banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 29 Mar 2024, 03:04

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 18653 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 677, 678, 679, 680, 681, 682, 683 ... 933  Sledeća

Kome vise vjerujete u vezi smrti Davida Dragicevica
Institucijama 66%  66%  [ 89 ]
Grupi Pravda za Davida 34%  34%  [ 46 ]
Ukupno glasova : 135
Autoru Poruka
PostPoslato: 12 Nov 2018, 20:19 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2008, 16:27
Postovi: 17340
Milion si puta to pitao, jel ti treba milion i prvi put odgovoriti?

_________________
Rape train has no brakes

Sa korita Ivanova


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 12 Nov 2018, 20:20 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Avg 2007, 14:39
Postovi: 39514
Lokacija: Vostok Station, Antarctica
Zbig cega tebe dotice taj skup, pljuvao si po njemu zbog lizanja sa bosnjackim vojnicima i pljuvanja po simicu i onda si mu dosao dati podrsku?

Kako te nije sramota te sede glave, nemas ti 15 godina


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 12 Nov 2018, 20:21 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
Dz...Gospodju (ili gospodjicu) nisam dosad pitao..pa me zanima njen odgovor..da li joj ta okupljanja remete dusevni mir....ili mozda ne moze proci tuda u tih pola sata...zanima me odgovor,zasto je to toliko uzrujava da priziva nasilje.

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 12 Nov 2018, 20:25 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2008, 16:27
Postovi: 17340
Svi će ti dati isti odgovor...u par deka će se odgovori razlikovati...

_________________
Rape train has no brakes

Sa korita Ivanova


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 12 Nov 2018, 20:26 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
Sacekacemo ipak damu da objasni,zasto je toliko ti skupovi uzrujavaju.

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 12 Nov 2018, 21:00 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 31 Jan 2014, 19:55
Postovi: 194
Schlager je napisao:
nema veze je napisao:
pa, ja bih voljela da dodje, ali ne vjerujem da ce ih dirati dok ne naprave veci eksces

.

Zbog cega Vas licno toliko doticu ta okupljanja,da bi Vas veselilo i da se na nasilan nacin razbiju?


na osnovu čega si ti uopšte zaključio da ja pozivam na nasilje?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 12 Nov 2018, 21:05 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
Napisali ste da biste voljeli da dodje Komunalna policija i razgrne to,tj,slozili ste se sa tom konstatacijom kolege forumasa,da biste i Vi to voljeli....A posto je tesko zamisliti da bi ta grupacija na Trgu rekla "U pravu ste gospodo Komunalni policajci,zaista se bezveze okupljamo ovdje,i drago nam je da nam je neko skrenuo paznju da vise ne treba da dolazimo"...Zakljucio sam da bi mozda tu doslo do nekog naguravanja,i slicno...Ali,dobro,izvinite ako nisam dobro razumio....Zasto Vam toliko smeta taj skup da prizivate reakciju vlasti i uklanjanje te grupacije na Trgu?

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 12 Nov 2018, 21:19 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 31 Jan 2014, 19:55
Postovi: 194
Schlager je napisao:
Napisali ste da biste voljeli da dodje Komunalna policija i razgrne to,tj,slozili ste se sa tom konstatacijom kolege forumasa,da biste i Vi to voljeli....A posto je tesko zamisliti da bi ta grupacija na Trgu rekla "U pravu ste gospodo Komunalni policajci,zaista se bezveze okupljamo ovdje,i drago nam je da nam je neko skrenuo paznju da vise ne treba da dolazimo"...Zakljucio sam da bi mozda tu doslo do nekog naguravanja,i slicno...Ali,dobro,izvinite ako nisam dobro razumio....Zasto Vam toliko smeta taj skup da prizivate reakciju vlasti i uklanjanje te grupacije na Trgu?

smeta mi svako ko mi nameće svoj stav, a oni to stalno rade. nisu jednom u grupi na FB i na portalima objavili da je svako ko ne misli kao oni, saučesnik. otkud njima pravo da mene nazivaju saučesnikom, jer ne vjerujem u tu njihovu suludu teoriju kako su se svi urotili da nebitnog lika muče, siluju i zlostavljaju. otkud im pravo da uzurpiraju trg do te mjere da ga nazivaju davidovim trgom, zanemarujući veći broj žrtvava rata, da dječije manifestacije moraju da se prebacuju na drugo mjesto, jer njima smeta, a kojom prilikom su pravili scene.. a što se tiče i scena i nereda, nema ih samo zato jer su pod nadzorom policije. šta misliš kako bi se završila situacija od prije par dana kad im je onaj čovjek nešto dobacio? misliš da bi prošlo kako jeste da nije bilo policije da reaguje? ili situacija od prije mjesec ili koliko, kad im je isto neko nešto dobacio, a oni otišli pred zgradu policije? sve prilično mirno prolazi samo zato jer im se svi sklanjaju sa puta i jer ih policija nadzire, a ne zato jer su mirna i dostojanstvena skupina. ovo je naravno moje mišljenje, ne tvrdim da je tako.

imam dijete i želim mir u gradu, isto kao oni, ali praveći džumbus kad neko ne misli kao oni, meni se ne čini ispravnim načinom. naročito kad oni sebi daju za pravo da nazivaju ubicama i saučesnicima sve koji nisu uz njih. meni se oni više čine kao tempirana bomba, nego kao pokret za istinu i pravdu.

a to što imaju svoje teorije, a ne vjeruju našim nadležnim organima, sigurno neće riješiti sa pola sata dnevno na trgu, paleći svijeće.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 12 Nov 2018, 21:22 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
Hvala Vam na odgovoru,jako ste ljubazni.


Lijep pozdrav.

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 12 Nov 2018, 21:23 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 24 Mar 2015, 20:12
Postovi: 8734
Lokacija: Banja Luka Republika Srpska
nema veze je napisao:
Schlager je napisao:
Napisali ste da biste voljeli da dodje Komunalna policija i razgrne to,tj,slozili ste se sa tom konstatacijom kolege forumasa,da biste i Vi to voljeli....A posto je tesko zamisliti da bi ta grupacija na Trgu rekla "U pravu ste gospodo Komunalni policajci,zaista se bezveze okupljamo ovdje,i drago nam je da nam je neko skrenuo paznju da vise ne treba da dolazimo"...Zakljucio sam da bi mozda tu doslo do nekog naguravanja,i slicno...Ali,dobro,izvinite ako nisam dobro razumio....Zasto Vam toliko smeta taj skup da prizivate reakciju vlasti i uklanjanje te grupacije na Trgu?

smeta mi svako ko mi nameće svoj stav, a oni to stalno rade. nisu jednom u grupi na FB i na portalima objavili da je svako ko ne misli kao oni, saučesnik. otkud njima pravo da mene nazivaju saučesnikom, jer ne vjerujem u tu njihovu suludu teoriju kako su se svi urotili da nebitnog lika muče, siluju i zlostavljaju. otkud im pravo da uzurpiraju trg do te mjere da ga nazivaju davidovim trgom, zanemarujući veći broj žrtvava rata, da dječije manifestacije moraju da se prebacuju na drugo mjesto, jer njima smeta, a kojom prilikom su pravili scene.. a što se tiče i scena i nereda, nema ih samo zato jer su pod nadzorom policije. šta misliš kako bi se završila situacija od prije par dana kad im je onaj čovjek nešto dobacio? misliš da bi prošlo kako jeste da nije bilo policije da reaguje? ili situacija od prije mjesec ili koliko, kad im je isto neko nešto dobacio, a oni otišli pred zgradu policije? sve prilično mirno prolazi samo zato jer im se svi sklanjaju sa puta i jer ih policija nadzire, a ne zato jer su mirna i dostojanstvena skupina. ovo je naravno moje mišljenje, ne tvrdim da je tako.




imam dijete i želim mir u gradu, isto kao oni, ali praveći džumbus kad neko ne misli kao oni, meni se ne čini ispravnim načinom. naročito kad oni sebi daju za pravo da nazivaju ubicama i saučesnicima sve koji nisu uz njih. meni se oni više čine kao tempirana bomba, nego kao pokret za istinu i pravdu.

a to što imaju svoje teorije, a ne vjeruju našim nadležnim organima, sigurno neće riješiti sa pola sata dnevno na trgu, paleći svijeće.



Bravo!!!

_________________
1.If in doubt , flat out !
2.A true soldier fights not because he hates what is in front of him, but because he loves what is behind him.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 12 Nov 2018, 21:24 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2008, 16:27
Postovi: 17340
Šlager i umjetnost pasivno agresivnog odgovora...

_________________
Rape train has no brakes

Sa korita Ivanova


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 12 Nov 2018, 21:25 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010, 18:42
Postovi: 40453
Lokacija: SAO Krmine
Biću optimista, dajem mu 48h.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 12 Nov 2018, 21:25 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 24 Mar 2015, 20:12
Postovi: 8734
Lokacija: Banja Luka Republika Srpska
Hertzog je napisao:
Zbig cega tebe dotice taj skup, pljuvao si po njemu zbog lizanja sa bosnjackim vojnicima i pljuvanja po simicu i onda si mu dosao dati podrsku?



Zbog toga nikad moju podrsku nece imati!!!

_________________
1.If in doubt , flat out !
2.A true soldier fights not because he hates what is in front of him, but because he loves what is behind him.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 12 Nov 2018, 21:25 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 31 Jan 2014, 19:55
Postovi: 194
ne znam zašto mi persira, jel se čini da sam baš mnoooogo stara? :(


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 12 Nov 2018, 21:31 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Nov 2008, 17:42
Postovi: 7177
Mi seljaci kad ocemo prema nekom izraziti nepostovanje ili cak gnusanje, onda ga persiramo . . .
Al mi seljaci, neam pojma jel Slager isto seljak ko ja.

_________________
Нема ту чојека чим слави посну славу . . .


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 12 Nov 2018, 21:32 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 31 Jan 2014, 19:55
Postovi: 194
hvala. to mi prija vise nego da se cinim stara


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 12 Nov 2018, 21:33 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Nov 2008, 17:42
Postovi: 7177
Sta fali nama koji smo stari ? :D

_________________
Нема ту чојека чим слави посну славу . . .


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 12 Nov 2018, 21:35 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 31 Jan 2014, 19:55
Postovi: 194
mozda ti jesi, ali ja nisam. samo se nekom mozda cini :P


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 12 Nov 2018, 21:35 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
nema veze je napisao:
ne znam zašto mi persira, jel se čini da sam baš mnoooogo stara? :(


Inace,uvijek persiram osobe koje ne poznajem...Mada sam nekako alergican na taj pojam,kao Pantic na "mladji referent" :angry4: :angry4:


Jednom sam,prije sto godina,kao mlad momcic putovao iz Beograda sa utakmice Zvezda-Keln,busom u sitne sate..kraj mene sjedila nevjerovatno sarmantna gospodja,ili gospodjica,ali starija od mene par godina....I ja udjem tamo nakon Simanovaca u neku pricu,cinilo mi se da ide u dobrom pravcu,koliko sam u tim neiskusnim godinama mogao primjetiti...I kad se ugasise svijetla u Busu,ona meni rece "nemoj me vise persirati"...

U tom mom tadasnjem vokabularu,koga sam poznavao,mislio sam da to znaci "ostavi me na miru"..."smaras,dosadan si ko q"..i sl....

Rijec vise do Banjaluke nisam progovorio :( :(

Kad sam nakon par mjeseci saznao sta to znaci..Tacno mi doslo da se samoubijem :( :(

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 12 Nov 2018, 21:38 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2008, 16:27
Postovi: 17340
Znači koga Šlager ne persira, biće jeban kad tad...

_________________
Rape train has no brakes

Sa korita Ivanova


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 18653 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 677, 678, 679, 680, 681, 682, 683 ... 933  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 7 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs