banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 18 Apr 2024, 13:03

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 5854 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 219, 220, 221, 222, 223, 224, 225 ... 293  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 26 Sep 2021, 14:36 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Maj 2018, 09:42
Postovi: 2625
Lokacija: PD
ako ima kakav snimak gdje gradonacelnik igra širiširivezenipeškiri, jab to gledo.
falainadvans.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Sep 2021, 14:37 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Jan 2020, 15:23
Postovi: 3053
Zar nije i Dodikov savjetnik jahao neku gospođice pa procurio snimak? Vidio sam linkove


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Sep 2021, 14:39 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 30 Jun 2010, 17:18
Postovi: 4293
danijell je napisao:
Zaboravio si i treće. Vasković. Ovo čak može biti i vezano za borbu oko kandidata opozicije. Samo čekali pogodan trenutak da puste preko Vaskovića. Ipak bolje da je učio da se valja u blatu sa svinjama, nego jahanje konja.

Pa ovo je i pusteno ciljano od strane Vasketa. Cekao je pogodan trenutak. Mali kakav god da je ipak je najvece ime u opoziciji. I ima ozbiljne sanse da prodje sve osim ako ne udari izravno na Milu.
E sad za koga radi Vaske. Sklon sam vise da je on na Milinom platnom spisku. Gledajuci koliko je stete nanio opoziciji.

_________________
Ne kradi, vlast mrzi konkurenciju.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Sep 2021, 14:48 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Jul 2013, 12:48
Postovi: 1551
I Drale sasvim sigurno zna ko je snimao, tako da ako je ovo otišlo bez dozvole, ode posao. Btw, kako je ovako loš snimak, pa nalošiji tel prave bolji video ?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Sep 2021, 14:50 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Nov 2010, 11:56
Postovi: 4233
Lokacija: Little Rock, Arkansas
Nas decenijama jaše ko stigne pa smo navikli, a sada se čudimo Drašku..... hajte molim vas.

Pečenko je napisao:
Btw, kako je ovako loš snimak, pa nalošiji tel prave bolji video ?
Pa mnogi "viralni" klipovu su lošeg kvaliteta, dok se to upload-uje i reaupload-uje hiljade puta, kompresuje, dekompresuje, pošalje preko Vibera mnogo puta.....

_________________
Sent from my Haswell i5-4460 desktop computer using Chrome, or maybe from my Google Pixel 7 using Opera.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Sep 2021, 14:53 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Jan 2007, 16:38
Postovi: 23485
Pa vjerovatno je snimak i dobar, ali kada ga negdje postaviš na Internetu odradi kompresiju zbog uštede prostora.

_________________
Rad je od čovjeka napravio roba, neradu smo odani sve do groba.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Sep 2021, 14:57 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Jul 2008, 18:33
Postovi: 6135
Ajd sad da budemo realni, ovo je ocigledno skretanje paznje sa jucerasnje price, koja je istina supacki usmjerena na kartu povecane smrtnosti od tehnickog kiseonika, izazivajuci paniku kdo vecine ljudi....

A sto se jahanja tice.... kao da vi ostali ne biste pustili da vas zajase kolegica sa posla :)

Najzanimljvija stvar u cijeloj prici jeste sto je snimak plasirao Vaskovic.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Sep 2021, 15:07 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Jan 2007, 16:38
Postovi: 23485
veteran 1987 je napisao:
Spoiler:
danijell je napisao:
Zaboravio si i treće. Vasković. Ovo čak može biti i vezano za borbu oko kandidata opozicije. Samo čekali pogodan trenutak da puste preko Vaskovića. Ipak bolje da je učio da se valja u blatu sa svinjama, nego jahanje konja.

Pa ovo je i pusteno ciljano od strane Vasketa. Cekao je pogodan trenutak. Mali kakav god da je ipak je najvece ime u opoziciji. I ima ozbiljne sanse da prodje sve osim ako ne udari izravno na Milu.
E sad za koga radi Vaske. Sklon sam vise da je on na Milinom platnom spisku. Gledajuci koliko je stete nanio opoziciji.


Mislim da Vasković više indirektno pomaže Dodiku, ali ko zna te šeme u pozadini. Mada, o kome je zadnji put ovako liijepo pisao? Ko ga prati pa da zna. Ja u pretragu ubacio Vasković i SDS pa ovo iskočilo.
http://slobodanvaskovic.blogspot.com/20 ... danja.html

_________________
Rad je od čovjeka napravio roba, neradu smo odani sve do groba.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Sep 2021, 15:15 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jan 2010, 23:46
Postovi: 5853
Vasković... kakav veleobrt, sad je krenuo i po Stanivukoviću. Otprilike se čini jednako nelogičnim kao kad negdašnji prvočetnik Vuk Drašković pođe siktati i arlaukati od bijesa, nakon što se SPC prošle godine odbranila u Crnoj Gori? Dakle, naoko, "okretanje ploče". Samo što u slučaju Draškovića, vidimo da je u prvih mah bio za raspirivanje mržnje s ciljem pripremanja terena za rat, a potom je postao proevropejac, prozapadnjak, šta već... u suštini radi za jedne te iste gospodare, koji su prvo ovaj prostor dezintegrisali, a potom bi da ga reintegrišu - kod sebe, tj. pod svojom čizmom. Tako da nelogično odjednom postaje smisleno i logično. Možemo li taj šablon primijeniti na ovaj odnos Vaskovića prema Stanivukoviću? Možda dok je, kao onako svježi protivnik Dodiku a.k.a. "tvrdoj struji", djelovao kao neki novi "dašak vjetra na Balkanu", bio je pogodan, a kako se u međuvremenu ispostavilo da ga Klix sekcija komentara u bar polovičnoj mjeri zove "pritajenim četnikom", te da se možda neće tek tako p(r)odati Vaskovićevim gazdama, sad je i on na udaru? Ili su procijenili da im je bolji ostanak Dodika na vlasti, iz ko zna kojih razloga?
Možda je procjena da Mile i definitivno pada, pa se treba kompromitovati Stanivuković, kako se ne bi slučajno i na drugoj strani našao neko mlađi, ko je za mir i dogovor u nekim razumnim granicama, pošto se mnogo ulaže u nova trvenja na Balkanu, što je vrlo očigledno ovih dana (Inckov zakon, kosovska kriza, hrvatsko miješanje, ustavni sud o šumama...) ?
Ne pretendujem da znam odgovore, samo postavljam pitanja. Da bar imamo nekog trećeg kandidata, pa da bude jasnije, nego je ovako sve čudno.

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Sep 2021, 15:16 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2005, 18:06
Postovi: 36398
Crveni bankar Radovic?
Jer iz SDS.a nemas vise nikig drugig ko se sem njega i Sarovica vise istura u medijima. A Sarovic kao kandidat za bilo sta :lol: Budimo ozbiljni.


Poslednji put menjao The_new_Statesman dana 26 Sep 2021, 15:19, izmenjena samo jedanput

Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Sep 2021, 15:18 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Jul 2013, 12:48
Postovi: 1551
https://www.rtvbn.com/4013402/stanivuko ... iko-godina

Eto, džaba smo se radovali, naročito crveni front. :lol:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Sep 2021, 15:20 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2005, 18:06
Postovi: 36398
Jahacica danas radi kao sluzbenik Grada. Zajebi majstore, dobijas moj glas ;)


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Sep 2021, 15:20 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Maj 2018, 09:42
Postovi: 2625
Lokacija: PD
ma jebo vas Vasković, šta sad pravite oko njega neke svemirske kombinacije.
mali nije uplatio ratu i - to je to.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Sep 2021, 15:22 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2005, 18:06
Postovi: 36398
Pa nije da Radovicu smeta ovakav razvoj situacije. Uostaom, klip se vjerovatno prvo prosirio po opozicionim redovima.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Sep 2021, 15:24 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Jul 2013, 12:48
Postovi: 1551
The_new_Statesman je napisao:
Jahacica danas radi kao sluzbenik Grada. Zajebi majstore, dobijas moj glas ;)


Zna mala odabrati konja, ovaj gradonačelnika. :lol:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Sep 2021, 15:27 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2005, 18:06
Postovi: 36398
Zamisli kip konja u nekom od novih gradskih parkova... 8)


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Sep 2021, 15:35 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jan 2010, 23:46
Postovi: 5853
The_new_Statesman je napisao:
Crveni bankar Radovic?
Jer iz SDS.a nemas vise nikig drugig ko se sem njega i Sarovica vise istura u medijima. A Sarovic kao kandidat za bilo sta :lol: Budimo ozbiljni.


Ne vjerujem da je iko domaći iza Vaskovića, jednostavno lik ima previše informacija, što implicira visok nivo sposobnosti u pribavljanju istih, a visok nivo sposobnosti nije nešto što krasi domaće kadrove, u bilo čemu.
Što ne isključuje mogućnost da trenutno duva u istu tikvu sa recimo Radovićem, ali ne zato što je Radovićev, već zato što oni čiji je Vasković, možda rade na hvatanju Radovića, ili je već njihov čovjek, i slično.
O Radoviću jedino što sam dosad mogao zaključiti, je da je relativno sposoban i da SDS kreće za njim kao za novim predvodnikom, prilično vidljivo iz dosadašnjih aktivnosti. Ono što sam privatno čuo je da je u politiku ušao skroz iznuđeno, u prilično očajničkom pokušaju da sačuva privatni biznis. U svakom slučaju, već predstavlja određenu figuru, i nesumnjivo će rasti do određene mjere. Da li je i čiji čovjek, ostaje da gatamo. Inače od stranaka, i pored svog njihovog raspada, donekle preferiram samo SDS, ali ako ih Vasković podržava, to mi je prilično za brigu...


Citiraj:
Zamisli kip konja u nekom od novih gradskih parkova... 8)


Ne treba novi park. Neka onu veliku livadu na Mejdanu, desno od budućeg spoja mosta na Docu i istočnog Tranzita, gdje je i dječije igralište, i improvizovani travnati teren za fudbal, proglase za park, što se mene tiče mogu da stave ne kip konja, već kip Draška sa sve jahačicom. Samo da se ono sačuva, jer ljudi iz svih okolnih zgrada tamo dolaze sa djecom i jedna je od posljednjih oaza gdje klinci igraju fudbal, bez bojazni da će se razbiti na betonu. Naravno, neko je bacio oko na ono i nešto je planirano da se gradi... a djeca sitna, kriva, nerazvijena... koga briga za njih...

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Sep 2021, 15:39 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Maj 2010, 12:19
Postovi: 10251
Rivaldinho je napisao:
Ne vjerujem da je iko domaći iza Vaskovića, jednostavno lik ima previše informacija, što implicira visok nivo sposobnosti u pribavljanju istih, a visok nivo sposobnosti nije nešto što krasi domaće kadrove, u bilo čemu.

a mozda vaske dobro placa da dobije ovakve snimke, fotografije ili dokumente... a jos bolje neobjavljivanje istih?!

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Sep 2021, 15:42 
OffLine
Majstor
Majstor

Pridružio se: 11 Okt 2020, 16:15
Postovi: 771
De pusti Vaskovica, taj pise kako stizu uplate. Neozbiljno je uzimati za ozbiljno bilo kakve njegove objave

Sent from my M2012K11AG using Tapatalk


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Sep 2021, 15:43 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Mar 2014, 13:26
Postovi: 8503
jovic23 je napisao:
Zar nije i Dodikov savjetnik jahao neku gospođice pa procurio snimak? Vidio sam linkove
Baćo, pa nije isto kad te jašu i kada jašeš.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 5854 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 219, 220, 221, 222, 223, 224, 225 ... 293  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 8 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs