banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 28 Mar 2024, 14:26

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 18653 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 434, 435, 436, 437, 438, 439, 440 ... 933  Sledeća

Kome vise vjerujete u vezi smrti Davida Dragicevica
Institucijama 66%  66%  [ 89 ]
Grupi Pravda za Davida 34%  34%  [ 46 ]
Ukupno glasova : 135
Autoru Poruka
PostPoslato: 13 Jun 2018, 12:33 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Maj 2018, 16:27
Postovi: 393
Evo ne znam sta mi je tu smjesno. Ismijavanje i namjerno izazivanje negativne reakcije je podmuklo. Tacka.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Jun 2018, 12:34 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Apr 2011, 21:17
Postovi: 15261
Lokacija: Bakinci...Đurin grob
danijell je napisao:
SDS-ovac sa Titinim slikama, ovaj ovdje iz BL brani Sarajevo i NATO proteste... pa nije vama u SDS-u lako, ali nikako :D

Ima svega ,vjeruj mi....lik je član stranke,posjećuje stranače skupove i aktivnosti a ja ga na fb vidim na hodočašću Socijalističke partije na Tjentištu

_________________
"Možete biti najbolji forumaš i stručnjak, ali ako niste u sistemu forumske vlasti, sve je to zabluda."


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Jun 2018, 12:39 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 31 Jan 2014, 19:55
Postovi: 194
unauna je napisao:
Evo ne znam sta mi je tu smjesno. Ismijavanje i namjerno izazivanje negativne reakcije je podmuklo. Tacka.


ja sam tamo jednom rekla samo da je malo šta u životu crno ili bijelo i doživjela linč. misliš da je takva izjava mogla biti provokacija na bilo kakav način?

stvar je u tome da je tamo većini provokacija sve što je suprotno bilo kojem njihovom poimanju, od članova te grupe se očekuje da ćute ili lajkuju i viču: pravda za davida, na svaku suludu sliku ili priču koju izbace


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Jun 2018, 12:46 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Apr 2011, 21:17
Postovi: 15261
Lokacija: Bakinci...Đurin grob
unauna je napisao:
Evo ne znam sta mi je tu smjesno. Ismijavanje i namjerno izazivanje negativne reakcije je podmuklo. Tacka.

Moram ti nacrtati.
Dakle,lik je osuo salve mržnje na nacionaliste ove ili one vrste i da su oni krivi za smrt ovoga ili onoga,nebitno,malo zašećerio lopovlukom vladajućih nacionalnih elita što nema veze sa zdravim mozgom jer da nas ne karaju oni karali bi nas njegovi.
Ja sam samo rekao da on (pisac teksta) nije ništa manje govno i mrzitelj od nacionalista iz prostog razloga-zato što mrzi one koji nisu kao on.
Boli mene ćundara za negativne reakcije...to je moj stav i tačka.

_________________
"Možete biti najbolji forumaš i stručnjak, ali ako niste u sistemu forumske vlasti, sve je to zabluda."


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Jun 2018, 12:46 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Mar 2008, 16:35
Postovi: 9721
Lokacija: Banjaluka kod Bukvaleka
unauna je napisao:
Evo ne znam sta mi je tu smjesno. Ismijavanje i namjerno izazivanje negativne reakcije je podmuklo. Tacka.

Znas sta je smjesno? Sto vecina Bosnjaka koji ljube apstrakciju zvanu drzava, pa im je vaznija BiH od ljudskih zivota i kompromisa, ne zna OSNOVNU TERMINOLOGIJU o kojoj "drvi i raspreda"' To se vidi iz tih statusa ili ovakvih padobranskih upada kao @verbal na forumu.

Zapamtite, izmedju dva tipa nacionalizma, etnickog i drzavnog, nema razlike. Bore se za istu stvar, s istim instrumentima i alatima. Pri tome, drzavni nacionalizam u multinacionalnoj sredini najcesce prikriva etnicki nacionalizam najmnogobrojnijeg naroda.
99% bosanskog sukoba pociva na cinjenici da je stanovništvo priglupa i neobrazovana bagra.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Jun 2018, 12:47 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010, 18:42
Postovi: 40453
Lokacija: SAO Krmine
Koliko je ova tema, kao i sam skup već prežvakana vijest koja će za koji dan pasti u drugi plan, dovoljno govori što se i na temi već danima piše o svemu osim o slučaju. Kao izduvan balon


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Jun 2018, 12:48 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Maj 2018, 16:27
Postovi: 393
@nema veze
Stoji da to tvoje nije bila provokacija.
A ovo iz drugog pasusa se odnosi na svaku organizaciju/grupu ne samo pzd


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Jun 2018, 12:51 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Apr 2011, 21:17
Postovi: 15261
Lokacija: Bakinci...Đurin grob
Eto Maniti i ja o istom u istom trenu :D
Ma čim počne mondijal neće ostati šaka ljudi na ulici

_________________
"Možete biti najbolji forumaš i stručnjak, ali ako niste u sistemu forumske vlasti, sve je to zabluda."


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Jun 2018, 12:53 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Mar 2008, 16:35
Postovi: 9721
Lokacija: Banjaluka kod Bukvaleka
shakal je napisao:
Koliko je ova tema, kao i sam skup već prežvakana vijest koja će za koji dan pasti u drugi plan, dovoljno govori što se i na temi već danima piše o svemu osim o slučaju. Kao izduvan balon

Da
Npr Davor u ponedeljak najavljuje veliki skup u julu i iznosenje istine i svih dokaza i video snimaka, u utorak daje rok do oktobra. Vidjecemo sutra sta ce biti


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Jun 2018, 13:01 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Maj 2018, 09:42
Postovi: 2624
Lokacija: PD
manitu uci da svira je napisao:

Zapamtite, izmedju dva tipa nacionalizma, etnickog i drzavnog, nema razlike. Bore se za istu stvar, s istim instrumentima i alatima.


Slika +1.25

ti s' moj čojek.
gdje je sledeće okupljanje za stranačko oblokavanje i sa'ranjivanje mlade jagnjetine u drob? nećemo valjda čekati otvaranje auto-puta?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Jun 2018, 13:02 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Dec 2017, 15:11
Postovi: 106
Lokacija: Бања Лука, Република Српска
zm32505 je napisao:
janka123 je napisao:
Sine jesi ti prirodno glup? 100x receno..kad covjek umre staje metabolizam...koliko je imao alkohola,droge u momentu smrti u tijelu nacice se kad god da je umro i kad god da je nadjen.

Sent from my SM-A720F using Tapatalk

Ne vidim potrebu za tako primitivnom komunikacijom, cak i da jesi u pravu, a nisi. Ako staje metabolizam, ne staju hemijski procesi. LSD i njegovi metaboliti su hemijski nestabilna jedinjenje zbog cega su i testovi koji ih detektuju tako skupi i nepouzdani. Ako mi ne vjerujes, proguglaj.

Na kraju krajeva, cak i da jesi u pravu, prema Lukacevoj tvrdnji, David je imao 1,3 promila alkohola plus LSD i THC. Sa tom kolicinom opijata normalna osoba nije u stanju da normalno hoda, a kamol da sat vremena neprimijeceno pljacka kucu.

Evo tabela sa postotcima alkohola u krvi i pratecim simptomima: https://www.intox.com/physiology/


Шта да ти ми напишемо кад ти не вјерујеш двојици школованих патолога?
Лсд је могао узети вече прије, вутру такође. У лешу стају хемијски процеси, не може 'испарити" алкохол или дрога из леша кад не ради организам.
Ја попијем 2-3 велика пива и ушиљим очима а другар попије пола гајбе без проблема а истих смо година и килаже само што он попије чешће а ја пар пута годишње. Не подносе сви на исти начин алкохол.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Jun 2018, 13:09 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Mar 2014, 13:26
Postovi: 8494
Čiča iz Rogače je napisao:
Jooj,ja ostavio jedan komentar u grupi kad se zakači krdo multi kulti fanatika......te vakis,te nakis...jedan se baš zakačio i ja ga ispreskačem a on na kraju kaže "ajd izbriši što si pisao,nisam ti neprijatelj" :-?
Majku mu, ti baš brezposlen.
Kamo voćke, kamo marva?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Jun 2018, 13:10 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Mar 2008, 16:35
Postovi: 9721
Lokacija: Banjaluka kod Bukvaleka
Čiča iz Rogače je napisao:
Eto Maniti i ja o istom u istom trenu :D
Ma čim počne mondijal neće ostati šaka ljudi na ulici

I pazi, nastavicu sa posledicama takvog razumijevanja BiH
Da je Srpska nezavisna na trgu bi bilo hiljade ljudi, pitanje je da li bi direktor policije i ministar sada bili na funkciji i vlast bi mnogo ozbiljnije shvatila problem (ne zbog pitanja da li je nesretni slucaj ili ubistvo, nego zbog nespretne i nesretne konferencije).
Ovako, kada "bosanske patriote" toboze zabrinuti za pravdu, forsiraju prikrivene ili otvorene unitaristicke teze i laznu humanost, pravda postaje zrtva izlizanih fraza, jos se ubaci opozicija koja na drzavnom nivou "izdaje" ove ljude jer jednostavno ne mogu pobjeci od te etikete (upali su u zamku Mile BOG-a i nikada iz nje nece izaci, prije ce nestati) i vlast moze relaksirano da rješava problem, cak ne mora brinuti ni zbog izborne godine, jer ce ovaj slucaj, suprotno ocekivanjima eksperata voluntarista i nvo placenika, zbog svega gore navedenog homogenizirati srpsku opciju, bez obzira na ekonomiju, i dati jos vise procenata poziciji


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Jun 2018, 13:14 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Mar 2008, 16:35
Postovi: 9721
Lokacija: Banjaluka kod Bukvaleka
kosta je napisao:
manitu uci da svira je napisao:

Zapamtite, izmedju dva tipa nacionalizma, etnickog i drzavnog, nema razlike. Bore se za istu stvar, s istim instrumentima i alatima.


Slika +1.25

ti s' moj čojek.
gdje je sledeće okupljanje za stranačko oblokavanje i sa'ranjivanje mlade jagnjetine u drob? nećemo valjda čekati otvaranje auto-puta?


Sedam dana bez prestanka, nakon izbora. Stavicemo Mekticevu glavu na poster i fotosopirati govno na nju i tako se vozati gradom :lol:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Jun 2018, 13:16 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 31 Jan 2014, 19:55
Postovi: 194
manitu uci da svira je napisao:
Čiča iz Rogače je napisao:
Eto Maniti i ja o istom u istom trenu :D
Ma čim počne mondijal neće ostati šaka ljudi na ulici

I pazi, nastavicu sa posledicama takvog razumijevanja BiH
Da je Srpska nezavisna na trgu bi bilo hiljade ljudi, pitanje je da li bi direktor policije i ministar sada bili na funkciji i vlast bi mnogo ozbiljnije shvatila problem (ne zbog pitanja da li je nesretni slucaj ili ubistvo, nego zbog nespretne i nesretne konferencije).
Ovako, kada "bosanske patriote" toboze zabrinuti za pravdu, forsiraju prikrivene ili otvorene unitaristicke teze i laznu humanost, pravda postaje zrtva izlizanih fraza, jos se ubaci opozicija koja na drzavnom nivou "izdaje" ove ljude jer jednostavno ne mogu pobjeci od te etikete (upali su u zamku Mile BOG-a i nikada iz nje nece izaci, prije ce nestati) i vlast moze relaksirano da rješava problem, cak ne mora brinuti ni zbog izborne godine, jer ce ovaj slucaj, suprotno ocekivanjima eksperata voluntarista i nvo placenika, zbog svega gore navedenog homogenizirati srpsku opciju, bez obzira na ekonomiju, i dati jos vise procenata poziciji


potpuno sam istog mišljenja, ne treba ovima nikakva predizborna kampanja, sva ova situacija ide im u prilog


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Jun 2018, 13:43 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Maj 2018, 17:52
Postovi: 465
manitu uci da svira je napisao:
Da je Srpska nezavisna na trgu bi bilo hiljade ljudi, pitanje je da li bi direktor policije i ministar sada bili na funkciji i vlast bi mnogo ozbiljnije shvatila problem (ne zbog pitanja da li je nesretni slucaj ili ubistvo, nego zbog nespretne i nesretne konferencije).
Ovako, kada "bosanske patriote" toboze zabrinuti za pravdu, forsiraju prikrivene ili otvorene unitaristicke teze i laznu humanost, pravda postaje zrtva izlizanih fraza, jos se ubaci opozicija koja na drzavnom nivou "izdaje" ove ljude jer jednostavno ne mogu pobjeci od te etikete (upali su u zamku Mile BOG-a i nikada iz nje nece izaci, prije ce nestati) i vlast moze relaksirano da rješava problem, cak ne mora brinuti ni zbog izborne godine, jer ce ovaj slucaj, suprotno ocekivanjima eksperata voluntarista i nvo placenika, zbog svega gore navedenog homogenizirati srpsku opciju, bez obzira na ekonomiju, i dati jos vise procenata poziciji


Znaci ovdje na jedan suptilan nacin ipak priznajes da bi u drugim okolnostima bilo u redu podrzati ljude na trgu,i da bi bilo ok pokrenuti pitanje odgovornosti direktora i ministra policije?Zanimljivo.
Nego moze li ponekad tacka,veliko slovo?Neces valjda sebi dozvoliti da budes polupismen kao ja. :D


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Jun 2018, 13:49 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Maj 2018, 16:27
Postovi: 393
+1


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Jun 2018, 13:52 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2008, 16:27
Postovi: 17340
Ne nego kaže da mnogi bivaju odbijeni kad vide podršku iz federacije.

_________________
Rape train has no brakes

Sa korita Ivanova


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Jun 2018, 13:55 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 31 Jan 2014, 19:55
Postovi: 194
te "druge okolnosti" nisu baš mala i nebitna stavka u ovoj lijepoj našoj multietničkoj zajednici


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Jun 2018, 13:59 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Mar 2008, 16:35
Postovi: 9721
Lokacija: Banjaluka kod Bukvaleka
Nojzi, una..
Nema tu suptilnog nacina, to se zove politicka kultura i politicka odgovornost, no taj nivo je nedostizan u drustvima koja imaju probleme teritorijalnosti i identiteta.
Tvoj komentar o suptilnosti zapravo odaje svu plitkocu onog sto sam spominjao post ranije, vi imate semanticke probleme i kognitivna ogranicenja, pa je svaka konativna mogucnost odredjena afektom.
Ako treba prevod, nije problem.
Inace, pred takvim auditorijumom uopste ne osjecam odgovornost zbog sintakse, vi ste ipak polupismeni i prilicno neuki.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 18653 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 434, 435, 436, 437, 438, 439, 440 ... 933  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 7 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs