banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 19 Apr 2024, 19:56

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 18653 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 431, 432, 433, 434, 435, 436, 437 ... 933  Sledeća

Kome vise vjerujete u vezi smrti Davida Dragicevica
Institucijama 66%  66%  [ 89 ]
Grupi Pravda za Davida 34%  34%  [ 46 ]
Ukupno glasova : 135
Autoru Poruka
PostPoslato: 12 Jun 2018, 18:30 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 05 Jun 2018, 08:11
Postovi: 30
Sass Drake je napisao:
ilijakardasijan je napisao:
Mislim da sve što Vasković radi, radi iz osvete jer smatra sadašnju vlast odgovornom za to što je dobio otkaz na Federalnoj TV. Isto tako smatra ih odgovornim za prebijanje njegovog sina. Ako neko nije znao Vaskovićev sin je DJ Nebs Jack...

I svi tekstovi koje je napisao vezano za Davida samo su nastavak njegove "osvete" vlasti.
U svemu ovom je vidio priliku da on izvuce licnu korist (jer zivi od reklama sa bloga) I satisfakciju (ako se desi da se vlast promjeni).



Vasković ne piše ništa besplatno. Ako se sveti vlasti, zašto nijednog slovceta nije napisao o aferi sa smederevac toplanom i Radojičićevim muljanima? Reklame na blogu su boranija od koje se ne može živjeti.


U pravu si.

Citiraj:

19.
U toj “Prvoj pobjedi” uočljivo je i da bi poraženi trebao biti aktuelni gradonačelnik Slobodan Gavranović, za čijeg mandata je NO donio odluku o imenovanju.

Sve to ukazuje da režimski mediji pokušavaju od Radojičića napraviti nekog ko nije kao i ostali iz SNSD-a, iako je on gori od ostalih.

Igor Radojičić je najbrutalniji, najbezočniji i najlicemjerniji Plaćenik Režima; Plaćenik je plaćen funkcijama, a zadatak mu je da ćuti o zločinima Režima i pokriva ih svojom “neupletenošću u afere”, koja ga, kao, čini drugačijim. Blasfemija.

20.
Plaćenik Igor zato i jeste podržao Kidnapera, ćutao o uništenju građanina Vulića, ubistvu građanina Vukelića, presudama protiv građanina Savića, otimanju stanova u režiji građanina Cvijanović…; Plaćenik Igor u svom (širem) timu (za koji on navodno ne zna) ima plaćenike koji pozivaju na likvidacije, koji utjeruju dugove, koji trpaju u gepeke, koji čine sva moguća zlodjela…

Plaćenik o tome ćuti. Ne izjašnjava se.

21.
Plaćenik Igor ima i ogledalo - kada se pogleda u njega vidi Najkorisnijeg Idiota Milorada Dodika!


Ovo je pisao dok Igor nije odriješio kesu :)


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 12 Jun 2018, 18:31 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 05 Jun 2018, 08:11
Postovi: 30
Sass Drake je napisao:
ilijakardasijan je napisao:
Mislim da sve što Vasković radi, radi iz osvete jer smatra sadašnju vlast odgovornom za to što je dobio otkaz na Federalnoj TV. Isto tako smatra ih odgovornim za prebijanje njegovog sina. Ako neko nije znao Vaskovićev sin je DJ Nebs Jack...

I svi tekstovi koje je napisao vezano za Davida samo su nastavak njegove "osvete" vlasti.
U svemu ovom je vidio priliku da on izvuce licnu korist (jer zivi od reklama sa bloga) I satisfakciju (ako se desi da se vlast promjeni).



Vasković ne piše ništa besplatno. Ako se sveti vlasti, zašto nijednog slovceta nije napisao o aferi sa smederevac toplanom i Radojičićevim muljanima? Reklame na blogu su boranija od koje se ne može živjeti.


U pravu si.

Citiraj:

19.
U toj “Prvoj pobjedi” uočljivo je i da bi poraženi trebao biti aktuelni gradonačelnik Slobodan Gavranović, za čijeg mandata je NO donio odluku o imenovanju.

Sve to ukazuje da režimski mediji pokušavaju od Radojičića napraviti nekog ko nije kao i ostali iz SNSD-a, iako je on gori od ostalih.

Igor Radojičić je najbrutalniji, najbezočniji i najlicemjerniji Plaćenik Režima; Plaćenik je plaćen funkcijama, a zadatak mu je da ćuti o zločinima Režima i pokriva ih svojom “neupletenošću u afere”, koja ga, kao, čini drugačijim. Blasfemija.

20.
Plaćenik Igor zato i jeste podržao Kidnapera, ćutao o uništenju građanina Vulića, ubistvu građanina Vukelića, presudama protiv građanina Savića, otimanju stanova u režiji građanina Cvijanović…; Plaćenik Igor u svom (širem) timu (za koji on navodno ne zna) ima plaćenike koji pozivaju na likvidacije, koji utjeruju dugove, koji trpaju u gepeke, koji čine sva moguća zlodjela…

Plaćenik o tome ćuti. Ne izjašnjava se.

21.
Plaćenik Igor ima i ogledalo - kada se pogleda u njega vidi Najkorisnijeg Idiota Milorada Dodika!


Ovo je pisao dok Igor nije odriješio kesu :)


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 12 Jun 2018, 18:32 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Nov 2008, 17:42
Postovi: 7177
nema veze je napisao:
Rocker je napisao:
Zato što su tako rekli.
Lepir na anketnom odboru.


mislim da je rekao da će poslati materijal na vještačenje, ali ne i da će objaviti rezultate nalaza, a i to samo kako bi dao, eto, bilo kakav iskaz u vezi njihovog postupanja u predmetu
Mislim da misliš pogrešno, rekao je da su već poslali i da rezultat treba stići za sedam dana, i da će "blagovremeno obavijestiti javnost".

_________________
Нема ту чојека чим слави посну славу . . .


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 12 Jun 2018, 18:43 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 31 Jan 2014, 19:55
Postovi: 194
izvinjavam se ako sam pogriješila, naravno :)

ali me zanima šta očekuješ da ta blagovremena obavijest znači? dobili smo nalaz iz zg, nastavljamo i dalje sa istražnim radnjama ili nešto više?


Poslednji put menjao nema veze dana 12 Jun 2018, 19:00, izmenjena samo jedanput

Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 12 Jun 2018, 18:50 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Nov 2008, 17:42
Postovi: 7177
Pa bilo šta, u mjeri koja ne narušava istragu.

_________________
Нема ту чојека чим слави посну славу . . .


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 12 Jun 2018, 18:51 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 31 Jan 2014, 19:55
Postovi: 194
što znači da ćemo opet biti na istom kao i dosad :)


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 12 Jun 2018, 18:56 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Avg 2015, 10:35
Postovi: 2195
Lokacija: Nova Varoš BL
Rocker je napisao:
Zato što su tako rekli.
Lepir na anketnom odboru.

Nema tu rekli...to može biti lična odgovornost Lepira za smjenu na tom mjestu...mislim ono ako je rekao a nije trebao ili ako je rekao a nije objavio....ali kao tužilac to ne smije objavitiiiii do okončanja istrageeee


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 12 Jun 2018, 19:07 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Jan 2002, 01:00
Postovi: 2251
Lokacija: Trn
Rocker je napisao:
nema veze je napisao:
Rocker je napisao:
Zato što su tako rekli.
Lepir na anketnom odboru.


mislim da je rekao da će poslati materijal na vještačenje, ali ne i da će objaviti rezultate nalaza, a i to samo kako bi dao, eto, bilo kakav iskaz u vezi njihovog postupanja u predmetu
Mislim da misliš pogrešno, rekao je da su već poslali i da rezultat treba stići za sedam dana, i da će "blagovremeno obavijestiti javnost".

Jeste rekao, al hrvati su trazili toksikolosku analizu iz bg i tek kad su to dobili uradice nalaz.
Koliko znam jos nije stigao iz zg. Makar ne zvanicno.

Послато са LG-D605 уз помоћ Тапатока

_________________
They have money for wars, but can't feed the poor!

Allow me to introduce first, Makaveli the Don.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 12 Jun 2018, 19:21 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Maj 2018, 09:42
Postovi: 2625
Lokacija: PD
na osnovu svega što znamo, moja je neka procjena da ravnopravno figurišu:
-nesrećan slučaj
-ubistvo (najvjerovatnije iz nehata)

ukoliko se radilo o nesrećnom slučaju, dečko je sam pao pa se sam i ubio.
ukoliko se radi o ubistvu, mogla je da učestvuje jedna ili maksimalno dvije osobe, sve preko toga već bi bilo otkriveno.

Lepir je suočen sa neviđenim pritiskom i ne isključujem mogućnost da pokrene postupak protiv NN lica. u tom smislu vjerujem da on moli boga da mu iz Zagreba stigne bilo šta opipljivije od maglovitih indicija kojima trenutno raspolaže. ukoliko otuda dođe prazan skup, neće mu preostati ništa drugo nego da uz svoju prijavu prikači pomenute indicije. s njegove tačke gledišta, bolje je u budućnosti ne uspjeti dokazati nedokazivo, nego praznih šaka sada obustaviti istragu. mislim da je trenutno osuđen na ovu vrstu taktiziranja.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 12 Jun 2018, 19:21 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Nov 2008, 17:42
Postovi: 7177
Ma jasno je da niko ne trči na vruću stolicu da odgovara na pitanja novinarskih hijena, ali može se jednostavno poslati dopis nekoj od zainteresovanih strana - čekamo da toksikološki nalaz iz bgd dođe u ZG ovo-ono.

Time se ne narušava integritet istrage a javnost ipak dobije neke informacije.

Ovako je kao kad klikneš neko dugme a funkcija nema progress bar pa neaš pojma šta se dešava.

_________________
Нема ту чојека чим слави посну славу . . .


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 12 Jun 2018, 19:31 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 31 Jan 2014, 19:55
Postovi: 194
ali kad bi bilo sta konkretnije objavili, to bi bilo kao sa vaskovicem, koji iz sitnih, sitnih djelica saznanja slaze svoju sliku cijelog dogadjaja. da ne spominjem, ako ojt sumnja i na ubistvo, a s obzirom da izvrsilac nije u pritvoru, mogao bi iz javnih objava saznati sa koje strane mu prijeti razotkrivanje, pa uciniti nesto da to i "sakrije, unisti i sl", a sto sve odaje i vaskovicevu "brigu" za sam tok istrage i utvrdjivanje eventualnog ubice

edit: javnost je obavijestena da se istrazne radnje provode i da na predmetu radi tim tuzilaca i za pretpostaviti je da ce tako biti sve do okoncanja istrage, zasto to iznositi svakih mjesec dana? druga stvar je sto smo svi nestrpljivi da se ovo zavrsi


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 12 Jun 2018, 19:45 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Jan 2002, 01:00
Postovi: 2251
Lokacija: Trn
Ljudi nikad se istraga u toku ne.komentarise od strane tuzulastva a pogotovo pojedine istrazne radnje.
Nebitno o cemu se radi.
To nigdje u svijetu nema.

Послато са LG-D605 уз помоћ Тапатока

_________________
They have money for wars, but can't feed the poor!

Allow me to introduce first, Makaveli the Don.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 12 Jun 2018, 19:49 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 31 Jan 2014, 19:55
Postovi: 194
ona konferencija za stampu je, cini mi se, najbolje i dokazala jedan dio razloga zasto ne treba zuriti sa iznosenjem zakljucaka prije vremena, odnosno, prije potkrepljivanja takvih zakljucaka dokazima


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 12 Jun 2018, 20:05 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 26 Maj 2018, 18:32
Postovi: 117
Slika

...i onda ja paranoik...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 12 Jun 2018, 20:08 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 26 Maj 2018, 18:32
Postovi: 117
3 sa dva prezimena, a 2 sa jednim :D


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 12 Jun 2018, 20:08 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2005, 18:06
Postovi: 36398
Sevenka, sta bi sa prezimenom viska :lol:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 12 Jun 2018, 20:13 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Avg 2015, 10:35
Postovi: 2195
Lokacija: Nova Varoš BL
Dce/02 je napisao:
Ljudi nikad se istraga u toku ne.komentarise od strane tuzulastva a pogotovo pojedine istrazne radnje.
Nebitno o cemu se radi.
To nigdje u svijetu nema.

Послато са LG-D605 уз помоћ Тапатока

+1


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 12 Jun 2018, 20:20 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Maj 2018, 17:52
Postovi: 465
Kad ti se zivot svodi na c/p FB stranica na forum,sta reci a ne zaplakati.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 12 Jun 2018, 20:24 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 26 Maj 2018, 18:32
Postovi: 117
Pa plachi...il dodaj i majcino djevojacko uz svoje///


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 12 Jun 2018, 21:29 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 30 Jul 2013, 18:28
Postovi: 4856
Šta je ono na trgu postavljeno, neka skluptura kao pesnica šta li već.

Ovo je postao rijaliti braćo, do kraja očekujem neki kip kao oni iz antičke Grčke :D


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 18653 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 431, 432, 433, 434, 435, 436, 437 ... 933  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 19 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs