go-away


Овог дејана анастасијевића (нмс) треба осудити на смртну казну вешањем због велеиздаје. Одвратан је у рангу са ненадом чанком...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 10 Apr 2019, 15:29 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Dec 2010, 00:25
Postovi: 3262
Lokacija: Република Српска
Врло јебено како год окренеш, тј. катастрофално... https://www.youtube.com/watch?v=iFx4bweX-38


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 10 Apr 2019, 23:10 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Jan 2009, 02:00
Postovi: 5621
Lokacija: Banja Luka
Treba li Lazanjskog uzimati za ozbiljno....

Послато са Redmi Note 4 уз помоћ Тапатока


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 11 Apr 2019, 05:12 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Dec 2010, 00:25
Postovi: 3262
Lokacija: Република Српска
Какве везе има Лазански или Перо или Жико!? Уосталом, то што нам се спрема су говорили гости, а реално и ко има и мало мозгића може сконтати какво нам се оделце шије...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 11 Apr 2019, 10:28 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 26 Nov 2011, 00:56
Postovi: 5164
Lazanski je šupčina 1/1, a ovo što su ova dvojica govorili je realan scenario.

_________________
Spoiler:
Nije bitno koliko znaš,imaš ili možeš.Bitno je koliko si spreman da to što znaš,imaš ili možeš podijeliš sa onima koji ne znaju,nemaju ili ne mogu.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 11 Apr 2019, 15:35 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Dec 2010, 00:25
Postovi: 3262
Lokacija: Република Српска
Јесте се Лазански продао Вучићу и Додику, али такође се мора признати да је најбољи наш новинар у домену војске, оружја и те војне, ратне и оружане тематике. То што га неко не воли јер је режимски лик није објективан став... Ни ја не волим Сузану Рађен Тодорић као ни остале новинаре са ртв бн (нмс због непоштовања), али је Сузана веома добар, професионалан и стручан новинар и водитељ. И због мог личног гађења према издаји која се пропагира на ртв бн се не либим да понекад погледам емисије Пулс и Глобално зависно од гостију који су у питању. Баш сам ноћас погледао на њиховом ЈТ каналу емисију Пулс кад је гостовао Милан Ст. Протић...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 11 Apr 2019, 16:07 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 26 Nov 2011, 00:56
Postovi: 5164
Pazi nisam ga gledao često, ali od onog što sam vidio shvatio sam da je njegov posao da priča šuplje priče. To koliko je stručan ne znam, stručan tačno za šta?
Jednom prilikom vidim njegovu emisiju i tema Ruske rakete, država se raspada, šiptari upadaju u centar Srbije sa Kosova prave štetu, kradu, vojnici daju otkaze, i 1000 unutrašnjih problema oni pričaju priču potpuno nevezanu za našu realnost i stanje na terenu.

_________________
Spoiler:
Nije bitno koliko znaš,imaš ili možeš.Bitno je koliko si spreman da to što znaš,imaš ili možeš podijeliš sa onima koji ne znaju,nemaju ili ne mogu.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 11 Apr 2019, 17:55 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Mar 2014, 13:26
Postovi: 8505
Ma Lazo ode za ambasadora u Rusiju. Sunce te jeblo da te jeblo!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 11 Apr 2019, 18:02 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Nov 2008, 17:42
Postovi: 7177
Lazanski je bio oficir u JNA koliko znam, neki informativni smjer za ispiranje mozga.

_________________
Нема ту чојека чим слави посну славу . . .


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 183 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 18 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs