banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 20 Apr 2024, 02:06

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 18653 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 429, 430, 431, 432, 433, 434, 435 ... 933  Sledeća

Kome vise vjerujete u vezi smrti Davida Dragicevica
Institucijama 66%  66%  [ 89 ]
Grupi Pravda za Davida 34%  34%  [ 46 ]
Ukupno glasova : 135
Autoru Poruka
PostPoslato: 12 Jun 2018, 12:41 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Dec 2012, 22:42
Postovi: 876
Ako neće Aquarius, ima mnogo zapadnih firmi koje rade kampanje u EU i NATO državama koje su i Vučiću radili kampanju. :evil3:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 12 Jun 2018, 12:43 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 05 Jun 2018, 08:11
Postovi: 30
Nije da neće Aquaris, mislim da više neće Mile...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 12 Jun 2018, 13:49 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 24 Mar 2015, 20:12
Postovi: 8758
Lokacija: Banja Luka Republika Srpska
unauna je napisao:
motozeljo je napisao:
unauna je napisao:
Ali ako govorimo o institucijama i povjerenju u njih, je li onda ima potrebe da se sumnja ko je u kolima hitne pomoci?

Ja samo zastupam tezu da je kod nas sve nakaradno i da treba poceti sa kaznjavanjem i rjesavanjem toga. Da li je cijena toga ukidanje rs, spajanje, razdvajanje ja ne znam...ali ni ovako nemamo elementarna prava.


Ti bi bas da ukines Republiku Srpsku???

Da se spajas ??? Sa kim????

Il razdvajas??? Od koga???

Zeljo dragi, kao da te ubodem u oko svaki put kad napisem rs. Opusteno niti imam ovlasti niti preferencije da rusim bilo sta. Vise sam tip koji bi da gradi i stvara.

Ovdje se spominje neko rusenje rs, jaa tu temu nisam potegl, spajanje sa srbijom i sl.

Odlicno zapazanje: skupo ti gorivo-manje se vozaj! Kao sledecu mjeru stednje ukinuti dva obroka, samo sangejzing :D



Ne koristis veliko slovo!!!

_________________
1.If in doubt , flat out !
2.A true soldier fights not because he hates what is in front of him, but because he loves what is behind him.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 12 Jun 2018, 13:51 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 17 Avg 2011, 13:21
Postovi: 6282
herc picko jes ti obrisao ono ture....


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 12 Jun 2018, 13:52 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010, 18:42
Postovi: 40453
Lokacija: SAO Krmine
Herc otkad je dobio admina puno se osilio


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 12 Jun 2018, 13:53 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 17 Avg 2011, 13:21
Postovi: 6282
nije brisao nije to njegov stil..garant kmecao vanji i enteru da brisu....


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 12 Jun 2018, 13:59 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2008, 16:27
Postovi: 17340
Banovanje i brisanje postova mošnjama...ljudi su u Hagu za manje osuđivani...

_________________
Rape train has no brakes

Sa korita Ivanova


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 12 Jun 2018, 14:06 
OffLine
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Jun 2018, 12:28
Postovi: 47
unauna je napisao:
Zeljo dragi, kao da te ubodem u oko svaki put kad napisem rs. Opusteno niti imam ovlasti niti preferencije da rusim bilo sta. Vise sam tip koji bi da gradi i stvara.

Ovdje se spominje neko rusenje rs, jaa tu temu nisam potegl, spajanje sa srbijom i sl.

Odlicno zapazanje: skupo ti gorivo-manje se vozaj! Kao sledecu mjeru stednje ukinuti dva obroka, samo sangejzing :D

Jesi ikad prevalila preko tastature Republika Srpska umjesto rs?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 12 Jun 2018, 14:09 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Mar 2008, 16:35
Postovi: 9721
Lokacija: Banjaluka kod Bukvaleka
Neka, naucice, srpska riječ ce se u ovoj drzavi postovati kao i bosnjacka, ili BiH nece biti. Tacka.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 12 Jun 2018, 14:10 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Mar 2014, 13:26
Postovi: 8503
_Krol_ je napisao:
herc picko jes ti obrisao ono ture....
Ko god da je, ima pivkana od mene.
Nije me teško naći u Doboju.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 12 Jun 2018, 14:11 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2012, 13:24
Postovi: 1109
Rocker je napisao:
Lupaš gluposti i uopšte ne razumiješ suštinu.

I zašto otvoreno ne počneš lajati protiv Dodika i "SNSD Sekte" neće niko da te bije. Šta koji kurac uvijeno trtljaš, piši na isti način kojim pišeš i po ostalim forumima.

A u sustina je...?

I pisem otvoreno protiv Dodika izmedju ostalog (u okviru sveopsteg stanja u kome se nalazimo) samo ne uvijek istim intenzitetom. Hvala ti sto me pratis. To nesto govori.

_________________
Pravda za Davida!

http://www.youtube.com/watch?v=1TLFrWMYAns


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 12 Jun 2018, 14:13 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Mar 2008, 16:35
Postovi: 9721
Lokacija: Banjaluka kod Bukvaleka
hadzidado je napisao:
_Krol_ je napisao:
herc picko jes ti obrisao ono ture....
Ko god da je, ima pivkana od mene.
Nije me teško naći u Doboju.

Zao mi je sto ne procitah tu diskusiju danskog klozet selefije sa @super koza


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 12 Jun 2018, 14:14 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2012, 13:24
Postovi: 1109
Džontra je napisao:
I pitaj na herceg bosna forumu da nam ye bbc pridruži, lik je car

Monologa. :D

_________________
Pravda za Davida!

http://www.youtube.com/watch?v=1TLFrWMYAns


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 12 Jun 2018, 14:17 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Mar 2014, 13:26
Postovi: 8503
manitu uci da svira je napisao:
Zao mi je sto ne procitah tu diskusiju danskog klozet selefije sa @super koza


Nije, vjeruj mi


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 12 Jun 2018, 14:32 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2012, 13:24
Postovi: 1109
YE6GA je napisao:
Vladimire, sto trolujues teme ? Postavi link (to ti je ono URL)...ubio si shtrucu u svima na hercegbosni svojim neboderskim kopipejstiranjima...ne znam zasto te tamosnji administratori trpe ?
Iskljucivo sam zbog tebe prestao citati taj forum.


Inace, BBC ih izodvaljiva...

Prvo pravilo svakog foruma glasi: ne reklamiraj drugi forum! Ne razumijem zasto moderatori Banja Luka foruma ne obrate paznju na potencijalni odliv forumasa usled toga?

Ne znam na sta tacno mislis, na onaj ili ovaj forum? To je samo jos jedan od razloga zasto je reklamiranje foruma nepozeljno, a na mnogim forumima i krsenje pravila.

Iz istog razloga zasto trpe BBC-ja. On mnoge Bosnjake, a ja mnoge sljedbenike Dodikovog kulta. :D

Dok ja nisam poceo da pisem, mnogi forumasi na tom forumu su znali uglavno samo za Dodika i mislili da isti nema alternativu.

_________________
Pravda za Davida!

http://www.youtube.com/watch?v=1TLFrWMYAns


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 12 Jun 2018, 14:34 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Mar 2011, 14:43
Postovi: 1245
YE6GA je napisao:
Ono sto je bitno je da je pukao scenarij sa Borcem. Nikada Sarajevo ili Zeljo ne bi bili spusteni u rang, u koji je spusten Borac zbog dugovanja. Racunica je bila jednostavna. Trebalo je spojiti proteste na trgu sa protestima za Borac. Medjutim, u startu je navijacima skrenuta paznja da dodju na trg u obiljezjima kluba, sto je jasan pokazatelj otklona od PzD. Na kraju je neko pametno suflirao navijacima da se smaknu, a da ce premijer liga sa ovakvim tretmanom Borca, iole znacajnijom posjetom spasti na derbi Sarajevo - Zeljeznicar, pa su Borac ponovo vratili u prvu ligu....reprogram Dzaji...bla bla...

Na grupi PzD se konstantno i istovremeno poziva na humanizam za andjela i na krvavi linc sa institucijama. Posto "12 andjela" nisu 12 zigosanih sa Jul Brinerom na celu, od nasilja nema nista. Ispalili ih navijaci Borca. Da na trg 7. jula zovu navijace Sarajeva i Zelje, imali bi `dobrovoljacku br. 2`, al ovaj put u Banjaluci. To otpada. Zato su se sjetili da se sa estrade u Srbiji prebace na navijace. Sada pozivaju navijace Partizana da ih podrze transparentima na utakmicama i da dodju na proteste u BL. Ko ne vjeruje nek ode na FB. Naravno, ni od toga nema nista. Ostaje junacki restart i hrabri velikomucenik Sveti Drashko preskromni...


ti znas ko kako zasto suflira ... objasni nama posto mi nismo upuceni ...
Ko je skrenuo navijacima paznju u cemu ce dolaziti?
Objasni nam ko je taj pametan profesionalni sufler?
Navijaci Borca su jedino sami sebe ispalili!!! (sto ce nazalost vrijeme i te kako pokazati)


Citiraj:
Lupaš gluposti i uopšte ne razumiješ suštinu.
I zašto otvoreno ne počneš lajati protiv Dodika i "SNSD Sekte" neće niko da te bije. Šta koji kurac uvijeno trtljaš, piši na isti način kojim pišeš i po ostalim forumima.


Jedini je koji konta sustinu , pored manitua koji takodje konta siru pricu, ali u nekim pogledima se razilazi sa misljenjima sa vladimirom.

Na vladimira samo mogu dodati pitanju za velike patriote, kako se voli svoja drzava? Placanjem poreza ili pjevanjem BMK?
Za drzavu pitanje, kako se vole svoje gradjani, tako sto je tu da za njih obezjbedi egzistenciju, da im ucini zivot ljepsi ili da je svrha sama sebi tj. njenoj izvrsnoj vlasti - politicarima?

Evo koji idu izbori po redu, kada smo culi bilo kakav plan razovja te nase ljubljene drzave? Bilo kakav program da za 4 godine se vidi napredak?
Svaki novi izbori zapravo je sve veci problem za sve politicare jer je sve teze smisliti sta dalje rasprodati.
Sada je IN praviti hidorelektrane, unistavati nesto najlijepse sto mi imamo, rijeke i citav jedan svijet pod vodom. U svijetu ljud ruse hidroelektrane , miniraju brane, da "oslobode" vodu, da povrate ono sto su nekada imali, samo kod nas je postalo IN da ih se pravi.
Ista stvar sa sumama, ilegalno posjecene sume ne zna se broj.

Ulaganja u sport, kulturu, tehnologiju, bilo sta nula bodova ...ljudi koji su sposobni ne mogu doci do izrazaja jer obicno ti ljudi nisu clanovi partija, a samo po partijskoj duznosti se dolazi na vlast.

Jednostavno i sam Dodik je rekao poodavno posteno, ja pricam o ekonimiji narod nista ne konta, kazem nedamo RS svi skacu ...Ova vlast i da se promjeni, slijedecu cekaju isti problemu, kako osigurac u glavama ljudi da se promjeni da postanu normalni, nekoruptivni, nepotkupljivi i prije svega da prestanu biti licemjerni.

malo nas je al smo bas govna ona prava .

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 12 Jun 2018, 14:36 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2008, 16:27
Postovi: 17340
Ja prvi put čujem za "prvo pravilo foruma"

_________________
Rape train has no brakes

Sa korita Ivanova


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 12 Jun 2018, 14:38 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 26 Maj 2018, 18:32
Postovi: 117
Dok Volođa nije poceo lijepiti tekstualne tapete iz tabloida, ljudi nisu imali predstavu sta je stisak udava...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 12 Jun 2018, 14:50 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Avg 2007, 14:39
Postovi: 39514
Lokacija: Vostok Station, Antarctica
_Krol_ je napisao:
nije brisao nije to njegov stil..garant kmecao vanji i enteru da brisu....

Vidi se ko me poznaje <3
:*


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 12 Jun 2018, 14:53 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 26 Maj 2018, 18:32
Postovi: 117
[quote="Volim Borac"]
ti znas ko kako zasto suflira ... objasni nama posto mi nismo upuceni ...
Ko je skrenuo navijacima paznju u cemu ce dolaziti?
Objasni nam ko je taj pametan profesionalni sufler?
Navijaci Borca su jedino sami sebe ispalili!!! (sto ce nazalost vrijeme i te kako pokazati)

[quote]

http://mondo.ba/a808892/Sport/Fudbal/Lesinari-otkazan-protest-protiv-uprave-FK-Borac.html
Prenosimo u cjelosti obavještenje objavljeno na sajtu Borčevih navijača lesinari1987.net:

"Zbog novonastale situacije i informacija do kojih smo došli, a prema kojima će današnji skup navijača biti iskorišten u druge svrhe, te ne želeći da ugrožavamo bezbjednost svim našim pripadnicima i simpatizerima kluba, otkazujemo današnji protest."

Ukoliko se ne slazes sa navedenim, protumaci mi...valjda je neko pametan `suflirao` gornji citat ostalima, koji su poslusali

Koliko se sjecam, u pozivu na protest je bilo navedeno da se prisustvuje iskljucivo u obiljezjima kluba.

Inace sam old fashion...na tribinama od 87-me


Poslednji put menjao YE6GA dana 12 Jun 2018, 14:56, izmenjena samo jedanput

Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 18653 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 429, 430, 431, 432, 433, 434, 435 ... 933  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 23 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs