banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 29 Mar 2024, 00:11

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 5854 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197 ... 293  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 21 Jul 2021, 15:57 
OffLine
Majstor
Majstor

Pridružio se: 11 Okt 2020, 16:15
Postovi: 769
Joj eto anarhija, propada Banjaluka


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Jul 2021, 16:00 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31179
Lokacija: Je Suis Ahmed
Možda je trebao u vezi ovoga da pita gracku skupštinu, oni bi rekli inicijativa je dobra ali nema para za to.

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Jul 2021, 16:03 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Jan 2020, 15:23
Postovi: 3035
Procedure mogu biti glupave, debilne i nepotrebne. Balavi Ilić to sigurno jest.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Jul 2021, 17:03 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Maj 2010, 00:48
Postovi: 1670
Lokacija: banja luka
Nesto pozitivno i lijepo za Banjaluku i njenu omladinu svakako.

Meni je debilan prilog ATV-a, prvo ide Mile koji kaze da podrzava besplatne udzbenike i poziva druge gradove, nakon toga Ilic koji laze da je ovo nesutavno, da nije legalno kako li vec :)

Mislim stvarno ce na kraju biti da ona vec pisana na forumu da je Drasku najvece podrska i vjetar u ledja gospodin Vlado Đajic i mlađahni Ilić... :)

_________________
наш клуб наш град само нама припада Л '87


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Jul 2021, 17:24 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Maj 2018, 09:42
Postovi: 2624
Lokacija: PD
skužio Dodi da ga je mali matiro pa sad.pokušava da žestoko uzvrati sa mliječnim porodiljama.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Jul 2021, 18:16 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Dec 2007, 18:06
Postovi: 2526
Bravo za ovo! Kupovna moc je svakako dodatno oslabila u posljednje vrijeme i skidanje bilo kakvog troska sa liste ce puno znaciti roditeljima.
Prvenstvena stvar po kojoj mjerim politiku itd...je socijalni status djece, bolesnih i starih u drustvu. Ovo jeste jedan mali korak u tom smjeru. Bas mali. Ali ipak....

_________________
"Mudar čovjek s podjednakom mirnoćom prima pohvale i podnosi uvrede." - Konfucije

Ovo je POST.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Jul 2021, 18:28 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Maj 2010, 09:15
Postovi: 12116
Nisam ispratio koji je problem sa procedurom...

Uglavnom, kontam da je SNSD dao sve od sebe da Draška sjebe i da ne može ništa da uradi mimo njih.
Procedure jesu bitne, ali da se ne lažemo, ovdje su tu samo da bi sjebale Draška, a ne da čuvaju interes građana.
Nešto mi se čini da je izbjegavanje procedura ili iznenadno mijenjanje jako popularan sport u SNSD-u...

Besplatne knjige su super stvar i Drašku čestitke na tome.
Mogao i je i SNSD davno to da uradi, ali jbg nije.
Dobri potezi su vrijedni hvale, a loši zaslužuju kritiku...
Ovo je dobar potez...

_________________
Ciao seljazzi...

Ja nisam uštva iz tvoga društva!

Ovde svaka nova vlast ima nove bogataše, batinaše i robijaše.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Jul 2021, 19:19 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Maj 2018, 09:42
Postovi: 2624
Lokacija: PD
Castra je napisao:
Nisam ispratio koji je problem sa procedurom...


kolko sam skužio nema pola para za te troškove u budžetu. tu polovinu je Draško ugovorio na "dođem ti". a doći će tako što će morati raditi rebalans budžeta. kvaka je što Ilićeva ekipa neće imati petlju da ne odobri zahtjev za rebalansom po ovoj stavci jer će tek onda ispasti grbavi.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Jul 2021, 19:31 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 04 Apr 2020, 16:15
Postovi: 1403
Hoce li biti grbavi ako odobre ili ako ne odobre?

Ili mozda u oba slucaja, kakav je vec narativ

Nego jesu li ovo uzbenici za sve ucenike ili za osnovce


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Jul 2021, 19:41 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 16 Jun 2011, 12:04
Postovi: 7734
Lokacija: Mejdan
jovic23 je napisao:
Procedure mogu biti glupave, debilne i nepotrebne. Balavi Ilić to sigurno jest.

:lol:

Kad o procedurama govori onaj ko ne može da vodi sjednicu gradske skupštine bez savjeta preko vibera.
Znači, gledao prenos jedared mali nema pojma.
Trebalo bi ometati net za vrijeme sjednica, koji bi to pičvajz bio :lol:

Ovo oko udžbenika je Iliću vjerovatno neko savjetovao da kaže (čitaj lupi), ali taj neko se nije uskladio sa Lemijem.
Ovim samo Ilić više radi za Stanivukovića.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Jul 2021, 19:48 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 16 Jun 2011, 12:04
Postovi: 7734
Lokacija: Mejdan
wizzy_bl je napisao:
Ideja jeste dobra i za pohvalu, ali ovo je samo jedna ispunjena stvar u moru obecanih, tj izrecenih lazi. Nista ne mjenja cinjenicu da je covjek uzasna opcija za Grad i da je napravljane velika greska sto Igor nije ponovo dobio mandat.

Kažeš jedna stvar u moru laži, je l to onda znači da je ispunjena laž :iconbiggrin:

Nije greška što Igor nije ponovo dobio mandat, već jedna jako dobra stvar.
Pokazuje da se mora raditi i na terenu i da su neke promjene neophodne. Eh sad, da li gradski SNSD ide u pravcu tih promjena ili ponovo navodi vodu na mlin Stanivukoviću je pravo pitanje.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Jul 2021, 20:39 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Feb 2012, 22:52
Postovi: 2521
Kojih promjena kru ti ... Odose u tri lepe.
Najbolje bi Lemiju bilo da ponudi Igoru da mu isflautaju i Djajic i Ilic i svi ti sto se kao nesto pitaju u BL, pa ako ne pristane da se i on licno zrtvuje.

_________________
Да волим ЦРНО-БЕЛЕ поносно кажем свима!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Jul 2021, 20:49 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31179
Lokacija: Je Suis Ahmed
Tabako Pit je napisao:
Nego jesu li ovo uzbenici za sve ucenike ili za osnovce


Od 3 do 9 razreda

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Jul 2021, 21:04 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 16 Jun 2011, 12:04
Postovi: 7734
Lokacija: Mejdan
Pfc88 je napisao:
da mu isflautaju i Djajic i Ilic i svi ti sto se kao nesto pitaju u BL,

Đajić, Ilić i npr. onaj što je lijepio svoje slike na kutije Raptena se ipak ne pitaju toliko, oni imaju svoje limite i istureni su nedavno, nisu toliko krivi za ono što se desilo 16.11.
Problem je što su godinama marginalizovani kvalitetniji kadrovi, jer ne mogu da vjerujem da od toliko članova koliko su imali u BL nisu mogli izabrati kvalitetnije likove za listu i vrhove gradskog SNSD-a.
Al jebi ga neko kvalitetniji ne bi klimao glavom poput nekih drugih kadrova koji su nakon lokalnih izbora, nadam se, u "bespućima povijesne zbiljnosti" domaće političke scene.


(Editovane su slovne greške)


Poslednji put menjao Choban dana 21 Jul 2021, 21:07, izmenjena 2 puta

Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Jul 2021, 21:05 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Jul 2008, 18:33
Postovi: 6114
Choban je napisao:
wizzy_bl je napisao:
Ideja jeste dobra i za pohvalu, ali ovo je samo jedna ispunjena stvar u moru obecanih, tj izrecenih lazi. Nista ne mjenja cinjenicu da je covjek uzasna opcija za Grad i da je napravljane velika greska sto Igor nije ponovo dobio mandat.

Kažeš jedna stvar u moru laži, je l to onda znači da je ispunjena laž :iconbiggrin:

Nije greška što Igor nije ponovo dobio mandat, već jedna jako dobra stvar.
Pokazuje da se mora raditi i na terenu i da su neke promjene neophodne. Eh sad, da li gradski SNSD ide u pravcu tih promjena ili ponovo navodi vodu na mlin Stanivukoviću je pravo pitanje.
Uhvatio se jedne rijeci kao da si advokat, a shvatio si poentu. Obecao je hrpu stvari koje nece ispuniti (tj slagao je) i sad jednu stvar je obecao i ispunio obecano. Ta jedna stvar nista ne znaci, iako je prvi konkretan potez. Uzmi u obzir da preko 6 mjeseci covjek ama bas nista ne radi (npr. kod mene trava i dalje nije pokosena.. toliko o organizaciji rada zaduzenih sluzbi u gradu) , red je da nesto i napravi konkretno. Naravno, dobar potez je tesko kritikovati.

Druga stvar je to sto ja sumnjam u motive ovog njegovog poteza, tj da on ovo ne radi iz razloga da nesto dobro i konkretno napravi (bilo bi super da je tako) , vec iskljucivo iz toga sto je neko dobro izracunao da je ovo odlican potez za njegov politicki rejting i kojeg je steta ne uraditi (malo para, puno muzike) . Sta vise, ubjedjen sam da ovo uopste nije njegova ideja, vec da ima u pozadini dobru ekipu koja zna sta radi i za koju SNSD nije uopste bio pripremljen. Naravno, sve ovo ne znaci da je Drasko bolja opcija za gradjanje, sta vise... ali ajde, vama je svakako bitno da imate u sta vjerovati i da mislite da promjene donose bolja vremena.

Postavlja se pitanje zasto SNSD nije nekada ranije povukao ovakav potez, pa ne znam...ocigledno je da su se u SNSDu bili previse ususkani i nisu mislili da im uopste trebaju ovakvi potezi (a nikako nije doslo na red... standardnim slijedom dogadjaja). Ja i dalje jedva cekam iduci izbore da zaokruzim SNSD i da se rijesimo Draska i slicnih modernih, proevropskih politicara.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Jul 2021, 21:11 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Maj 2018, 09:42
Postovi: 2624
Lokacija: PD
Tabako Pit je napisao:
Hoce li biti grbavi ako odobre ili ako ne odobre?


aj zamislimo situaciju da ne odobre. mislim da se za tu varijantu Draško usrdno molio, to bi bio čist zicer na kom bi cijelu kampanju mogao da iznese. zato je Dodi danas tu stvar odmah presjekao. i rejsovao sa porodiljama mada, mislim, uprazno, pošto je đaka i njihovih porodica neuporedivo više neg porodilja.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Jul 2021, 21:37 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Jan 2009, 00:45
Postovi: 3814
Na stranu sve al ja mislim da nas vizi jebe i to onako momacki sa zavrtanjem usiju.
Nije realno kakve je lik sve nebuloze napisao u zadnjih godinu dana kontra draska, a sve isto cak i gore je snsd radio prethodnih koliko godina i to je njemu sasvim ok. Nekad me cak podsjeca na ove botove sto se javljaju na fejzbuku i sisagramu sa debilnim komentarima.
Nek je trava bila pokosena da moze otici do klupe saliti tri cetiri pivkana ispred zgrade, da ga slucajno ne bi skakavac ujeo. I nek je napomenuta u nekom nazovi izvjestaju da bi se trebala asfaltirati njegova ulica, to je cak za citavu banjaluku bitnije nego besplatne knjige i svi oni direktni sporazumi od 6000 maraka prethodnih decenija. Ali ipak je igor bolja opcija. Pa da je neko od preko vrbasa dosao na mjesto gradonacelnika bio bi bolja opcija od igora picke i beskicemnjaka.


Sent from my iPhone using Tapatalk

_________________
...Ko pogodi cilj, promasio je sve ostalo...
Imal dje nedje Nedje?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Jul 2021, 21:41 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Maj 2010, 21:21
Postovi: 9166
Slažem se, lik trola, neviđeno. Ko fol ispada kenjara na ovoj temi kako ništa po gradu nije pokošeno, a kad vidiš šta sve trebaju Putevi i Autoputevi RS da pokose i nisu, i niko to ne prigovara, nit šta radi ....


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Jul 2021, 21:44 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Jan 2009, 00:45
Postovi: 3814
Ne prolazi auto put kraj vizijeve zgrade inace bi to bilo nacionalno pitanje.


Sent from my iPhone using Tapatalk

_________________
...Ko pogodi cilj, promasio je sve ostalo...
Imal dje nedje Nedje?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Jul 2021, 21:58 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Maj 2010, 21:21
Postovi: 9166
Ma jok, ARS i PRS nisu gradske kompanije , to je problem...
Apropo udžbenika, pozdravljam i pohvaljujem. Poruka je da se nastavi u interesu stanovnika grada, inače slijedi šup karta kao prethodniku...


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 5854 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197 ... 293  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 10 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs