banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 29 Mar 2024, 00:22

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 18653 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 818, 819, 820, 821, 822, 823, 824 ... 933  Sledeća

Kome vise vjerujete u vezi smrti Davida Dragicevica
Institucijama 66%  66%  [ 89 ]
Grupi Pravda za Davida 34%  34%  [ 46 ]
Ukupno glasova : 135
Autoru Poruka
PostPoslato: 15 Jan 2019, 20:32 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Jun 2011, 21:22
Postovi: 16725
Lokacija: У близини Обрен Вакуфа
Немам ја фиксацију тобом, само волим да ти дрмам кавез, након свега што си напричао на ових неколико тема. И ја и још непар форумаша, ако ниси примјетио. Ако те шта тјеши, ти ипак имаш своје мишљење, макар повремено, за разлику од Раскољникова.

_________________
Зарада на интернету (Јесте, ја сам админ) :) Najbolji Forex brokeri
Čiča iz Rogače je napisao:
Kad pobjedimo Doboj ćemo nazvati Obren Vakuf,usprkos tebi i Vulićki
Vladimir RUS je napisao:
Na RTRS-u kazu 8000, a na Nezavisnim hiljade. :D
Dok je bilo uzivo, na RTRS-u i ATV-u nista. Zato ide live kada se otvara hidroelektrana od 42 miliona KM koja uz to zaposljava tj. bice uposleno 40-ak radnika. Milion KM po radnom mjestu.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Jan 2019, 21:06 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Avg 2015, 18:05
Postovi: 5166
A imas i neke koji nisu poltroni i ulizice opozicije.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Jan 2019, 21:09 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 26 Okt 2014, 07:58
Postovi: 4681
Lokacija: Kostajnica
Vjerovatno ima i nekog ko smatra da je bezbjednije cutiti na ovoj temi

Sent from my LG-D855 using Tapatalk


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Jan 2019, 21:12 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Jun 2011, 21:22
Postovi: 16725
Lokacija: У близини Обрен Вакуфа
Ако се неко боји да каже шта мисли на овој теми нек се комотно сели на Ускршња острва.

_________________
Зарада на интернету (Јесте, ја сам админ) :) Najbolji Forex brokeri
Čiča iz Rogače je napisao:
Kad pobjedimo Doboj ćemo nazvati Obren Vakuf,usprkos tebi i Vulićki
Vladimir RUS je napisao:
Na RTRS-u kazu 8000, a na Nezavisnim hiljade. :D
Dok je bilo uzivo, na RTRS-u i ATV-u nista. Zato ide live kada se otvara hidroelektrana od 42 miliona KM koja uz to zaposljava tj. bice uposleno 40-ak radnika. Milion KM po radnom mjestu.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Jan 2019, 21:18 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Dec 2012, 01:06
Postovi: 4033
:D
Volim ovaj sablon, ovu provjerenu matricu, ovo spominjanje Schlagera uz ovu temu.
Na stranu sto covjek ima svoje misljenje o nerijesavanju ovog slucaja, sasvim u redu i na mjestu kao vecina nas sto se pita.

Ali cudno mi je i neshvatam kako nije spomentu i SDS jer obicno ide ta sema eto i Sinip zaboravio (bio u zatvoru kad se pricalo), kad se treba skrenut prica uz Schlagera!
Schlager nije zanimljiv u drugoj kombinaciji, nema veze kakva mu je prica ljudska, neljduska, obicna ili posebna jer misljenje bez spominjanja clanske karte pride u ovom slucaju DD se puno ne uvazava.

Brale, jbg tako je a zasto je tako nemoj te mene pitat, neko valjda zna :D :wink:

btw, Schlager je samo primjer nista ja nemam sa njim i od njega(ko u Katangi u vrijeme M.Tshombea :) )!!!

_________________
Jer prijatelje stječemo
ne dobro od njih primajući,
nego dobro im čineći.
Iz govora Perikla poginulim vojnicima.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Jan 2019, 21:28 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
Brale,ne znam se ja uklopit u te tvoje nadrealističke postove,ali ovako zdravonarodskim rječnikom rečeno...nije nimalo lako biti članom SDS u ovom vremenu Slava,gdje je naravno ova tema nezaobilazna :( ...bio sam dosad na četiri slave,i moram nerado priznat,da mi je manje neprijatno bilo na ovim "pozicionim slavama"... Sekta...podržava ar bih..podržava muslimanska dijaspora...majka i otac nisu vaspitali djete kako treba,šte će u to doba na cesti u takvom društvu..kurva,švaleea dovodila u kuću dok muž konobariše,lagala da je rođak,zatrudnila sa njim i otišla u Austriju..ruše RS.. Imaju milionske doznake,Danijela Ratešić ne izlazi iz poslovnica Western Union..uglavnom,mnogo lakša je ta govnarska priča da mu se ne poljulja tih par sto evra sigurnosti..bar za mene ne zapinje..čak ni Dodik,i SNSD,u saopštenjima samo PDP pominju...tu ćutim,i jedem sarmu...mnogo više bole ove dve PDP Slave gdje sam bio...kad se popije pola litre rakije pa " nama pola stranke pohapšeno,Borenović,Šukalo,Draško,a vas boli q!!!"""...pa onda kad muda porastu,"javite SDS-u da je opasnost prošla,nek izađu iz mišjih rupa"...uz opšti smijeh prisutnih :( ..tad obično ustanem,pohvalim domaćicinu sarmu i kažem da moram na još jednu Slavu..zato,nemoj Brale ni pokušavat SDS ovdje nešto klasiikovat,iz (neprijatnog) iskustva pišem...srećom,ide moja Slava gdje ja stojim dok svijeća gori,i gdje ću to radikalno sasjecat!

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Poslednji put menjao Schlager dana 15 Jan 2019, 21:39, izmenjena samo jedanput

Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Jan 2019, 21:36 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 26 Okt 2014, 07:58
Postovi: 4681
Lokacija: Kostajnica
Aj nemoj srati da ides na takve slave

Sent from my LG-D855 using Tapatalk


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Jan 2019, 21:40 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
Kakve,pozicione ili ooozicione?..pa na sve i jednoj je ovo glavna tema :(

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Jan 2019, 21:41 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2008, 16:27
Postovi: 17340
Schlager je napisao:
Brale,ne znam se ja uklopit u te tvoje nadrealističke postove,ali ovako zdravonarodskim rječnikom rečeno...nije nimalo lako biti članom SDS u ovom vremenu Slava,gdje je naravno ova tema nezaobilazna :( ...bio sam dosad na četiri slave,i moram nerado priznat,da mi je manje neprijatno bilo na ovim "pozicionim slavama"... Sekta...podržava ar bih..podržava muslimanska dijaspora...majka i otac nisu vaspitali djete kako treba,šte će u to doba na cesti u takvom društvu..kurva,švaleea dovodila u kuću dok muž konobariše,lagala da je rođak,zatrudnila sa njim i otišla u Austriju..ruše RS.. Imaju milionske doznake,Danijela Ratešić ne izlazi iz poslovnica Western Union..uglavnom,mnogo lakša je ta govnarska priča da mu se ne poljulja tih par sto evra sigurnosti..bar za mene ne zapinje..čak ni Dodik,i SNSD,u saopštenjima samo PDP pominju...tu ćutim,i jedem sarmu...mnogo više bole ove dve PDP Slave gdje sam bio...kad se popije pola litre rakije pa " nama pola stranke pohapšeno,Borenović,Šukalo,Draško,a vas boli q!!!"""...pa onda kad muda porastu,"javite SDS-u da je opasnost prošla,nek izađu iz mišjih rupa"...uz opšti smijeh prisutnih :( ..tad obično ustanem,pohvalim domaćicinu sarmu i kažem da moram na još jednu Slavu..zato,nemoj Brale ni pokušavat SDS ovdje nešto klasiikovat,iz (neprijatnog) iskustva pišem...srećom,ide moja Slava gdje ja stojim dok svijeća gori,i gdje ću to radikalno sasjecat!


https://youtu.be/_R9gVc9ggZg

_________________
Rape train has no brakes

Sa korita Ivanova


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Jan 2019, 21:41 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 26 Okt 2014, 07:58
Postovi: 4681
Lokacija: Kostajnica
Bilo kakve gdje se prica o strankama

Sent from my LG-D855 using Tapatalk


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Jan 2019, 21:44 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
Jebiga,ako se na vašim Slavama ne priča o tome,ni kad alkohol preuzme,to mi se sviđa onda..ja gdje god odem,počne o vremenskoj prognozi,a završi sa našim ratom 1992-1995,Kosovom i Davidom

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Poslednji put menjao Schlager dana 15 Jan 2019, 21:45, izmenjena samo jedanput

Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Jan 2019, 21:45 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2008, 16:27
Postovi: 17340
Na mojoj slavi moja tetka pričala da je od Željke sin ubio Davida...

_________________
Rape train has no brakes

Sa korita Ivanova


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Jan 2019, 21:45 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Jun 2011, 21:22
Postovi: 16725
Lokacija: У близини Обрен Вакуфа
Brale001 je napisao:
Schlager nije zanimljiv u drugoj kombinaciji, nema veze kakva mu je prica ljudska, neljduska, obicna ili posebna jer misljenje bez spominjanja clanske karte pride u ovom slucaju DD se puno ne uvazava.

Шлагерова прича је углавном шупљо-патетична али нема везе... :) А и трудим се да не мијешам СДС и ову тему, колико се може.

_________________
Зарада на интернету (Јесте, ја сам админ) :) Najbolji Forex brokeri
Čiča iz Rogače je napisao:
Kad pobjedimo Doboj ćemo nazvati Obren Vakuf,usprkos tebi i Vulićki
Vladimir RUS je napisao:
Na RTRS-u kazu 8000, a na Nezavisnim hiljade. :D
Dok je bilo uzivo, na RTRS-u i ATV-u nista. Zato ide live kada se otvara hidroelektrana od 42 miliona KM koja uz to zaposljava tj. bice uposleno 40-ak radnika. Milion KM po radnom mjestu.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Jan 2019, 21:47 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2008, 16:27
Postovi: 17340
Znači i po slavama Šlagera zajebavaju, a on digne nos...

_________________
Rape train has no brakes

Sa korita Ivanova


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Jan 2019, 21:47 
na mojoj slavi krenel ko srati o tome jebacu im matrer...


Vrh
  
 
PostPoslato: 15 Jan 2019, 21:47 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
Džontra je napisao:
Na mojoj slavi moja tetka pričala da je od Željke sin ubio Davida...

I tome sam ovih dana prisustvovao...da "ako mi se nešto desi,kriv je F.C.,ali to nisu inicijali onog konobara na koga sam mislio,već njenog sina,ne znam ni kako se zove :(

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Jan 2019, 21:47 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 26 Okt 2014, 07:58
Postovi: 4681
Lokacija: Kostajnica
Schlager je napisao:
Jebiga,ako se na vašim Slavama ne priča o tome,ni kad alkohol preuzme,to mi se sviđa onda..ja gdje god odem,počne o vremenskoj prognozi,a završi sa našim ratom 1992-1995,Kosovom i Davidom
Ma jok, od prepricavanja svih smjesnih desavanja iz mladih dana, tracanja ko koga jebe, trganja grla uz harmoniku itd ja ne znam kad bi se pricalo o strankama, cak kontam da bi to bilo opasno po onog ko bi pokusao nametnuti temu

Sent from my LG-D855 using Tapatalk


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Jan 2019, 21:49 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 26 Okt 2014, 07:58
Postovi: 4681
Lokacija: Kostajnica
Džontra je napisao:
Na mojoj slavi moja tetka pričala da je od Željke sin ubio Davida...
Slava se racuna kad odu tetke a dodje ekipa

Sent from my LG-D855 using Tapatalk


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Jan 2019, 21:50 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 24 Maj 2016, 23:45
Postovi: 1903
Zelim da budem na toj slavi

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Jan 2019, 21:51 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Jan 2007, 16:38
Postovi: 23477
Kakva je to slava ako se ljudi ne zakače oko politike. Da možda ne slavite katolički Božić?

_________________
Rad je od čovjeka napravio roba, neradu smo odani sve do groba.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 18653 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 818, 819, 820, 821, 822, 823, 824 ... 933  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 15 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs