banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 29 Mar 2024, 08:51

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 5854 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169 ... 293  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 27 Apr 2021, 12:12 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Jan 2007, 16:38
Postovi: 23477
Tu je planirano nešto planom još od prije par godina.
Spoiler:
Slika


Ali vezano za Draška, ako nema nikakvih veza sa ovim barem će se osjećati kao kod kuće :D

_________________
Rad je od čovjeka napravio roba, neradu smo odani sve do groba.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Apr 2021, 12:42 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 39396
Lokacija: Месечева икра
zidarR je napisao:
Draskicu dobri i mili, bravo, ma BRAVO za Bijeli dvor, ne dozvoli ds grad bude običan kurac, neka bude KURČINA!

Kakve veze ima Draško sa ovim, taj projekat je najavljen davno, još 2019. se pisalo o tome.

_________________
Bubi frubi


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Apr 2021, 12:45 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Jan 2011, 19:09
Postovi: 3625
dtkbl je napisao:
Odlična emisija bila, vrijedi pogledati na YouTube

https://www.youtube.com/watch?v=v5JSGmq_cf4

A vidim da je gradonačelnik i plesao, na kršenje mjera se više i ne obazirem, nego fino maše kukovima tamo pred kraj.

https://www.youtube.com/watch?v=jzKYGr42IIY


Nadam se iskreno da si ironičan.

A i ovaj drugi video je isto blamantan, samo u drugom kontekstu.

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Apr 2021, 14:27 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Jul 2009, 13:22
Postovi: 5018
Lokacija: Banja Luka
Ova emisija na Happy TV jedino pokazuje da je ona teorija kako Vucic gura Draska apsolutno netacna.

_________________
Eins, zwei, eins, zwei build an empire, very Prussian!
Exhaust gasses go into the turbocharger and spin it, witchcraft happens, and you go faster.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Apr 2021, 15:00 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 01 Jul 2004, 11:47
Postovi: 2597
zidarR je napisao:
Draskicu dobri i mili, bravo, ma BRAVO za Bijeli dvor, ne dozvoli ds grad bude običan kurac, neka bude KURČINA!

Pisi sebi minus za ovakav zloban neargumentovan komentar bez pokrica ... Malbasic je vec prije par godina poceo sa tim projektom, tako da Drasko nema apsolutno nikakve veze sa ovime. A i sta fali jednoj takvoj zgradi u BL?

_________________
Sve sto sam napisao, slucajno je namjerno ...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Apr 2021, 15:05 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 16 Jun 2011, 12:04
Postovi: 7734
Lokacija: Mejdan
Ranije na drugoj temi da je ta zgradurina u kompleksu "Bijelog dvora" predimenzionisana, kao i da će hotel ispred nje biti renoviran u fejk klasicizmu.
Ta zgrada gdje će biti hotel se može renovirati i drugačije.

BTW, negdje pročitah da je taj projekat "aminovalo" i resorno ministarstvo.
A o gradnji se priča par godina unazad, kada je valjda projekat dobio zeleno svjetlo.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Apr 2021, 15:28 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Jul 2008, 18:33
Postovi: 6114
Ovo mi je dokaz da ocigledno nemam ukusa jer je meni ovaj fake klasicni stil sasvim prihvatljiv. Vec sam napisao da sam vidio hrpu slicnih objekata u drugim gradovima i ne vidim problem sto ne bi bio i kod nas (ok, mozda kasnimo koju stotinu godina sa izgradnjom, al neka ga).

Slicna prica je isla i sa pretvaranjem one vile gdje je Radio Banja Luka, pa uzela Integra i napravila objekat prva liga. Realno, sad je prostor ljepsi 10 puta nego sto je bio.

Bijeli dvor = lokacija koja je sada totalni krs. Sta god naprave, sigurno ce biti bolje nego sada.

Sto se tice Draska,uopste mi nije jasno kakve veze on ima sa ovim i zaato se to spominje na ovoj temi ?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Apr 2021, 15:47 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Jul 2008, 18:33
Postovi: 6114
Ajd da se vratimo na temu Drasko. Zasto mi od pocetka ide na *urac i zasto stalno pisem ovdje i tako vecinu vas nerviram. Pa zbog toga sto od pocetka govorima da mali nista nije bolji od ovih proslih, da je gurao suplju pricu u toku citave kampanje, a da ce se ponasti isto kao oni kad preuzme vlast.

Koliko je samo ovdje bilo price oko kruznih raskrsnica (cak i ovdje na forumu). Nije to napravio Grad, nije tu zasluzan Igor, to je nadleznost Puteva, Igor je kretan sto hvali da je napravio, a ne Putevi, itd...

Danas ista stvar. Putevi prave raskrsnicu u Dragocaju, Drasko se slika i kaci na profil. Naravno, niko Puteve ne spominje, tekst je napisan na taj nacin da je lako zakljuciti da raskrsnicu pravi Grad i da je to zasluga gradonacelnika. I sta sada...kakve smo dobili promjene?Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Apr 2021, 15:49 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 16 Jun 2011, 12:04
Postovi: 7734
Lokacija: Mejdan
wizzy_bl je napisao:
Slicna prica je isla i sa pretvaranjem one vile gdje je Radio Banja Luka, pa uzela Integra i napravila objekat prva liga.

I srušila objekat koji je bio u prvoj zoni zaštite i dio Ambijentalne cjeline uvrštene u nacionalne spomenike.
I R. Srpske i BiH.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Apr 2021, 16:29 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Apr 2003, 12:32
Postovi: 5306
Lokacija: HEAVEN
wizzy_bl je napisao:
Spoiler:
Ajd da se vratimo na temu Drasko. Zasto mi od pocetka ide na *urac i zasto stalno pisem ovdje i tako vecinu vas nerviram. Pa zbog toga sto od pocetka govorima da mali nista nije bolji od ovih proslih, da je gurao suplju pricu u toku citave kampanje, a da ce se ponasti isto kao oni kad preuzme vlast.

Koliko je samo ovdje bilo price oko kruznih raskrsnica (cak i ovdje na forumu). Nije to napravio Grad, nije tu zasluzan Igor, to je nadleznost Puteva, Igor je kretan sto hvali da je napravio, a ne Putevi, itd...

Danas ista stvar. Putevi prave raskrsnicu u Dragocaju, Drasko se slika i kaci na profil. Naravno, niko Puteve ne spominje, tekst je napisan na taj nacin da je lako zakljuciti da raskrsnicu pravi Grad i da je to zasluga gradonacelnika. I sta sada...kakve smo dobili promjene?Slika



Ala brate... Pa svi se slazemo sa tobom... Ali isto tako se svi medjusobno slazemo da se treba rijesiti SNSD-a cim prije tim bolje... Ja cu i na sljedecim izborima glasati protiv SNSD-a, pa ko god bude... Neka dodje sam djavo, necu glasati za SNSD... jer je crvenih preko glave...

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Apr 2021, 17:31 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Apr 2012, 12:39
Postovi: 2188
Lokacija: Бања Лука
Citiraj:
Март '21:
- Путеви РС: Нисмо надлежни за мост у Чесми, мост мора да гради Град
-Станивуковић: Град ће наћи средства и изградити мост.
Април '21:
Вучић обећао Граду да ће финансирати градњу моста.
Путеви РС: Ми ћемо преузети градњу моста :lol:

Комитет ипак идлучио да не да малом да пресјече врпцу, али тек кад је мали нашао средства за тај пројекат 8)

_________________
Ана Карењина и друге жене све,
нек` знају да си ти за мене једини!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Apr 2021, 18:04 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Dec 2007, 18:06
Postovi: 2526
Besparica je napisao:
Ova emisija na Happy TV jedino pokazuje da je ona teorija kako Vucic gura Draska apsolutno netacna.

Ne mora znaciti, Vucic voli da pecka i svoje. Pogotovo kad nesto zabrljaju ili pokazu previse drcnosti u njegovom prisustvu. Nisam gledala tu Happy- emisiju. Niti cu. Mogu zamisliti. Ali ni to necu. :)
Mada meni vise izgleda da se Drasko tek trudi da mu se "umili" otkad je postao gradonacelnik. Par puta je govorio u posljednje vrijeme i previse afirmativno o Vucicu. I sad, to bi moglo da se posmatra kao profesionalizam, a i pragmaticnost, u smislu napora da se odrzavaju dobri odnosi sa mocnicima susjednih zemalja, pogotovo Srbije, da to nije jednostavno bas ono sto Vucic najvise voli da cuje (priznanje za napredak Srbije na 1000 nacina...) pa to u Draskovoj izvedbi nekako vuce na svjesno obracanje upravo njemu. Doduse, to je upravo ono sto Vucicu treba da bi se uopste islo dalje u razvijanju nekog "odnosa".

_________________
"Mudar čovjek s podjednakom mirnoćom prima pohvale i podnosi uvrede." - Konfucije

Ovo je POST.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Apr 2021, 18:11 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2005, 18:06
Postovi: 36385
Finansijskog?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Apr 2021, 18:18 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Dec 2007, 18:06
Postovi: 2526
Nije mi to bila prva pomisao. Mislila sam na podrsku u gradjenju daljnje politicke karijere jer njegove ambicije premasuju funkciju gradonacelnika, ako sam dobro upratila.
E sad, koliko taj politicki angazman znaci paralelno i finansijski, nisam bas upucena.

_________________
"Mudar čovjek s podjednakom mirnoćom prima pohvale i podnosi uvrede." - Konfucije

Ovo je POST.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Apr 2021, 18:21 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2005, 18:06
Postovi: 36385
Ja ne bih Draletu dao da mi cuva ledja kad odem u penziju. Cisto sumnjam.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Apr 2021, 18:26 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Dec 2007, 18:06
Postovi: 2526
Vucic je daleko od penzije. Osim toga, Drasko bi kod Vucica imao ulogu kao i svi njegovi. Nije to nikakav partnerski odnos pun povjerenja.

_________________
"Mudar čovjek s podjednakom mirnoćom prima pohvale i podnosi uvrede." - Konfucije

Ovo je POST.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Apr 2021, 18:33 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2005, 18:06
Postovi: 36385
Da, Vucic ce vladati dok mu ne dosadi. Kao Dodik, mada Dodik vec pominje nekakve smjene generacija. Sto bi moglo znaciti da mu je dosadilo.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Apr 2021, 18:40 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2005, 18:06
Postovi: 36385
I jos nesto, sve ovo sto radi Vucic nece sasvim sigurno ostaviti nekom lijevom Draletu na tacni vec svom sinu. Naravno, ako je mali od iole upotrebljivog materijala.

Drale koliko se o ekspanziju Vuciceve Srbije ogrebe, ogrebe... To mu je. Isto vazi i za Lemijevog Iggya


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Apr 2021, 20:16 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jan 2010, 23:46
Postovi: 5844
I meni je sve dalja ta teorija sa Vučićem, otkad sam vidio fotografije gdje Draška Alek Veliki ustvari gleda vrlo ljubopitljivo, više u fazonu "Ko je ovo i može li se i meni desiti ovako nešto?", nego "Dobar posao".

Dakle ostaju MI6 i engleska kraljevska porodica :D

Šalu na stranu, ali ima nekih zabrinjavajućih momenata koji vuku na regionalno poznate potpise. Vidjeh na onim nekim slikama kolovođe bubnjare, pa ova govornica...
Da se razumijemo, protiv vlasti jesam jer ova vlast očigledno vodi u ne tako polako, ali svakako sigurno uništenje Republike Srpske, ali nisam za to da se vlast ruši revolucionarno, dakle ulica i nasilje ni po koju cijenu! Bar se nama Srbima to o glavu obilo, a ni baćuške nisu šta bolje prošli, štaviše s obzirom na broj žrtava vjerovatno i dosta gore. Ulica da, ako bismo to izveli gandijevski, ali nismo to mi, kod nas bi se moralo zakuvati... a onda bismo gledali izjave da RS (izgovoreno glasom Bakira Alijinog) nije sposoban (muški rod, opet Federacija stajl) da održava red i slično... jedva bi dočekali.
Čak i ako u dobroj mjeri vjerujem u Stanivukovićeve iskrene namjere, a ono nemam baš povjerenja u njegov kapacitet da prepozna kako ga neki eventualni "dobronamjerni" strani faktor prevodi žednog preko vode.

Pokucajmo malo na vrata zaboravljenih asova - gdje je i šta radi Jelena Trivić? Od jednog od nosilaca kampanje, do maltene anonimnosti? Najbolje što bi se desilo je da je SDS uzme sebi i postavi za predsjednicu, cijenim da bi tako i oni solidno vaskrsli, a ne bi se rasipalo to malo izbornog potencijala što opozicija ima, ovim njenim skrajnjivanjem u Draškovu sijenku. Naravno, tako nešto se neće desiti jer bi to značilo da u opoziciji imaju kapacitet da razmišljaju iznad svojih liočnih sujeta i prohtjeva... Pretpostavljam da još na dosta mjesta u Republici Srpskoj SDS ima veći izborni potencijal od PDP-a i ovako bi se to moglo i ostvariti. Uz svo dužno poštovanje Radoviću, koji jeste pojačanje za SDS, nije to ni blizu kao kad bi Jelena zasjela na njihovo čelo. A nije da kod njih ima neko da se buni zbog preskakanja, na niskim su granama, jedan poslanik u Banjaluci...

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 28 Apr 2021, 22:10 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Jan 2020, 15:23
Postovi: 3035
Vukan nije zadovoljan
https://mondo.ba/Info/Politika/a1041307 ... kovic.html


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 5854 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169 ... 293  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: boroiswanka i 16 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs