banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 27 Apr 2024, 11:18

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 18653 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 854, 855, 856, 857, 858, 859, 860 ... 933  Sledeća

Kome vise vjerujete u vezi smrti Davida Dragicevica
Institucijama 66%  66%  [ 89 ]
Grupi Pravda za Davida 34%  34%  [ 46 ]
Ukupno glasova : 135
Autoru Poruka
PostPoslato: 17 Mar 2019, 21:09 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Mar 2008, 16:35
Postovi: 9721
Lokacija: Banjaluka kod Bukvaleka
Schlager je napisao:
Zao ti je moj kurac,cim tako pises


To ti ne znas, a ovo sto si napisao zapravo te opisuje. Niste vi kadri za bilo kakvu diskusiju, ja sam pametniji od cijelog SDS-a zajedno. Usud.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Mar 2019, 21:23 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
Super,bas mi je drago zbog tebe.

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Mar 2019, 21:28 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Mar 2008, 16:35
Postovi: 9721
Lokacija: Banjaluka kod Bukvaleka
Ne treba da ti bude, nisam ja genije, nego je bratija iz te stranke gluplja od betonskih stubova. Na celu sa gatackim lelemudanom, stručnjakom za naplatu "rekreacija".
Pa ybt Slageru, nemoj me zajebavati, kako vam ono moze biti predsjednik stranke :(


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Mar 2019, 21:29 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
Nije to tema na ovaj dan druze,mozemo sutra na temi SDS o tome..i ja bih vise volio da Milana izaberemo,iako ni Vukota nije takav kakvim ga opisujes..tema je ovo danas




https://srpskainfo.com/boli-sine-moj-da ... 8qHs6Cqnrg

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Mar 2019, 21:31 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010, 18:42
Postovi: 40453
Lokacija: SAO Krmine
Šlageru, ič ti ne vjerujem da ti je žao, čitav post si napisao a nema nigdje " :( "


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Mar 2019, 21:33 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Mar 2008, 16:35
Postovi: 9721
Lokacija: Banjaluka kod Bukvaleka
Pa ti opet u krug, vama stranackim aktivistima je Davor licno zabranio da uzimate ime njegovog pokojnog djeteta u usta (pri tome je naglasio da ste se OKORISTILI njegovom tragedijom). Koji dio gornje recenice nisi shvatio?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Mar 2019, 21:38 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
Ne znam dal bi bilo ruzno na danasnji dan,ali boli me qurac za Davorom,pisao sam prije mjesec dana da je sklonio guzove i ostavio ovdje ljude koji su ga podrzavali...Otad je za mene vazduh,njegovo je bilo da ostane ovdje,taman da zna da ce poginut,a kamoli da ce ga uhapsiti policija RS gdje bi zivio kao bubreg u loju zbog reflektora medjunarodne javnosti...najezim se na svaku njegovu objavu preko video linka...to mu pisem na FB,gdje god vidim njegovu objavu...


Danas pisem o malencu,koga ubise neljudi na ovaj dan.

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Mar 2019, 21:39 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Mar 2008, 16:35
Postovi: 9721
Lokacija: Banjaluka kod Bukvaleka
Jako ruzno pises, jer tebe zapravo b... za malencem. Ako se ne varam nisi isao na trg dok te stranka nije pozvala? Piše, da ne trazimo?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Mar 2019, 21:40 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2008, 16:27
Postovi: 17340
Jebote ispade ovaj Davor najbolji otac ikad, svaki dan ljubio sina ispraćao ga i dočekivao, u krevet ušuškavao...

_________________
Rape train has no brakes

Sa korita Ivanova


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Mar 2019, 21:40 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Nov 2008, 17:42
Postovi: 7177
Schlager je napisao:
Ne znam dal bi bilo ruzno na danasnji dan,ali boli me qurac za Davorom,pisao sam prije mjesec dana da je sklonio guzove i ostavio ovdje ljude koji su ga podrzavali...Otad je za mene vazduh,njegovo je bilo da ostane ovdje,taman da zna da ce poginut,a kamoli da ce ga uhapsiti policija RS gdje bi zivio kao bubreg u loju zbog reflektora medjunarodne javnosti...najezim se na svaku njegovu objavu preko video linka...to mu pisem na FB,gdje god vidim njegovu objavu...


Danas pisem o malencu,koga ubise neljudi na ovaj dan.
Pa zar ga nisu ubili nakon par dana držanja (mučenja i silovanja) u vikendici ? Na današnji dan/noć je samo otet . . .

_________________
Нема ту чојека чим слави посну славу . . .


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Mar 2019, 21:43 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Mar 2008, 16:35
Postovi: 9721
Lokacija: Banjaluka kod Bukvaleka
Da ponovim
Boldovano su SDS i PDP
manitu uci da svira je napisao:
Meni je zao decka, ali da me pere neka lazna emocija kao vas koji preko leša ganjate Milorada Dodika - ne.
Pokoj mu dusi, kad vidim ko sve onanise iznad njega po gradu - povratio bih.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Mar 2019, 21:43 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
manitu uci da svira je napisao:
Schlager je napisao:
Ne znam dal bi bilo ruzno na danasnji dan,ali boli me qurac za Davorom,pisao sam prije mjesec dana da je sklonio guzove i ostavio ovdje ljude koji su ga podrzavali...Otad je za mene vazduh,njegovo je bilo da ostane ovdje,taman da zna da ce poginut,a kamoli da ce ga uhapsiti policija RS gdje bi zivio kao bubreg u loju zbog reflektora medjunarodne javnosti...najezim se na svaku njegovu objavu preko video linka...


Danas pisem o malencu,koga ubise neljudi na ovaj dan.


Jako ruzno pises, jer tebe zapravo b... za malencem. Ako se ne varam nisi isao na trg dok te stranka nije pozvala? Piše, da ne trazimo?



Jesam,i pisao sam ovdje..jednom za Djurdjevdan,i jednom 7 -og jula,na onaj prvi veliki skup....kasnije sam prestao ici zbog grupe PZD jer su vrijedjali Novicu sa Davorovog profila,i otisao samo jos jednom kad su me iz stranke zvali,da Vukota dolazi sam sa vozacem,bez obezbjedjenja...

Naravno,i ono pred Novu Godinu,to sam morao,bez da me iko zvao...ne mozes dozvolit da ti u Banjaluci pisa u usta Drinic i Mrcevci....nazalost,popusio sam i tu...njihovo vrijeme doslo,prihvatio sam to kao realnost,scucurio se i cekam da prodje.

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Poslednji put menjao Schlager dana 17 Mar 2019, 21:44, izmenjena samo jedanput

Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Mar 2019, 21:44 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Mar 2008, 16:35
Postovi: 9721
Lokacija: Banjaluka kod Bukvaleka
Ok.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Mar 2019, 21:50 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2008, 16:27
Postovi: 17340
Moram reći, za Šlagera nikad nisam imao fino mišljene, ali tek od večeras vidim koliko je primitivan... Kaže ne smije dozvoliti da mu neki piša u usta jer pjeva za novu godinu...
On je nešto bitno uradio....

_________________
Rape train has no brakes

Sa korita Ivanova


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Mar 2019, 21:51 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
Dobro,mlad si,pa ne kontas za Drinic i Mrcevce..ali shvatio je Manitu,kome sam i odgovarao...Tog 25 -og i 26-og decembra,nije se radilo ni o kakvoj pjesmi,vec samo da nam pokazu koliko su jaci i koliko je njihovo vrijeme doslo....otad i ne talasam,zaista nemam cime


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Mar 2019, 21:54 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2008, 16:27
Postovi: 17340
Jebo te Drinić....

Nije ovo tvoj grad, ni grad takvih kao ti... Nije ni moj...
Ovo je grad svih nas, bilo da u njemu živimo jel hoćemo jel moramo, a ti što misliš da imaš neki nivo i da predstavljaš nešto više od nekog drugog, to te u stvari čini manjim od bilo koga drugog... Emocionalna sirotinja...

_________________
Rape train has no brakes

Sa korita Ivanova


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Mar 2019, 21:55 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
Svidjece se forumu ovaj tvoj post.

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Mar 2019, 21:56 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2008, 16:27
Postovi: 17340
Zato što je 100% istinit...

_________________
Rape train has no brakes

Sa korita Ivanova


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Mar 2019, 22:02 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
Ni ti,ni taj iz Mrcevaca ili Drinica,bez google ne znate ni ko je Husnija Fazlic,ni Mladjo Timotijevic,ni Jovica Elezovic,ni Bilko Kacar,ni Viktor Kupljenik ni Vahida Maglajlic....

Tako da me zaboli kurac za tobom i za tim koji svrsavaju na tvoje postove...Moje je da cutim i cekam ili smrt,ili da vas vakat prodje,pa da opet ovaj grad bude sto je bio,..a ne zadnja rupa kojoj ce Delta biti jedina radost u zivotu :( :(

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Poslednji put menjao Schlager dana 17 Mar 2019, 22:05, izmenjena samo jedanput

Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Mar 2019, 22:04 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010, 18:42
Postovi: 40453
Lokacija: SAO Krmine
Nema grada bez Husnije


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 18653 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 854, 855, 856, 857, 858, 859, 860 ... 933  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 26 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs