banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 28 Mar 2024, 14:41

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 18653 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 440, 441, 442, 443, 444, 445, 446 ... 933  Sledeća

Kome vise vjerujete u vezi smrti Davida Dragicevica
Institucijama 66%  66%  [ 89 ]
Grupi Pravda za Davida 34%  34%  [ 46 ]
Ukupno glasova : 135
Autoru Poruka
PostPoslato: 15 Jun 2018, 07:52 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 26 Apr 2013, 13:31
Postovi: 266
ja sam vjerovao u evoluciju svijesti,a oda sam shvatio da je ovo stanje naš krajnji domet.Dalje ne možemo od ovoga dobaciti.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Jun 2018, 14:15 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2012, 13:24
Postovi: 1109
Schlager je napisao:
ne znam uopste kako smo toliko odlutali od teme,da smo dosli i do ta dva mitinga,u parku i kontramitinga pred boskom...uglavnom,vlast ne treba da se boji ovih iz parka.....sve ih je manje i manje...odose ljudi u inostranstvo,masovno i svakodnevno...gotovi su onog momenta kad vise ne budu mogli nicim kontrolisat te svoje ispred boske...primjera je bezbroj...recimo,zapamtio sam neletovo vidjenje 5 oktobra...parafraziram....”rano sam se probudio to jutro,krenem da kupim cigare na trafiku...a autobusi i masa stize vec u svanuce iz citave srbije u bg na proteste...pridjem iz radoznalosti,da vidim jesmo li jos na pistaljkama i serpama...medjutim,kad sam vidio autobus,sa istalnutim natpisom,Gazimestan...star,izlizan,slova se jedva vide...istog trena sam znao da pada!!....to je sto se tice neleta...a ono sto sam sam vidio,na tv...causesku na dan pada...ona ogromna masa,stotine hiljada ljudi na trgu u bukurestu,ono je bio njegov kontramiting!!!...koji je sazvao da mu narod iskaze podrsku,zbog demonstracija koje su trajale vec par dana protiv njega...tu je doveo sebi najodaniju masu,iz najodanijih preduzeca,ustanova,institucija,plus dovezao narod iz njemu najlojalnijih dijelova rumunije..i pogledajte na yt,iako jezivo izgleda,onaj momenat kad on za govornicom shvata da i ta masa,koju je on sazvao-klice protiv njega!...tacno se vidi kako ostaje bez teksta...kako glas prvo drhti,pa zamukne potpuno....jer tacno u tom trenutku vidi samo jedno...smrt! :( ....naravno,nije kod nas dotle doslo,niti ce ko ubijat koga...samo hocu da kazem da vlast ne treba da brine ovdje sve dok ih njihovi podrzavaju....a cini mi se da jos uvijek dobro to sve drze pod kontrolom...pa i postovi na ovom forumu to potvrdjuju,velikom vecinom

+1

Kao da sam ja pisao. Uzeo si mi rijeci iz usta. Nisam clan SDS-a, ali potpisujemo ovo sto si napisao. Ova nakaradna vladajuca struktura na vlasti na celu sa Dodikom ce pasti tek kada i njegovi budu shvatili da i njegovi sa ovakvom politikom gube. Ja znam i dosta SNSD-ovaca i simpatizera SNSD-a koji su otisli vani. Uglavnom mladi. Ne vrijedi ni partijska knjizica vise, konkurencija je velika, a bara mala.

_________________
Pravda za Davida!

http://www.youtube.com/watch?v=1TLFrWMYAns


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Jun 2018, 14:44 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 26 Okt 2014, 07:58
Postovi: 4681
Lokacija: Kostajnica
A kad padne? Hoce li se vracati ovi sto su otisli?

Sent from my LG-D855 using Tapatalk


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Jun 2018, 14:44 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 26 Apr 2013, 13:31
Postovi: 266
Trišiću eno nedostaješ im na HB forumu


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Jun 2018, 15:58 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2012, 13:24
Postovi: 1109
rakoon je napisao:
Trišiću eno nedostaješ im na HB forumu

I ti, nema te da i njima poores.

_________________
Pravda za Davida!

http://www.youtube.com/watch?v=1TLFrWMYAns


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Jun 2018, 16:53 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 26 Maj 2018, 18:32
Postovi: 117
varniĆi...a 11.07. jos ni na vidiku

Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Jun 2018, 17:10 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 03 Sep 2014, 13:01
Postovi: 294
možda skrećem sa teme, sad sam prošao preko kružnog na laušu, policije na pretek...odlično su skrenuli tematiku protesta za Davida, za pravdu i promjene


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Jun 2018, 17:53 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 05 Jun 2018, 08:11
Postovi: 30
Slika

Facepalm!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Jun 2018, 18:10 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2005, 18:06
Postovi: 36385
miki977 je napisao:
možda skrećem sa teme, sad sam prošao preko kružnog na laušu, policije na pretek...odlično su skrenuli tematiku protesta za Davida, za pravdu i promjene


Kao sto rekoh, otese dusmani lizalicu iz ruke.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Jun 2018, 18:15 
E jesu imali sa cega da skrenu paznju...


Vrh
  
 
PostPoslato: 15 Jun 2018, 18:55 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 26 Maj 2018, 18:32
Postovi: 117
varniĆi...zaholcava se ganola

Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Jun 2018, 18:58 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2008, 16:27
Postovi: 17340
Đenosajd alert!!!! Đenosajd alert!!!! Đenosajd alert!!!! Đenosajd alert!!!!

Slika SlikaSlika

_________________
Rape train has no brakes

Sa korita Ivanova


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Jun 2018, 20:00 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 04 Jun 2018, 11:56
Postovi: 20
Schlager je napisao:
e..i pogledajte na yt,iako jezivo izgleda,onaj momenat kad on za govornicom shvata da i ta masa,koju je on sazvao-klice protiv njega!...tacno se vidi kako ostaje bez teksta...kako glas prvo drhti,pa zamukne potpuno....


Cak se i ja, koja s tim nemam apsolutno ništa zajedničkog, sjecam kad je na kraju ne znajući što više reci poceo vikati: znate sta je jos danas? Danas igra Borac!
I počeo uzvikivati Borac, Borac.
Sjećam se kao sad da sam se uhvatila za glavu kad sam to čula jer Borac se borio upravo za opstanak u ligi.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Jun 2018, 20:04 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 30 Jun 2010, 17:18
Postovi: 4289
:D :D :D

_________________
Ne kradi, vlast mrzi konkurenciju.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Jun 2018, 20:55 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 26 Apr 2013, 13:31
Postovi: 266
Vladimir RUS je napisao:
rakoon je napisao:
Trišiću eno nedostaješ im na HB forumu

I ti, nema te da i njima poores.
jes mi zavuk'o rataru


Poslednji put menjao rakoon dana 15 Jun 2018, 21:36, izmenjena samo jedanput

Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Jun 2018, 21:11 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Mar 2008, 16:35
Postovi: 9721
Lokacija: Banjaluka kod Bukvaleka
YE6GA je napisao:
varniĆi...zaholcava se ganola

Slika
YE6GA je napisao:
varniĆi...a 11.07. jos ni na vidiku

Slika


Haha :lol: :lol:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Jun 2018, 21:16 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Mar 2008, 16:35
Postovi: 9721
Lokacija: Banjaluka kod Bukvaleka
Samo, treba priznati da Davor na tom polju igra pošteno, otuda opozicija toliko želi da ga zloupotrebi, i otuda NVO portali mutavo izbjegavaju ovu temu kada pisu o njemu, jer znaju da ce se solidarnost iz FBiH i dijaspore istopiti preko noci.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Jun 2018, 21:57 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
Mardi je napisao:
Schlager je napisao:
e..i pogledajte na yt,iako jezivo izgleda,onaj momenat kad on za govornicom shvata da i ta masa,koju je on sazvao-klice protiv njega!...tacno se vidi kako ostaje bez teksta...kako glas prvo drhti,pa zamukne potpuno....


Cak se i ja, koja s tim nemam apsolutno ništa zajedničkog, sjecam kad je na kraju ne znajući što više reci poceo vikati: znate sta je jos danas? Danas igra Borac!
I počeo uzvikivati Borac, Borac.
Sjećam se kao sad da sam se uhvatila za glavu kad sam to čula jer Borac se borio upravo za opstanak u ligi.


pretpostavljam da je ovo trebalo biti nesto smjesno...nesto kao da se mene provali i tako to....u mojoj glavi,to organizacija nekom "clanicom" pokusava nesto mene ismijat...
priznajem da bas i nisam nesto ukapirao fazon,al jbg,stari se...
neki stari forumasi, kojima to pisanje odgovara jer se podudara sa njihovim stavom se nesto smiju....
srdin prijedlog da se sa teme izbace ovi registrovani zadnjih mjesec-dva nije prihvacen...

a ja sam suvise mali da bih se sa organizacijom borio...

jos i svjetsko prvenstvo pocelo,pa nisam nesto ni koncentrisan...

znaci,zakljucak se sam namece...

TEMA JE VASA! 8)

Dezurajte po FB 0-24,kacite sta je koja hanuma napisala....ni minuta pauze,da se ne bi slucajno koji bod izmakao lukacu i dodiku...

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Jun 2018, 22:36 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 04 Jun 2018, 11:56
Postovi: 20
Schlager oprosti ako si me pogresno shvatio tj ako si se uvrijedio. Ovo sto sam napisala se zaista dogodilo. Mora biti snimak negdje.
Niti sam te ismijavala niti imam namjeru a ne pripadam nikakvim organizacijama. Ni ovim ni onim.
A tvoj komentar sam skratila samo radi dužine sveukupnog posta, ne da nesto vadim iz konteksta.


Poslednji put menjao Mardi dana 15 Jun 2018, 22:49, izmenjena 2 puta

Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Jun 2018, 22:39 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
pa nisi me uvrijedi"la" jer nisam ni ukapirao fazon...ili sam intelektualno limitiran,ili nemam smisla za humor,ili mi koncentracija ne drzi na dvije strane,na SP i ovim dnevnopolitickim sranjima...bar dok se ne desi nesto konkretno na ovom slucaju,tacnije da tuzilastvo okvalifikuje djelo

znaci,bas onako kako sam rekao..tema je VASA!

jedina molbica da mene ne pominjete,jer udjem ovdje i procitam ima li sta pametno...pa kad vidim u citatima i postovima svoje ime,tj nick,ne svidja mi se :D

i ovaj zadnji put sam se oglasio jer je neko mene nesto pominjao,sinip,qurac,palac

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 18653 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 440, 441, 442, 443, 444, 445, 446 ... 933  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 6 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs