banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 27 Apr 2024, 16:19

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 18653 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 933  Sledeća

Kome vise vjerujete u vezi smrti Davida Dragicevica
Institucijama 66%  66%  [ 89 ]
Grupi Pravda za Davida 34%  34%  [ 46 ]
Ukupno glasova : 135
Autoru Poruka
PostPoslato: 27 Mar 2018, 09:00 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 23 Jan 2002, 01:00
Postovi: 1862
Lokacija: Banja Luka
Nije mi jasno zasto su svi od reda uvjereni da se nesto prikriva kad niko nema dokaz ni svjedoke ni za sta.
Ni jedna ni druga strana price mi nisu bas skroz smislene, ali neko ko provede cijelo vece sam tumarajuci po gradu, od kafica do kafica, za sta navodno imaju dokazi kamera koje nije lako montirati, usput se i potuce, svakako ne spada u konvencionalne osobe. Mozda je decko bio pod uticajem alkohola, droga, pa je tako zavrsio u rijeci. Da li je radjen toksikoloski nalaz?
Vecina stvari koje je policija iznijela se moze lako utvrditi koliko god ta verzija zvucala neuvjerljivo.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Mar 2018, 09:05 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 39423
Lokacija: Месечева икра
Milan je napisao:
sjetih se onih retosa sto su monitor nosili jer su na njemu podaci

Pa vidi, lakše je pokupitio cio komp sa periferijom i montirati ga na slobodan sto nego uzeti samo računar i otkopčati periferiju sa svoga računara pa je spojiti na zapljenjeni i onda kada završiš sve vraćati na svoj računar, zar ne?

_________________
Bubi frubi


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Mar 2018, 09:19 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Jun 2004, 22:13
Postovi: 1141
Lokacija: BL
Nije lakše i ne radi se. Bavim se 15 godina raznim poslovima iz IT oblasti i slobodno mogu da kažem da ovi blage veze nemaju. Prisustvovao, vidjeo svojim očima. I sad trebam kao da vjerujem tim istim likovima? Istim tim koji su pomogli Čađi, da svom šoferu podvali da je ubio čovjeka? Istim tim, koji se ne trzaju kad Dodik javno kaže da privatno vozi 200km/h? Istim tim koji kažu da je Vukelić sam sebi zapalio auto, kafić i na kraju sam sebe raznijeo bombom na daljinsko upravljanje? Zoka, iznenađuješ me žestoko. Izgleda da ti ne nosiš posao sa sobom kući.

_________________
Infostan - Online portal za zajednice etažnih vlasnika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Mar 2018, 09:25 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 39423
Lokacija: Месечева икра
Ja vjerujem Karanu, a on kaze da povrede na tijelu spadaju u lakse povrede i nisu fatalne niti su mogle dovesti do toga da se neko zbog njih utopi ako upadne u vodu.

_________________
Bubi frubi


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Mar 2018, 09:30 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Feb 2017, 23:20
Postovi: 2660
Icobh, to što si ti naletio na tog Stručnjaka, ne znači da su svi takvi.
Ponoviću, najčešće nije ni do policije, nego do sudova i tuzilaštava.
I ko je taj guzonjin sin, kojeg spominjete da je ubio ovog momka?

_________________
vrag ti babu osedl'o


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Mar 2018, 09:32 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11 Apr 2002, 01:00
Postovi: 12455
Lokacija: Ulaz 7, Sektor 2, Red 21, Sedište 35
Neki Ćulum, ćaća mu drot...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Mar 2018, 09:34 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 39423
Lokacija: Месечева икра
Sad mu je tata? Juce bio rodjak. Sutra ce vjerovatno biti on licno.

_________________
Bubi frubi


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Mar 2018, 09:39 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Feb 2017, 23:20
Postovi: 2660
Da se razumijemo, ja uopste ne mislim da je policija 100posto u pravu, samo mi se smucila reakcija ljudi na drustvenim mrezama. Svi sve znaju i zapravo i udaljavaju od istine, kao ona slika gdje neko/a zakljucuje da David odavno ima crvenu cakiju, a na slici neka zlatna.

_________________
vrag ti babu osedl'o


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Mar 2018, 09:40 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Jun 2004, 22:13
Postovi: 1141
Lokacija: BL
Ja naletio, na takvog, pa onda znam jednog koji radi, pa onda kolega zna isto jednog i tako u nedogled. Karan je izjavio da momak ima hematome po skoro čitavom tijelu koji su nastali za vrijeme dok je bio živ, znači da je momak isprebijan. Nije od tih povreda preminuo, ali je mogao pasti u nesvjest? Zar ne? Pa mu neko samo malo "pomogao" da dođe takav do rijeke?!

I nije nikakav guzonjin sin, već je bratić direktora policije, što je i policija juče potvrdila, da je F.Ć. bratić od D.Ć., ali kao nije bio u sukobu sa njim, ali eto F.Ć. je slučajno napustio BiH, a ona čakija koju su našli kod klinca, slučajno se prodaje već mjesec dana na njegovom profilu na piku, a kao ukrao ju je noć kad je nastradao. Yes. Yes.

_________________
Infostan - Online portal za zajednice etažnih vlasnika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Mar 2018, 09:41 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Feb 2011, 15:13
Postovi: 1720
Macr0 je napisao:
Nije mi jasno zasto su svi od reda uvjereni da se nesto prikriva kad niko nema dokaz ni svjedoke ni za sta.
Ni jedna ni druga strana price mi nisu bas skroz smislene, ali neko ko provede cijelo vece sam tumarajuci po gradu, od kafica do kafica, za sta navodno imaju dokazi kamera koje nije lako montirati, usput se i potuce, svakako ne spada u konvencionalne osobe. Mozda je decko bio pod uticajem alkohola, droga, pa je tako zavrsio u rijeci. Da li je radjen toksikoloski nalaz?
Vecina stvari koje je policija iznijela se moze lako utvrditi koliko god ta verzija zvucala neuvjerljivo.


Ja sam pet godina, dok sam studirao, upravo tako tumarao sam kad niko nije htio piti, isao od kafica do kafica, ponekad i potukao, jer se obicno zadesim u krivo vrijeme na krivom mjestu, teturao preko kastela do stana, spavao po klupama... da ne nabrajam, ima toga jos.
Ali nikad, apsolutno NIKAD, nisam imao "slucajno" pao s mosta, jesam namjerno, par puta)...
A sto se tice samoubistva, e to tek izaziva najvecu sumnju, i vjerujem da je i najveci razlog zasto se 40 000 ljudi diglo.
Policiju kao da vise i nije briga sta ce reci, kakve cinjenice iznijeti, jer konta da ce svi to uzeti zdravo za gotovo, kao vas par ovdje.
Sta smrdi?

Prvo i osnovno, istraga o jebenom ubistvu gotova za jedan dan. Alo!
Pogledali kamere, iscrtali mapu kuda se mogao kretati i kraj price - "ubio se, ili pao, ne znamo ni mi..."
"A nije ni bitno, opljackao je kucu i potukao se, ko ga j..."
To izjava policije? Sramota.

Drugo, i ta pljacka, gdje do sad? 6 dana se traga za momkom, sto niko nije spomenuo tu pljacku do dana pronalaska?

Trece, ako su kamere sve to zabiljezile, zasto je trebalo 6 dana da ga nadju?

Cetvrto, zasto su ti momci, sa kojim se potukao, tako lako pusteni, da li su i njih snimale kamere cijelu noc, pa znaju gdje su bili i sta su radili nakon tuce?

Peto, mozda i najvaznije, NIJE PRVI PUT!

_________________
I am Alpha & Omega, the beginning and the end, the first and the last...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Mar 2018, 09:44 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Jan 2011, 19:09
Postovi: 3641
_зока je napisao:
Puno gledate CSI. Na osnovu čega tvrdite da policija laže?

Послато са Lenovo K33a48 уз помоћ Тапатока


Kontraš

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Mar 2018, 09:48 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Jun 2004, 22:13
Postovi: 1141
Lokacija: BL
https://www.olx.ba/artikal/28526728/lep ... a-ostrica/

_________________
Infostan - Online portal za zajednice etažnih vlasnika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Mar 2018, 09:49 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Feb 2017, 23:20
Postovi: 2660
Nije kontraš, nego isključiš emocije na čas, s ciljem da se trezveno gleda na sve ovo, iako je teško.
Evo, vidiš kako dezinformacija vezana za čakiju postane informacija. Icobh, prije nego sto nastavis dalje, izguglaj Victorinox cakija, crvena ;)
Dalje, pada li ikom na pamet da su iz policije sve povezali tek kad su našli tijelo u Crkvenoj? Do tad je bilo informacija da je viđen kod pošte, u Trnu, itd...

U svakom slučaju, odjavljujem se i nadam se istini, ne i špekulacijama i senzacionalizmu.

Davide, počivaj u miru...

_________________
vrag ti babu osedl'o


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Mar 2018, 09:51 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Jan 2011, 19:09
Postovi: 3641
icobh je napisao:
https://www.olx.ba/artikal/28526728/leptir-cakija-noz-vrhunska-ostrica/


To je ta što je "ukrao", a takođe mu našli 180 KM od 200 što je "ukrao" iz te kuće, sa kojima je plutao šest dana i kojima nije ništa bilo, i oni baš znaju da to tih 180 od 200 što su nestale iz kuće hahahahahaah.
Još samo fali da nađu laptop na dnu Vrbasa, sa sve ulogovanim njegovim profilom na FB...

_________________
Slika


Poslednji put menjao GialloRosso dana 27 Mar 2018, 09:55, izmenjena samo jedanput

Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Mar 2018, 09:52 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 39423
Lokacija: Месечева икра
GialloRosso je napisao:
_зока je napisao:
Puno gledate CSI. Na osnovu čega tvrdite da policija laže?

Послато са Lenovo K33a48 уз помоћ Тапатока


Kontraš

Eo provalio si me totalno i sasvim dokazao da policija zataskava ubistvo.

_________________
Bubi frubi


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Mar 2018, 09:54 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Jan 2011, 19:09
Postovi: 3641
kutak je napisao:
Nije kontraš, nego isključiš emocije na čas, s ciljem da se trezveno gleda na sve ovo, iako je teško.
Evo, vidiš kako dezinformacija vezana za čakiju postane informacija. Icobh, prije nego sto nastavis dalje, izguglaj Victorinox cakija, crvena ;)
Dalje, pada li ikom na pamet da su iz policije sve povezali tek kad su našli tijelo u Crkvenoj? Do tad je bilo informacija da je viđen kod pošte, u Trnu, itd...

U svakom slučaju, odjavljujem se i nadam se istini, ne i špekulacijama i senzacionalizmu.

Davide, počivaj u miru...


Nisu to emocije, nego zdrav razum. Ovo što je izjavljeno na pres konferenciji, pa onda ovaj sramotni Srnin članak vrijeđaju zdrav razum. Nešto tu debelo ne štima. Ne kažem da je njega ubio lično Dodik pa prikrivaju, ali definitivno nije sve jasno. Ovako da zbrzaju sve što Bahamut reče, i milion još upitnika, pa nemojte da se zajebavamo.

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Mar 2018, 09:54 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 39423
Lokacija: Месечева икра
kutak je napisao:

U svakom slučaju, odjavljujem se i nadam se istini, ne i špekulacijama i senzacionalizmu.

Davide, počivaj u miru...

Takodje.

_________________
Bubi frubi


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Mar 2018, 09:57 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Jun 2004, 22:13
Postovi: 1141
Lokacija: BL
Gdje je dokaz policije da je to ta Victorinox čakija, crvena?! Imam samo izjavu nekog burle. Znaš kako ono policija uslika nešto kad nađu, pa objavi sliku? Dokaz da je momak imao čakiju mi imamo, ali gdje je dokaz policije? Eto sad u cilju transparentnosti, neka objave slike toga što su našli. Kao našli pare koje je ukrao? Baš te? Jeste baš vlasnik zapisao serijske brojeve. Znači ovo je takav skup nebuloza od strane policije da je to nevjerovatno i vrijeđa zdrav razum.

https://blmojgrad.com/demanti-iz-mup-po ... -policije/

_________________
Infostan - Online portal za zajednice etažnih vlasnika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Mar 2018, 10:08 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Feb 2011, 15:13
Postovi: 1720
Mene samo zanima ko prvo kupi burek, pa ukrade 200 maraka, pa ode da se ubije...

_________________
I am Alpha & Omega, the beginning and the end, the first and the last...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Mar 2018, 10:15 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 16 Jun 2011, 12:04
Postovi: 7808
Lokacija: Mejdan
Milan je napisao:
sjetih se onih retosa sto su monitor nosili jer su na njemu podaci

Za policiju i vojsku se nikad nije tražila inteligencija.
Da jest, ne bi bila policija predmet viceva.
Još kad se doda činjenica da se u BiH posao kupuje...

Mada, ima i u MUP-u pametnih, nisu svi retosi.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 18653 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 933  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 38 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs