banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 26 Apr 2024, 11:49

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 18653 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 826, 827, 828, 829, 830, 831, 832 ... 933  Sledeća

Kome vise vjerujete u vezi smrti Davida Dragicevica
Institucijama 66%  66%  [ 89 ]
Grupi Pravda za Davida 34%  34%  [ 46 ]
Ukupno glasova : 135
Autoru Poruka
PostPoslato: 17 Jan 2019, 00:41 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010, 18:42
Postovi: 40453
Lokacija: SAO Krmine
A jesi suptilan :lol: Al' nemoj odati ko je


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Jan 2019, 00:52 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Nov 2008, 17:42
Postovi: 7177
Schlager je napisao:
Shako,ovaj izvor mi je prilicno pouzdan..prima jedno 10 000 maraka mjesecno sa BH nivoa :D..a tezinu daje to sto mi je to rekla dva mjeseca prije nego ih je Davor odhebao,sta ce se desit
Kako objašnjavaš činjenicu da zbog Dženana u Sarajevu niko nije razjebao proslavu nove godine a ni neku drugu manifestaciju, te za kojeg postoji relativno beznačajna podrška u odnosu na onu koju je imao Davor i PzD ?

Ne čini li ti se da je to neproporcionalno, i da dobar dio te "podrške Davoru" dolazi iz "mržnje prema Dodiku i RS" ?
Kako objašnjavaš da je sve to splasnulo, naglo, onog trenutka kad je vlast ozbiljno pristupila problemu samovlašća i uzurpacije javnog prostora ?

Zašto neko od tih silnih stotina hiljada ne mitinguje po Beču ako već ne smiju po Banjaluci ?

Davora razumijem, njemu je svako ko pruži ruku i stane uz njega dobrodošao, ali recimo tebe ne razumijem kad ti kažu da skloniš zastavu i to ko kaka pička tako i uradiš ?

Ja i dalje mislim da je Davor pogriješio što je dozvolio da preko njegovih leđa opozicija bije svoje bitke, naravno razumijem ga jer je bio i ostao ranjiv, psihički slomljen i možda ponesen tim silnim brojkama koje su, kako sad vidimo, drastično preuveličavane.

Od samog početka se trebao držati onog za šta je tražio pare - angažovanja advokata i eventualnih vještačenja, i bez mitingovanja raditi na predmetu, pojavljivati se u medijima sa pitanjima i informacijama, a ne prijetiti okolo kako je svima došao kraj i slične gluposti.
Ako se taj predmet ikad riješi, riješiće se pravnim i institucionalnim sredstvima, nikako prekidanjem koncerata i hodanjem oko palate predsjednika.

_________________
Нема ту чојека чим слави посну славу . . .


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Jan 2019, 00:57 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
Drug,da ne misliš da te kuliram,ali pospan sam i ujutro ću odgovorit stavku po stavku..negdje reć da si u pravu,a negdje iznijet drugačiji stav..laku noć

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Jan 2019, 00:59 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010, 18:42
Postovi: 40453
Lokacija: SAO Krmine
Spavaj mirno, mi čuvamo RS.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Jan 2019, 06:43 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 39421
Lokacija: Месечева икра
Schlager je napisao:
Nobilo Covicev,podvaljeni su Davoru..shvatio je i on to,i odhebao ih.....


Jeste, Nobilo kao svjetski priznato ime u advokaturi će se kompromitovati da bi spasio Dodika i Lukača

Послато са Lenovo K33a48 уз помоћ Тапатока

_________________
Bubi frubi


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Jan 2019, 07:15 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2008, 16:27
Postovi: 17340
Schlager je napisao:
Tomic je Dodikov advokat...Nobilo Covicev,podvaljeni su Davoru..shvatio je i on to,i odhebao ih.....jedini covjek,sa velikim C,tu je ovaj Ifet Feraget,banjalucanin...O onoj Zori iz Srbije nemam stav...

Slika

_________________
Rape train has no brakes

Sa korita Ivanova


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Jan 2019, 08:06 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2008, 16:27
Postovi: 17340
Schlager je napisao:
Shako,ovaj izvor mi je prilicno pouzdan..prima jedno 10 000 maraka mjesecno sa BH nivoa :D..a tezinu daje to sto mi je to rekla dva mjeseca prije nego ih je Davor odhebao,sta ce se desit

Taj neki što loše priča o vlasti, hvali Davora i komunicira sa Šlagerom mora biti pri SDSu...što nas dovodi do pitanja kakvi su to SDS uhljebi što nam tako pljačkaju državu? Ko to prima tolike pare, a ovakve informacine o advokatima krije od jabnosti? Ja sam mislio da su Šlagerovi bolji od njihovih...

_________________
Rape train has no brakes

Sa korita Ivanova


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Jan 2019, 08:15 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Jul 2009, 13:22
Postovi: 5018
Lokacija: Banja Luka
Vidi slucaja, ostao samo Ifet. Banjalucanin...

_________________
Eins, zwei, eins, zwei build an empire, very Prussian!
Exhaust gasses go into the turbocharger and spin it, witchcraft happens, and you go faster.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Jan 2019, 08:18 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Avg 2007, 14:39
Postovi: 39514
Lokacija: Vostok Station, Antarctica
Džontra je napisao:
Schlager je napisao:
Shako,ovaj izvor mi je prilicno pouzdan..prima jedno 10 000 maraka mjesecno sa BH nivoa :D..a tezinu daje to sto mi je to rekla dva mjeseca prije nego ih je Davor odhebao,sta ce se desit

Taj neki što loše priča o vlasti, hvali Davora i komunicira sa Šlagerom mora biti pri SDSu...što nas dovodi do pitanja kakvi su to SDS uhljebi što nam tako pljačkaju državu? Ko to prima tolike pare, a ovakve informacine o advokatima krije od jabnosti? Ja sam mislio da su Šlagerovi bolji od njihovih...

Sve ce biti da je taj prilicno pouzdani izvor gospodin u kariranom sakou kojeg ni ukucani ne shvataju za ozbiljno. Ali uvek ima Slagzija partijskog vojnika da mu ljubi ruke kao i Predsedniku


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Jan 2019, 08:39 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2008, 16:27
Postovi: 17340
Pa ne bi taj iz dupeta informacije izvlačio...nije nikad ranije...ja se ne sjećam da je taj čovjek iznosio optužbe, pa se povukao u mišiju rupu kad se prozove oko tih optužbi...

_________________
Rape train has no brakes

Sa korita Ivanova


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Jan 2019, 09:06 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010, 18:42
Postovi: 40453
Lokacija: SAO Krmine
Hertzog je napisao:
Džontra je napisao:
Schlager je napisao:
Shako,ovaj izvor mi je prilicno pouzdan..prima jedno 10 000 maraka mjesecno sa BH nivoa :D..a tezinu daje to sto mi je to rekla dva mjeseca prije nego ih je Davor odhebao,sta ce se desit

Taj neki što loše priča o vlasti, hvali Davora i komunicira sa Šlagerom mora biti pri SDSu...što nas dovodi do pitanja kakvi su to SDS uhljebi što nam tako pljačkaju državu? Ko to prima tolike pare, a ovakve informacine o advokatima krije od jabnosti? Ja sam mislio da su Šlagerovi bolji od njihovih...

Sve ce biti da je taj prilicno pouzdani izvor gospodin u kariranom sakou kojeg ni ukucani ne shvataju za ozbiljno. Ali uvek ima Slagzija partijskog vojnika da mu ljubi ruke kao i Predsedniku


Pise rekLA, jebem te coravog


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Jan 2019, 09:09 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2008, 16:27
Postovi: 17340
Pa Mektić je čkapi...

_________________
Rape train has no brakes

Sa korita Ivanova


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Jan 2019, 09:09 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Sep 2011, 06:54
Postovi: 5030
Lokacija: Gradiška
onda je možda plavuša :D


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Jan 2019, 09:24 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
Rocker je napisao:
Schlager je napisao:
Shako,ovaj izvor mi je prilicno pouzdan..prima jedno 10 000 maraka mjesecno sa BH nivoa :D..a tezinu daje to sto mi je to rekla dva mjeseca prije nego ih je Davor odhebao,sta ce se desit
Kako objašnjavaš činjenicu da zbog Dženana u Sarajevu niko nije razjebao proslavu nove godine a ni neku drugu manifestaciju, te za kojeg postoji relativno beznačajna podrška u odnosu na onu koju je imao Davor i PzD ?

Ne čini li ti se da je to neproporcionalno, i da dobar dio te "podrške Davoru" dolazi iz "mržnje prema Dodiku i RS" ?
Kako objašnjavaš da je sve to splasnulo, naglo, onog trenutka kad je vlast ozbiljno pristupila problemu samovlašća i uzurpacije javnog prostora ?

Zašto neko od tih silnih stotina hiljada ne mitinguje po Beču ako već ne smiju po Banjaluci ?

Davora razumijem, njemu je svako ko pruži ruku i stane uz njega dobrodošao, ali recimo tebe ne razumijem kad ti kažu da skloniš zastavu i to ko kaka pička tako i uradiš ?

Ja i dalje mislim da je Davor pogriješio što je dozvolio da preko njegovih leđa opozicija bije svoje bitke, naravno razumijem ga jer je bio i ostao ranjiv, psihički slomljen i možda ponesen tim silnim brojkama koje su, kako sad vidimo, drastično preuveličavane.

Od samog početka se trebao držati onog za šta je tražio pare - angažovanja advokata i eventualnih vještačenja, i bez mitingovanja raditi na predmetu, pojavljivati se u medijima sa pitanjima i informacijama, a ne prijetiti okolo kako je svima došao kraj i slične gluposti.
Ako se taj predmet ikad riješi, riješiće se pravnim i institucionalnim sredstvima, nikako prekidanjem koncerata i hodanjem oko palate predsjednika.


I nemam šta odgovoriti ovdje,dovoljan odgovor je što sam rekao svima da više neću ići na skupove sa PZD..još prije zabrane..nakon onog sa zastavom...tako da je sve otprilike kako kažeš,svakakve fele ima tu,svakakvih interesa...i bošnjačkih naravno

Ali ipak,najvažnija pitanja su ko je ubio Davida,i da li nam je policija nesposobna ili krije nekoga...ne znam koje je gore od toga...previše su ipak potcjenili ljude onim Pressom..kontaju stoka je to sitnog zuba,sve nam vjeruju,prošlo je sve dosad kako smo im servirali,progutaće i ovo glatko...ipak,našlo ih se i koji im nisu povjerovali,što ih je iznenadilo i dočekalo nespremne na ovakvu situaciju.

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Jan 2019, 09:44 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Avg 2015, 18:05
Postovi: 5166
Ti si 6 puta rekao da nećeš ići na skupove PZD.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Jan 2019, 09:44 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2008, 16:27
Postovi: 17340
Citiraj:
dovoljan odgovor je što sam rekao svima da više neću ići na skupove

Da li je zaista dovoljan?
Koliko si puta do sad trijumfalno najavljivao da nećeš više ____________?

_________________
Rape train has no brakes

Sa korita Ivanova


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Jan 2019, 09:46 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
Ja kad nešto kažem,to ili će biti tako,ili neće biti tako.

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Jan 2019, 09:49 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2008, 16:27
Postovi: 17340
Schlager je napisao:
Ja kad nešto kažem, neće biti tako.

_________________
Rape train has no brakes

Sa korita Ivanova


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Jan 2019, 14:38 
http://banjaluka24h.com/identifikovan-p ... u-krajine/


Vrh
  
 
PostPoslato: 17 Jan 2019, 15:23 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Dec 2012, 01:06
Postovi: 4065
:)
Sad je lakse malo gledat na proslost i komentarisat.

Na pocetku ove teme sam pisao kad, kako i zasto se obicno formira parlamentarna ili skupstinska komisija.
Neda mi se vracat nazad i trazit mislim da je i Rocker nesto o tome isto pisao i objasnjavao.

Ukratko kad kriminal i nedjelo pravi Schlager, Brale, Veljo, Cica ili neko slican onda ide brzo preko podizanja optuzbi, otvaranja slucaja, suda i zakonskih kazni.
Medjutim ili ali.

Kad je umjesana politika na bilo koji nacin (njene institucije- ljudi iz istih, politicari - nekad prije prepoznavati kod nas kao "rukovodioci" ili ako je u pitanju neka kako kazemo po naski "afera" onda ne ide po prvoj liniji prosto i brzo da se kazni i osudi.

Onda dogadjaji idu po liniji pravljenja komsije, odbora ili ti skretanja, zamagljivanja i ne rijesavanja tj. kaznjavanja.

Zasto je na pocetno nezadovoljstvo plebesa koje je bilo recimo zdravo,nepodjeljeno i iskreno i u to vrijeme bez puno ubacenih elemenata odgovoreno stvaranjem odbora ili ti komisije?

Kome je to u ovom nasem slucaju (DD ili PzD) odgovaralo i zasto se nije islo prvom linijom vec ovom drugom? Ja ne mogu to da dokucim?
Jbg. i moje su mogucnosti ogranicene (nije Brale onaj slucaj "zaostao u razvoju" ali eto nikako mi nije to jasno, kome to ide ili kome je to islo na ruku?
Pitam pa mozda neko ima takve intelektualne sposobnosti da pomogne nama neukim?

I molim ako moze odgovor na nivou 12 godisnjaka bez puno palamu...nja. :)

_________________
Jer prijatelje stječemo
ne dobro od njih primajući,
nego dobro im čineći.
Iz govora Perikla poginulim vojnicima.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 18653 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 826, 827, 828, 829, 830, 831, 832 ... 933  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 35 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs